Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2010., 17:43   #1
Exclamation Sve mu smeta

u vezi sam s dečkom dve godine,a već dosta mjeseci zajedno živimo u mojem stanu.U početku je sve bilo super,kao i uvije.No,problem ne leži u krevetu ili nećem drugom.Imam policu s puno svijeća i on meni neki dan kaže da ga plaše i da ih moram baciti u smeče ili nekome dat.Ja sam ih bacila u smeće isti trem jel su mi ionka skupljale prašinu.Zatim mi je frendica kupila medu koji svira,malo djetinjasto,al ok.Onda je došao dečko kad je ova ošlla i rekao da je sladak.Ja ono,baš čudno.zatim je reko da ga i on živcira te za još mnogo stvari.Ja sam samo izvršavala naredbu "baci" i izbjegavala svađe.No sada mi je stvarno prekipilo. Dosta mi je! On koda ne misli da mene ne živciraju njegove čarape prljava roba itd. itd. Dečko mi nije neki neki luđak niti smo se ikada posvađali za prave,sve je završilo smijehom.Mene ne dira to što on meni kaže ni nije mi to od velike važnosti,al ipak bih volilla da ne moram pobacati te stvari.Nisam osoba koja se voli svađati kao ni moj dečko.Obadvoje volimo naređivati,što se nekada vidi.Al jebote ne mora stalno.


Ima te li neki savjet?
LudaCura is offline  
Old 19.08.2010., 17:50   #2
Pričaj s njim o tome, glupo je da bacaš stvari. To je nasilje u vezi.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 19.08.2010., 17:50   #3
Mislim da je jasno tko dominira vašom vezom, i to neće samo tu stati, ovo su tek sitnice. Nisi trebala bacit stvari zato što ti je on tako rekao, on to nema pravo ni tražit. Nastaviš li ovako to će postat normalno, on zapovjeda ti izvršavaš.
antonija222 is offline  
Old 19.08.2010., 17:58   #4
Ne znam čemu ovo, oboje volimo naređivat, a što ljudi u vezi jedni drugom naređuju??
I taj tvoj dečko, uselio se u TVOJ stan i još ti naređuje u tvom stanu, znači da on nema ni poštovanja ni zahvalnosti prema tebi. Ako ubrzo ne zauzmeš svoj stav u vezi svog dečka i sebe u toj vezi, moglo bi ti se lako desit da i sama izletiš iz stana
antonija222 is offline  
Old 19.08.2010., 18:00   #5
Quote:
LudaCura kaže: Pogledaj post
Imam policu s puno svijeća i on meni neki dan kaže da ga plaše


Quote:
LudaCura kaže: Pogledaj post
Ja sam samo izvršavala naredbu "baci"...ipak bih volilla da ne moram pobacati te stvari.
kičma malo? ne, a? cool.
Quote:
LudaCura kaže: Pogledaj post
Ima te li neki savjet?
a da nije zajedljiv ? uh, u ovoj situaciji teško.
Prestani bit otirač?
Izađi iz veze na očito disfunkcionalne veze nezdravih temelja?
Izvadi kičmu iz veš mašine?

kako o kako mu reći -Mucek, znaš, ja tebe puno puno volim i čudo puno mi značiš....ali govno smrdljivo živiš pod mojim krovom i ako hoću imat jebene svijeće i jebenog plišanog medu koji svira najiritantniju melodiju na svijetu, imat ću ih, a tebi ako to ne paše odjebi u troskocima i ponesi svoje prnje da ih ne moram ritualno palit na balkonu!

ne znam.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 19.08.2010., 18:00   #6
Da trebas obavezno popricati s njim u vezi toga. Sta ces ako ti trazi neki put da bacis neku stvar koja ti je bas draga? Npr.neki suvenir ili tako nesto a njega on plasi ili nervira.
Otkaceni Decko is offline  
Old 19.08.2010., 18:13   #7
Nema on muda na mene se dreknut,a kamoli me iz stana baciti.To da ga plaše svjeće je možda istina.Kod nas je mračno jel ne volimo svijetlo previše.Ima ju onda sjene a imala sam svječu u oblliku duha.



