Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 09:49   #2081
U ovom trenutku kliknuti na rumbo, odnosno dozvoliti drugi skocni prozor
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 18:59   #2082
pozdrav, prvi put pokusavam kupiti karte preko rumbo.es i ne ide mi bas
naime, nakon sto ispunim sve potrebne podatke i kliknem comprar ne dobivam nikakvu obavijest da je transakcija prosla i da je kupnja uspjesno izvrsena, vec me stalno vraca na pocetnu stranicu.
pa me zanima je li ucestalo da ne prolaze pokusaji kupovine ili ce mi s amexa skinut stotine i stotine eura koliko sam pokusavala
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 19:23   #2083
Hej ljudi,
Je li neko letio Monarch-om? Zanima me koliko su rigorozni, hoće li mi praviti scene ako mi je kofer 10,5kg (dozvoljeno 10, nemam baš preciznu vagu) i 1cm dublji od dozvoljenih dimenzija?
Hvala unaprijed

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
a4c is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 21:24   #2084
Ne bi trebao biti problem. Za svaki slučaj izvadi majicu ili jaknu iz torbe i nosi u ruci.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 21:45   #2085
Quote:
TangyZizzle kaže: Pogledaj post
pozdrav, prvi put pokusavam kupiti karte preko rumbo.es i ne ide mi bas
naime, nakon sto ispunim sve potrebne podatke i kliknem comprar ne dobivam nikakvu obavijest da je transakcija prosla i da je kupnja uspjesno izvrsena, vec me stalno vraca na pocetnu stranicu.
pa me zanima je li ucestalo da ne prolaze pokusaji kupovine ili ce mi s amexa skinut stotine i stotine eura koliko sam pokusavala
Ovo se i meni desilo kod prve kupovine amexom. Nisu nista skinuli. A kupila sam naknadno Masterom il Visom.
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 12:08   #2086
Quote:
TangyZizzle kaže: Pogledaj post
pozdrav, prvi put pokusavam kupiti karte preko rumbo.es i ne ide mi bas
naime, nakon sto ispunim sve potrebne podatke i kliknem comprar ne dobivam nikakvu obavijest da je transakcija prosla i da je kupnja uspjesno izvrsena, vec me stalno vraca na pocetnu stranicu.
pa me zanima je li ucestalo da ne prolaze pokusaji kupovine ili ce mi s amexa skinut stotine i stotine eura koliko sam pokusavala
Nece naplatiti. Treba nazvati amex u zagreb i zatrazit od njih da dozvole internet placanja. Tako ucinih s dvije kartice
debaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 12:34   #2087
kak to mislis - treba nazvat amex i zatrazit internet placanja? mislis, opcenito internet placanja ili za kupnju avio karata preko te stranice?
za opcenito internet placanja ne treba nikog zvat, to je po defaultu dopusteno.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 21:12   #2088
koje stranice (agencije ili sto vec) su pouzdane za kupnju avio karata? skyscanner mi izbacuje neke mytrip, travelgenio i sl. 200kn povoljnije nego stranica croatia airlines (a leti se njihovim avionima u oba smjera)..
isti let sam potrazio preko rumbo stranice (zapravo rumbo.es aplikacija za mobitele) i tamo mi let ispada skuplji cca 50kn nego preko CA.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:00   #2089
Te stranice su manje više ok.

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:38   #2090
za mytrip i travelgenio sam na internetu nasao svasta pa i dosta negativnih iskustava. uz to i jeftinije karte nego kod samog avioprijevoznika (kako mogu biti jeftiniji?), moram priznat da sam oprezan (sumnjicav).
za rumbo sam ovdje procitao ok komentare, al se u mom slucaju ne isplati jer ispada skuplji od CA

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:42   #2091
Kupio u travelgenio bez problema. Problemi se jave kad se otkaze let ili mijenja red leta.
Onda bude problema.

Rumbo je gori po pitanju odnosa prema korisnicima.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:47   #2092
aha.. ovaj let nece sigurno otkazat (ok, nista nije sigurno) jer je vec skoro popunjen avion.
znaci, svejedno mi je kupio preko CA ili travelgenia (ua CA let)? osim sto cu preko travelgenia platit manje...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 00:04   #2093
Da, isto tako imas dodatnih upita ili problema, obracas se onima preko kojih je karta kupljena. Ali, ne bi trebalo biti problema, ionako svi kupuju non refundable. Osim u slucaju otkaza ili mijenjanja leta, ako se ne slazes, bakces se s onima preko kojih si kupio.

Cesto je preko tih stranica jeftinije i jer imaju za odredjene kartice manji fee. Tako sam ja kupila jeftinije preko rumba nego direktno od eurowingsa, npr.


Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 12:39   #2094
bitno mi je samo da ne platim karte koje nece vrijedit, tj. da ne skinu novce, a od karata nista.
ionako nemrem dobit novce natrag ak ne odem na put (karte ce propast). bar je tak s ovim jeftinijim kartama, bez obzira gdje su kupljene

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 22:09   #2095
To je sve provjereno ok. Nemas brige. Karte jednako vrijede.
Jedino ako dode do promjene u redu letenja, zaboravi na neku usluznost ili zamjenu karata. Ukoliko ne prihvatis te promjene, novce tesko da ces tada dobiti nazad.
natha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 22:56   #2096
tesko da ce ca mijenjat red letenja (direktni letovi ca u oba smjera).

tnx svima

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:36   #2097
Kupujem prvi put preko eDreamsa kartu, British Airways tamo i Croatia Airlines natrag. Je li sigurno u cijenu uključena ručna (kabinska) torba? Ne vidim nigdje informaciju kod stranice za rezervaciju karte pa da se ne zeznem.
medena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 08:48   #2098
Pa, sigurno je za te dvije kompanije ukčjucena rucna prtljaga, nemaju one opciju gdje nije nego samo limit u kg i velicini, a to su uobicajene velicine za rucnu prtljagu,

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 09:29   #2099
Da, ograničenja sam provjerila na njihovim stranicama. Hvala
medena17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:01   #2100
Quote:
debaser kaže: Pogledaj post
Evo kupih nekolicinu karata na rumbu sa Amexom pa da instruiram. Dakle ne treba imati viabuy ili štoliveć...
Uštedih 15-20tak € po letu, a bukirao 4 leta...
Pretpostavljam da mnogi znaju, ali kažu da je ponavljanje majka znanja, pa u nastavku, kako kupiti...
Ugl, u anonimnom prozoru otvorio stranicu jetcost.es, izabrao let, kliknuo na rumbo ponudu i odvelo me u novi prozor klasične rumbo.es stranice, ali na ovoj stranici je sredstvo plaćanja amex.
Isto vrijedi za jetcost.pt, ali ovdje je sredstvo plaćanja obični master.
Voila
Vidim da je ovo jos aktualno, upravo probala. Zasto su se svi uhvatili tog Mastercarda Viabuy? Rumbo je najjeftiniji, ali kad nemam cime kupit.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.