Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2012., 09:37   #2321
i dr. Maleš...bila mi je čudna, cila špicasta i hladna, ali na kraju je ispala drago ljudsko biće. I stručno
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 09:56   #2322
Quote:
pikol kaže: Pogledaj post
cure, žene dajte otvoreno sad, što se tiče ginekologa u splitskom rodilištu, koji su ok, a koji ne baš pri porodu i inače u rodilištu?
ako treba imenujte ih da i nas neupućene prvorotkinje netko uputi u pravo stanje stvari i dali idu uglavnom veze ili kuverte i kako to sve funkcionira?? (nažalost je tako ali što ćemo..)

zahvaljujem!
evo ja se isto spremam po prvi put pohodit naše vrlo rodilište pa isto tako prikupljam informacije ono šta sam ja uspila saznat od cura koje su rodile vukovića i bačića izbjegavat u širkom luku , mršić tako-tako, a od onih koji su ok su roje, hrboka, vulić, e sad pitanje je samo ako nisi već naručena na dogovoreni carski koji će ti dr dopast, to ti je sve lutrija čini mi se, zato muž ide s menom u slučaju bilo kakve komplikacije volim da je on kraj mene i da pokuša riješit problem
__________________
.....volim......
mare09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 10:03   #2323
je li postoji mogućnost dogovora oko poroda , npr obavljanja pregleda mjesec dana prije termina u bolnici?....kao što je obveza u zg bez obzira u kojega si doktora.mene malo to muči, jer ću vjerojatno morat na carski, amoj doktor ne radi u bolnici...a ne da mi se bas svakome leć pod nož
__________________
A2009/M2012/M2014
wilmica_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 10:08   #2324
Quote:
mare09 kaže: Pogledaj post
evo ja se isto spremam po prvi put pohodit naše vrlo rodilište pa isto tako prikupljam informacije ono šta sam ja uspila saznat od cura koje su rodile vukovića i bačića izbjegavat u širkom luku , mršić tako-tako, a od onih koji su ok su roje, hrboka, vulić, e sad pitanje je samo ako nisi već naručena na dogovoreni carski koji će ti dr dopast, to ti je sve lutrija čini mi se, zato muž ide s menom u slučaju bilo kakve komplikacije volim da je on kraj mene i da pokuša riješit problem

ne kužim, u kojim se slučajevima rade ovi dogovoreni carski?
pikol is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 10:28   #2325
Kada je moja cimerica došla sa poroda,bila je cila nikakva,još je imala neku anemiju i sestre su je pitale hoće li odvesti bebu da se ona odmori. Ima ta soba na kraju hodnika. Ako pitate sestre,nadam se da će vam pomoć i odvest bebu da se odmorite.

Doktori-ja moram pohvaliti dr.Hrboku,taj čovjek je tako uljudan i ljubazan,da je to nevjerovatno ,bila sam kod njega na prvu anmioskopiju,nisam ništa osjetila,čak je sve objasnio. Dr. Bušić Vukušić je isto ok žena.
Mršić-ništa posebno,onako pomalo hladno,Maleš-žena bez osjećaja i ljubaznosti,Jelčić -bila mi na porodu,ništa posebno, Dvornik,simpatična mlada doktorica...
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 19:05   #2326
Sta se tice osoblja u rodilistu imam same pohvale dok je staro rodiliste bila druga prica moram pohvaliti Dr.Vukusic jer je stvarno prekrasna zena ljubazna,simpaticna prekrasna osoba bila mi je na drugom porodu i svaka joj cast.
pepi 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 22:56   #2327
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Kada je moja cimerica došla sa poroda,bila je cila nikakva,još je imala neku anemiju i sestre su je pitale hoće li odvesti bebu da se ona odmori. Ima ta soba na kraju hodnika. Ako pitate sestre,nadam se da će vam pomoć i odvest bebu da se odmorite.
Tko se brine za bebe u toj sobi.Samo su dvije sestre na odjelu.Ne znam kako uspiju sve.
spavalica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 11:46   #2328
Quote:
pikol kaže: Pogledaj post
ne kužim, u kojim se slučajevima rade ovi dogovoreni carski?
Pa tipa ako ti je beba na zadak, ili ima omotanu pupčanu vrpcu, moja prija nije mogla nikako rodit prirodno operirala je glavu tako da se ne smije naprezat i u tom slučaju se ide na carski.
__________________
.....volim......
mare09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 13:59   #2329
Meni je bila neka dr Stanić
jel Vukušić Kleopatra?? Ako je meni je bila katastrofa. Mršić je prekrasan i preljubazan doktor, bila mi je i Šulj doktorica isto . Bačić je malo umišljen ali je ok, dosta je stručan
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 14:16   #2330
Quote:
spavalica12 kaže: Pogledaj post
Tko se brine za bebe u toj sobi.Samo su dvije sestre na odjelu.Ne znam kako uspiju sve.
pa valjda ih paze te sestre

