Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2017., 16:23   #1
PES 2018





Datum izlaska: 14. rujna 2017.

Platforme: PC, PS3, PS4, Xbox 360 i XBox One




Barcelona - Borussia Dortmund | Gameplay

Liverpool - Atletico Madrid | Gameplay
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 17:49   #2
PES 2018 new features:
• Gameplay Masterclass – Strategic Dribbling, Real Touch+ and new set pieces take the unrivalled gameplay to the next level
• Presentation Overhaul – New menus and real player images
• PES League Integration – Compete with PES League in new modes including myClub
• Online Co-op -A mode dedicated to co-op play is newly added
• Random Selection Match – Fan favourite returns with new presentation and features
• Master League Upgrade – New pre-season tournaments, improved transfer system, presentations and functionality
• Enhanced Visual Reality – New lighting, reworked player models and animations covering everything from facial expressions to body movement to bring the game to life


PC verzija kao jednaka kao PS4, cijena - 60 eura. No, da bi dokazali da PC igrači ipak nisu u rangu PS$ i Xbox1, na PC-u neće biti online beta testiranja, a na ovim konzolama hoće.
Neću ga kupovati osim ako se nešto ozbiljno ne dogodi sa obiteljskim proračunom jer mi je to puno previše za igru.
Presmiješno mi je kako se svake godine radi hype oko istih stvari - driblinga, golmanskih obrana, lica igrača... Kao da nikad ništa od toga nismo vidjeli.
Kad se hype bude radio oko pravih servera, potpuno preoblikovanih online natjecanja i sl., kad jasno i glasno kažu da uklanjaju skriptiranje i zloglasni 'momentum', onda možemo pričati o njegovoj opravdanosti...
Vjerujem da bi mi offline opet bio super, ali bez pravog onlinea igra nikad neće biti vrhunska.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 16:34   #3
na automatic mi je nerealno sranje gdje svaki udarac ide u okvir gola i gdje u 3 passa po boku dodjes do protivnickog senajsterca,igra po boku 100x laksa nego kombinacije kroz sredinu,vezni red ti prakticki ni netreba,gdje nekad jedino sto je potrebno je stiskat ''x'' i nista drugo i lopta ide od igraca do igraca dok nedodjes skroz do gola,a na manual nemogu igrat protiv kompa ...uzasno je tesko,a totalno nerealno onda da ja grijesim u passovima,a komp igra flipper - dodavanja kirurški precizna,sto ubija svaku dozu realizma jer kod kompa je bas komp,nema onog ljudskog faktora pogreške..i sutevi nekako mi idu na kurac...nemas preveliku kontrolu nad sutem..a ako stavis manual..onda ide ili po sred gola ili pokraj gola...i golman hvata neke suteve sto idu u raslje..ajd da obrani..al on se jbt baci i loptu uhvati u zraku i padne na pod s loptom u rukama itd itd...ima dosta toga sto mi se ne sviđa. ali nije to pes18...ista stvar je bila i pes17,pes16...jedino di vidim napredak je trcanje igraca s loptom,to je sada malo fluidnije,tijelo igraca nije vise toliko ukoceno i kretanje nije previse pravocrtno
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 17:23   #4
Ovaj pes mi je odličan. Najbolji nogomet do sada barem za mene. Skinuo demo za pc i na 60 fps igra malo trza. Taman toliko da malo smeta. Probao na 30fps zaključati i još gore što me čudi
Ovo imam od komponenti...
pentium g4560
ASRock B250M-HDV
Amd r7 260x
16 gb ram ddr4 2400 (2x8)
ssd 120 gb Kingstom
Windows 10 pro 64-bit
Je li problem grafička? Pc mi je dosta nakrcan i nema puno slobodnog prostora pa možda i to smeta. Vidim da se mnogi žale i sa jačim pc, a nekima i sa slabijim od moga radi sve ok na 60 fps.
https://pbs.twimg.com/media/DGDVgFNXkAAIrUn.jpg

