Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2007., 13:33   #81
vis, to bi mogla i ja napraviti.... svoju plavu ofarbati u crnu,..... ili mozda smedju....
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 22:02   #82
moja mama ima kemijsku cistionicu i oni se bave farbanjem odjece.
iz roze kad bi isla u crnu bi ti ispalo crno s tim da ti se konci nikad ne ofarbaju znaci ostanu onakvi kakvi su.mi to naplacujemo 60 kn.
s tim da mi nismo u zg. pa ne znam tu za cijene ali to ti je otprilike to,
buba-mara00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 11:57   #83
Quote:
buba-mara00 kaže:
moja mama ima kemijsku cistionicu i oni se bave farbanjem odjece.
iz roze kad bi isla u crnu bi ti ispalo crno s tim da ti se konci nikad ne ofarbaju znaci ostanu onakvi kakvi su.mi to naplacujemo 60 kn.
s tim da mi nismo u zg. pa ne znam tu za cijene ali to ti je otprilike to,
tanks!!
__________________
THINGS TURN OUT BEST FOR THOSE WHO MAKE THE BEST OUT OF ZHE WAY THINGS TURN OUT.
gđa. Putin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:49   #84
ja sam jednom obojala tamnoplave trperice u crne... nakon toga sam ih obukla samo jednom i nikad više... noge su mi sve bile crne nakon njih... puštale su mi boju

od tada više ništa nebojam... nit imam želju, a nit potrebu
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 08:22   #85
Bojanje odjeće

Drage moje,

Sigurno s o ovom "problemu" već pisalo ali nadam se da se nećete ljutiti ako sve ovo već ponavljam...
Novu crnu majicu uništila sam varikinom, dvije mrlje, ne jako velike ali naravno da se na crnom i najmanja kapljica varikine vidi...

Da li imate kakav savjet? Da li mi se isplati ići bojati majicu bojom za odjeću?
Kakva su Vaša iskustva?

Hvala Vam!
Aviss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 08:28   #86
Ja sam već nekoliko puta u Dm-u kupila crnu boju za tkaninu i ulila ju u veš mašinu punu crne robe.
Sve ok!
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 08:38   #87
Pošto je moja majka previše skeptična prema ulijevanju crne boje u veš mašinu...da li će isti efekt biti ako stavim boju i majicu u lonac i to kuham ?
Aviss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:22   #88
možeš odnjeti i u kemijsku čistionicu, naplaćuju farbanje negdje oko 30,40 kuna..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:32   #89
Quote:
Aviss kaže: Pogledaj post
Pošto je moja majka previše skeptična prema ulijevanju crne boje u veš mašinu...da li će isti efekt biti ako stavim boju i majicu u lonac i to kuham ?
Moja mama je x puta farbala u crno. Samo, nadam se da ne farbaš jednu majicu već više njih

Anyway, to normalno ubaciš u mašinu. Moja mama nakon farbanja jednom opere mašinu na prazno. I to je to. Sve 5.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:38   #90
Imam samo tu jednu majicu koju bi trebala ofarbati...za sada!
Aviss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:44   #91
Quote:
Aviss kaže: Pogledaj post
Imam samo tu jednu majicu koju bi trebala ofarbati...za sada!
A onda ti se to ne isplati
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 12:01   #92
nis masini nece bit jer tak i tak nakon farbanja pise da se to kaj farbas opere jos jednom po normalnom postupku (detrdzent itd).ja sam farbala u amsini masu puta i crvenu i ljubicastu i crnu i sve 5, nemas brige.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 14:48   #93
Quote:
Aviss kaže: Pogledaj post
Drage moje,

Sigurno s o ovom "problemu" već pisalo ali nadam se da se nećete ljutiti ako sve ovo već ponavljam...
Novu crnu majicu uništila sam varikinom, dvije mrlje, ne jako velike ali naravno da se na crnom i najmanja kapljica varikine vidi...

Da li imate kakav savjet? Da li mi se isplati ići bojati majicu bojom za odjeću?
Kakva su Vaša iskustva?

Hvala Vam!
Imaš u hobby centru Chemaco za kupiti crnu boju za farbanje u vešmašini. Ne pušta crno, samo probaj poslije farbanja (da nebi bilo) ipak provrtiti program ispiranja na prazno ili operi neki tamni veš prije nego ponovo opereš bijeli.
Ja sam farbala crveni samt u crno i super je ispalo. Isto mi je stara bila al kad je vidila kak je to superiška, došla je i ona sa hrpom stvari da joj pofarbam.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 17:55   #94
bojanje brusene koze

Ne mogu naci da li se o ovome vec raspravljalo ili ne... zanime me gdje se u ZG moze obojati brusenu kozu iz smedje u crno?

jedino sam nasao kemijsku cistionicu Lemia, no oni vise ne bojaju brusenu kozu.
chasingamy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 00:17   #95
i mi smo doma farbali majice u ves masini. sve je bilo u redu...



eh, a sad imam jedan sako... bež boja... ofarbala bih ga u smedje ili u maslinasto... problem je u tome sto sako ima svilenkastu podstavu.... sta da radim...?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 13:08   #96
mislim da imas za kupit sprejeva za pofarbat.sad koliko je to kvalitetno ne znam.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 14:55   #97
meni treba za jaknu
chasingamy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 15:50   #98
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
i mi smo doma farbali majice u ves masini. sve je bilo u redu...



eh, a sad imam jedan sako... bež boja... ofarbala bih ga u smedje ili u maslinasto... problem je u tome sto sako ima svilenkastu podstavu.... sta da radim...?
Morat ćeš je skinuti iako je podstava najvjerojatnije sintetika, ipak će primiti boju koju će ti poslije ispuštati na odjeću koju furaš ispod. Čuj, i onak će ti podstava biti presvijetla za novu boju. Pažljivo oparaj podstavu, ofarbaj sako i odnesi kod krojačice da ti stavi novu podstavu. To nije neki problem, iako ti se na prvi pogled možda tako čini. Onu oparanu podstavu odnesi sa sobom da je ženi lakše iskrojiti novu po njoj tak da ne mora posebno crtati kroj za nju. Nebi te trebalo koštati više od 100 kn.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 16:59   #99
Ja bi htjela obojat jednu jaknu, dugu do koljena, zimsku...

materijal iz vana je sličan jeansu, sadašnja boje je neka svjetlomaslinasta, baš je bezveze..

obojala bi je u crno ili smedje..

gdje u zg mogu dat da mi to naprave?..negdi oko centra ako netko zna?
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 16:59   #100
pa vjerojatno mozes tim sprejem.znam da je jednom bila tema o farbanju cizama pa je neka forumasica rekla da je farbala cizme.
mozda ce ti jos neko odgovorit.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:58.