Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2011., 12:44   #201
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Hoće li bivati sve gora i gora i nastaviti gaziti sve pred sobom? Hoće li se bar malo popraviti pa ako ima naznaka da će serija završiti dobro po nju da se možemo uhvatiti barem za mrvicu njezine dobrote?
Jusufu su složili priču koje nije istinita jer je on nakon što je izašao iz bolnice htio ostaviti Bade, da se to nebi dogodilo Hamijet je složila priću a Havin otac potvrdio,
a ona dok on misli da je ona mrtva, radi na tome da se dokaže da nije ona takva, iskreno neznam njen cilj za sad još se nezna koliko će daleko otić
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 13:02   #202
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Jusufu su složili priču koje nije istinita jer je on nakon što je izašao iz bolnice htio ostaviti Bade, da se to nebi dogodilo Hamijet je složila priću a Havin otac potvrdio,
a ona dok on misli da je ona mrtva, radi na tome da se dokaže da nije ona takva, iskreno neznam njen cilj za sad još se nezna koliko će daleko otić

Mislim stvarno Ajde dobro da misli dokazati to da nije bila trudna s Đunejtom, ali na koji način misli dokazati i oprati se od svega zla koje jest učinila Novim lažima čim bi još dublje zaglibila Bolje bi joj bilo da je otišla i tražila oprost od Toprak.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 13:10   #203
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Jusufu su složili priču koje nije istinita jer je on nakon što je izašao iz bolnice htio ostaviti Bade, da se to nebi dogodilo Hamijet je složila priću a Havin otac potvrdio,
a ona dok on misli da je ona mrtva, radi na tome da se dokaže da nije ona takva, iskreno neznam njen cilj za sad još se nezna koliko će daleko otić
ček, malo..jel to dobivamo novi klan Hamijet-Remzi..omg..

..jel sad Hava sama muti, ili joj pomaže Sultan...
defnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 15:28   #204
Quote:
defnne kaže: Pogledaj post
ček, malo..jel to dobivamo novi klan Hamijet-Remzi..omg..

..jel sad Hava sama muti, ili joj pomaže Sultan...
da Hamijet - Remzi ekipa žalosno da mater ne zna da joj je kći živa

Sultan isto ne zna da je Hava živa, Đunejt, Hava i Remzi po nalogu Hamijet moraju otići u Ameriku (dobro ih je nakesala lovom) Hava pobjegne i tada se javi Sultan i objasni joj situaciju tako da poslje imamo opet Hava- Sultan-Remzi
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 15:09   #205
Auuuff ako je Jusufova reakcija na otkriće istine o prodaji ogrlice koju je kupio Havi bila onakva kakvu vidjesmo sinoć, onda jedva čekam da vidim njegovu reakciju kad sazna da je Hava kriva i za DNK nalaze. A on jadničak još pita Havu "Koliko puta si mi lagala" Mislim da ni ona sama ne zna odgovor na to pitanje A još kad složi onu svoju patničku facu digne mi tlak na 300
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 20:00   #206
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Auuuff ako je Jusufova reakcija na otkriće istine o prodaji ogrlice koju je kupio Havi bila onakva kakvu vidjesmo sinoć, onda jedva čekam da vidim njegovu reakciju kad sazna da je Hava kriva i za DNK nalaze. A on jadničak još pita Havu "Koliko puta si mi lagala" Mislim da ni ona sama ne zna odgovor na to pitanje A još kad složi onu svoju patničku facu digne mi tlak na 300

za to će opet lagat okrivit će Toprak
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 22:50   #207
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
za to će opet lagat okrivit će Toprak

Da, znam, rekla si. Ali valjda će jednom do kraja serije Jusuf saznati da je dvostruka slagala - da je Hava ta koja je kriva za DNK nalaze i da je lažljivica svalila krivnju na Toprak. Mislim, to je stvarno ozbiljna stvar. I da se izvuče sa svime što je napravila, barem se od ovoga definitivno ne bi smjela spasiti.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 08:20   #208
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Da, znam, rekla si. Ali valjda će jednom do kraja serije Jusuf saznati da je dvostruka slagala - da je Hava ta koja je kriva za DNK nalaze i da je lažljivica svalila krivnju na Toprak. Mislim, to je stvarno ozbiljna stvar. I da se izvuče sa svime što je napravila, barem se od ovoga definitivno ne bi smjela spasiti.
da u pravu si mislim da bi sve trebao saznati, ali nisam sigurna da je saznao za DNA, Toprak za tu laž nije znala a ne znam da li joj je Jusuf rekao
ja sam gledal na turskom tako da mi fale neki dialozi
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 10:48   #209
Evo i ja da vam se pridružim .Seriju sam odgledala i pratim je svaki ponedeljak.Jusuf će saznat za DNA .Toprak mu ne može reći puno jer i ona ne zna sve a Sultana ništa nije priznala .Hava je napravila mnogo gluposti a najveća je ova sa nalazom ali malo po malo će se sve otkrit zato Jusuf i prekida zaruke i ženi Bade.Ali to nije ništa šta će njoj Hamijet napravit ,Tako da ne znam kakav bi jedino bio kraj osobno mislim da neće bit sretan jer previše je tu laži podmetanja.
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 11:33   #210
Quote:
željka135 kaže: Pogledaj post
Evo i ja da vam se pridružim .Seriju sam odgledala i pratim je svaki ponedeljak.Jusuf će saznat za DNA .Toprak mu ne može reći puno jer i ona ne zna sve a Sultana ništa nije priznala .Hava je napravila mnogo gluposti a najveća je ova sa nalazom ali malo po malo će se sve otkrit zato Jusuf i prekida zaruke i ženi Bade.Ali to nije ništa šta će njoj Hamijet napravit ,Tako da ne znam kakav bi jedino bio kraj osobno mislim da neće bit sretan jer previše je tu laži podmetanja.

