Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2017., 09:18   #61
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Osim toga, treći uvjet je sinonim za bogat.

I meni je muka, jer su žene u realnom životu suprotnost od onoga kakvima se ovdje na forumu predstavljaju.
Tko to kaze?
Bas se pitam sto se misli pod sposoban. Jer svakakvih sposobnosti ima.

Gdje su bolje?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:28   #62
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Tko to kaze?
Bas se pitam sto se misli pod sposoban. Jer svakakvih sposobnosti ima.

Gdje su bolje?
Realno, što se može misliti pod "sposoban"? Kao da ima 101 tumačenje tog pridjeva kad je u pitanju muškarac iz ženske perspektive.

Fizički su to isti ljudi, pa tako ne postoji "bolje".
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:30   #63
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Realno, što se može misliti pod "sposoban"? Kao da ima 101 tumačenje tog pridjeva kad je u pitanju muškarac iz ženske perspektive.

Fizički su to isti ljudi, pa tako ne postoji "bolje".
Iz moje perspektive svasta.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:33   #64
Kontriraš, ali se trudiš ostati na što općenitijim odgovorima iz kojih se baš ništa ne da zaključiti.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:52   #65
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Kontriraš, ali se trudiš ostati na što općenitijim odgovorima iz kojih se baš ništa ne da zaključiti.
Pa jer to je opcenita tvrdnja.
Sposoban mozes bit intelektualno, fizicki, u nekom specificnom znanju ili vjestini, u komunikaciji s ljudima, ponositi stres....

Zadnje uređivanje mantisa : 11.08.2017. at 10:18.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:30   #66
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Pa jer to je opcenita tvrdnja.
Sposoban mozes bit intelektualno, fizicki, u nekom specificnom znanju ili vjestini, u komunikaciji s ljudima, ponositi stres....
Navedeno ti može pomoći ako tražiš posao, ali ne i ako se uvaljuješ ženi.
Jebe se barenoj ženi što ja možda znam napraviti atomsku bombu ili ako sam državni prvak u debatiranju ako nemam svoj auto (da nije Golf II), ne nosim markiranu obleku, živim sa starcima i slično.

Ja to ne osuđujem jer ne želim biti licemjeran. Ja imam iste uvjete za nju
Samo mi nisu jasni ovi koji u virtualnom svijetu tvrde kako su stvari drugačije.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:37   #67
Quote:
Trupina kaže: Pogledaj post

Mnogi, ukljucujuci i tebe, polaze od toga da zena mora imati pravo izbora kao nesto ocigledno, sto ne treba dokazivati. Nekim slucajem, zaboravljaju da muskarci takvo pravo izbora nemaju, niti nalaze da je to problem. Mene i moju generaciju niko nije pitao o zeljama kad su nam sa 17 godina na regrutaciji rekli da se skinemo goli i naguzimo pred komisijom, niti nas je iko pitao svidja li nam se karijera vojnika kad je poceo rat.
Koja prava ja kao muskarac danas nemam? (79 godiste) To sto si ti bio natjeran da ides u vojsku je dio te generacije, danas to ne postoji.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:40   #68
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Navedeno ti može pomoći ako tražiš posao, ali ne i ako se uvaljuješ ženi.
Jebe se barenoj ženi što ja možda znam napraviti atomsku bombu ili ako sam državni prvak u debatiranju ako nemam svoj auto (da nije Golf II), ne nosim markiranu obleku, živim sa starcima i slično.

Ja to ne osuđujem jer ne želim biti licemjeran. Ja imam iste uvjete za nju
Samo mi nisu jasni ovi koji u virtualnom svijetu tvrde kako su stvari drugačije.
Nepotrebno generaliziras jer sasvim sigurno si i muskarci bez auta, markirane obleke i cega vec jos mogu naci curu, odnosno zenu.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:45   #69
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post
Ja osobno ne mislim da žena treba biti majka,ali priroda misli.
Irelevatno je sto priroda misli, ako se pojedinac moze othrvati tom misljenju.
Quote:
yoitsme kaže: Pogledaj post

