Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 19:45   #61
Muškarci i žene ne mogu biti prijatelji jer prijatelj je osoba koja te razumije, a muškarci nikad neće razumjeti ženski mozak i obrnuto.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 20:17   #62
Imaj malo samopoštovanja i odjebi ga
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 20:24   #63
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Kakve god da imas razloge, oni su tvoji. A dali te netko dozivljava kurvom ili ne, ne bi te trebalo brinuti jer te nitko nije natjerao na takav odnos. Ja osobno nemam visoko misljenje o osobama kao sto si ti. No to je ok, rijetko tko mene posebno impresionira.
Uh, suosjećam s tobom.
Nije lako biti savršen...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 20:32   #64
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
zaboravila te quotat
vidim, više žena nego muškaraca i ti savjeti mi ne pomažu, želim samo mušku perspektivu jer mi je tako lakše popraviti stvari
ne nismo se odmah dogovorili nego se dogodilo, družili smo se prije normalno i još sam ja vagala ima li smisla išta s njim ili ne baš zbog toga da ga ne izgubim kao frenda, al eto strast je bila jača
ne znam, on mene i dalje grli kad se vidimo, pa onda to ful znatiželjno ispitivanje dok s druge strane kad ja njega ispitujem za ovu nastane muk, tj. vidi se da mu je neugodno o tome pričat

i da, izbjegavam biti rezerva, ali ovo je iznimka velika, u detalje neću ulaziti
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
to je naprosto nemoguće jer se susrećemo, migriramo među sličnim ljudima i čak ako ne počnem konverzaciju on ju počne i odmah me zagrli, sad se trenutno ko frendovi ponašamo, tako da je i ono hlađenje prošlost, mislim da je to bila samo izlika kako bi mogao sa novom biti
i da, bila sam skupa s njima i ono nije me nikakva ljubomora prala, valjda jer znam da cura odlazi ubrzo, a i znam da ju ne voli ( kao ni mene, ali ovu još intenzivnije, s njom je samo zato što je drugačija od drugih )
mislila sam ga samo pokušati zadržati kao frenda, no shvatila sam kako i dalje želim seks s njim, pa sam u dubiozi trenutno velikoj jer bih više koristi dugoročne ako bih ga kao frenda zadržala, a kratkoročno bi bilo ako bih ga i pojebala
iz ovoga svega je jasno kako su samo interesi u pitanju i nikakvi osjećaji ( u redu, prisutni su i oni ako se interes izgubi )
Gle radi kaj hoćeš, ali nije jedini koji zna jebat.
Nađi drugog pa neka se ovaj duri ko mu jebe mater, pa će ti nakon nekog vremena postat nezanimljiv.
Ako hoćeš samo seks odi van u klub i pojebi se s pola muškaraca ako je do seksa.
I ti bi sad njega vratila, opet bi se jebali ali on bi i dalje šarao okolo i bila bu ljubavnica ili kaj sve ne.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 08:28   #65
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Imaj malo samopoštovanja i odjebi ga
daj ju nemoj krivo učit
samo nek ostane takva
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 09:41   #66
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Gle radi kaj hoćeš, ali nije jedini koji zna jebat.
Nađi drugog pa neka se ovaj duri ko mu jebe mater, pa će ti nakon nekog vremena postat nezanimljiv.
Ako hoćeš samo seks odi van u klub i pojebi se s pola muškaraca ako je do seksa.
I ti bi sad njega vratila, opet bi se jebali ali on bi i dalje šarao okolo i bila bu ljubavnica ili kaj sve ne.
Još bolje nek se stavi na temu, ak valja kurci će joj spontano doletavati u inbox i nek si bira najboljeg ili najbolje.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 15:47   #67
u redu, zaključala bih temu jer je otišla u skroz krivom smjeru: ne tražim nekog za pojebat se reda radi jer mi to ne treba, tražila sam samo savjet dal ga mogu vratiti i nisam dobila puno pomoći
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 16:11   #68
Nema konvencijalnog savjeta koji će ti pomoći, ako hoćeš za samo 500 kn/h te naučim vrhunskim tehnikama manipulacije i vratiti ćeš ga.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 16:50   #69
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
u redu, zaključala bih temu jer je otišla u skroz krivom smjeru: ne tražim nekog za pojebat se reda radi jer mi to ne treba, tražila sam samo savjet dal ga mogu vratiti i nisam dobila puno pomoći
Poćni pit.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:10   #70
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
kao npr? daj mi savjet neki
da istina nisam u početku postavila pravila igre jer nije bilo ni pretjerane potrebe za to i sada žalim zbog toga

ovo me zanima, nisam mu išla istraživati povijest odnosa i kako je sve završavalo sa bivšima mu, tj. jel im se vraćao i naravno da znam da je kurviš i iz tog razloga ga neću za vezu i ne znači da sam odmah kurva ako sam sa kurvišem, imam svoje razloge za to
Ignorisi ga, ali potpuno i bukvalno, u svakom smislu.

