Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2015., 09:54   #41
Quote:
vspec kaže: Pogledaj post
kaufland prevaranti.
U letku stoji lubenica po 2 kn.
Bilo mi sumnjivo, s obzirom na cijene dobavljača, al aj da idem vidjet, naravno nema ni 1 komad lubenice, nada zero.
nabijem ih na k..c, namjerno nisam ništa drugo kupio, počeli su privlačit kupce na lopovski način, pa kad su već tamo da nešto kupe.
Vjerojatno čekaju da dobiju trule lubenice pa će ih onda prodavat za 2 kn.
Piši mailom na nadležnu službu ...ja tako radim i da vidiš kako se trude.

Kažu sir na akciji a sira ni tragu, kao i palenti i nekim drugim proizvodima - nema ih na polici ali ima u katalogu.

Nisu im dostavljeni..ma mamicu vam vašu neposobnu ili roba na akciji a ima staru višu cijenu...prošli put sam napravila takvu paniku da je odmah došao šef i sredio sve - za nagradu za deranje po trgovini dali su mi robe u vrijednosti od 100 kuna...

pa nek se nauče a meni je glas vrlo jasan i čist kad se derem...:klap:
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 16:02   #42
Hrvati naginju kupovini domaćih proizvoda,otud su mi jasne kampanje raznih trgovačkih lanaca koje takve proizvode stavljaju u fokus reklama,sve uz prizvuk domoljublja.Manje više to ima neko uporište,kod Konzuma stoji da im je velika većina voća i povrća iz vlastitog otkupa po Hrvatskoj,da ne govorim kako Todorić posjeduje tvornicu za svaki artikl široke potrošnje koji ti padne na pamet.
Lidl je krenuo s kampanjom Lidlova tržnica,u toj ambalaži su proizvodi hrvatskih proizvođača,od prije imaju marku "Okusi zavičaja" ..i tako njima niti ne zamjeram to šlepanje i iskorištavanje preferencija kupaca
Ali Kaufland je posebna priča.
"Iz ljubavi prema Hrvatskoj" je definitna muljaža
Gledam danas breskve,rajčica,krastavci ma..gotovo sve na odjelu voća i povrća je iz uvoza,u vrijeme kada se u Hrvatskoj proizvodi dovoljna količina ,kada postoji viškovi
Na odjelu delikatesa svi hrvatski tvrdi sirevi su barem 10% skuplji nego u drugim trgovački lancima,a njemački sirevi pa čak i zamjene za sir su uredno narezani,stavljeni u prve redove po nižim cijenama.Tako ako tetu pitam za Vindijin Tilzit,on je em skuplji nego bilo gdje,em ga nema narezanog,em mi naravno nudi neku alernativu.
Znam da je normalno da strani lanac protežira robu iz svoje zemlje,ali ovi ostali se barem potrude progurati i nešto hrvatskih proizvoda,ali Kaufland to ni ne pokušava...Iz ljubavi prema Hrvatskoj

Zadnje uređivanje tagoresky : 08.08.2015. at 16:13.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 21:31   #43
kaufland ok dućan..samo preloši akcijski katalozi,uglavnom gluposti.
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 21:33   #44
Skandal ! Pretpostavljam da je ovo istina. Pa ako je istina ova je audiosnimka sramota za Kaufland.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...e-audio-824623

Pa dobro koja je budala zaposlila ovu nezrelu seljačinu sa audio snimke koja nema autoritet i ne zna sa ljudima pa im prijeti da će četkicama ribati podove u Kauflandu ? Kaj ne prođe neki tečaj kako sa ljudima? Koliko ima godina ovaj tip ?
Kako se dopušta da jedan takav liječi svoju nespsobnost u poziciji autoriteta tako što će svoje frustracije izbacivati na zaposlene i podplaćene ljude ? Sa glupim i ponižavajućim prijetnjama kao da su ljudi u zatvoru? Fuj baš fuj.

Kome on dokazuje išta osim što ponižava ljude ? Da nema kućni odgoj i da je balavac ?
To je negdje u Slavoniji možda ali nema veze. Sramota za firmu. Bilo koju.

