Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 20:58   #21
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Seksualnost u smislu orijentacije kod odredjenog postotka ljudi fluktuira tijekom života i doslovno šeta gore-dolje po Kinseyjevoj ljestvici..

gdje si "ili homić ili ne, nema sredine". Ima i sredine, ima više ili manje biseksualan, sve ovisi o više faktora, periodima u životu i tebi interesantnim ljudima koje upoznaš i koji te privuku tijekom života.
istina,kod mene zna periodično šetati gore-dolje.
ponekad zbog toga poželim da sam aseksualna.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 01:05   #22
Quote:
monamona kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko će ona biti spremna da se nosi sa tim što je saznala. Dosta žena ne bi.
Moguće je i da dok se ti premišljaš oko veze, jesi li sexualno zadovoljen ili nisi, da ona tebe ostavi. Što će dalje biti sa tvojom malom tajnom možemo samo nagađati.
Iako je to moralno diskutabilno: iskrenost u vezi vs.moguće posljedice iskrenosti. Ali to bi mogla biti posebna tema. U svakom slučaju respekt, treba imati muda za iskrenost, što mnogi nemaju.
Da i ja sam sam sebe iznenadio sto sam se usudio, ne bih joj ni rekao da nemam 100% povjerenja u nju. Uopće ne planiram ikome drugome ni reći (barem zasad). Znam da ona to nece nikome reci i mogao bih zivot na kocku stavit, toliko joj vjerujem. Moguce je da me ostavi, ali iz čisto altruisticnih razloga. Vec je spominjala 'sto ako ja tebe sad sputavam, ako ti mozda zelis isprobavati s drugima a tu si zapeo sa mnom'. Cura me ful kuzi i kad se ne vidimo toliko mi fali i jednostavno ne mogu se zamisliti bez nje u zivotu. S tim da ako i prekinemo vjerujem da cemo ostat dobri prijatelji, nigdje nece ona nestat. Ne znam kako to funkcionira, pretpostavljam kod prekida veze da bi to trebao biti clean break jer ovako mozda bude doslo do komplikacija, zamisli da prekinemo, ostanemo frendovi ali onda jos povremeno da neki seksic nabacimo kad se osjecamo usamljeno. (Jer kazem, privlacnost svakako postoji.) Ne bi to bilo dobro baš za nijednog.

Ugl dala mi je do znanja da sam ja za nju The One i da je spremna odreći se svega zbog moje srece. Ali ne znam bi li se ipak sama usudila prekinuti, ona jest nesebicna ali nasa veza joj je jedna od najbitnijih stvari u zivotu. Tako da mislim da je na meni da to odlucim, znam da bi shvatila da prekinemo. I sad kad ovo zna puno bi mi lakse bilo prekinuti jer znam da joj je bar donekle jasniji razlog.

Chemgirl - definicija koju si dala je definicija cega tocno?

Verdadera - hvala ti sto si podijelila i svoje iskustvo. Nisam spreman za prekid, ali svjestan sam da je mozda i nužan.. komplicirano je to.
coconuteyed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:46   #23
ja takoder iamam problem sa opredjeljenjem, nije da ja ne uzivam u muskom drustvu i seksu,nego me jako privlaci i sve to isprobati sa curom,ipak su njeznije..moj prvi poljubac je bio sa curom...i sad si nekad mislim, zahebi muske preci cu ja na zenske...al s druge strane mi fali ono dolje
Daenys is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:54   #24
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
....Muškarac je moja protu-teža u emocionalnom smislu....
Ajd malo elaboriraš ovo ako ti se da. I ako nije preintimno.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.

