Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2013., 23:04   #1821
Ženske vage, što mislite o muškim djevicama?
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 01:01   #1822
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
ljudi kako vratiti zenu vagu natrag u vezu iako pati za bivsim(nije onaj kurvinski tip vage koju je proslo 6444 decki)? :/ bili smo ja i ta ukleta vaga malo skupa al mi je prirasla srcu i obozavam je. kako je vratiti? ja sam muska vaga i ne znam sto da radim u vezi tog,a ona mi bas zapela za oko..
Quote:
Rebelle Fleur kaže: Pogledaj post
Hvala smoky.

Ne znam kako da, ajmo to reći, 'osvojim pažnju' jedne muške vage.

Jednostavnu stvar pretvori u kompliciranu i ja ne znam više kaj da mislim i kaj da očekujem.

Iskustva i savjeti su dobrodošli.
Muska vaga je nesto razlicitija od zenske, ali kompliciranje im je zajednicko .
Prvo, moras dat sve od sebe po pitanju izgleda.
Moras biti drustvena, i imati jos potencijalnih udvaraca, jer ti decki vole ''tuđe igracke''.
Sve dok komplicira, znaci da dvoumi, vaze zasto da TI, zasto ne TI.
Probaj saznat, sto je to zbog cega se dvoumi, i odgnaj tu sumnju u njemu, tako da se ponasas onako kako bi on htio.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 01:11   #1823
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Ženske vage, što mislite o muškim djevicama?
iskreno, znam ih nekoliko. Muske djevice su mi jedan od najsexi znakova.
Nekako su, ne znam, naizgled flegmaticni, opusteni, tako jednostavni, a i inteligentni, to im je zajednicko.
Imas osjecaj, da te ne sljive dva posto, a u biti izgaraju za tobom.
Imaju sexy pogled i sa njim dosta govore
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 09:12   #1824
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Imas osjecaj, da te ne sljive dva posto, a u biti izgaraju za tobom.
Isti je slučaj i kod mene na faksu. Tako sam zatreskan u jednu kolegicu, vaga je po horoskopu, doslovce izgaram za njom, i mislim si kako da joj dam to do znanja kad budemo sljedeći put išli svi van s faksa!

Da li da joj kažem direktno ili možda kako drugačije? Kako vi vage volite?
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 12:47   #1825
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Isti je slučaj i kod mene na faksu. Tako sam zatreskan u jednu kolegicu, vaga je po horoskopu, doslovce izgaram za njom, i mislim si kako da joj dam to do znanja kad budemo sljedeći put išli svi van s faksa!

Da li da joj kažem direktno ili možda kako drugačije? Kako vi vage volite?
Ja volim, a teska sam vaga, da mi decko da do znanja da sam mu posebna, da mi pohvali izgled, ali i da je direktan, jer mi vage cesto puta ne znamo reci ne. Cesto puta bi usla u vezu iz bez veze, jer volim voljeti, pa bi se tokom veze zaljubila preko usiju.
Jednostavno, volimo biti voljene, i da nam se to pokazuje.
Mi smo intelektualci, i bitan je odabir rijeci prilikom upucavanja.

Kad cete bith vani nekako u hodu joj pocni pricati kako je posebna, a prekrasna, kako ti se svida sve na njoj i da tocno takvu jedinu nju zelis za sebe.
Ona ce se rastopit, u njezinim ocima ispast ces hrabar, i nece moc odbit. Samo iskrena komunikacija i puuno laskanja... Cesto puta zavrsimo u vezi s losim deckima, bas zato sto nam skidaju zvjezde s neba, jezikom.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 12:54   #1826
e da, awesome43, nemoj se bojat iznjet svoje osjecaje. Cak i ako te odbije, jedna vaga ce se jos dugo hraniti tim tvojim rijecima, vrtit ih po glavi, analizirati i vagati.
Pa postoji velika sansa, da ti se nakon odbijenice, sama javi...
Mi smo takve, nikad neznas na cemu si s vagom, stalno vagamo.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 13:13   #1827
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
e da, awesome43, nemoj se bojat iznjet svoje osjecaje. Cak i ako te odbije, jedna vaga ce se jos dugo hraniti tim tvojim rijecima, vrtit ih po glavi, analizirati i vagati.
Pa postoji velika sansa, da ti se nakon odbijenice, sama javi...
Mi smo takve, nikad neznas na cemu si s vagom, stalno vagamo.
Ovo sada kao da si opisala nas djevice.

jedna vaga ce se jos dugo hraniti tim tvojim rijecima, vrtit ih po glavi, analizirati i vagati.