To ti je jedini nacin da ga zainteresujes za sebe, ako ga zaista jos zelis.
Svakome godi saznanje da je nekome do njega stalo, a on je mozda bio na dobrom putu da se zaljubi u tebe i vreovatno je bio bas zagrejan ali se onda odjednom osvestio i nesto ga je prodrmalo.
Mozda se u toj distanci i ti malo ohladis, a mozda on pocne da se preispituje, jer sada jos uvek zna da si mu servirana kao na tacni i da moze da te ima u svakom trenutku. Distanca ce ti dati priliku da sagledas situaciju iz drugog ugla, ne juri ga ni po koju cenu jer ces time samu sebe potopiti i osecaces se losije. Ako ga zainteresujes, doci ce sam, a ako ne, nikom nista, zivot ide dalje a jednoga dana ce ti biti svejedno. I to je najveca zivotna istina.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:18   #71
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ignorisi ga, ali potpuno i bukvalno, u svakom smislu.

To ti je jedini nacin da ga zainteresujes za sebe, ako ga zaista jos zelis.
Svakome godi saznanje da je nekome do njega stalo, a on je mozda bio na dobrom putu da se zaljubi u tebe i vreovatno je bio bas zagrejan ali se onda odjednom osvestio i nesto ga je prodrmalo.
Mozda se u toj distanci i ti malo ohladis, a mozda on pocne da se preispituje, jer sada jos uvek zna da si mu servirana kao na tacni i da moze da te ima u svakom trenutku. Distanca ce ti dati priliku da sagledas situaciju iz drugog ugla, ne juri ga ni po koju cenu jer ces time samu sebe potopiti i osecaces se losije. Ako ga zainteresujes, doci ce sam, a ako ne, nikom nista, zivot ide dalje a jednoga dana ce ti biti svejedno. I to je najveca zivotna istina.
Točno.
A ak joj je baš stalo do toga da nekog naganja, može mene.
Tek mene ne bu vlovila.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:19   #72
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Točno.
A ak joj je baš stalo do toga da nekog naganja, može mene.
Tek mene ne bu vlovila.
Klin se klinom izbija!

Ala mi idu ove zivotne mudrosti!
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 22:21   #73
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
u redu, zaključala bih temu jer je otišla u skroz krivom smjeru: ne tražim nekog za pojebat se reda radi jer mi to ne treba
nije li to bio razlog zbog kojeg si uostalom i završila s tim tipom?
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
Dakle ukratko bila sam u ff odnosu sa dečkom kojeg nisam predugo poznavala, ali koliko sam ga poznavala to je bilo meni jedno od najljepših razdoblja
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 03:22   #74
Promiče nam ključni detalj - autorica bi sad opet dala jer je Frend našao drugu. "Kaj ona ima a ja nemam" sindrom.
Nema tu metoda. Ili ga nazovi i reci da ga hoćeš potrošiti ili se odlijepi. Prije toga razmisli zašto to hoćeš.

Doduše, ni LSDova ponuda ti nije skupa.
TommyZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 08:40   #75
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Muškarci i žene ne mogu biti prijatelji .....


__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 11:23   #76
Joj lepri, nije to zbog toga, vec zbog nekompatibilnosti mozgova im
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 11:35   #77
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Točno.
A ak joj je baš stalo do toga da nekog naganja, može mene.
Tek mene ne bu vlovila.
hm...
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
Joj lepri, nije to zbog toga, vec zbog nekompatibilnosti mozgova im
ah, blažena nekompatibilnost
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:10   #78
Patty, prvo nam moraš reći da li ga želiš samo jebat ponovno ili si se zaljubila i želiš ga dejtat? Različite su strategije. Ali ništa nije nemoguće, pogotovo ako si u kontaktu s njim i svaki put te zagrli
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:13   #79
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ignorisi ga, ali potpuno i bukvalno, u svakom smislu.

a.
Ovo.

Misterium, stara iskusnjaro
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 12:51   #80
kakve su to teen igre
ignoriranjem ćeš ga privući nazad, al bit će teško održavati razinu ignoriranja jednom kad se opet počnete jebati
zato ako ga želiš zadržati, jednom kad ti se zbog ignoriranja vrati, onda fino slušaj vamo:
ušiješ mu u hlače mali džepić sa svojim dlakama unutra. znaš kojim
i svaki dan mu u čašu vode ubaci jednu suzu ciganke, pardon Romkinje.
i bit će tvoj dovijeka
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger