Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2010., 10:37   #361
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ajme ko ce docekat tih famoznih 36tj pa onda kao sta bude kako kaze moja ginek.jos "samo" 7tj. sutra idem na pregled,drzite mi fige,bas me strah,cijeli dan mislim samo o tome....
bome ja sam već luda -ja imam za odležati do 36tjedna još 4 tjedna i 3 dana,a do 38 (kada mi skidaju šav od serklaže 6tj i 3 dana).....
luđa sam nego na početku ..evo danas je točno 77 dana kako sam u horizontali.
sretno sutra
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:33   #362
navikla sam se polako na to da cu rodit na carski...dobro kazete, bitno da beba stigne, na koji god nacin!!!!
Ja sam se nadala da cu kad docekam termin setat i bar tjedan dana uzivat u tome, al eto opet nista...Cure sretno na pregledu danas!!!! I javte se!!!
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:38   #363
evo bila jutros na pregledu,dr kaze da je za sad sve ok,nisam se jos otvarala,samo je skracen cerviks.da je zadovoljna.nije mi radila utz jel mi ga je pred 2tj,sad me opet za 2tj narucila da to pratimo,joj koje olkasanje...
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:41   #364
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
evo bila jutros na pregledu,dr kaze da je za sad sve ok,nisam se jos otvarala,samo je skracen cerviks.da je zadovoljna.nije mi radila utz jel mi ga je pred 2tj,sad me opet za 2tj narucila da to pratimo,joj koje olkasanje...
Bravoooooo!!! dva tjedna nije dugo...brzo ce novi pregled!!!
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 11:45   #365
Quote:
lucy_split kaže: Pogledaj post
Bravoooooo!!! dva tjedna nije dugo...brzo ce novi pregled!!!
za cas ce to proletit da...nadam se samo da ce i dalje tako stanje ostat.
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 12:21   #366
oooooooo jupi,bravo
musica20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 12:22   #367
Quote:
musica20 kaže: Pogledaj post
oooooooo jupi,bravo
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 14:25   #368
OOOOOOO !!

Što se tiče tog odbrojavanja dana do 36 ili 37 tjedna, tako je i meni bilo. Vrijeme mi se vuklo kao kišna glista na asfltu .
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 14:33   #369
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
evo bila jutros na pregledu,dr kaze da je za sad sve ok,nisam se jos otvarala,samo je skracen cerviks.da je zadovoljna.nije mi radila utz jel mi ga je pred 2tj,sad me opet za 2tj narucila da to pratimo,joj koje olkasanje...
super vijesti...

a zašto sam ja jedina koja ide svakih 3tj na pregled...
možda zato kaj sam zašivena i pijem partusistene
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 15:31   #370
Quote:
kućica kaže: Pogledaj post
super vijesti...

a zašto sam ja jedina koja ide svakih 3tj na pregled...
možda zato kaj sam zašivena i pijem partusistene
Ma ja sam ti isla svaka cetri bez obzira na skracen grlic, doktor nije htio da dolazim cesce da se nebi jos vise skracivao, nego da sta vise mirujem, naravno ako sta bude da se javim...a poslje pregleda bi me redovito slijedeci dan sve bolilo i imala puno kontrakcija, tako da bolje se pokazalo u mom slucaju da ne idem cesto.
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 16:28   #371
Ja idem svako 2 tjedna sada.
Već sam u 26. tj. preventivno dolazila svako 3 tjedna zbog loših iskustava u prethodnim trudnoćama.
njuškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 18:05   #372
evo i mene sa pregleda! sve je u redu, vise se nisam otvarala. doktor je rekao da sada mogu sta zelim, setat, sjedit, skakat, trcat, ma sve!!!!
bebica ima oko 2 kile i 800 i moze na svijet kad god pozeli
za tjedan dana imam ponovo pregled
pusa svima
bas sam sretna
lusa2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 19:39   #373
sara0103,super,bas se veselim zbog tebe
musica20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 21:52   #374
super sara! meni nije nista rekla za mirovanje,samo da cemo se cesce viđat,svaka 2tj
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:05   #375
Quote:
lucy_split kaže: Pogledaj post
Ma ja sam ti isla svaka cetri bez obzira na skracen grlic, doktor nije htio da dolazim cesce da se nebi jos vise skracivao, nego da sta vise mirujem, naravno ako sta bude da se javim...a poslje pregleda bi me redovito slijedeci dan sve bolilo i imala puno kontrakcija, tako da bolje se pokazalo u mom slucaju da ne idem cesto.
Ma ja baš i nemam kontrakcije jer pijem partusistene,a i imam maternicu koja teško sama stvara trudove.

Kakve ljekove pijete?

Sara koji si ti ono tjedan?
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:23   #376
kako se osjete,primjete te kontrakcije?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:44   #377
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
kako se osjete,primjete te kontrakcije?
trbuh ti se stvrdne i imaš osjećaj zatezanja i boli, barem je meni tako bilo i ginica mi je rekla da su to kontrakcije.
__________________
Petar-Naše malo sunce... 27.07.2010.
buffy24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:46   #378
ja sam sada 36+5. od danas moram na pregled svaki tjedan do termina koji je 23-25.11
i mene moj doktor priprema psihicki za carski jer kaze da ce tesko beba proci kroz moju zdjelicu, ali probat cemo prvo prirodno. ma bitno da sve prodje dobro i da se napokon gledamo uzivo moja malena i ja
lusa2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:50   #379
Ja nisam pila nista osim mg-a nikako. U pocetku mi bilo cudno zasto nisam nista dobila kad sam vidila da ode svi nesto piju, ali sad mi je drago, a kada sam se pocela otvarati to nije ni bilo od kontrakcija pa valjda nije bilo razloga za tabletama.
ooooo kontrakcije ako budes imala nemozes pogrijesit...trbuh ti se stisne cijeli i bude tvrd kao kamen i malo je neugodan osjecaj, a mene zadnje vrijeme zna i malo bolit i definitivno ih moram prodisati svaki put, kao da me guse...traje nekih 30-40 sekundi i prode. Neke zene ih uopce nemaju...
__________________
22.11.2010. David <3
lucy_split is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:50   #380
Quote:
buffy24 kaže: Pogledaj post
trbuh ti se stvrdne i imaš osjećaj zatezanja i boli, barem je meni tako bilo i ginica mi je rekla da su to kontrakcije.
zna mi se zategnnut trbuh izmedju pokreta malog,ritanja ali ne osjecam bol samo sam jednu noc pred jedno 10ak dana imala bolove i stezanje nakon sta sam bila na wc,sad da li je to kontrakcija ili od mokrenja sta sam trpila duze,ne znam
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.