Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2010., 22:50   #1
Naljepnice za zid dječje sobe

Neznam da li ima ova tema ili slična ali ja bi trebala za zid dječje sobe naljepnice iznad krevetiča.Imamo tko nam bi to izradio ali jednostavno ne mogu naći lijep motiv,kakav sam zamislila.Htjela bi nešto kao ovčice koje spavaju na oblaku ili neku sličnu životinjicu...da li mi može tko pomoći?Pošto bude uz krevetiće ipak neki nježni,pospani motivi mi nekako pristaju..
DAVORKA VŽ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 22:53   #2
Quote:
DAVORKA VŽ kaže: Pogledaj post
Neznam da li ima ova tema ili slična ali ja bi trebala za zid dječje sobe naljepnice iznad krevetiča.Imamo tko nam bi to izradio ali jednostavno ne mogu naći lijep motiv,kakav sam zamislila.Htjela bi nešto kao ovčice koje spavaju na oblaku ili neku sličnu životinjicu...da li mi može tko pomoći?Pošto bude uz krevetiće ipak neki nježni,pospani motivi mi nekako pristaju..
ja sam to isto trazila... i najbolji izbor i najisplativiji je e- bay probaj tamo naći ima ogroman izbor
Nolatilus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 22:55   #3
moja kumica kupila na e-bayu puno tih naljepnica a sve s motivima Winnie Pooha - predivno izgleda
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 23:15   #4
da li može link gdje bi to bilo?
DAVORKA VŽ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 23:25   #5
Nisu naljepnice, ali ako ti samo treba motiv.. Ja kupujem svojoj djeci posteljinu (a imamo i za komodu onu plastiku i "nebo") od julius zöllner, oni imaju preslatke motive na svojim stvarima, mozda tamo nesto nadjes - jer si napisala da imas nekoga za izradit....
Evo link na google-pics
http://images.google.com/images?um=1..._rfai=&start=0
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 23:26   #6
Quote:
DAVORKA VŽ kaže: Pogledaj post
da li može link gdje bi to bilo?
http://baby.shop.ebay.com/Wall-Stick...=p3286.c0.m282
Nolatilus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 00:33   #7
hvala na linkovima!
DAVORKA VŽ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 08:52   #8
ja sam naljpnice za zid s ovčicama koje spavaju na oblaku našla u king crossu u njihovom dućanu(neznam jeli to sad više interspar ili ipercoop) uglavnom u paketu su bila dva oblaka s ovčicama,sunce,mjesec i tri zvjezdice
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 09:33   #9
Davorka,
ja imam te s ovčicama na oblaku. kupila sam u king crossu u ipercoopu