Tko je ovoga bezveznjaka zaposlio ?
Kaj ne prođu ti šefići od 20 i pol godina neke psiho testove, kaj im se ne može objasniti kako komunicirati sa zaposlenicima za efektivan rad ?
Što je ovo ?
Mene Kaufland više ne bu vidio. Kada zapošljavaju ovakve nekakve budaletine za poslovođe i šefove, onda nemam kaj tamo tražiti.Nadam se nadam da nemaju ovakve "šefiće četkice " i u Konzumu.
Četkicom za zube ? Kaj fakat mulac jedan balavi zubnom će četkicom prati paz vamo njegov ured i njega velkog, velkog šefa će poštovati ?
Veliki šef = velika muha.
Tako se uvodi autoritet ? Gdje ? U Zanzibaru ? Bi ja njemu gurnula četkicu gdje sunce ne sije da ga čujem kako tako prijeti nekoj umornoj blagajnici koja mu može biti mama. Zato kaj je nesposoban i histeričan.
Pa se čudi da ga ne poštuju ? Tko bi poštovao ovakve ego budaletine koje lupaju šakama i prijete ?
Ima takvih još u Kauflandu ?

Joooj nek' mi još netko počne pričati loše o socijalizmu tadašnje Juge, o radnicima i tzv. teroru.. samo nek' ga čujem.

Uf kaj me ljuti taj truli, izrabljivački kapitalizam i šefići balavci koji nisu za vođenje stada koza a kamoli kaj više od toga ili za rad sa ljudima. Ovaj bi gospon Četkica Zubić dobio otkaz da ga ja čujem da tako misli da treba stvarati autoritet. Ruši ugled firme.

Dajte za te nekompetentne šefiće u svim našim dućanima, jednom mjesečno organizirajte psiho savjetovalište kako se komunicira sa radnicima i da ljudi bolje rade uz pohvale i nagrade nego uz vrijeđanje, prijetnje i šikaniranje.
Pozivam sve da snimaju ovakve ili slične "rukovoditelje " i slobodno to šalju u javnost. Da se vidi kaj je truli kapitalizam. Ovakvo nešto bi trebalo kazniti izbjegavanje odlaska u dućane gdje se ne poštuju prava radnika, gdje ima mobinga, maltretiranja te ponižavanja zaposlenih.

Zadnje uređivanje pozitivax : 23.08.2015. at 21:55.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 10:50   #45
takve su poslovođe i u Lidlu
ja vidio svojim očima
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 10:53   #46
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Skandal ! Pretpostavljam da je ovo istina. Pa ako je istina ova je audiosnimka sramota za Kaufland.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...e-audio-824623

Pa dobro koja je budala zaposlila ovu nezrelu seljačinu sa audio snimke koja nema autoritet i ne zna sa ljudima pa im prijeti da će četkicama ribati podove u Kauflandu ? Kaj ne prođe neki tečaj kako sa ljudima? Koliko ima godina ovaj tip ?
Kako se dopušta da jedan takav liječi svoju nespsobnost u poziciji autoriteta tako što će svoje frustracije izbacivati na zaposlene i podplaćene ljude ? Sa glupim i ponižavajućim prijetnjama kao da su ljudi u zatvoru? Fuj baš fuj.

Kome on dokazuje išta osim što ponižava ljude ? Da nema kućni odgoj i da je balavac ?
To je negdje u Slavoniji možda ali nema veze. Sramota za firmu. Bilo koju.

Tko je ovoga bezveznjaka zaposlio ?
Kaj ne prođu ti šefići od 20 i pol godina neke psiho testove, kaj im se ne može objasniti kako komunicirati sa zaposlenicima za efektivan rad ?
Što je ovo ?
Mene Kaufland više ne bu vidio. Kada zapošljavaju ovakve nekakve budaletine za poslovođe i šefove, onda nemam kaj tamo tražiti.Nadam se nadam da nemaju ovakve "šefiće četkice " i u Konzumu.
Četkicom za zube ? Kaj fakat mulac jedan balavi zubnom će četkicom prati paz vamo njegov ured i njega velkog, velkog šefa će poštovati ?
Veliki šef = velika muha.
Tako se uvodi autoritet ? Gdje ? U Zanzibaru ? Bi ja njemu gurnula četkicu gdje sunce ne sije da ga čujem kako tako prijeti nekoj umornoj blagajnici koja mu može biti mama. Zato kaj je nesposoban i histeričan.
Pa se čudi da ga ne poštuju ? Tko bi poštovao ovakve ego budaletine koje lupaju šakama i prijete ?
Ima takvih još u Kauflandu ?