Isti sam ja takav.. Znači, misliš da postoji mogućnost da padne na takve riječi?
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 14:30   #1828
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Ovo sada kao da si opisala nas djevice.

jedna vaga ce se jos dugo hraniti tim tvojim rijecima, vrtit ih po glavi, analizirati i vagati.

Isti sam ja takav.. Znači, misliš da postoji mogućnost da padne na takve riječi?
velika mogucnost. Mi volimo da nas se tretira kao kraljice .
Ako ti kaze nesto tipa da joj treba vremena, tad joj daj svo vrijeme svjeta, to joj je potrebno za vaganje , ali tad povuci sve pritiske, ne zovi, ne salji poruke, kad se nades u njenom drustvu, uputi joj znacajan pogled, a onda ga uputi i nekom drugom, budi cool i nasmijan, kao da te nista nije pogodilo. To ce vagu zaintrigrirat, i natjerat da ipak pokusa osvojit tvoju paznju. Bez brige, doci ce sama kad odvaze.
Mi volimo laskanja, a osobito kad nam nas dragi pridaje svu pozornost i njeznost cak i u drustvu. To su prave maze...
Vidjet ces.
Procitala sam za nas da nismo strastvene, ali to je daleko od istine, mi volimo ljubavne price, bajke i princeve na bjelom konju... Budi princ prema njoj i tvoja je.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 16:39   #1829
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
velika mogucnost. Mi volimo da nas se tretira kao kraljice .
Ako ti kaze nesto tipa da joj treba vremena, tad joj daj svo vrijeme svjeta, to joj je potrebno za vaganje , ali tad povuci sve pritiske, ne zovi, ne salji poruke, kad se nades u njenom drustvu, uputi joj znacajan pogled, a onda ga uputi i nekom drugom, budi cool i nasmijan, kao da te nista nije pogodilo. To ce vagu zaintrigrirat, i natjerat da ipak pokusa osvojit tvoju paznju. Bez brige, doci ce sama kad odvaze.
Mi volimo laskanja, a osobito kad nam nas dragi pridaje svu pozornost i njeznost cak i u drustvu. To su prave maze...
Vidjet ces.
Procitala sam za nas da nismo strastvene, ali to je daleko od istine, mi volimo ljubavne price, bajke i princeve na bjelom konju... Budi princ prema njoj i tvoja je.

Odlučio sam. U četvrtak ću joj se otvoriti i reći što zaista mislim. Ali do četvrtka moram skupiti hrabrosti.


tad joj daj svo vrijeme svjeta, to joj je potrebno za vaganje


Tako će i biti.

Priznati joj moje osjećaje, čekati da vidimo što kaže.. Ako želi malo razmisliti, super.. Neću joj se obraćati neko vrijeme pa da vidimo što će biti..

Sretno mi bilo i u petak ujutro javljam kako je prošlo !
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 17:55   #1830
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Odlučio sam. U četvrtak ću joj se otvoriti i reći što zaista mislim. Ali do četvrtka moram skupiti hrabrosti.


tad joj daj svo vrijeme svjeta, to joj je potrebno za vaganje


Tako će i biti.

Priznati joj moje osjećaje, čekati da vidimo što kaže.. Ako želi malo razmisliti, super.. Neću joj se obraćati neko vrijeme pa da vidimo što će biti..

Sretno mi bilo i u petak ujutro javljam kako je prošlo !
svu srecu ti zelim i drzim fige.
Obavezno javi, sada je ovo i moja borba haha !

