Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2011., 16:53   #1921
Ako želiš ispred njega onda imaš samo bus 107 Jankomir - Žitnjak, a možeš i od CC1 pješice, nekih 5 min. Prođeš parking CC1, izađeš van na onu cestu uz Metro i kad prođeš ogradu Metroa tamo je Hotel.
Imaš liniju 116 koja staje kod CC1 (Savska Opatovina) i kod Forda (Robni terminali), od obje stanice je tu negdje udaljenost do hotela, možda od ove druge nešto manje
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 22:16   #1922
Tramvajem br. 14 (u smjeru Zapruđa) do stanice Jadranska avenija, gdje je točno 2B ne znam. Možda Billa?
Neznam, navodno je tamo velika Billa i prema njoj bi se trebala orijentirat dalje! Ma valjda ću se snać.... Hvala puno na pomoći
mateaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 11:36   #1923
Hmm, da, ako je to to, onda su ti tamo na hrpi Billa, McDonalds i Jyisk. A ako ideš tramvajem trebala bi izaći na stanici ispod rotora. Ukoliko ideš sa 14icom iz smijera grada, onda siđeš odmah kada prijeđeš Savu, prva stanica, u onim polu "tunelima" ispod rotora i ideš na zapad dalje pješice.

To ti je ovdje na karti http://tinyurl.com/64vrequ
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 00:01   #1924
trebam do maksimirske 95..pretpostavnjam da sjednem na 12 , i di da onda siđem? trebam do PRIDE-ovog dućana, a nemam baš nešto vremena i još je subota pa ono :d hvala onome / onoj koji / koja zna najbrže bi mi bilo na jordanovcu?
gaslightanthem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 00:31   #1925
Da na jordanovcu siđi to je lijeva strana maksimirske gledano sa kvatrića, prema bukovačkoj
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 11:17   #1926
Quote:
Tigrov friend kaže: Pogledaj post
Da na jordanovcu siđi to je lijeva strana maksimirske gledano sa kvatrića, prema bukovačkoj
tenkju
gaslightanthem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 18:08   #1927
Pozdrav svima!
Trebala bih doći na Mirogoj na južni ulaz. Koliko me pamćenje služi, ima neki bus s Kvatrića koji vozi tamo blizu tog malog ulaza, pa ako bi mi itko znao reći koja linija i koja stanica? Hvala puno
__________________
If I should scream, if I should call for help, would anyone hear?

Would it even matter?
Nienna2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 20:49   #1928
Quote:
Nienna2012 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Trebala bih doći na Mirogoj na južni ulaz. Koliko me pamćenje služi, ima neki bus s Kvatrića koji vozi tamo blizu tog malog ulaza, pa ako bi mi itko znao reći koja linija i koja stanica? Hvala puno
Bus 106 s Kaptola, ne sjećam se više jel 5. ili 6. stanica. U svakom slučaju, kad bus skrene u aleju Hermana Bollea, vidjet ćeš nadgrobne spomenike s desne strane i stanica ti je ubrzo nakon tog skretanja, uz štand sa svijećama / cvijećem, a južni ulaz je odmah lijevo od štanda. Ako fulaš stanicu, izaći ćeš na glavnom ulazu u Mirogoj.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 16:31   #1929
Novi Zg-Škorpikova?

Ima netko savjet kako iz Novog Zg do Škorpikove ( Kika-Lidl-King Cross).
Pada mi na pamet kod NSB čekat bus 107 Žitnjak-Jankomir ali nemam pojima kojom trasom vozi do Jankomira, da li ide skroz Ljubljanskom pa na Škorpikovu ili neka druga trasa? Uopče nemam pojma di je okretište na Jankomiru ....molim pomoč nekoga tko zna ili tamo radi!! hvala
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 18:21   #1930
gornje vrapče

Bok svima!

