Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2010., 19:50   #1
Zaštita novog auta - mehanička

Di da se okrenem i da odem po blokadu mjenjača? Čitam da je sve to loše, da se može za minutu provaliti, da ima puno fejkova...

Činjenica je da na youtube ima dosta filmica di ljudi za 30ak sekundi otvaraju te zaštite.
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 20:43   #2
Gle najbolji sustav protiv krađe ti je kasko osiguranje. Postoje čak i osiguranja koja nude dodatan paket protiv krađe i onda ti se plaća 100% vrijednosti auta, ali taj paket se može uzeti samo do 5 g. starosti auta, a normalno kasko pokriva 70% cijene auta ako se ukrade.

Ja imam kasko i boli me kara ako ga netko drmne, samo bi mi taj lopov učinio uslugu.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 21:17   #3
Ovo nije loše jer se lako montira a za neke provalničke aktivnosti dosta je nisko i prilično nepraktično.
http://www.goldnuts.co.uk/products/b...r-lock_758.htm

A inače je neprikosnoveno Pitt bull u boji presvlaka malo gladan.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 21:30   #4
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ovo nije loše jer se lako montira a za neke provalničke aktivnosti dosta je nisko i prilično nepraktično.
http://www.goldnuts.co.uk/products/b...r-lock_758.htm

A inače je neprikosnoveno Pitt bull u boji presvlaka malo gladan.
Muislis da je to kvalitetnije od blokade mjenjača?

Što se tiče kaska, zasada ovo gledam.
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 21:41   #5
Glavno da nešto imaš. Tipa defend lock sa Kaba cilindrom koji se (za sada) reklamira kao otporan na lopove. Čisto da otvratiš lopova sa svog na neki isti auto, ali bez zaštite. Osim ako ne voziš neki unikat. Onda spavaj u njemu.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 22:12   #6
a cuj lopovi ti odmah bježe od takvih auto s blokadom,al nikad neznas... meni se definitvno sviđa ovo zaključavanje volana...nisam probao i neznam nikog ko je....al velim cini se solidno http://www.zederlock.hr/


Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ovo nije loše jer se lako montira a za neke provalničke aktivnosti dosta je nisko i prilično nepraktično.
http://www.goldnuts.co.uk/products/b...r-lock_758.htm

A inače je neprikosnoveno Pitt bull u boji presvlaka malo gladan.
to je cisto sranje, ko bi to montiral svaki put daj mi reci
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 22:18   #7
Quote:
The Final Cut kaže: Pogledaj post
Muislis da je to kvalitetnije od blokade mjenjača?

Što se tiče kaska, zasada ovo gledam.
Nema ti se tu šta previše mislit jer onog dana kad smisle nešto turbo extra novo sutra lopovi imaju riješenje. Naprosto je štos u tome da ako nešto imaš iole kvalitetno od zaštite šanse su da će te zaobić jer mu se neda maltretirat nekoliko minuta oko tvog auta kad na parkingu tu negdje ima isti takav bez ičega.
Apsolutne zaštite nema ali u kombinaciji sa dobrim kaskom, mehaničkom i elektroničkom zaštitom možeš bit miran.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 22:22   #8
Quote:
Gigi06 kaže: Pogledaj post
a cuj lopovi ti odmah bježe od takvih auto s blokadom,al nikad neznas... meni se definitvno sviđa ovo zaključavanje volana...nisam probao i neznam nikog ko je....al velim cini se solidno http://www.zederlock.hr/




to je cisto sranje, ko bi to montiral svaki put daj mi reci
Stavljanje illi skidanje vjerovao ti ili ne traje ne više od 5 sekundi kad uđeš u štos.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 23:05   #9
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Stavljanje illi skidanje vjerovao ti ili ne traje ne više od 5 sekundi kad uđeš u štos.
je i kad ti uđe u štos onda popizdiš od jebenog saginjanja, i zavlačenja pod volan, ili recimo ti se žuri i ne stignes se jos zajeb...... s tim tih 5 sec ostavis i onda ti ga maznu...a ovak samo zaključaš i odključaš s ključem koji stane u džep...

a drugo koja svrha toga.......vaaauuu pedale nemože stisnut....sad si mu ga zakompliciro...