Ne treba ti puno hrabrosti, zapocni neki razgovor, o bilo cemu, skoli, prijateljima, filmovima... i onda kad se opustite, okreni na zeku, i opusteno joj priznas svoje simpatije. Ako je prava vaga, ona to vec i osjeca samo ceka tvoj potez! Sretno!
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 18:57   #1831
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Ženske vage, što mislite o muškim djevicama?
iskreno , zemljani znaci su za mene vrlo prizemljeni što često fali zračnima, tako da se bas i ne razumijiju. ne znam se voditi samo pragmatikom pa u principu sa svim zemljanim znacima meni ispada kao da smo dosli s dvije planete
doduse trebalo bi pogledat i ostatak natalne jer i ostali faktori znaju biti vazni.
nemam iskustva zaljubljivanja u zemljani neki znak bas ovak kad razmislim , al nek te to ne obeshrabri jer ja sam komplicirana :-D

recimo moja frendica vaga je u super vezi sa muškom djevicom i on nju onako na fini suptilni način zna spustiti na zemlju kad ženska "odleprša"
imaju zemljani tu kvalitetu stabilnosti, racionalnosti i tak. kod njih je to super ispalo.

Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Isti je slučaj i kod mene na faksu. Tako sam zatreskan u jednu kolegicu, vaga je po horoskopu, doslovce izgaram za njom, i mislim si kako da joj dam to do znanja kad budemo sljedeći put išli svi van s faksa!

Da li da joj kažem direktno ili možda kako drugačije? Kako vi vage volite?
Vaga ti je jedini predmetni znak horoskopa i često ima problem s ispoljavanjem osjećaja na van. Kazu da ih ima i vise nego ostali „živi" znaci zodijaka, al da ona svoje zna dugo drzati u sebi. Mozda kod nje neces vidjeti sve, ali ako si joj drag to ces sigurno osjetiti . Medutim ono sto je dobro da je ona na van takva samo dok ne stabilizira te terazije u sebi jer nju emocije uskovitalju tako da je izbace iz ravnoteze kojoj ona po prirodi tezi. Neka te to ne zbuni. Ako ne reagira na prvu onako kako ti ocekujes, ne znaci da je hladna.

Ali sto je dobro opet ti je da je u njenoj prirodi da ces ako si usmjerio emociju na nju, sigurno ćeš imati odgovor. Ako joj to pase, u njenoj je prirodi da ce ti uzvratiti nazad :Ljubav:. Ako joj ne pases to ces ubrzo i znati jer ti vaga jako loše glume . O vagama svasta pisu al iz iskustva svojih prijateljica vaga one ti zaista ne bi trebale glumiti. Bar ovi kao "viši tipovi" : D . Barem ces znati na cemu si.

E sad vezano za pristup :-D, čitala sam da ima "visi" i "niži" tip vage. s nižim tipom možeš odmah na prvu jer su takve karakterizirane kao žene koje ne znaju reći ne udvaračima, lijene, neambiciozne..

s druge strane, ovaj "viši tip vage" je kao totalno druga osobnost, pa se na astro stranicama preporuča da se s njima ne ide direkt u glavu iznebuha. no kako kod tebe to nije slučaj jer se koliko sam shvatila znate, bilo bi dobro da si joj pomalo zaobilaznim putem davao do znanja, dok se ne uvučeš u misli te vage i pod kozu . dok joj jednostavno ne osjetis da si joj dragdrag . ako te vaga pustila sebi kroz neki period da se zatreskas u nju, izgledno je da se i kod nje dogodio isti proces. tako da ti po meni ne bi tu trebalo biti problema.

Evo ukratko , kasnije ti jos napisem o vagama što se sjetim .

I slažem se sa smoki, super je to izanalizirala!
Cleoperla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 20:42   #1832
Quote:
PERLA CLER kaže: Pogledaj post
jer se koliko sam shvatila znate, bilo bi dobro da si joj pomalo zaobilaznim putem davao do znanja, dok se ne uvučeš u misli te vage i pod kozu . dok joj jednostavno ne osjetis da si joj dragdrag . ako te vaga pustila sebi kroz neki period da se zatreskas u nju, izgledno je da se i kod nje dogodio isti proces. tako da ti po meni ne bi tu trebalo biti problema.
Znamo se, da. Kolegica s povijesti
Jednu stvar sam zaboravio reći; ja sam na jedan "skriveni" način saznao da se ja njoj zapravo sviđam. Naravno, pravim se kao da ništa ne znam i nastavljam biti u dobrim odnosima s njom. Priznao sam joj u razgovoru da mi se zaista čini super curom i da se nadam da ona isto tako misli o meni; a njezin odgovor je bio " Mislim Meni si ti isto super i mislim kako mogu o skoro pa svemu pričati s tobom što je u svakom slučaju ok. "

Da rezimiram:
1.) Skrivenim nekim planom sam saznao da joj se sviđam, ona to ne zna.
2.) Misli o meni da sam super osoba

Znači plan je onda da razgovaramo npr o fakultetu, kakvim nam se čini program i slično. I onda bih joj htio priznati kako mi se zaista sviđa, i ako mi mozes dati jos kakav primjer da joj kazem? Ako uspije sve to, da joj se odmah približim kako bih je poljubio ili? Imam iskustva s curama ali svaki put mene strah nanovo kad je neka u pitanju jao
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 23:11   #1833
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Znamo se, da. Kolegica s povijesti
Jednu stvar sam zaboravio reći; ja sam na jedan "skriveni" način saznao da se ja njoj zapravo sviđam. Naravno, pravim se kao da ništa ne znam i nastavljam biti u dobrim odnosima s njom. Priznao sam joj u razgovoru da mi se zaista čini super curom i da se nadam da ona isto tako misli o meni; a njezin odgovor je bio " Mislim Meni si ti isto super i mislim kako mogu o skoro pa svemu pričati s tobom što je u svakom slučaju ok. "

Da rezimiram:
1.) Skrivenim nekim planom sam saznao da joj se sviđam, ona to ne zna.
2.) Misli o meni da sam super osoba

Znači plan je onda da razgovaramo npr o fakultetu, kakvim nam se čini program i slično. I onda bih joj htio priznati kako mi se zaista sviđa, i ako mi mozes dati jos kakav primjer da joj kazem? Ako uspije sve to, da joj se odmah približim kako bih je poljubio ili? Imam iskustva s curama ali svaki put mene strah nanovo kad je neka u pitanju jao
o pa super, ti zaista nemas sta izgubit. Poljubi ju ako osjetis da bi ona to htjela, nemoj nikako biti nagao, vage to potjera jer im stavlja pritisak.
Prije svega, pozovi ju na kavu, ako te ne odbije, vec si na pola puta.
Na kavi pocni pricat o faxu, ili necemu o cem ce ona isto tako moc pricat, sjedni ni pre blizu ni pre daleko od nje.
Zatim nekako postepeno prijedi na temu, pitaj ju ima li kakvog decka simpatiju bilo sta...
Ili jos bolje, pocni joj pricat kako ti se strasno svida jedna cura (malo ju zekaj nemoj odmah rec da je ona), i da neznas kako bi joj rekao. Pitaj ju za savjet. Ona vjerovatno nece znat sta da kaze. Ti nastavi dalje opisivat tu curu i gledaj ju u oci, kad se pocne smjeskat i ti se nasmjesi... Dalje ce ic samo od sebe.

Ona ceka tvoj prvi korak, vage ga rijetko rade.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 23:20   #1834
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Znamo se, da. Kolegica s povijesti
Jednu stvar sam zaboravio reći; ja sam na jedan "skriveni" način saznao da se ja njoj zapravo sviđam. Naravno, pravim se kao da ništa ne znam i nastavljam biti u dobrim odnosima s njom. Priznao sam joj u razgovoru da mi se zaista čini super curom i da se nadam da ona isto tako misli o meni; a njezin odgovor je bio " Mislim Meni si ti isto super i mislim kako mogu o skoro pa svemu pričati s tobom što je u svakom slučaju ok. "

Da rezimiram:
1.) Skrivenim nekim planom sam saznao da joj se sviđam, ona to ne zna.
2.) Misli o meni da sam super osoba

Znači plan je onda da razgovaramo npr o fakultetu, kakvim nam se čini program i slično. I onda bih joj htio priznati kako mi se zaista sviđa, i ako mi mozes dati jos kakav primjer da joj kazem? Ako uspije sve to, da joj se odmah približim kako bih je poljubio ili? Imam iskustva s curama ali svaki put mene strah nanovo kad je neka u pitanju jao
Opa to je super da znas! Ako nije tajna, kojom si to tajnim skrivenim planom saznao
Kad je obostrano tu je super temelj. Ono sto bih sugerirala kad vec pitas je da se prepustis osjecaju. Ugodan ambijent, prica, pogled koji vatru zapali i eto puse: Ljubav:. Same od sebe. Nista puno da se mislis ili da je pitas dal mozes, nego se samo prepusti trenutku. Osjetit ces ga Opusteno i polako samo.

Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
o pa super, ti zaista nemas sta izgubit. Poljubi ju ako osjetis da bi ona to htjela, nemoj nikako biti nagao, vage to potjera jer im stavlja pritisak.
Prije svega, pozovi ju na kavu, ako te ne odbije, vec si na pola puta.
Na kavi pocni pricat o faxu, ili necemu o cem ce ona isto tako moc pricat, sjedni ni pre blizu ni pre daleko od nje.
Zatim nekako postepeno prijedi na temu, pitaj ju ima li kakvog decka simpatiju bilo sta...
Ili jos bolje, pocni joj pricat kako ti se strasno svida jedna cura (malo ju zekaj nemoj odmah rec da je ona), i da neznas kako bi joj rekao. Pitaj ju za savjet. Ona vjerovatno nece znat sta da kaze. Ti nastavi dalje opisivat tu curu i gledaj ju u oci, kad se pocne smjeskat i ti se nasmjesi... Dalje ce ic samo od sebe.

Ona ceka tvoj prvi korak, vage ga rijetko rade.
ovo je vrlo sve točno analizirano
Cleoperla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2013., 23:55   #1835
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Ili jos bolje, pocni joj pricat kako ti se strasno svida jedna cura (malo ju zekaj nemoj odmah rec da je ona), i da neznas kako bi joj rekao. Pitaj ju za savjet. Ona vjerovatno nece znat sta da kaze. Ti nastavi dalje opisivat tu curu i gledaj ju u oci, kad se pocne smjeskat i ti se nasmjesi... Dalje ce ic samo od sebe.

Ona ceka tvoj prvi korak, vage ga rijetko rade.
Mislim da ću to napraviti kad budemo bili vani. Prvi dio izlaska uvijek nam je u parku lagano pijemo. Ona ne pije toliko, priznala mi je. Približiti ću joj se, započeti neki razgovor o fakultetu, obavezama i onda ću se prebaciti na tu temu. Reći ću da mi se strašno sviđa neka cura s prve godine s kojom sam zaista dobar, da ne znam kako bih joj dao do znanja, i istovremeno ću je gledati u oči i kad bude bilo vrijeme za to se nasmiješiti. A dalje će samo ići sve od sebe, nadam se.

Quote:
PERLA CLER kaže: Pogledaj post
Ako nije tajna, kojom si to tajnim skrivenim planom saznao
Kad je obostrano tu je super temelj. Ono sto bih sugerirala kad vec pitas je da se prepustis osjecaju. Ugodan ambijent, prica, pogled koji vatru zapali i eto puse: Ljubav:. Same od sebe. Nista puno da se mislis ili da je pitas dal mozes, nego se samo prepusti trenutku. Osjetit ces ga Opusteno i polako samo.
Jesi čula za aplikaciju na fejsu "ask.fm" ? Stavio sam na profil da me ljudi mogu pitati, i označio sam 5-6 cura da jedino one mogu to vidjeti. Isprva sam se začudio, počeo sam dobivati poruke tipa "Želim te, zgodan si, imaš curu, itd." Postupnom eliminacijom sam došao do dviju cura za koje je bilo moguće, na jednu sam sumnjao. Kad sam za par dana opet objavio, ona je to vidjela, postavila nova pitanja i moje sumnje su se ostvarile. To je ona

Mogao je biti i netko drugi da me zafrkava, ali ima jedna špica. Osim tih cura, nikome drugome nisam davao svoj ask.fm profil niti ljudi znaju da to imam. Stoga, zna se kakva je situacija. Još, sumnje su mi se dodatno ostvarile načinom na koji ona komunicira sa mnom.. Koji sam ja prevarant..