Dobrodošla

Bade...nekako mi je glupo što se u sred serije pojavi nova glumica i Jusuf se odmah ženi njome


I što se tiče kraja...ako je Turcima na pameti sretan kraj, stvarno ne znam na koji način misle iskupiti Havu za sve što je napravila. A pogotovo što se tiče DNK nalaza. Samo se nadam da neće valjda napraviti da Jusuf uopće nikako ne sazna pravu istinu
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 13:24   #211
I meni je to ispalo malo glupo pogotovo što se Bade u početku uvaljivala Mehmetu a i on se zaljubio u nju , onda odjednom ona se udaje za Jusufa . Nisam stigla ovu novu pogledat ali čini mi se po traileru da Jusuf saznaje za Havu i za majku ,toliko sam uspjela razumit po traileru .
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 14:02   #212
Quote:
željka135 kaže: Pogledaj post
I meni je to ispalo malo glupo pogotovo što se Bade u početku uvaljivala Mehmetu a i on se zaljubio u nju , onda odjednom ona se udaje za Jusufa . Nisam stigla ovu novu pogledat ali čini mi se po traileru da Jusuf saznaje za Havu i za majku ,toliko sam uspjela razumit po traileru .
željka135 dobrodošla, vidim da i ti gledaš unaprijed sad imam društvo lakše će mo pohvatat konce.
Da i neni se čini prema najavi da će Jusuf napokon saznati da je živa,
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 14:04   #213
Quote:
željka135 kaže: Pogledaj post
I meni je to ispalo malo glupo pogotovo što se Bade u početku uvaljivala Mehmetu a i on se zaljubio u nju , onda odjednom ona se udaje za Jusufa . Nisam stigla ovu novu pogledat ali čini mi se po traileru da Jusuf saznaje za Havu i za majku ,toliko sam uspjela razumit po traileru .

Oh ne! Koliko se sjećam Mehmet već zamjera Jusufu zbog jedne žene otprije i zato mu se želi osvetiti. A sad će mu sigurno zamjeriti i zbog Bade.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 14:48   #214
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Oh ne! Koliko se sjećam Mehmet već zamjera Jusufu zbog jedne žene otprije i zato mu se želi osvetiti. A sad će mu sigurno zamjeriti i zbog Bade.
da, sa sad i Bade. Stim da Bade stvarno voli Jusufa.
Bade je možda nešto pokušavala s Mehmetom jer Jusuf nije bio slobodan (zaručen s Havom) nakon njihova prekida ona če se nači pri ruci slučajno i ima Hamijetin blagoslov...
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 15:52   #215
Ne zamjera on samo Jusufu nego cijeloj familiji zato im se i osvećuje.Oni su ga razdvojili od te žene jer nije bila dostojna njihove familije .Ja jedva čekam sad da vidim šta će Jusuf učinit kad od Have sazna istinu o majci.Jer ako oprosti majci moraće oprostit i Havi za sve a to opet komplicira situaciju jer je tu i Bade.
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 16:11   #216
Quote:
željka135 kaže: Pogledaj post
Ne zamjera on samo Jusufu nego cijeloj familiji zato im se i osvećuje.Oni su ga razdvojili od te žene jer nije bila dostojna njihove familije .Ja jedva čekam sad da vidim šta će Jusuf učinit kad od Have sazna istinu o majci.Jer ako oprosti majci moraće oprostit i Havi za sve a to opet komplicira situaciju jer je tu i Bade.
Ja sam seriju isključivo gledala i nadala se vezi Toprak - Jusuf
e to se nije ostvarilo, Hava po meni nije definitivno za Jusufa
e sad Bade nemam neko mišljenje o njoj ali stvari bi po nju mogle biti očajne, pogotovo po zadnjoj ep. gdje pokazuje veliku mjeru ljubomore mogu reći s pravom ali bojim se da Jusuf to neće tolerirati.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 17:35   #217
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
Ja sam seriju isključivo gledala i nadala se vezi Toprak - Jusuf
e to se nije ostvarilo, Hava po meni nije definitivno za Jusufa
e sad Bade nemam neko mišljenje o njoj ali stvari bi po nju mogle biti očajne, pogotovo po zadnjoj ep. gdje pokazuje veliku mjeru ljubomore mogu reći s pravom ali bojim se da Jusuf to neće tolerirati.

Možda vrate Toprak Ima li ikakvih naznaka za to? Kako njoj ide u onoj drugoj seriji? Baš su mi glupo napravili taj mix s Lave Devri i izbacivanje Toprak i dovođenje Bade.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 18:08   #218
Ne Toprak se više ne vraća u seriju osim još 2 puta nakratko.Lale Devri nisam gledala planiram ovih dana da počnem kad završim s Fatmagul jer me baš interesira kako se tamo Toprak snašla u onoj sredini i izborila za sbe.
željka135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 18:14   #219
Quote:
željka135 kaže: Pogledaj post
Ne Toprak se više ne vraća u seriju osim još 2 puta nakratko.Lale Devri nisam gledala planiram ovih dana da počnem kad završim s Fatmagul jer me baš interesira kako se tamo Toprak snašla u onoj sredini i izborila za sbe.
Nije se još izborila. I tamo je upala u kašetu brokava. Ja i Lale devri gledam radi Toprak.
mal1f2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 06:32   #220
Pozdrav cure

Mori & Mal, jel to samo vas dvije gledate ovu seriju? Kakva je?
Trazim nesto da gledam izmedju dva cetvrtka
Kakve su preporuke, dokle je doslo i gdje se moze gledati?
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.