Slažem se s tobom da je MGTOW sranje,ali zanimljivo je kako se ti slažeš s feministicama,kako se treba riješiti zastarjelih rodnih/spolnih normi,i kako se od žena ne smije ništa očekivati!
ALI,od muškaraca se i dalje očekuje da brane domovinu,ili su kukavice.
Da rade fizičke poslove,ili su nesposobni.
Da budu oslonac,ili su slabići.
Zapravo, ja uopce ne volim 3rd wave feminizam nego smatram da svi trebaju imati slobodu izbora dok ta sloboda ne ugrozava drugo ljudsko bice. Shodno tome, necu ocekivati da svaka zena mora roditi, niti ocekujem da svaki muskarac mora ici u vojsku. Ja sam prvi koji ne zeli ici u vojsku i nema sanse da odem u istu.

Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
Pa evo, onda ti ja ovakva, bez imalo životnog iskustva, mogu reći da se iz aviona vidi da si sve ovo pisao pod triggerom, a trigger je bio moj komentar o mutavim geekovima. Sorry dijete moje što si se pronašao. Ja ti tu ne mogu pomoći.
Imas 21 godinu, a nekome se obracas s visoka s 'dijete moje.'


Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
I na kraju, ovaj komentar za maturu je čisti smijeh. Matura je svake godine sve teža(da mi je vidjeti tebe i tvoj prijemni, koji je btw lakši od mature (rješavala primjere, znam for a fact)), a klinci sve inteligentniji. Fact isto! Ustanovili psiholozi koji svake godine checkiraju IQ na europskoj razini.
Hajde link na ta israživanja da su klinci svake godine pametniji. Usput, za osobu koja supersoldieru drzi prodiku, napravila si korelaciju da je IQ = pamet.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:47   #70
Quote:
supersoldier kaže: Pogledaj post
@orhidej107 - kao i obicno hrpa gluposti o samopouzdanju....samopouzdanje proizlazi iz iskustva, a iskustvo iz prilika koje osim ako ne visis u klubu 24/7, ne mozes stvorit samo tako kako si on misli.
Upravu si da samopouzdanje proizlazi iz iskustva i prilika, samo nisi upravu da moras uopste izlaziti u bilo kakav klub ako ne zelis. Mozes ti i tokom dana prici osobi suprotnoga spola, prilika nekih uvijek bude cak ako i neces da prilazis nasumicno svakoj
Prilazenje nepoznatim osobama jeste najtezi nacin, ali ako neko nema druge mogucnosti kao sto ti rece, onda to znaci da nema ni izbora.
Osim eventualno ako ne zeli da se upisuje na neke hobije i aktivnosti koje ga ne zanimaju kao sto je ples, razno-razni tecajevi, joga, planinarenje i sl .
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:47   #71
Kad se ja sjetim kad sam bila srednja/faks...
Ovi danas mladi ne znaju ni kak se partija.
Imaju sve dostupno,a nemaju niš.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:51   #72
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Nepotrebno generaliziras jer sasvim sigurno si i muskarci bez auta, markirane obleke i cega vec jos mogu naci curu, odnosno zenu.
Vjerojatno može, ali danas iznimno teško.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:55   #73
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Vjerojatno može, ali danas iznimno teško.
Na cemu baziras misljenje koje iznosis kao cinjenicno stanje?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:56   #74
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Kad se ja sjetim kad sam bila srednja/faks...
Ovi danas mladi ne znaju ni kak se partija.
Imaju sve dostupno,a nemaju niš.
Ja sam s 18 zakljucila da ne moram izlazit ako mi se ne da. Laknulo mi je.

