Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2006., 20:41   #61
hvala..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 15:10   #62
Toplice - preporuka

Koje toplice preporucate za odmor (kraj listopada) ... u obzir dolaze hrvatske i slovenske toplice ??
U kojima ste bili, koje su vam najbolje ...

Moze preporuka i nekog dobrog wellness hotela ( podrucje Dubrovnika)??

Pa ako netko zna i uz to ima mrvicu vremena i dobre volje podijeliti
to samnom, unaprijed mu/joj zahvaljujem!
Lucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 09:56   #63
Da li je netko bio u terme Tuhelj? Iskustva, dojmovi???
Lucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:00   #64
Moji prijatelji iz Italije već godinama odlaze u Atomske Toplice, blizu Podčetrtka (Slovenija). Ne mogu nahvalit kako im je tamo dobro. Osobnog iskustva nemam ali radi se o ljudima koji si mogu priuštit poć kamo god se smisle, a oni se vraćaju tamo.

Što se tiče wellnessa, dobar je u hotelu Diamant u Poreču, a hvale i hotel (čini mi se ) Koralj Sol u Umagu.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 10:03   #65
www.toplicesvetimartin.hr

Definitivno preporučujem
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 12:13   #66
od naših Tuheljske toplice i kod susjeda slovenaca Čateške toplice
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 19:17   #67
Quote:
Lucky kaže:
Da li je netko bio u terme Tuhelj? Iskustva, dojmovi???

Evo da ti ja kažem nešto. U šestom mjesecu sam mami za rođendan iskombinirala vikend u termama Tuhelj, i poslala je skupa sa sestrom. Mislim, prvo, da sam udavila jednu od cura koje su zadužene za aranžmane (iako sam joj pola posla napravila) jer sam se mailala jedno dvadeset puta da bi sve ispalo savršeno. Koštalo me oko 2.000,00 kn ali je vrijedilo svaku kunu i bilo im je savršeno. Onda je još bio u izgradnji i welness centar tako da mislim da je sada još bolje. Imale su smještaj, polupansion, večeru u dvorcu koji je malo dalje od terma, masaže, poklon u sobu i stvarno su uživale. Maser je fenomenalan i zna svoj posao. Bazeni čisti, sa bezbroj perverzija-zračni jastuk, jaccuzi, masažne gluposti...a klopa im je bila mrak. Uz to dva ili tri puta dnevno imaju neke svoje programe u koje se možeš uključiti (u cijeni sobe), kao npr. aqua aerobic, pješaćenje, masaže, besplatni čaj i sl. Subotom je noćno kupanje i kažu da je doživljaj super.

Stvarno preporučam
navalentna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 01:57   #68
potpuno preporucam topusko!
 
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 20:47   #69
wellnes

daklem, ja i par frendica bi ošle na neki wellnes, onak sat-dva vožnje od zagreba, recimo dva dana prek vikenda...
ev pa me zanimaju vaša iskustva, gdje ste bili, kolko para, šta je sve uključeno...
frend mi je bio negdje u opatiji kaže da je bilo ok, a i frendica mi je nahvalila jezerčice - veli da joj je bilo suuuper...
čula sam i za toplice sv. martin i da su krasno sređene
kaj vi velite, koji su prijedlozi??
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2006., 21:46   #70
Čuj, možeš otiću u Čatež, jedino ako nista već bile. Meni je tamo bilo super. A iz Zagreba si tamo odmah, možeš i prošetati

Za smještaj preporučujem hotel Toplice**** , jer je povezan sa termalnom rivijerom pa ne treba uopće izlaziti van.
Za rezervaciju pogledaj GENERALTURIST ,jer imaju posebnu ponudu pa je stvarno cijena za se nasmijati... Jeftinije nemože, a hotel je stvarno lijep.