Zadnje uređivanje fauxpersona : 12.08.2017. at 19:18.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:13   #25
pa isprobaš sa ženskama i vidiš što ti više paše. možda si i ti bi.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:37   #26
Po mom nekom iskustvu bi cure za ozbiljnije stvari preferiraju tipove, dok bi tipovi isto preferiraju ipove. E sad zasto je to tako to vec ne bih znao da kazem
Maldonado is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 17:36   #27
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Ajd malo elaboriraš ovo ako ti se da. I ako nije preintimno.
Isprva napisah roman (umjesto toga evo samo romančić) a onda sam shvatila da se sve može vrlo jednostavno postaviti.

Generalno gledajući, muškarci su "mirniji". Žene (općenito) su više zaokupljene osjećajima u tom smislu da im daju više važnosti a time i pojačavaju intenzitet. Osobno sam poprilično zaokupljena osjećajima. U mom svijetu svaka emocija je proživljena vrlo jako. Muška praktičnost je ono što me "nivelira" i ujedno dozvoljava prepuštanje. (iako me ta sva praktičnost ponekad jezivo iznenađuje, gotovo dvostruko kad je osjetim od istog spola )

Ženska nježnost i mekoća nije samo seksualni aspekt. Gledano kroz emocije, to su one stvari koje imam potrebu zaštititi. Poznavajući svoje biće, tada nema "dozvole" prepuštanja. Seksualni dojam isparava jer se osjećaji pretvaraju u majčinske/sestrinske.
Možda je to društveno uvjetovano, možda prirodno, možda isključivo osobnim odabirima međutim muška nježnost i mekoća u ranjivom smislu ne dolazi jednako "jednostavno" kao ženska. Doima se kao da je to nešto što se dijeli samo s probranom manjinom, kontrolirani protok.
Zaštititi u određenu ruku znači i "nadgledati" a tada nema posustajanja pozornosti.
Što je u redu u prijateljskom smislu ali nemam energije za dugoročan odnos s jednom tako moćnom dodatnom komponentom kao što je seks.

S muškarcem nemam osjećaj nadgledanja i zaštite u tom striktnom smislu. Kod žene tražim "ženstvenost" isključivo u seksualnom smislu a kod muškarca "muškost". Nisam ni pokušavala ostvariti romantičnu vezu niti ikada osjećala potrebu za tim. Možda bih se u jednu ruku osjećala kao da "izlazim" sa samom sobom. (hej, znam da su i muški u osjećajnom smislu sve ono što i žene pa ponekad i "gori" ali razlike među nama postoje u omjerima)
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 18:26   #28
@coconuteyed, iz procitanog mi se cini da si biseksualan ali heteroromantic. ja san biseksualna i biromantic i bila san u slicnoj situaciji ka ti, ali ti ces sam najbolje znas sta si kako vrime bude prolazilo. nije ti ni losa ideja da se identificiras ka Q u lgbtq+ ako nisi potpuno siguran (ili ako ti je jednostavno ugodnije tako). sritno
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 22:18   #29
Ja mislim da sam ja Bi Curious. Eto priznala sam. Sreca pa je ovo anonimno donekle. Savjeti pozeljni .

@Coconuteyed Definicija znatizelje kako bi bilo sa pripadnikom istog spola...
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 15:23   #30
Gle dečko, nemaš što tražiti s tom curom više.
Pusti ju na miru da joj ne tratiš život.
Da mene bace u neki paralelni svemir gdje je normalno da muški privlače muške, odnosno ženske - ženske, i ja bih možda rekao - Da, sviđa mi se ovaj čovjek, stvarno bih s njim mogao proživjeti sve i svašta, ali u potsvjesti ne mislim tako, jer me privlače ženske...
Znam, teško je to, ali morat ćeš jednog dana priznati neke stvari sam sebi.
karter is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 16:03   #31
Između dve krajnosti - hetero i gay, je cijeli spektar seksualnosti.
Bliska osoba mi se nalazi u jednom gay krugu i ono kaj čujem je zbilja eye-opener, hrpa sretno ubračenih likova kriomice eksperimentira s frajerima.
I to je sam kaj čujem iz tog jednog izvora, za zapitat se čeg sve ima za ono kaj nikad ne doznaš..tak da ono, ak te pale oba spola il jedan više od drugog, who fkin cares, postoji hrpa ljudi sličnih tebi ne bi vjerovao kolko.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 18:48   #32
ja ne znan sta san, al me u srednjoj mucila slicna dilema
na cure mi se dize, instant, odma precum, zelja za trpanjem. kod prvih cura nisan moga izdrzat duze od pet minuti i svrsija bi nakon par uboda. kasnije san "ojacha" i poceja volit u sise, usta, sve.