edit: vidim vec je napisala val
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 11:22   #10
ima ai na meblovim stranicama svega, pa škicni jel ima to što bi ti htjela
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 11:37   #11
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ima ai na meblovim stranicama svega, pa škicni jel ima to što bi ti htjela
ima al su cijene za infarkt dobit ....
Nolatilus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 11:40   #12
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
ja sam naljpnice za zid s ovčicama koje spavaju na oblaku našla u king crossu u njihovom dućanu(neznam jeli to sad više interspar ili ipercoop) uglavnom u paketu su bila dva oblaka s ovčicama,sunce,mjesec i tri zvjezdice
Jel bilo još kakvih i kakva im je cijena??
I jel dobro drže na okrečeni zid?? Evo mene opet ko padobranca
Gnoyina žena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 11:41   #13
Quote:
Nolatilus kaže: Pogledaj post
ima al su cijene za infarkt dobit ....
Jap sad sam i ja gledala, budem ja to sama riješila, crteži su već u kompu, samo ih treba uvećati kopirati na zid i crtati.
A mislim da sam vidjela u Merkuru da imaju nekakve naljepnice, samo nisam gledala previše cijene, ali mi se čine ipak manje od ovih tu.
__________________
Run, run
Ice, ice is coming
coldasice is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 11:49   #14
ja sam u emezetti nasla neke sa zivotinjicama i nisu ni bile skupe, i u ljekarni smo kupili winnie pooha za 8 kn.
pikuleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 12:10   #15
cure, javite se forumašu ''aude'' za izradu naljepnica. znam da super radi, kvalitetno, po narudžbi i zbilja je jeftino u odnosu na e-bay, trgovačke centre i slično... ja sam jako zadovoljna sa svime što mi je do sada napravio.
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 12:12   #16
Quote:
Nolatilus kaže: Pogledaj post
ima al su cijene za infarkt dobit ....
imali su nedavno neke popsute, ne znam jel još imaju, pa je s njima cijena bila donekle... naravno, opet u odnosu na ebay - previše, ali s obzirom da nas ovdje ima svakavih dupina džepova, samo sam dala prijedlog... nekome možda i nije skupo
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 12:12   #17
Quote:
vg1983 kaže: Pogledaj post
cure, javite se forumašu ''aude'' za izradu naljepnica. znam da super radi, kvalitetno, po narudžbi i zbilja je jeftino u odnosu na e-bay, trgovačke centre i slično... ja sam jako zadovoljna sa svime što mi je do sada napravio.
koliko si platila i što si dobila?
on ima neku ponudu ili ti nađeš što želiš?
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 12:24   #18
nađeš na netu kaj hoćeš od uzoraka (možeš i od njega tražit par linkova da ti pošalje, pa si pogledaš tamo), dogovoriš veličinu i boju i on ti kaže cijenu. mislim da ne bi smjela ovak nekog reklamirat tu. bolje da mu se javiš na pp, brzo inače odgovara....

ma te naljepnice su super...kad dosade skineš, kad dijete preraste pokemone, skineš naljepnicu i naručiš novu ben 10-a
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 18:41   #19
Quote:
Gnoyo kaže: Pogledaj post
Jel bilo još kakvih i kakva im je cijena??
I jel dobro drže na okrečeni zid?? Evo mene opet ko padobranca
bilo je tih i mislim da s morskim motivima te se sjećam još jednog paketa u kojemu su dvije naljepnice dosta velike,kao dlan recimo i to konj i ovca ili krava,nesjećam se više,a na dodir su mekane kao pliš,tako neki materijal su,te su malo skuplje,e da i kupila sam obične kao što su ove ovčice o kojima sam pisala ali sam uzela još paket u kojem su štalica,dvije koke,konj,kravica i neznam ni ja što još

idu super na zid,i mi smo imali friško okrečeni tj. mi imamo knauf i ide na njega bez problema,napravljene su tako da se ne ljepe cijele nego na jednom djelu imaju onu traku debelu cca 2 mm koja je ljepljiva,samo da vas upozorim za skidanje,meni su otkinule dio knaufa(onaj površinski dio,kao ljusku) kad smo ih skidali,traka jako drži pa zato,neznam kako bi bilo na pravom zidu kad bi se skidale,sigurno bolje,onda sam ih s nožem skidala da mi nebi ostali ti tragovi


uglavnom vidjela sam ih i u mercatoneu isto

mislim da sam ta tri paketa platila oko 90 kn,znači u jednom dvije ovčice na oblaku,mjesec,sunce i tri zvjezdice,u drugom tog "plišanog" konja i kravu/ovcu(ne sjećam se točno) i u trećem tu štalicu,konja,dvije koke,kravicu i još nešto


meni su predivne
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 19:41   #20
ej, pa ako je to ono što ja mislim- prodaje se tih naljepnica u mercatoru, bauhausu, lesnini.. mislim da sam ih čak viđala i u knjižarama.. uglavnom, ima ih posvuda- u vel. lancima budu tamo gdje stoji školski pribor, posteri i slične stvari..
motiva ima zbilja svkakavih, dječji su najčešći..
cijene ovak na pamet ne znam, al se sjećam da sam pomislila da to uopće nije skupo..

bude pakirano u valikim, kao kartonskim "kovertama" veličine jedno 70cm x 30 cm
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:58.