kako bih mogla doći do placa u Gornjem Vrapču? Vidim da ima bus Črnomerec-Gornje Vrapče. Zna li netko na kojoj stanici moram sići i koliko se dugo vozim? Hvala!!!
anitus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 21:43   #1931
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
Ima netko savjet kako iz Novog Zg do Škorpikove ( Kika-Lidl-King Cross).
Pada mi na pamet kod NSB čekat bus 107 Žitnjak-Jankomir ali nemam pojima kojom trasom vozi do Jankomira, da li ide skroz Ljubljanskom pa na Škorpikovu ili neka druga trasa? Uopče nemam pojma di je okretište na Jankomiru ....molim pomoč nekoga tko zna ili tamo radi!! hvala
109 do Selska-Ozaljska
3/9/12 od Selska do Ljubljanica
116 do King Cross
Kad baš pitaš 107 se okreće da dođe do odvojka za Jankomir, skrene lijevo, na slijedećem raskrižju opet lijevo i stane malo prije Robnih terminala na Jankmiru. Dalje nastavlja do nadvožnjaka kod CC1 preko kojeg se vraća na Zagrebačku aveniju.
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Bus 106 s Kaptola, ne sjećam se više jel 5. ili 6. stanica. U svakom slučaju, kad bus skrene u aleju Hermana Bollea, vidjet ćeš nadgrobne spomenike s desne strane i stanica ti je ubrzo nakon tog skretanja, uz štand sa svijećama / cvijećem, a južni ulaz je odmah lijevo od štanda. Ako fulaš stanicu, izaći ćeš na glavnom ulazu u Mirogoj.
Stanica: Mirogoj-arkade

Zadnje uređivanje 205 Dubrava : 06.05.2011. at 21:47. Reason: dodatak tekstu.
205 Dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 22:57   #1932
Imam sutra razgovor za posao u Bjelovarskoj 36 u Sesvetama, predpostavljam da je to tamo blizu crkve, zanima me kojim busom mogu doći do tamo, jel moram ić na bus u Dubec na okretište ili na borongaj ? Hvala.
__________________
Everyone is entitled to have my opinion.
Molecule is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 23:17   #1933
Quote:
Molecule kaže: Pogledaj post
Imam sutra razgovor za posao u Bjelovarskoj 36 u Sesvetama, predpostavljam da je to tamo blizu crkve, zanima me kojim busom mogu doći do tamo, jel moram ić na bus u Dubec na okretište ili na borongaj ? Hvala.
da, to ti je blizu crkve.
možeš i iz Dupca i s Borongaja i vlakom s Glavnog.

Iz Dupca možeš na sve buseve koji voze za Markovo Polje ( 261, 262, 263 ) ili Dubec-Sesvete 212 i izaći u Sesvetama. Svima je ista stanica Ninska, izađeš iz busa i okreneš se prema crkvi, ispred tebe je veliko raskrižje, ulica koja počinje na raskrižju na tvojoj lijevoj strani ti je Bjelovarska.

Možeš sa Borongaj -Kraljevec 269, stanica Bistrička-Zagrebačka, izađeš iz busa i pješačiš nekih 5 minuta prema crkvi i raskižju.

Ili možeš vlakom s Glavnog, izađeš u Sesvetama, izađeš s kolodvora i pičiš prema crkvi Ninskom ulicom, završiš na istom raskrižju.


crveni krug stoji bus s Borongaja, zeleni svi iz Dupca, plavi vlak
( crvena mrlja je crkva )

Zadnje uređivanje ivuschka : 06.05.2011. at 23:23.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 23:21   #1934
^ Toe to, thx.
__________________
Everyone is entitled to have my opinion.
Molecule is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 19:19   #1935
kako doci do infektivne bolnice frana mihaljevica, mislim da je adresa mirogojska 8 (sad nemogu provjeriti preko mobitela). po mogucnosti sa glavnog/trga/kvatrica..
hvala
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 19:23   #1936
sa trga broj 14 (smjer mihaljevac) i izadjes na radićevom šetalištu (ime stanice) i ispred bolnice si.
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 05:52   #1937
Quote:
Rebbit kaže: Pogledaj post
sa trga broj 14 (smjer mihaljevac) i izadjes na radićevom šetalištu (ime stanice) i ispred bolnice si.
Ne bih se složio. Moraš izači stanicu prije, na Zvijezdi i onda jedno 150m uzbrdo.
STIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 09:36   #1938
ta stanica prije se zove zvijezda bas?
i dali moram kud skretat ili samo ravno uzbrdo?

i hvala
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 09:54   #1939
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
ta stanica prije se zove zvijezda bas?
i dali moram kud skretat ili samo ravno uzbrdo?

i hvala
zove se Gupčeva zvijezda..
dakle siđeš s tramvaja,kreneš na desno,pređeš cestu i kreneš uzbrdo, s lijeve strane će ti bit narančasto-smećkasta zgrada, piše ogromnim slovima Fran Mihaljević,ne mo'š fulat ni da hoćeš
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 16:22   #1940
ok, hvala ti
vec sam bila tamo i mislim da znam di je to.. (na gupcevoj zvijezdi, ne u bolnici.. al nisam prokontala da je to ta zvijezda )
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.