Zadnje uređivanje nestalo : 14.09.2017. at 18:13.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 18:17   #5
Imas li 17 instaliran? Kako ti on radi? Ne vjerujem da je pes 18 tehnicki graficki toliko bolji da ti sada trza, ali opet ovo je ipak demo verzija pa moze biti i zbog toga. A moze biti i dosta drugih stvari pa primjerice kao sto si i sam rekao da si nakrcao kompjuter, nepotrebne stvari ocisti, unistlal napravi, proskeniraj računalo sa ccleanerom, antivirusnim programom, obavezno ukoliko nisi napravi update grafickih drivera. Inace ovaj link za sym req sto si stavio, tvoja graficka je dosta slabija za prepoprucene zahtjeve..
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 18:22   #6
PES 2018 za PC je najavljen kao grafički najbolji od svih platformi. Moj komp, recimo, ne zadovoljava minimalne sistemske uvjete, dok sam 17 igrao bez problema. Skinem pa javim kak radi.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 18:36   #7
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Imas li 17 instaliran? Kako ti on radi? Ne vjerujem da je pes 18 tehnicki graficki toliko bolji da ti sada trza, ali opet ovo je ipak demo verzija pa moze biti i zbog toga. A moze biti i dosta drugih stvari pa primjerice kao sto si i sam rekao da si nakrcao kompjuter, nepotrebne stvari ocisti, unistlal napravi, proskeniraj računalo sa ccleanerom, antivirusnim programom, obavezno ukoliko nisi napravi update grafickih drivera. Inace ovaj link za sym req sto si stavio, tvoja graficka je dosta slabija za prepoprucene zahtjeve..
Hvala na javljanju Probat ću večeras izbrisati sve nepotrebno i neke druge igre. Za njih imam vremena. 17 mi je normalno radila kao i fifa 17. Batllefield 1 i gta 5 sa već postavljenim postavkama mi je radilo odlično. Ako ništa drugo reinstalirati ću windowse. Čudno mi je najviše jer kad sam stavio na 30 fps radilo mi je još gore. Najbolje reinstalirati windowse pa sam na miru. Ionako nisam dugo već. Posudio mi frend zadnji put windowse na usb i bijeli stik kao moj sa filmovima. Desetak puta pokušao instalirati filmove umjesto windowsa, pomješao stikove Fino sam se osramotio

Edit: Sad sam se sjetio da kad sam ubacio grafičku nazad u komp(bila mi na servisu) nisam skidao nikakve nove drivere pa ću prvo to uraditi uz čišćenje i brisanje nekih stvari