ali eto di je krenulo cudno? ono sta je definiralo je proba trojca pa cetverca. prvo ja i dvi cure, a onda je dosa i drugi momak. i tu san proba pusenje prvi put.

svidilo mi se. jako. jos mogu zamislit osjecaj: jebes zensku ispred, nabijas je na kauch, a usput ga dobijas u usta. vruceg, mokrog, pulsirajuceg.
predobro.
e sad. ne volin anal i ne pali me dobit ga, ali oralac bez problema.

valjda san bi sa sklonosti zenama. ti si bi sa sklonosti muskima.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 11:27   #33
Ja volim zene, kako emocionalno, tako i seksualno, i uvijek su ih stavljati ispred muskih, ali isto tako nekada imam seks i sa muskarcima.

Mada kod muskih je to samo penis sto me privlaci, dok kod zena vise karakteristika, zato uvijek cu stavljati zene ispred, ali nekada ne dodje lose imati seks sa muskarcem, tj. gdje sam ja pasivan.
inkognito7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:15   #34
mene privlače samo žene,jednostavno ih volim,a što se tiče sexa sa muškarcem to mi je odbojno i ne privlači me ni najmanje.
__________________
perfectly imperfect
sedmi od devet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 19:12   #35
Quote:
sedmi od devet kaže: Pogledaj post
mene privlače samo žene,jednostavno ih volim,a što se tiče sexa sa muškarcem to mi je odbojno i ne privlači me ni najmanje.
Si M ili ž. Bar da to kazes

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 12:10   #36
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Si M ili ž. Bar da to kazes

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

muško sam,a iz nicka je također lako skužiti što sam.
__________________
perfectly imperfect
sedmi od devet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 19:17   #37
ajme koliki uvodni post, pa ko bi to sve pročitao

mislim da je tema za psihologiju

Zadnje uređivanje blagotebi : 28.08.2017. at 19:28.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 19:01   #38
Gej si, a to za muškarce što se kao ne možeš zaljubit u njih, to je možda zato jer znaš da bi bilo fejk, normalne muške ne privlačiš, a ovi tetkasti su baš to, tetkasti. Sa ženama si valjda razvio jer vidim da se družiš više sa ženama, tu si lakše čovjek zabrije i na društveno uvjetovane stvari (ljubav, romantika i sl. gluposti) nego na ono komad mesa koji ga pali.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 19:02   #39
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
istina,kod mene zna periodično šetati gore-dolje.
ponekad zbog toga poželim da sam aseksualna.
Ima negdje ta ljestvica, malo sam sumnjičav prema tim navodnim fluktuacijama.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 19:28   #40
Quote:
inkognito7 kaže: Pogledaj post
Ja volim zene, kako emocionalno, tako i seksualno, i uvijek su ih stavljati ispred muskih, ali isto tako nekada imam seks i sa muskarcima.

Mada kod muskih je to samo penis sto me privlaci, dok kod zena vise karakteristika, zato uvijek cu stavljati zene ispred, ali nekada ne dodje lose imati seks sa muskarcem, tj. gdje sam ja pasivan.
Ja mislim da se ta sklnost uopće ne mora zvati biseksualnost već panseksualnost. Recimo, meni u određenim trenucima nije bitno tko je kojeg spola (ovisi i o osobama), dođe mi jednostavno želja da se "potrošim" s bilo kim.
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger