Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 22:14   #1
Ovaj CHAT moj je testament













Lepe ste, poz!




Ja CHATat ću evo, evo, evo!
KillsXO is offline  
Old 11.07.2017., 22:19   #2
gilja = luzer
exiled is offline  
Old 11.07.2017., 22:20   #3
FLOP!

Hocemo da Gilja otvori chat!
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 11.07.2017., 22:22   #4
+ bog ne postoji
exiled is offline  
Old 11.07.2017., 22:46   #5
Shizza is offline  
Old 12.07.2017., 23:54   #6
SHESTO!
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 12.07.2017., 23:55   #7
volume3d is offline  
Old 12.07.2017., 23:56   #8
ke ljepo msm da nikad nisam vidio bolji chat a nije ni cudno obzirom ko ga je otvorio

volumka prejako snecirala fuksaru na koncu evo chata
TurboFlop is offline  
Old 13.07.2017., 00:00   #9
al zao mi giljane cura se trudila i apstinirala svo vrjeme i onda joj opet bude ukraden chat sta da napravi vise sta

da je bar pisalo novi chat prvi post giljandro da je bar to pisalo
TurboFlop is offline  
Old 13.07.2017., 00:01   #10
Da li su se ikad neke forumashice barem ljub'le?
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 13.07.2017., 00:06   #11
đizzz, šlag me strefio kad sam dosla na temu i vidla da je okačen lokot, rekoh nisam valjda zadnja
al dobro je....

nego, pitanje za Maleta posto nemrem na bivsoj temi pitat...di sam ja na onoj slici? nemrem se skuzit
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 13.07.2017., 00:07   #12
@Floperka, na mobitelu sam pa ne mogu kvotat.

Naravno da ima stvari koje mogu biti bolje, ali ako si realan ovo je i vise nego dobro.

Zasto volumenka ima napadaje kad se spominju veze? Ili je to jer sam rekao da mi je nodusa miss foruma.
__________________
MrFox is offline  
Old 13.07.2017., 00:22   #13
Quote:
MrFox kaže: Pogledaj post
@Floperka, na mobitelu sam pa ne mogu kvotat.

Naravno da ima stvari koje mogu biti bolje, ali ako si realan ovo je i vise nego dobro.

Zasto volumenka ima napadaje kad se spominju veze? Ili je to jer sam rekao da mi je nodusa miss foruma.
Nerealan sam, naravno. A vjerujem da si i ti u opisivanju svoje idile pa ću nekako lakše zaspati večeras.

Volumka mi djeluje kao da je generalno hejterica veza, a plaši je i frustrira činjenica da bi mogla završiti u jednoj. I skroz je kontam ako je tako.

A ti samo dođi do životnog partnerstva bez predbračnog pa napucaj svinju i vodiš nas na hrstarenje po karibima.

edit: al ovo šta si ti napisala ne umanjuje činjenicu da je golumka prepoznala vaš hipokriteizam kad čas ismejavate lučiferku zbog delulu predodžbi, a već u idućem se samodopadno proglašavate xtube zvezdom
TurboFlop is offline  
Old 13.07.2017., 00:24   #14
Ne bi me cudilo da volumka za 2-3 godine postane hrvatski Ronaldo sans futbal.
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 13.07.2017., 00:25   #15
Super naziv chata!
Ja,Lucifer is offline  
Old 13.07.2017., 00:27   #16
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Super naziv chata!
Brijem da ste i Vi super.
__________________
☮️☮️☮️
t86 is offline  
Old 13.07.2017., 00:27   #17
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Super naziv chata!
daa
taman htjela pohvalit
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 13.07.2017., 00:28   #18
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Ne bi me cudilo da volumka za 2-3 godine postane hrvatski Ronaldo sans futbal.
Štaa? Ne bi me čudilo da jednom napišete smislen sneč, ups čudilo bi me
TurboFlop is offline  
Old 13.07.2017., 00:31   #19
nači odem pišat i vratim se za pisaću mašinu uto kihnem i osjetim mikromlaz u gaćama...ako nešta mrzim to je onda TO
TurboFlop is offline  
Old 13.07.2017., 00:35   #20
Quote:
TurboFlop kaže: Pogledaj post
Nerealan sam, naravno. A vjerujem da si i ti u opisivanju svoje idile pa ću nekako lakše zaspati večeras.

Volumka mi djeluje kao da je generalno hejterica veza, a plaši je i frustrira činjenica da bi mogla završiti u jednoj. I skroz je kontam ako je tako.

A ti samo dođi do životnog partnerstva bez predbračnog pa napucaj svinju i vodiš nas na hrstarenje po karibima.

edit: al ovo šta si ti napisala ne umanjuje činjenicu da je golumka prepoznala vaš hipokriteizam kad čas ismejavate lučiferku zbog delulu predodžbi, a već u idućem se samodopadno proglašavate xtube zvezdom
Nije idila kao u disney crticu, ali kad usporedim nase i tudje probleme, radje bih ostao u svojim problemima. Imam stvari koje me smetaju, ali naravno da necu iznositi te pribleme na forumu. Mozda otvorim drugi profil pa budem s njega.

I ne znam sto sam mogao odgovoriti. .postavila si mi direktno pitanje i odgovorio sam ti direktno sto je njemu bilo presudno. Ne kazem da su moje mentalne kvalitete univerzalno dobre, ali on je prepoznak nesto sto njemu odgovara.

Nego...zanima me zasto je volumenka manhater i vezahater.
__________________
MrFox is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.