Ako još šta trebaš, biti će mi drago odgovoriti.
smarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 17:01   #71
Jeste šta pogledale i odlučile?
smarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 22:44   #72
ev nismo se još niš odlučile
kod nas to ide dost sporo jerbo su neke od cura zapele da idemo baš u opatiju!
a i nismo danas stigle ćakulati o tome, a i tek sad stigoh s posla
tek sad pregledah tvoj prijedlog al brijem da će nam trebat dok se usuglasimo....
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 22:55   #73
A dobro. Ja sam iz okolice Opatije. Ima tu dosta dobrih hotela, i privatnih apartmana, što u opatiji što u okolici, pa možeš vidjeti i okolna mjesta, skoknuti malo u Istru, a za wellnes recimo Thalaso Wellnes centar u Opatiji što je lani otvoren...

Ako trebaš pomoć za smještaj, javi, pa ću ti ja štogod preporučiti, ili pronaći...

smarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2006., 23:14   #74
tenks smarty!!
i'll keep you in mind if help needed!
Miichelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 14:11   #75
toplice sv. martin

Je li netko bio tamo, kakva su iskustva? Gdje otići na romantični vikend? Hvala!
 
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 14:25   #76
skupi su

romanticni vikend radije u opatiji
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 14:29   #77
Podcetrtek. S tim da nije nuzan smjestaj u samim termama Olimija, u neposrednoj blizini je i hostel. Tamo samo pavate, cijeli dan se kupate, vecerate u Jelenovom grebenu... Eto, sretan put!
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 22:07   #78
Toplice

Molim preporuku za toplice pristupacnih cijena smjestaja sa dosta aktivnosti.

Hvala
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 09:54   #79
Quote:
navalentna kaže: Pogledaj post
Evo da ti ja kažem nešto. U šestom mjesecu sam mami za rođendan iskombinirala vikend u termama Tuhelj, i poslala je skupa sa sestrom. Mislim, prvo, da sam udavila jednu od cura koje su zadužene za aranžmane (iako sam joj pola posla napravila) jer sam se mailala jedno dvadeset puta da bi sve ispalo savršeno. Koštalo me oko 2.000,00 kn ali je vrijedilo svaku kunu i bilo im je savršeno. Onda je još bio u izgradnji i welness centar tako da mislim da je sada još bolje. Imale su smještaj, polupansion, večeru u dvorcu koji je malo dalje od terma, masaže, poklon u sobu i stvarno su uživale. Maser je fenomenalan i zna svoj posao. Bazeni čisti, sa bezbroj perverzija-zračni jastuk, jaccuzi, masažne gluposti...a klopa im je bila mrak. Uz to dva ili tri puta dnevno imaju neke svoje programe u koje se možeš uključiti (u cijeni sobe), kao npr. aqua aerobic, pješaćenje, masaže, besplatni čaj i sl. Subotom je noćno kupanje i kažu da je doživljaj super.

Stvarno preporučam

To je bio onaj rođendanski aranžman? Pitam jer imaju to u ponudi i uključuje:

ROĐENDANSKI PAKET
3 dana/2 noći - Standard sobe - 740 kn

* 2 x polupansion u dvokrevetnoj sobi
* kupanje na Vodenom planetu tik do zemlje
* kupanje u Termama Olimia u Sloveniji
* noćno kupanje – subotom
* rođendanski poklon u sobi
* 1x rođendanska večera uz svijeće s buteljom vrhunskoga vina
* 1 x klasična masaža 30 min.

Jedino mi nije jasno kaj znaci ovo kupanje u Termama Olimnia u Sloveniji ?? Kaj se trebam teleportirat tamo?? I dal' je ova rođendanska večera za 1 ili 2 osobe?
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 12:50   #80
i ja sam u potrazi za dobrim wellnessom, gledala sam na netu moravske toplice...molim vas koji znate nesto vise, koji ste bili, da podijelite s nama.. a jeli bio tko u dubrovnik palaceu?
crknjica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:14.