Ali da, gledam svoje necakinje koje su sad u dobi 13-17 i one uopce ne izlaze nikud. Druze se samo s par cura iz razreda, razne slobodne aktivnosti, putovanja s roditeljima, s deckima iz skoleuopce ne komuniciraju.
Sad su bile 2 tjedna u Hrvatskoj i nisu pokazale ni najmanju zelju da se druze s nekim, osim medjusobno. A nisu nekomunikativne (kao sto sam ja bila).
Iako, u nekim drugim stvarima imaju vise iskustva nego moja generacija u toj dobi.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:01   #75
Quote:
volatile kaže: Pogledaj post
Samo mi nisu jasni ovi koji u virtualnom svijetu tvrde kako su stvari drugačije.
Zato sto stvari jesu drugacije. Nisu sve zene sigurno sponze niti im je vazno koje auto vozis i nosis li markiranu odjecu. Cuj markiranu odjecu Vecu glupost nisam odavno procitao. I kazes da to govoris iz iskustva ? Da mi je samo znati kakvoga iskustva, sigurno ne odnosa sa zenama, jer da imas iskustva sa zenama, ne bi pricao takve gluposti...
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:02   #76
Quote:
orhidej107 kaže: Pogledaj post
Upravu si da samopouzdanje proizlazi iz iskustva i prilika, samo nisi upravu da moras uopste izlaziti u bilo kakav klub ako ne zelis. Mozes ti i tokom dana prici osobi suprotnoga spola, prilika nekih uvijek bude cak ako i neces da prilazis nasumicno svakoj
Prilazenje nepoznatim osobama jeste najtezi nacin, ali ako neko nema druge mogucnosti kao sto ti rece, onda to znaci da nema ni izbora.
Osim eventualno ako ne zeli da se upisuje na neke hobije i aktivnosti koje ga ne zanimaju kao sto je ples, razno-razni tecajevi, joga, planinarenje i sl .
Mozda postoje i aktivnosti koje covjeka zanimaju.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:11   #77
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Mozda postoje i aktivnosti koje covjeka zanimaju.
Ako neko ide sa namjerom da upozna nekoga suprotnoga spola, onda ta aktivnost mora da bude takva gdje se moze upoznati neko suprotnoga spola
Ako se jos i poklopi da te bas takva aktivnost zanima, super, medjutim sta ako ne ?
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:12   #78
Problem s ovom "nesposobnošću" djeluje jako složeno kad ga imaš, a zapravo se svodi samo na jednu stvar (iz iskustva govorim)....Taj problem riješiš kad shvatiš da je ok biti ranjiv pred drugom osobom.....Malo je problem što je raširena ideja da jebu samo nedodirljivi cooleri, tj. da za intimni odnos moraš biti ili nogometaš ili manekenka.....A u biti trebaš biti samo autentičan.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:14   #79
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Problem s ovom "nesposobnošću" djeluje jako složeno kad ga imaš, a zapravo se svodi samo na jednu stvar (iz iskustva govorim)....Taj problem riješiš kad shvatiš da je ok biti ranjiv pred drugom osobom.....Malo je problem što je raširena ideja da jebu samo nedodirljivi cooleri, tj. da za intimni odnos moraš biti ili nogometaš ili manekenka.....A u biti trebaš biti samo autentičan.
Problem je sto se kao cinjenicno stanje predstavlja laž da moraš imat para, auto, markiranu obleku - a vecina u HR to nema, a svejedno imaju vezu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 11:15   #80
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja sam s 18 zakljucila da ne moram izlazit ako mi se ne da. Laknulo mi je.

Ali da, gledam svoje necakinje koje su sad u dobi 13-17 i one uopce ne izlaze nikud. Druze se samo s par cura iz razreda, razne slobodne aktivnosti, putovanja s roditeljima, s deckima iz skoleuopce ne komuniciraju.
Sad su bile 2 tjedna u Hrvatskoj i nisu pokazale ni najmanju zelju da se druze s nekim, osim medjusobno. A nisu nekomunikativne (kao sto sam ja bila).
Iako, u nekim drugim stvarima imaju vise iskustva nego moja generacija u toj dobi.
Ok.Ako ti se nije izlazilo,to je ok.
Samo mislim da smo se mi nekak ljepše družili.
Mobiteli su bili kakvi su bili.Onak dovoljno da se s nekim dog.za druženje.
Nismo se stalno naslikavali i objavljivali,ne znam ni ja na koje sve pizdarije fejs,instagram.. Jednostavno smo uživali.
To je bila poanta.Zabavit se i družit.
A ne opalit 178 selfija...
Frendica i ja smo samo sa ruksakom na leđima ljetovale,kampirale,upoznale hrpu ljudi.
I tog druženja je uvijek bilo.Otić navečer van,u park,bilo gdje.
Love nikad nismo imali,a super smo se zabavljali.

Jbt kad tak pišem osjećam se staro.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger