Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2015., 19:33   #21
Quote:
renegadeZga kaže: Pogledaj post
To sam primjetio kod velikog broja automobila,mahom novijih, u Zagrebu. Da li je to leasing ili što?
Najeftinija registracija. Tvrtka samo mora imati ured tamo, i onda može registrirati auto na DA.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 19:57   #22
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Najeftinija registracija. Tvrtka samo mora imati ured tamo, i onda može registrirati auto na DA.
Pa kaj je toliko firmi iz Zagreba u Daruvaru samo zbog jednog automobila vrijednosti cca 80000 kn??
renegadeZga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 20:08   #23
Quote:
renegadeZga kaže: Pogledaj post
Pa kaj je toliko firmi iz Zagreba u Daruvaru samo zbog jednog automobila vrijednosti cca 80000 kn??
Teško zbog jednog auta, ne znam koliko je isplativo, neka me netko prosvijetli

http://www.vecernji.hr/sredisnja-hrv...guranje-418708
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 20:10   #24
Većina ih je na leasing, i kada uzimaš ugovaraš leasing pitaju te na koje tablice želiš (zg, da, du, itd.)
A svaka leasing kuća ima urede po cijeloj Hrvatskoj pa to nije problem izvesti.
jazavac- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 08:11   #25
Quote:
jazavac- kaže: Pogledaj post
Većina ih je na leasing, i kada uzimaš ugovaraš leasing pitaju te na koje tablice želiš (zg, da, du, itd.)
A svaka leasing kuća ima urede po cijeloj Hrvatskoj pa to nije problem izvesti.
Thx,to je to,sad je jasno Može li se uzeti rabljeni auto na leasing?
Što ako nakon 1,5 godine leasinga firma(ili fizička osoba) želi prekinuti leasing jer joj više ne trebaju auti(ili ih ne može plaćati,ili ih ne želi plaćati)...??
renegadeZga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 17:43   #26
Leasing se izgovara sa [s], a ne sa [z].
Potrudimo se malo oko tocnog izgovora.

release [s], lease [s], releasing [s], leasing [s].
Vigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 23:17   #27
Quote:
renegadeZga kaže: Pogledaj post
Thx,to je to,sad je jasno Može li se uzeti rabljeni auto na leasing?
Što ako nakon 1,5 godine leasinga firma(ili fizička osoba) želi prekinuti leasing jer joj više ne trebaju auti(ili ih ne može plaćati,ili ih ne želi plaćati)...??
Može mi netko odgovoriti na ovo pitanje??
renegadeZga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 23:30   #28
Quote:
renegadeZga kaže: Pogledaj post
Može mi netko odgovoriti na ovo pitanje??
Uzmeš račun od auto kuće tj. firme i s tim odeš u leasing kuću, dakle možeš.
A ove ostale kerefeke ćeš najprije saznati ako pitaš u leasing kući.
jazavac- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 20:47   #29
Quote:
more kaže: Pogledaj post
u 2014 g je prodano 717 novih pasatta od toga oko 400 komada su kupili općine,državne tvrtke,ministarstva,državne agencije i javne tvrtke.
dio su kupile privatne tvrtke a veoma mali dio građani.
Škodu Octaviu je kupila policija i država pa je taj broj nerealan.
jedino je brojka od golfa realna jer mislim da su to kupili građani kad se odbiju rent car automobili ostaje oko 1000 golfova šta su kupili građani
golf je oko recimo 150000 kn.
a na kraju kad se svi modeli zbroje ispada da su građani 90% automobila kupili u rangu 70000-90000 kn

Rast prodaje automobila od 25% izgleda jako dobro na papiru, ali većina novih automobila prodana je u flotama, a najveći kupci bili su rent-a-car tvrtke, država i velike tvrtke poput Ine.Najprodavaniji model ove godine je Škoda Octavia sa 1910 registracija. Od tog broja najviše je Octavia završilo s policijskim obilježjima.
a da je preko 20% završilo u rent car tvrtkama otkriva sljedeći podatak.
U zagrebačkoj regiji registrirano je 32,86% novih automobila. Druga je Požeško-slavonska županija sa 9943 vozila, ispred Splitsko-dalmatinske i Primorsko-goranske županije.
a možda ste primjetili da svi rent car vozila imaju registraciju od požege.
Meni nije jasno zasto se ne mogu podaci o prodaji automobila u hrvatskoj odvojiti na gradjane i firme !?! Jeli to zaista takvi problem !?!
MengRen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 22:36   #30
Quote:
MengRen kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zasto se ne mogu podaci o prodaji automobila u hrvatskoj odvojiti na gradjane i firme !?! Jeli to zaista takvi problem !?!
je problem je i šta se tiče države nebitan podatak jer svi plačaju porez na prodane automobile i svi moraju predočiti OIB
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 11:43   #31
Quote:
more kaže: Pogledaj post
je problem je i šta se tiče države nebitan podatak jer svi plačaju porez na prodane automobile i svi moraju predočiti OIB