nije vukušićka kleopatra,to je alujevićka
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 14:20   #2331
onda ne znam za nju al ova je bila bože sačuvaj(kleopatra)
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
pa valjda ih paze te sestre

nije vukušićka kleopatra,to je alujevićka
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 14:23   #2332
vukušićka je stvarono ugodna žena,s kleopatrom nisam imala kontakt,alikažu da je napuhana i ajme
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 15:25   #2333
Quote:
lida092 kaže: Pogledaj post
zanima me jeste zadovoljni osobljem u rodilištu u zadnje vrijeme?
Prezadovoljna...samo rijeci hvale...
Quote:
inesst kaže: Pogledaj post
postoji li u splitskom rodilištu mogućnost rađanja u kadi ili na stolčiću?

nisam iz Splita pa me zanimaju neke pojedinosti
hvala unaprijed!
Ne...
Quote:
pikol kaže: Pogledaj post
cure, žene dajte otvoreno sad, što se tiče ginekologa u splitskom rodilištu, koji su ok, a koji ne baš pri porodu i inače u rodilištu?
ako treba imenujte ih da i nas neupućene prvorotkinje netko uputi u pravo stanje stvari i dali idu uglavnom veze ili kuverte i kako to sve funkcionira?? :rolley
es: (nažalost je tako ali što ćemo..)

zahvaljujem!
Same pohvale dr.Tanji Vukusic-Pusic...
Quote:
chica bonita kaže: Pogledaj post
i dr. Maleš...bila mi je čudna, cila špicasta i hladna, ali na kraju je ispala drago ljudsko biće. I stručno
Ajme meni je ona cila bezveze...
Quote:
wilmica_st kaže: Pogledaj post
je li postoji mogućnost dogovora oko poroda , npr obavljanja pregleda mjesec dana prije termina u bolnici?....kao što je obveza u zg bez obzira u kojega si doktora.mene malo to muči, jer ću vjerojatno morat na carski, amoj doktor ne radi u bolnici...a ne da mi se bas svakome leć pod nož
Dr.Tanja Vukusic-Pusic ti radi carske...
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Kada je moja cimerica došla sa poroda,bila je cila nikakva,još je imala neku anemiju i sestre su je pitale hoće li odvesti bebu da se ona odmori. Ima ta soba na kraju hodnika. Ako pitate sestre,nadam se da će vam pomoć i odvest bebu da se odmorite.

Doktori-ja moram pohvaliti dr.Hrboku,taj čovjek je tako uljudan i ljubazan,da je to nevjerovatno ,bila sam kod njega na prvu anmioskopiju,nisam ništa osjetila,čak je sve objasnio. Dr. Bušić Vukušić je isto ok žena.
Mršić-ništa posebno,onako pomalo hladno,Maleš-žena bez osjećaja i ljubaznosti,Jelčić -bila mi na porodu,ništa posebno, Dvornik,simpatična mlada doktorica...
Nije Bušić nego Pušić...
Quote:
ZARA1402 kaže: Pogledaj post
Meni je bila neka dr Stanić
jel Vukušić Kleopatra?? Ako je meni je bila katastrofa. Mršić je prekrasan i preljubazan doktor, bila mi je i Šulj doktorica isto . Bačić je malo umišljen ali je ok, dosta je stručan
Nije.ta Kleopatra je ajme...strokonda prava...
E i dr.Benzonka je super...isto tako dr.Hrboka,dr.Marinovic...e i dr.Šunj(zenska)...sa njima sam imala kontakta i svi su mi suoer,a i cula sam da je dr.Roje isto ok.doktor...
leptir7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 15:48   #2334
HEHe,prije par stranica ja sam ispavljala jednu forumašicu,sada mene Leptir