Bit će to dobro!!


Upravo je objavila na fejsu!!
Your face is like a melody it won't leave my head.
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 00:37   #1836
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Mislim da ću to napraviti kad budemo bili vani. Prvi dio izlaska uvijek nam je u parku lagano pijemo. Ona ne pije toliko, priznala mi je. Približiti ću joj se, započeti neki razgovor o fakultetu, obavezama i onda ću se prebaciti na tu temu. Reći ću da mi se strašno sviđa neka cura s prve godine s kojom sam zaista dobar, da ne znam kako bih joj dao do znanja, i istovremeno ću je gledati u oči i kad bude bilo vrijeme za to se nasmiješiti. A dalje će samo ići sve od sebe, nadam se. : )
ovo je super samo mislim da će se jadna scimat kad počneš o drugoj kolegici al na sreću brzo ćeš joj se nasmiješiti pa je nećeš dugo držati na mukama



Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Jesi čula za aplikaciju na fejsu "ask.fm" ? Stavio sam na profil da me ljudi mogu pitati, i označio sam 5-6 cura da jedino one mogu to vidjeti. Isprva sam se začudio, počeo sam dobivati poruke tipa "Želim te, zgodan si, imaš curu, itd." Postupnom eliminacijom sam došao do dviju cura za koje je bilo moguće, na jednu sam sumnjao. Kad sam za par dana opet objavio, ona je to vidjela, postavila nova pitanja i moje sumnje su se ostvarile. To je ona : D

Mogao je biti i netko drugi da me zafrkava, ali ima jedna špica. Osim tih cura, nikome drugome nisam davao svoj ask.fm profil niti ljudi znaju da to imam. Stoga, zna se kakva je situacija. Još, sumnje su mi se dodatno ostvarile načinom na koji ona komunicira sa mnom.. Koji sam ja prevarant.. : D

Bit će to dobro!!


Upravo je objavila na fejsu!!
Your face is like a melody it won't leave my head.
čula jesam, ali primijenjivala nisam
pa ti si pravi strateg i k tome jos i kreativan, fora
kako si se samo sjetio

sretno dabome da će biti
Cleoperla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 00:57   #1837
Quote:
PERLA CLER kaže: Pogledaj post
kako si se samo sjetio
Bilo mi je dosadno, išao sam na tu aplikaciju i hajde da probam staviti na fejs i označiti par cura s kojima sam zaista dobar da vidim hoću li dobit kakvo pitanje..

sve je počelo iz puke dosade

Pazi ovo. Jučer sam čak pomislio da je nešto počela kužiti, nemam pojma.. Znači, sigurno joj je bilo sumnjivo, i išla me pitati pitanja tipa poslala mi na fb poruku "Ej, a što je to ask.fm? Vidim da često objavljuješ pa me baš zanima"

Objasnio sam joj. I rekao kako izgleda po upisima da imam "tajnu obožavateljicu" na što je ona rekla "Sad mi više ništa nije jasno" i tako te spike

Bit će vrlo zanimljivo..

ma na kraju krajeva.. ako nešto bude po zlu krenulo, ima još masu drugih cura samo što sam zaista zatreskan u ovu xD
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2013., 22:32   #1838
Je li normalno za vas vage da npr nekoga tko vam se sviđa (mušku djevicu) pokušate izluditi govoreći kako se zanimate za nekog nepostojećeg dečka?
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 11:33   #1839
Quote:
awesome43 kaže: Pogledaj post
Je li normalno za vas vage da npr nekoga tko vam se sviđa (mušku djevicu) pokušate izluditi govoreći kako se zanimate za nekog nepostojećeg dečka?
To ovisi od osobe do osobe, ali da, vage znaju biti sklone igranju igrica hahaha.
Kako napreduje taj odnos?
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2013., 15:52   #1840
Što napraviti kada se vaga povuče?
Zbunjena sam, nije se dogodilo ništa zbog čega bi zahladili odnos niti se naš odnos promijenio, isti je od 9. mjeseca i od prošlog tjedna totalni zaokret.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.