Znam ja da je za drzavu puno toga nebitno, ali bez obzira, svima bi taj podatak puno znacio ....
Jednostavno se razvrstaju autici kupljeni na pravne osobe, a na drugu stranu fizicke ...
To bi bio samo jos jedan podatak da se vidi koliko smo u banani ...
MengRen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 12:54   #32
Quote:
MengRen kaže: Pogledaj post
Znam ja da je za drzavu puno toga nebitno, ali bez obzira, svima bi taj podatak puno znacio ....
Jednostavno se razvrstaju autici kupljeni na pravne osobe, a na drugu stranu fizicke ...
To bi bio samo jos jedan podatak da se vidi koliko smo u banani ...
recimo lani je prodano 33962 automobila a građani su lani registrirali 11000 novih automobila.manje od 1/3 su ti građani.
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 13:34   #33
Postoje negdje sluzbeni podaci koliko su gradjani registrirali novih automobila ... ili je ovo samo odokativno .....
MengRen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 13:58   #34
Quote:
MengRen kaže: Pogledaj post
Postoje negdje sluzbeni podaci koliko su gradjani registrirali novih automobila ... ili je ovo samo odokativno .....

http://www.dzs.hr/Hrv_Eng/publication/2014/SI-1517.pdf
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 14:23   #35
Da li je netko uzimao auto na leasing a da nije pravna osoba? Opcenito uvjeti, koji je najbolji, da li se gleda HROK u svima posto imam stambeni, pa mi od place istane cisto oko 5 tisuca...
Vidim da dosta hvale crediflex..
Opcenito me zanima.
energy22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 10:10   #36
Quote:
more kaže: Pogledaj post
u 2014 g je prodano 717 novih pasatta od toga oko 400 komada su kupili općine,državne tvrtke,ministarstva,državne agencije i javne tvrtke.
dio su kupile privatne tvrtke a veoma mali dio građani.
Škodu Octaviu je kupila policija i država pa je taj broj nerealan.
jedino je brojka od golfa realna jer mislim da su to kupili građani kad se odbiju rent car automobili ostaje oko 1000 golfova šta su kupili građani
golf je oko recimo 150000 kn.
a na kraju kad se svi modeli zbroje ispada da su građani 90% automobila kupili u rangu 70000-90000 kn

Rast prodaje automobila od 25% izgleda jako dobro na papiru, ali većina novih automobila prodana je u flotama, a najveći kupci bili su rent-a-car tvrtke, država i velike tvrtke poput Ine.Najprodavaniji model ove godine je Škoda Octavia sa 1910 registracija. Od tog broja najviše je Octavia završilo s policijskim obilježjima.
a da je preko 20% završilo u rent car tvrtkama otkriva sljedeći podatak.
U zagrebačkoj regiji registrirano je 32,86% novih automobila. Druga je Požeško-slavonska županija sa 9943 vozila, ispred Splitsko-dalmatinske i Primorsko-goranske županije.
a možda ste primjetili da svi rent car vozila imaju registraciju od požege.
? ja primječujem isključivo DA. registracije.
maki83_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2019., 18:18   #37
Prema raznim anketama, zivimo u prilicno siromasnoj drzavi u odnosu na ostatak Unije, kako to da onda po gradu cesto vidjam ljude da voze najnovija auta od 50, 60, 70k eura, je li i tu caka u leasingu ili renti, jer mozda 20% njih koji voze takva auta imaju to auto u svom vlasnistvu, a ostatak uglavnom vozi tudja vozila od autokuca, firmi i sl.?
Iviy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2019., 18:31   #38
Quote:
Iviy kaže: Pogledaj post
Prema raznim anketama, zivimo u prilicno siromasnoj drzavi u odnosu na ostatak Unije, kako to da onda po gradu cesto vidjam ljude da voze najnovija auta od 50, 60, 70k eura, je li i tu caka u leasingu ili renti, jer mozda 20% njih koji voze takva auta imaju to auto u svom vlasnistvu, a ostatak uglavnom vozi tudja vozila od autokuca, firmi i sl.?
Otkud znas da su auti novi, mogu bit stari dvije do tri godina, a da izgledaju novi.

Takodje ako je prosjek siromasan, ne znaci da nema dosta bogatih ljudi koji mogu priustiti te aute.

Osim toga auto je statusni simbol, pa mnogi ne jedu, a voze skup auto.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2019., 18:39   #39
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Otkud znas da su auti novi, mogu bit stari dvije do tri godina, a da izgledaju novi.

Takodje ako je prosjek siromasan, ne znaci da nema dosta bogatih ljudi koji mogu priustiti te aute.

Osim toga auto je statusni simbol, pa mnogi ne jedu, a voze skup auto.
Ne znam jesu li izasli tek iz salona, ali budu stari dvije god. max., razumijem se u autoindustriju tako da znam koje auto je iz koje godine, ima bogatih ljudi naravno, ali ne u toliko velikom broju da svaka treca osoba vozi auto za koje bi trebao raditi 20ak godina i vise da si ga moze priustiti, tako da vecina tesko da posjeduje isti.

Auto jest statusni simbol nazalost ovdje na Balkanu, zato se i trude na svakakve nacine da budu vidjeni u najnovijem autu.
Iviy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2019., 22:28   #40
Kod nas je auto još statusni simbol ali uskoro će auto postati commodity čak i utility kao elektrika ili plin. Postoje sve kreativniji načini dijeljenja auta za koje ne moraš plaćati održavanje, posjedovanje i druga opterećenja.

Mislim da nije daleko dan kada će se na kupce skupljih auta gledati kao na čudake ili najblaže rečeno zanesenjake i hobiste. Već danas auto je za većinu u gradovima nepotreban luksuz. Kada zbrojiš posjedovanje, troškove, održavanje benzin i parking u prilično visokom postotku ti se više isplati koristiti jedan od brojnih jeftinih auto prijevoza, od Ubera nadalje.

Akoje prosječan ukupan mjesečni trošak auta 200 EUR, to je 75 kn po radnom danu čak i bez parkirnih troškova što je više nego dvije vožnje Uberom ili Cammeom, nekada i tri.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.