Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2017., 15:21   #2141
To sada gledaš zbog psa ili se planiraš baciti u vodu?

Koliko znam višemanje cijela verudela/zlatne stijene je čista...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 20:31   #2142
Citala sam postove, jos prosle godine, kako nema kvalitetnih kolaca, torti gdje naci. Zanima me postoji li kucna radinost? Jer naime hobi mi je praviti kolace/torte ali ne one naizgled predivne a sadrzaj nikakav, vise volim jednostavnog izgleda ali zato neodoljivog ukusa.Ono, sto ne narucujes samo za rodjendan i slavlje, nego rado maznes komad za dorucak, rucak, veceru, medjuobrok....
Posto imam nesto slobodnog vremena i nedostaje mi moj slatki hobi, zanima me dali bih imala izgleda pronaci zainteresirane.
Tek sam nekoliko godina ovdje, krug prijatelja je preuzak i ne znam kako i sto.
Savjet?
Hvala!
tiina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 14:19   #2143
Ne znam ima li nešto u Rojcu što se toga tiče.
BTW, ja kako sada imam trudnicu doma, odlučio malo vidjeti gdje ima kolača. Moram priznati da mi se najviše svidjelo u Cankarovoj ulici, baš prekoputa roze zgrade. Browniji su vrh, a šnite torte su male, kompaktne, i prokleto dobrog okusa. Me gusta!
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 15:20   #2144
Yo yo? Meni tamo sve ima isti okus. Najbolji kolaci koji se u puli mogu kupiti su gore na trznici i to su oni suhi mali (marmelada, orasi) i prhke kosarice punjene vanilin kremom i vocem. Odlicni su..pravi domaci. Od drugih slasticarni kupujem jedino u tini i to iskljucivo krempite i tortu od prhkog tijesta i sira. Ostalo je sve zali boze novaca.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 16:02   #2145
Ne znam kako se zove, to je ova ...i tu nisam naletio da mi skoro sve ima isti okus, naspram Tine koja zna fejlati sa time. Nisu mi loše i princes krofne na vrhunsku omladinske
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 17:15   #2146
Ehm, ne zanima me kupnja nego prodaja, raditi ih doma po narudzbi, zelji, dogovoru. Volim ih pripremati ali mi je povrh glave dijeliti drugima, o mom trosku. Dosta s time. A i nagovaraju me jer su uvjereni da bih imala uspjeha.
Pa frend mi zna pojesti cijelu tortu u 3 dana, onda se drzi mjesec dana podalje. Opasno je, kaze.
Zato sam pitala kakva je ponuda domace radinosti.
X-Ploziv za tvoju trudnicu bi bio odlican cheesecake ali sa svjezim siro, kako ga ja radim, razlika od originale je neznatna, ali zdravija.
Necu spominjati vise vrsta cokoladnih torti:kremastih, sa slagom, narandzom... a tek vocne ..
tiina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 19:43   #2147
Dragi moji forumaši iz Pule,

da vam javim, da su starci kupili stan u kući pored ove X-Plosivove slastičarne, sad vidim, da mi budu djeca pojela puno brownieju kod bake

Kad smo več kod djece, imate li kakvo dobro dječije igralište u Puli?
eda meda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 22:38   #2148
Quote:
eda meda kaže: Pogledaj post
Dragi moji forumaši iz Pule,

da vam javim, da su starci kupili stan u kući pored ove X-Plosivove slastičarne, sad vidim, da mi budu djeca pojela puno brownieju kod bake

Kad smo več kod djece, imate li kakvo dobro dječije igralište u Puli?
Prekoputa imaš igralište sa košarkašim, sada ako je dijete već dosta veliko :P

Živjela mi je tu od prijatelja nona, odmah na uglu gdje je slastičarna, samo drugi ugao
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 16:36   #2149
Gdje u Puli ima fotokopiraona ili nešto gdje mogu kopirat osobnu,svjedođbe itd?
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 18:27   #2150
Imas u centru grada Polaris
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 20:07   #2151
Ona na križanju Flanatičke i Mletačke (semafori kod Županije/Doma zdravlja cebntar) je masu jeftinija.
Glavoč is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 22:50   #2152
Moji ti drže onu fotokirnicu ispod žute škole, odmah 10m ispod kebaba...tu imaš još i ovu novu koja se doselila na kutu. ..a digicolor ti se nalazi iza DM-a odmah na tom dijelu isto.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 23:47   #2153
hvala svima polaris mi je usput cini mi se ,ali ako nista drugo sad bar znam gdje su ostale

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
__________________
Enginn er alheimskur, ef þegja má...
FrozenAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 14:37   #2154
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
To sada gledaš zbog psa ili se planiraš baciti u vodu?

Koliko znam višemanje cijela verudela/zlatne stijene je čista...
Evo tek sada uspio pročitati, pošto živim u kvartu blizu verudele znam se šetat ponekad pored i primjetio sam veliki broj ježinaca. Ja se planiram bacit, mislim ono da znam di je sigurno plivat bez ikakve brige a ne da stalno pazim dal ću se ubost na ježinac.
LoneWolf17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 14:56   #2155
Pozdrav imam nekoliko pitanja.

Kakve su cijene u Puli tokom sezone a i općenito?

Oni koji su ljetovali u Puli,koliki vam je bio trošak uz smještaj?

Zanima me koliko bi bilo potrebno izdvojiti novca za odmor na 7 dana?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:53   #2156
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Pozdrav imam nekoliko pitanja.

Kakve su cijene u Puli tokom sezone a i općenito?

Oni koji su ljetovali u Puli,koliki vam je bio trošak uz smještaj?

Zanima me koliko bi bilo potrebno izdvojiti novca za odmor na 7 dana?
To puno ovisi o tome kakvi su tvoji zahtjevi, što te zanima i na što si spremna trošiti.
Ponuda u Puli se puno poboljšala u zadnjih nekoliko godina što često traži veliko izdvajanje.

Ako te zanima ono najosnovnije, dakle smještaj, hrana i minimum zabave, cijene variraju od vrlo povoljnih do jako visokih.

Želiš li smještaj u apartmanu, hostelu, hotelu, kampu...?
Hraniš li se doma ili izlaziš van jesti?

Dolaziš li autom ili ovisiš o javnom prijevozu?

U svakom slučaju, vjerujem da ćeš u Puli pronaći ono što tražiš, od low budgeta do ekskluzive.
facundo111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 17:17   #2157
ELKRON MEDICA doo

Hi! Mislim da je bolje pitati direktno ovdje nego na dijelu o poslodavcima.
ELKRON MEDICA je dala oglas za posao pa me zanima ima li netko iskustva sa njima?
Hvala
tiina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 19:35   #2158
Bok.

Zanima me dali se van sezone naplacuje ulaz u donji kamenjak i medulinski arhipelag? I dali se za javnost otvoren dio kod Fižele, bivši vojni dio?

I dali je tko skoro bio na Brijunima? Kako je trenutno tamo? Hvala
CakanoAlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 09:41   #2159
Mislim da se ne bi trebao naplaćivati. Oštriš se na ribolov? Nisi jedini.

Ekipa, kad bi kupovali stan u Puli, koji kvart bi preferirali, a koji izbjegavali pod svaku cijenu?
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 14:19   #2160
nije toliko stvar kvarta, koliko mikrolokacije, godina i načina života vlasnika.

za mlade ljude koji razmišljaju o osnivanju obitelji vjerojatno je najpraktičnije šišansko naselje. relativno kvalitetna gradnja (jna, 60tih), sve na dohvat ruke, nađe se parking, djeca se mogu sama igrati ispred zgrade.

nikad ne bih išla u najuži centar. buka, nema parkinga, zgrade stare, neodržavane, susjedi siromašni za održavanje zgrade...
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.