Zadnje uređivanje nestalo : 14.09.2017. at 18:55.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 19:11   #8
Meni ga uopće ne želi pokrenuti. Očito jer ne zadovoljavam hardverski minimum...
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 19:20   #9
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Meni ga uopće ne želi pokrenuti. Očito jer ne zadovoljavam hardverski minimum...
Brdo ljudi piše da im se kreša igra i da je ne mogu ni pokrenuti i to sa jakim konfiguracijama. Dođe i ono meni da nemam dosta vrama i stisnem ignore i igra krene. Sad se mnogi žale na taj problem.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 19:29   #10
Ako dugo nisi formatirao hard disk i instalirao friške windowse moj savjet je da to napraviš. Pa onda na friško instaliras drivere, chipsete, programe koje koristis, pa ces onda vidjeti kako ce se igra ponašati.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 20:02   #11
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Ako dugo nisi formatirao hard disk i instalirao friške windowse moj savjet je da to napraviš. Pa onda na friško instaliras drivere, chipsete, programe koje koristis, pa ces onda vidjeti kako ce se igra ponašati.
Tako sam prije fife 17 jer je trzala i nakon toga svega šta si predložio radilo je na ultra, 60 fps i na full hd. Još imam 4k tv pa razmišljam da kad tad uzmem 1050ti. Ako se,sječaš bio sam već naručio par grafičkih do 2000 kn, ali je bila nestašica grafa pa uzeo ps4 i xbox 360 Sad zapeo za pes na pc zbog raznih patcheva. Javim se za kohi dan. Hvala
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 21:20   #12
Ako planiras na telki koja je 4k rezolucije, nemoj onda uzimati gtx 1050ti nego gtx 1080, nema smisla takvu "slabu" graficku imati na tak velikoj rezoluciji.. Treba ti dosta vrama, a to ima gtx 1070 ili gtx 1080, sto se tice nvidie.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 21:35   #13
Ma mislim igrati na 1920x1080 tako da bi mi ta bila dobra 1050ti ako budem kupovao. Nemam love za te skuplje. Volio bih ja, ali toliko ipak nemam. Imam tu opciju da prodam ps4 slim pa dodam mall za ps4 pro, ali vidjet ću još. Uspije li pes raditi bez tog sitnog trzanja na ovoj grafi onda neću uzimati ništa. Svakako moram ovo sve napraviti šta si ti predložio pa da komp malo prodiše. Taj 4k tv nisam ni planirao uzeti, ali razbio mi se stari pa eto kupio. Više zbog filmova nego igranja. Fino to izgleda i na xbox 360 i na ps4 slim. Sad je prioritet pes 18 Ni na kraj pameti da će mi se toliko svidjeti. Nakon toliko godina se vračam pesu:klap:
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:57   #14
Jesam li ja jedini koji misli da je PES od kako je uveo novi engine 2014 sranje ?
Bio sam hardcore PES fan sve do 2014, dan kada sam zaigrao taj novi engine je dan kada sam se razocarao u KONAMI, ne mogu da vjerujem da oni zaista misle da su PES 2014,2015,2016,2017,2018 dobre simulacije ?
Toliko je meni licno to loše, od gamepleya pa do glupog interfesa koji i nije neko mjerilo, to me natjeralo da predjem na fifu i iskreno nisam pogriješio, nema te rijeci kojom bih opisao koliko je fifa bolja od pesa sve od 2014 godine.
Ovo govorim samo za offline komponentu, o online nema potrebe govoriti Fifin ultimate team pobjedjuje apsolutno sve, da ne pricamo o Pes serverima koji su sve samo ne otpimalni..
Jesam li u krivu, ili netko zaista uziva u ovim Pesovima ?
tareeq is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 01:13   #15
Godinama igram fifu na pc ili konzolama. Sad evo i prednaručio fifu za ps4. Kad sam probao pes 18 za mene je to najbolji nogomet ikada. Predobro. Sama igrivost odlična. Grafika i atmosfera na stadionima napokon kako treba biti. Prvi pes nakon dosta godina da ima tako zarazan gameplay. Danima igram jedno i drugo i barem za mene prednost ide pesu ove godine. Sad moram odlučiti da li za pc ili ps4 da kupim pes. Jednostavno nisam fan ni jedne igre. Igram što mi više paše.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 01:43   #16
Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
Godinama igram fifu na pc ili konzolama. Sad evo i prednaručio fifu za ps4. Kad sam probao pes 18 za mene je to najbolji nogomet ikada. Predobro. Sama igrivost odlična. Grafika i atmosfera na stadionima napokon kako treba biti. Prvi pes nakon dosta godina da ima tako zarazan gameplay. Danima igram jedno i drugo i barem za mene prednost ide pesu ove godine. Sad moram odlučiti da li za pc ili ps4 da kupim pes. Jednostavno nisam fan ni jedne igre. Igram što mi više paše.
cuo sam da za PC nema nekih promjena u odnosu na prijašnje PES-ove, ali to su samo price haha, bilo kako bilo, ja i dalje mislim da je ovaj engine najgori ikada i sve dok ga PES bude koristio, moj novac ide momcima iz EA
tareeq is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 13:15   #17
Pogledajte review-ove na Steamu
Genijalci iz Konamija su opet uspjeli raspizditi PC igrače. Serveri ne rade na dan izlaska igre, a online je uvijek bio najveća boljka igre. Dobro da su sve snage usredotočili na grafiku.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 18:06   #18
Meni je PES bolji od Fife, trudio sam se par puta je odigrat ali jednostavno ne ide, nikakvi engini, grafike, licence, online serveri i sta ti ja znam ne moze zamijeniti taj neki feeling igranja kojeg kod Fife jednostavno nemogu dozivit, upravo narucen PES 2018:klap:
maple leaf rag is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 23:04   #19
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Ako planiras na telki koja je 4k rezolucije, nemoj onda uzimati gtx 1050ti nego gtx 1080, nema smisla takvu "slabu" graficku imati na tak velikoj rezoluciji.. Treba ti dosta vrama, a to ima gtx 1070 ili gtx 1080, sto se tice nvidie.
Evo dok čekam windowse napravio čišćenje sa par programa i izbrisao dosta toga ,ali tek kad stavio pes 18 na 1208/720 radi normalno na 60 fps. Probao i fifu i na ultra i na također 1280/720 radi odlično.Pokrenuo i batllefield 1 na 1920/1080 i sve na medium i odlično radi. Sad me zanima da li bi na ove moje komponente ta 1050ti 4gb bila neka razlika naspram ove koju sad imam r7 260x?

Pentium g4560
ASRock B250M-HDV
16 gb ram ddr4 2400 (2x8)
ssd 120 gb Kingstom
Windows 10 pro 64-bit

Za nešto više nemam love, a vidim da je ova oko 1200 kn. Vidim da se sa njom i g4560 sa 2x pločice rama Fifa 18 DEMO može i na high, 4k na nekih 70 fps, a na 1920/1080 na ultra oko 120/130 fps. Barem tako vidio na youtube onaj santiago kako već. Spominjem fifu 18 demo jer nisam vidio test za pes 18.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:10   #20
Da, gtx 1050 ti je puno jača od tvoje trenutne graficke.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.