Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2005., 21:06   #21
Prezervativi od uretana Moram vidjeti di toga uopće ima za kupiti.
2fast4U is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2005., 07:04   #22
Zna li netko, nesto vise, o kontracepcijskoj metodi, CERVICAL CAP?
(Ne znam kako se zove na hrvatskom.)

cervical cap
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 21:39   #23
INFO PULT [papirologija, naručivanje, čekanje, procedure, knjižice, recepti...]

Da li mi tko može dati točne koordinate Doma zdravlja u SIGETU?
Puno vam hvala!
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 23:10   #24
Avenija Vjećeslava Holjevca 22
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 23:18   #25
Ako si u "starom Zagrebu" onda pređeš preko Mosta slobode u Novi Zagreb i ideš Avenijom V. Holjevca, pređeš raskrižje sa Avenijom Dubrovnik (ono veliko raskrižje kod Velesajma) i nakon raskrižja skreneš u drugu ulicu desno - u Aleju pomoraca. Dom zdravlja Siget ti je odmah s lijeve strane.
uhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 00:07   #26
Quote:
uhu kaže:
Ako si u "starom Zagrebu" onda pređeš preko Mosta slobode u Novi Zagreb i ideš Avenijom V. Holjevca, pređeš raskrižje sa Avenijom Dubrovnik (ono veliko raskrižje kod Velesajma) i nakon raskrižja skreneš u drugu ulicu desno - u Aleju pomoraca. Dom zdravlja Siget ti je odmah s lijeve strane.
hvala ti, ako sam dobro skužila dođem do onog raskrižja sa ininom zgradom ? jel? i idem u smjeru v.gorice pa desno?
dolazim inače iz smjera n.zagreba, jaruna..pa valjda ću naći...
jel tko zna kad radi laboratorij za vađenje krvi ? (da i to odmah pitam,.)
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 09:18   #27
Quote:
bLOODSTONE kaže:
ako sam dobro skužila dođem do onog raskrižja sa ininom zgradom ? jel? i idem u smjeru v.gorice pa desno?
dolazim inače iz smjera n.zagreba, jaruna..pa valjda ću naći...
jel tko zna kad radi laboratorij za vađenje krvi ? (da i to odmah pitam,.)
Pogodila si pravac. Lab radi od 7-9 (mislim) ali ako imaš nekakav privatni lab u blizini i ako je pretraga jednostavna obavi to tamo jer na Sigetu je krkljanac.
segura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2005., 18:34   #28
Quote:
segura kaže:
Pogodila si pravac. Lab radi od 7-9 (mislim) ali ako imaš nekakav privatni lab u blizini i ako je pretraga jednostavna obavi to tamo jer na Sigetu je krkljanac.
E super
Ma, nemam privatnog..morat ću u taj. Doći ću oko 6 i kampirat pred labom ..Možda da već sad krenem, a?
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 11:51   #29
Sanitarna knjižica

hello people!
imam par pitanja - koliko košta pregled za sanitarnu knjižicu? i kakav je pregled? gdje mogu kupiti tu knjižicu? i zadnje gdje najjeftinije izvadit knjižicu?

THANKS!!
Lady Di is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 12:20   #30
Zar sanitarnu ne plaća poslodavac? Trebao bi ako se ne varam.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 12:33   #31
Quote:
Elektra kaže:
Zar sanitarnu ne plaća poslodavac? Trebao bi ako se ne varam.
da, plaća poslodavac

i pregled (a toje obično davanje stoice) i knjižicu
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 12:33   #32
ne placa poslodavac.. ili barem ne ako ju trebas kad si na praksi, ko sto je moja kcer.. ¤
ZakS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 15:20   #33
nećeš reć di živiš?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 15:21   #34
Quote:
ZakS kaže:
ne placa poslodavac.. ili barem ne ako ju trebas kad si na praksi, ko sto je moja kcer.. ¤
provjeri to.
i da, inače, plaća poslodavac, ako radiš preko studentskog, plaća poslodavac, ugovor ga obvezuje na to.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 17:32   #35
Najjeftinije ti je u Domu zdravlja Željezničar. Košta oko 150kn
knjižica se kupi u narodnim novinama
__________________
Iman
iman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2006., 18:43   #36
Obično plaća poslodavac, odnosno vrati ti lovu. Inače, cijena ovisi o vrsti pregleda, nije isto za sva zanimanja (npr. za konobare je drugačiji pregled od onoga za zdravstvene djelatnike). Ja je obnavljam u domu zdravlja na Črnomercu, koštalo me 130 kn sad pred mjesec dana. Ne moram davati nikakve "uzorke", ne radim s hranom.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 17:50   #37
Question Tumačenja RTG nalaza kralježnice

da li netko ovdje zna gdje se u zagrebu može napraviti snimak vratne kralježnice, mislim na neku privatnu radiološku ordinaciju gdje ne treba čekati mjesec dana da dobiješ termin?
nije važno koliko košta, samo da je brzo gotovo, a po mogućnosti da je u zapadnom dijelu grada?
znam samo za dr. čavku, on je u maksimiru, pa nije on valjda jedini privatnik u zagrebu?

mene vrat, boli, boli, boli, konačno sam danas otišla na pregled i ne može mi ništa reći prije nego što vidi snimku
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 22:03   #38
pa to možeš uraditi doslovno svugdje gdje ima rentgena. Šteta trošit privatno lovu za to kraj bolnica.

kod koga si bila na pregledu?
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!
trebor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 22:46   #39
Quote:
lonicera kaže: Pogledaj post
da li netko ovdje zna gdje se u zagrebu može napraviti snimak vratne kralježnice, mislim na neku privatnu radiološku ordinaciju gdje ne treba čekati mjesec dana da dobiješ termin?
nije važno koliko košta, samo da je brzo gotovo, a po mogućnosti da je u zapadnom dijelu grada?
znam samo za dr. čavku, on je u maksimiru, pa nije on valjda jedini privatnik u zagrebu?

mene vrat, boli, boli, boli, konačno sam danas otišla na pregled i ne može mi ništa reći prije nego što vidi snimku
Da ne dobijem karton zbog reklamiranja, učini što sam i ja malo prije. Otvori T-Portal, klikni telefonski imenik, upiši: privatna radiologija, Zagreb, i dobit ćeš odmah četiri različite adrese s telefonima!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 07:14   #40
hvala, pogledat ću u imeniku.
ne slažem se s ovim da se ne isplati trošiti novce.
za mene se ne isplati čekati tjednima na termin, pa se onda gužvati u čekaonicama i potrošiti sate dok dobijem sliku.
to nije nešto što radim svaki tjedan, a takva snimka ne može koštati više od 200-300 kn.
kod privatnika nazoveš, dođeš i odmah si na redu, nalaz odmah ili suradan, platiš i sve je elegantno riješeno.
pa neću valjda na svom zdravlju štediti?
lonicera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.