Moram s njime stvarno razgovarati,hvala bogu pa je razmljiv.
LudaCura is offline  
Old 19.08.2010., 18:22   #8
Budeš li ostala s njim u vezi u kojoj ako njemu nešto smeta ti to baciš,bez obzira voliš li te svijeće,tog medu ili bilo što drugo,bit ćeš nesretna u toj vezi.
Razgovaraj s njim.Reci mu kako to tebe ljuti i živcira i reci mu da želiš promijene.Inače će on bit "gospodar" te veze. A kad on to počne smatrati potpuno normalnim...Početi će tako i s većim stvarima.U redu je ponekad poslušati dečka i baciti ili spremiti nešto što mu smeta,ali tako stalno..to ne vodi nikamo. To je moje mišljenje i iskustvo
Collinna is offline  
Old 19.08.2010., 18:43   #9
Quote:
LudaCura kaže: Pogledaj post
u vezi sam s dečkom dve godine,a već dosta mjeseci zajedno živimo u mojem stanu.U početku je sve bilo super,kao i uvije.No,problem ne leži u krevetu ili nećem drugom.Imam policu s puno svijeća i on meni neki dan kaže da ga plaše i da ih moram baciti u smeče ili nekome dat.Ja sam ih bacila u smeće isti trem jel su mi ionka skupljale prašinu.Zatim mi je frendica kupila medu koji svira,malo djetinjasto,al ok.Onda je došao dečko kad je ova ošlla i rekao da je sladak.Ja ono,baš čudno.zatim je reko da ga i on živcira te za još mnogo stvari.Ja sam samo izvršavala naredbu "baci" i izbjegavala svađe.No sada mi je stvarno prekipilo. Dosta mi je! On koda ne misli da mene ne živciraju njegove čarape prljava roba itd. itd. Dečko mi nije neki neki luđak niti smo se ikada posvađali za prave,sve je završilo smijehom.Mene ne dira to što on meni kaže ni nije mi to od velike važnosti,al ipak bih volilla da ne moram pobacati te stvari.Nisam osoba koja se voli svađati kao ni moj dečko.Obadvoje volimo naređivati,što se nekada vidi.Al jebote ne mora stalno.


Ima te li neki savjet?
Razgovor i kompromis.
misterious1 is offline  
Old 19.08.2010., 19:18   #10
Dobar si nick izabrala, stvarno luda cura. Odjebi to čim prije, što će ti takav tip u životu?
Indigo Girl is offline  
Old 19.08.2010., 19:20   #11
Mislim da je vrijeme za zestoku svadu,kad vec nece milom,onda ce silom...a ak ne onda jbg prekid...Nemres bit s nekim ko te tjera da bacas svoje stvari.Kaj ce sljedece tebe izbacit iz stana ak mu zasmetas
Pocni se zauzimat za sebe i jasno mu davat do znanja svoja misljenja.Budi cura sa stavom i ne daj da te zajebava tak lako
__________________
Don't play games with a girl who can play better...
partijanerica666 is offline  
Old 19.08.2010., 19:27   #12
Danas baci stvari - sutra odbaci prijatelje, onda se odreci familije... ne idi na posao, postani rob njegove volje...
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 19.08.2010., 19:57   #13
suicidalna plavka ti dobro kaže, baš će tako nekako biti ako ne uzmeš stvar u svoje ruke.
Park Avenija 79 is offline  
Old 19.08.2010., 19:58   #14
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Danas baci stvari - sutra odbaci prijatelje, onda se odreci familije... ne idi na posao, postani rob njegove volje...
Istina

Al da ga svijeće plaše, možda ga je i medo plašio al ga bilo stid priznat
__________________
Drago srce,šta misliš da se malo počneš baviti samo svojim poslom.Pumpaj tu krv, mani se emocija...
okana is offline  
Old 19.08.2010., 20:06   #15
možda zbilja imaš pun kufer iritantnih stvari u stanu
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Old 19.08.2010., 20:11   #16
Quote:
LudaCura kaže: Pogledaj post


Ima te li neki savjet?
nabavi kicmu.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 19.08.2010., 20:31   #17
ozbiljno porazgovaraj s tim, pa ne može se tako ponašati. još bi možda imalo (bar malo) smisla da si ti došla k njemu i donijela hrpu svojih stvari, no on se doseli k tebi i onda ti naređuje da bacaš svoje stvari. to nije ni najmanje ok.
*Loona* is offline  
Old 19.08.2010., 20:33   #18
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
nabavi kicmu.
potpis.
Zoey is offline  
Old 19.08.2010., 20:45   #19
Quote:
LudaCura kaže: Pogledaj post
Ima te li neki savjet?
Spavajte u odvojenoj sobi..ili idi kakati kod Karla
Chansomps is offline  
Old 19.08.2010., 20:59   #20
A da odseliš iz tog stana?
Zašto riskirat da ti se dečko počme bojat tvoje sjene.
Maisie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger