Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2015., 13:13   #141
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
kad recimo imaš ova tri spomenuta na istom mjestu i dalje McD najbolje radi.
Navika je gadna stvar, a dobra reklama čini čuda. Na to dodaj nekoliko odličnih lokacija na frekventnim mjestima u pješačkoj zoni i uspjeh je garantiran.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 16:40   #142
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Nisam ni mislio na Hrvatsku, ali kad recimo imaš ova tri spomenuta na istom mjestu i dalje McD najbolje radi.
a ja sam mislio na općenito prezentaciju i pakiranja poznatih svjetskih lanaca brze hrane naspram naših verzija takvih restorančića...

recimo sada u Areni u Burger Kingu je puno veća gužva nego u McD ili Kfc koji su isto pokraj...
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 16:49   #143
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Nisam ni mislio na Hrvatsku, ali kad recimo imaš ova tri spomenuta na istom mjestu i dalje McD najbolje radi.
Crveno-žuta ambalaža djeluje privlačno. Šareni restorani, lampioni i baloni djeluju privlačno. Velike slike sa menijima djeluju privlačno. Način naručivanja djeluje privlačno. Stalno neke akcije, djeluju privlačno. Mladi se tamo osjećaju cool i sigurno, nekako im je atmosfera in.

I na kraju, narod voli hamburgere i šnicle, ali kladim se da bi išao i meni sa srdelama koje ne bi bile bolje od onih u Srdela snacku. Najčudnije je da su meniji jednako skupi kao i hrana u prosječnom restoranu za koji narod kao nema para. Ljudi vole biti zavedeni, da ih se vodi za ruku uz čim manje stvarnog izbora
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 15:36   #144
Nekako mi se cini da je jedan kiosk srdela uz dobro vodenje sposoban otvoriti tri nova .
shatun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:30.