Je,tako je Pušić
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 21:34   #2335
Ja sam studentica primaljstva od ove godine,prve u Hrvatskoj jej..Krenula sam na praksu u rađaonu i sve ostale odjele,..znam da ima svakakvih doktora i sestara ( odličnih i onih malo manje),ja ću s vremenom malo bolje znati sve doktore pa ću vam lako objasniti kako je s kojim. ako mene il neku drugu kolegicu sretnete kad ćete rađat bude vam bolje jer se onda doktori i sestre malo više trude objasniti nama pa tako i vama

Zadnje uređivanje lida092 : 09.06.2012. at 21:36. Reason: pogreška u tekstu
lida092 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:36   #2336
Pozdrav,mene zanima da li netko pohađa trenutno tečaj u bolnici ili je nedavno pohađao ,da li je obavezno prisustvo i kada ti izdaju potvrdu??Mislim na splitsko rodilište.
TONNA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:47   #2337
Quote:
TONNA kaže: Pogledaj post
Pozdrav,mene zanima da li netko pohađa trenutno tečaj u bolnici ili je nedavno pohađao ,da li je obavezno prisustvo i kada ti izdaju potvrdu??Mislim na splitsko rodilište.
Ja sam planirala ić na tečaj al stavili su ga u glupu uru u 13 sati, uglavnom nisi obavezna ić glavno ti je da platiš tih 400 kuna potvrdu ti izdaju čim doneseš uplatnicu, dole ti u prizemlju izdaju potvrdu ne tribaš ić gore u one tajnice, potpišeš sebe i muža e da ponesi oib svoj i njegov to traže i to ti je to, ja bila prošli misec i to obavila tako da ti je informacija skroz svježa
__________________
.....volim......
mare09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 12:58   #2338
Quote:
lida092 kaže: Pogledaj post
Ja sam studentica primaljstva od ove godine,prve u Hrvatskoj jej..Krenula sam na praksu u rađaonu i sve ostale odjele,..znam da ima svakakvih doktora i sestara ( odličnih i onih malo manje),ja ću s vremenom malo bolje znati sve doktore pa ću vam lako objasniti kako je s kojim. ako mene il neku drugu kolegicu sretnete kad ćete rađat bude vam bolje jer se onda doktori i sestre malo više trude objasniti nama pa tako i vama
super, javljaj nam info onda cim sta skupis!

Quote:
mare09 kaže: Pogledaj post
Ja sam planirala ić na tečaj al stavili su ga u glupu uru u 13 sati, uglavnom nisi obavezna ić glavno ti je da platiš tih 400 kuna potvrdu ti izdaju čim doneseš uplatnicu, dole ti u prizemlju izdaju potvrdu ne tribaš ić gore u one tajnice, potpišeš sebe i muža e da ponesi oib svoj i njegov to traže i to ti je to, ja bila prošli misec i to obavila tako da ti je informacija skroz svježa
a jel se mora upisat bas onoga ko ce bit s tobom ili mozes npr muza a da na kraju dođe sestra, mama..?
__________________
I ll be your keeper for life baby
Eliena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:05   #2339
eliena, moras upista onoga ko ce ti bit prisutan na porodu, i njegov oib.
ovo sta je mare rekla je tocno, prisustvo nije obavezno, samo uplatnica i obavezno dodji od 9 do 12 se prijavit za tecaj da te nebi vozali ko mene (zakasnila 10 min)
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 13:23   #2340
Quote:
mare09 kaže: Pogledaj post
Ja sam planirala ić na tečaj al stavili su ga u glupu uru u 13 sati, uglavnom nisi obavezna ić glavno ti je da platiš tih 400 kuna potvrdu ti izdaju čim doneseš uplatnicu, dole ti u prizemlju izdaju potvrdu ne tribaš ić gore u one tajnice, potpišeš sebe i muža e da ponesi oib svoj i njegov to traže i to ti je to, ja bila prošli misec i to obavila tako da ti je informacija skroz svježa
A tako onaj papir šta sam dobila kad sam pokazala uplatnicu je potvrda ,e ali imam jedan problem sad vidim da na tom papiru moj oib postoji a kako nisam imala mužev kad sam donosila uplatnicu kod njegovog imena piše da nije imao oib kod dolaska jel to predstavlja kakav problem
TONNA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.