edit... i garant da se to skine isto tak lopov to skine za 5 sec kak ti i stavis xd
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 23:27   #10
uzmeš full kasko i onda nalijepiš naljepnicu: "Ovaj auto ima 100% kasko. Molim Vas da ga ne kradete jer nemam vremena čekati na isplatu, a auto mi treba. Hvala"

ja isto ko i josip4 mislim da je Kasko najbolje rješenje, a prije njega, malo zdravog razuma, tko je ikad ikome ukrao forda ili citroena ili fiata?
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 23:32   #11
Bas me zanima sto se brines toliko oko krađe auta(sto se vise brines prije ce ti ga ukrast).Evo moj stari je kupio novog audi a6 ubiti i nije bas novi 2008 godina je,imamo ga sad vec skoro pa 1 godinu.Stari ide na poso ostavi ga na parkiralistu,ljen(nema naviku) je stisnut jebeni gumb na kljucu da ga zakljuca,i niko nikad do sad nije nam ga uzo pa cak ni uso u njega.Sa starom idem u grad u subotu ujutro,guzva u gradu u 3 lepe pm ostavi ga kod placa,zakljucava ga al slabo,kad se sjeti i isto niko nikad nije prco po autu,jedino kad smo na moru bili onda su zakljucavali.


Sve u svemu zelim rec (nije da se hvalim al)auto su moji platili 35000eura i gotovo nikad se nezakljucava i niko ga nikad nije ni diro,nit prcko po njemu.I da,nema kasko,al mislim da ce ga za iducu registraciju uzet jer ipak ak se razbije nije jeftin.


Ako si bas tako uplasen za svoj auto,preporucujem uzmi si kasko osiguranje.Jer stalno stavljanje "lokota" na volan,kvacila,itd. ce ti dojadit,dam se kladit da bi taj lokot stavljao prvih mjesec dana a onda bi ti bio u bunkeru "skupljo prasinu".
Doctor_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 18:46   #12
Zeder je jedna od trenutno najnaprednijih mehanickih zastita.
021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 18:48   #13
Za izbit creva kroz oći ?
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 20:17   #14
Quote:
The Final Cut kaže: Pogledaj post
Di da se okrenem i da odem po blokadu mjenjača? Čitam da je sve to loše, da se može za minutu provaliti, da ima puno fejkova...

Činjenica je da na youtube ima dosta filmica di ljudi za 30ak sekundi otvaraju te zaštite.
imam ti ja odgovor na to imati neka firma Hudiny lock a oni ti prave blokadu volana tako da tu bravu fiksiraju za osovinu volana i nitko im još nije obio tu bravu već 15 god. a jedini problem ti je taj što neznam gdje im se nalazi firma pa pogledaj po internetu.Te brave se ne mogu probušiti,ključ im se ne može duplicirati dr. prednosti
iko1992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:22   #15
Ma je super. Prtljati po osovini volana, rezati, brusiti i 100 čuda. I što u trenutku sudara? Nabiješ se na to k'o na falangu.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:29   #16
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Ma je super. Prtljati po osovini volana, rezati, brusiti i 100 čuda. I što u trenutku sudara? Nabiješ se na to k'o na falangu.
daj se lupi o čelo......
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 22:42   #17
Quote:
Gigi06 kaže: Pogledaj post
a cuj lopovi ti odmah bježe od takvih auto s blokadom,al nikad neznas... meni se definitvno sviđa ovo zaključavanje volana...nisam probao i neznam nikog ko je....al velim cini se solidno http://www.zederlock.hr/
A jesi mu dao savjet za ubit se (doslovno) - to govno koje je zabranjeno u bilo kojoj normalnoj zemlji ....

I btw - Bullock imam negdje od '90 godina na SVIM svojim autima. Još mi ni jednog nisu odnjeli ... a probali su.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 23:08   #18
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A jesi mu dao savjet za ubit se (doslovno) - to govno koje je zabranjeno u bilo kojoj normalnoj zemlji ....

I btw - Bullock imam negdje od '90 godina na SVIM svojim autima. Još mi ni jednog nisu odnjeli ... a probali su.
kaj seres? jel si stavjlal to nekad na auto? predpostavljam da nisi....e onda???
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 23:12   #19
Quote:
Gigi06 kaže: Pogledaj post
kaj seres? jel si stavjlal to nekad na auto? predpostavljam da nisi....e onda???
Budi pristojan.

Pokaži mi E homologaciju za to govno.
Samo kreten može ić prtljat po stupu volana koji je SIGURNOSNI dio još od Procon-TEN Audija 80.

A onda ću ja tebi pokazat zabrane ugradnje tog govna u normalnim zemljama.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:11   #20
Sad kak mi se cini, taj KABA Defendlock je ok izbor?

A za Bulllock idem sad guglat!
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.