Joooj nek' mi još netko počne pričati loše o socijalizmu tadašnje Juge, o radnicima i tzv. teroru.. samo nek' ga čujem.

Uf kaj me ljuti taj truli, izrabljivački kapitalizam i šefići balavci koji nisu za vođenje stada koza a kamoli kaj više od toga ili za rad sa ljudima. Ovaj bi gospon Četkica Zubić dobio otkaz da ga ja čujem da tako misli da treba stvarati autoritet. Ruši ugled firme.

Dajte za te nekompetentne šefiće u svim našim dućanima, jednom mjesečno organizirajte psiho savjetovalište kako se komunicira sa radnicima i da ljudi bolje rade uz pohvale i nagrade nego uz vrijeđanje, prijetnje i šikaniranje.
Pozivam sve da snimaju ovakve ili slične "rukovoditelje " i slobodno to šalju u javnost. Da se vidi kaj je truli kapitalizam. Ovakvo nešto bi trebalo kazniti izbjegavanje odlaska u dućane gdje se ne poštuju prava radnika, gdje ima mobinga, maltretiranja te ponižavanja zaposlenih.
a i ti svemu vjeruješ
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 00:33   #47
pa to je rekao bih standard za Kaufland(ali i gotovo sve ostale)
svaki puta se pitam gdje najdu takve doslovno idiote za voditelje poslovnica,
jer da ih trazis tesko bi ih slozio u takvu nakupinu pacijenata..
Sem bivseg voditelja poslovnice Studentski Grad,on je inace bivsi kosarkas(i to jeben bio) te je naravno dosao po liniji mr.Orbita,koji isto jelte se bavi kosarkom na neki nacin,te je ovaj kao takav zbrinut u Kaufu neocekivano...

A mobing u trgovackim lancima(ma koji oni bili) je kao ujutro dorucak..
__________________
2Pac Wonder Why They Call You Bitch--2Pac Pain--2Pac Dear Mama--2Pac Life Goes On--2Pac Do For Love-----2PacLil Homies(svi clanovi na forum.hr..)
comi1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 11:29   #48
Nije ništa bolje ni u Sparu, isto bolesnike biraju za voditelje poslovnica ...............
europe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 14:44   #49
zato treba snimati sve debile mobitelom

i kako se zove taj "menađer", koja je lokacija kauflanda?
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 22:07   #50
Spominjalo se ime na fejsu.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 00:24   #51
Kaufland je malo sjeban zadnje vrijeme što se tiče kataloga..u katlogu stoji cijena recimo 15kn,dođem u dućan kad ono 14.44kn i to im se stalno ponavlja...mislim da je to neka psolovna politika,da kupci budu sretni,jer je prošao još jeftinije...
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 08:22   #52
Jbg...
Ne paše nam kad je cijena viša neg u katalogu, ne paše nam kad je niža...

Tko bi nam udovoljio.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 11:16   #53
Dnevno.hr su...posebne novine. Tesko mi ih je opisati, ali prestao sam ih shvacati ozbiljno kad su mi prijetili paklom ako slavim haloween pametnom dosta, budali ni 50 godina kradezea nije dosta.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 20:49   #54
Gradi se novi Kaufland na Jaruščici
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 09:40   #55
Dobar Dan

Danas sam kupio Ilok grasevinu 3 L na akciji za 25.99 Kn po dolasku kod kuce primjetio sam da komadici "necega" plutaju po vinu te da je zamuceno te sam se odmah sa racunom vratio u poslovnici na info pultu gdje mi je djelatnica bez ikakvih komentara ili isprika uzela vino te mi vratila novac.

E sad si mislim okay takve stvari se desavaju nije nitko kriv idem ja uzet drugo takvo isto vino kad gledajuci ostala vidim da su ista takva. Doslovno sva i oni ih takve prodaje bez pardona.

Po meni itekako su svjesni da vina ne valjaju, neka nisu zamucena jer se sloj necega jos uvijek drzi za dno jednom rijecju grozno nikad takvo sta vidio na drugim vinima a redovit sam kupac istih.

Radi se o poslovnici Kauflanda u Zagreb-u adresa Zagrebačka cesta 136.

Nadam se da se radi o izoliranom incidentu, ovo nakon sto popravim gramatiku ce biti proslijedeno samom kauflandu na e-mail ili postom cilj mi je bio prvo obavjestit javnost. Eto zelim vam ugodan dan
.:Bambi:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 11:28   #56
ma svjesni su oni, ali ak ti vrate odma pare, misle da ih ne smiješ ništa dalje pitat, pa i dalje prodaju isto drugim kupcima..
Tako sam ja kupio papirnate ručnike gdje je stajala jedna cijena, a na blagajni druga, pa sam se jednom zaj.. za 2 kune, drugi put mi vratiše pare kad sam prigovorio, ali da su se udostojili otići do police i vidjeti cijenu, onda teta na pultu ak mi je vratila pare misli da je to to.. Drugi ljudi nek se j..
ico1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2016., 21:58   #57
U Kauflandu zajebo se i kupio najgore lubenice u životu, jest da su narezane bile na pola primjerak rozo nezreli da se vidi, ali ja sam nasjeo jer sam netom prije dan kupio u Kauflandu dobre lubenice i ajde reko idem sutra kupit veću količinu, ali izgleda su oni mješali to i dodavali i kupio hrpu lubenica koje sam morao baciti. Hvala Kaufland , nikad više voće ne kupujem ni kod vas ni u konzumu.
Jer sam primjetio da me i iz Konzuma i iz Kauflanda od lubenica boli želudac kad ih se malo više najedem. A čitao sam da se puštaju svakakvi pesticidi navodnjavanjem kap po kap i sigurno to pohranjuju i lubenice.
Danas sam probao grčke, to je milina, vrijedi svake kune, tanka korica, slatka, sočna, hrskava, najedeš ih se ko lud i ne boli te želudac. Ali njih nema ni u Kauflandu ni u Konzumu, nego neko smeće koje je najčešće i precjenjeno cjenovno.
ico1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 12:15   #58
Od svih trgovačkih centara, Kaufland mi je najdraži jer dosad nisam naišla da nemaju proizvod koji je na kataloškoj akciji. Čak sam jednom zvala i zamolila da mi ostavu sa strane par proizvoda i izašli su mi u susret.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 20:22   #59
Quote:
ico1 kaže: Pogledaj post
U Kauflandu zajebo se i kupio najgore lubenice u životu, jest da su narezane bile na pola primjerak rozo nezreli da se vidi, ali ja sam nasjeo jer sam netom prije dan kupio u Kauflandu dobre lubenice i ajde reko idem sutra kupit veću količinu, ali izgleda su oni mješali to i dodavali i kupio hrpu lubenica koje sam morao baciti. Hvala Kaufland , nikad više voće ne kupujem ni kod vas ni u konzumu.
Jer sam primjetio da me i iz Konzuma i iz Kauflanda od lubenica boli želudac kad ih se malo više najedem. A čitao sam da se puštaju svakakvi pesticidi navodnjavanjem kap po kap i sigurno to pohranjuju i lubenice.
Danas sam probao grčke, to je milina, vrijedi svake kune, tanka korica, slatka, sočna, hrskava, najedeš ih se ko lud i ne boli te želudac. Ali njih nema ni u Kauflandu ni u Konzumu, nego neko smeće koje je najčešće i precjenjeno cjenovno.
Ista stvar i kod mene!Prije desetak dana kupim pola lubenice ma predobra bila...i odem juce kupit opet pola i cinila se ok ... ali nista nije valjala...kako sam je rezala imala je nekakve bjele ziletine kroz nju...i nije bila slatka i ko uvenula...

I di kupis te Grcke lubenice?
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 23:41   #60
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Od svih trgovačkih centara, Kaufland mi je najdraži jer dosad nisam naišla da nemaju proizvod koji je na kataloškoj akciji. Čak sam jednom zvala i zamolila da mi ostavu sa strane par proizvoda i izašli su mi u susret.
Evo zadnje, u katalogu bili putni kovčezi na akciji. Od ponedjeljka. Bila sam prvi dan akcije, u poslijepodnevnim satima i više nisu imali nijedan, a ni sljedećih dana.
Ako već nemaju dovoljno artikala za sve centre onda neka ni ne stavljaju akciju u njima na maltene 2 artikla.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.