Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2006., 12:20   #21
ukratko, ne mogu imati povjerenja u nekoga tko si skoro iščašuje vrat dok se okreće za drugima, a ja sam kraj njega... i tko se svima veselo osmjehuje i šarmira,a kad sam ja kraj njega onda više ništa... ja sam kao netko koga je osvojio i oko mene se netreba truditi više...a naglašava da me nikad nebi ostavio, i to mu stvarno vjerujem.
to je jedina njegova mana, po svemu ostalome je super i nikad ga nebih mjenjala, al ovo pika u oko...
Ulalala is offline  
Old 26.07.2006., 12:20   #22
Quote:
Toto kaže:
Stvar je u tome što nisi sljep i moraš gledati ali ja ZNAM i vjerujem da moja žena ne gleda druge likove po cesti !

Jedino ako si oženio slijepu djevojku
Cordelia is offline  
Old 26.07.2006., 12:24   #23
Istina je da i cure bace oko i komentiraju druge tipove u zensko drustvu i to je ok dok ne prelazi u nesto ozbiljnije.Ode se radi o tome sta bi napravili da vam partner ili partnerica u vasem drustvu gleda druge komade.Nekima to ne bi smetalo jer su muskarcine cije se cure ne jebu s drugima a nama ostalima koji ipak drzimo malo do sebe to ipak zasmeta.
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Old 26.07.2006., 12:25   #24
Quote:
maestro kaže:
Pa budalo tko je govoria o jebanju,moja cura dok je samnom nece buljiti u druge tipove i to je to,a i ja iz nekog postovanja necu napasati oci na drugim komadima dok je ona pored mene.Ti samo bulji jer ti je cura vjerovatno toliko ruzna da je i ne mozes gledati dulje od dvi sekunde.Da ja sam slabic i pickica,je li ti sad lakse internet muskarcino?
Au internet muskarcina (evo novi cut ).
Evo ovako mala ispovijed. Sa svojom djevojkom sam tri godine i nije uopce ruzna (i da je opet je moja i volim je) + zivimo zajedno. Prvo, nisi uvijek s njom i ne znas kada ona koga gleda i s kime razgovara itd. Znaci u takvim slucajevima ili imas povjerenja prema njoj ili si krele koji joj ne dopusta da uopce izlazi sama sa svojim frendovima (mislim da si ti ovo drugo ).
Ako ti njoj branis gledati druge to znaci da patis od kompleksa manje vrijednosti i bojis da ce ona automatski gledajuci druge deckice tebe ostaviti i naci si boljeg. E nece, ali hoce ako bude imala zabrane jer odjebat ce te ko zadnjeg majmuna.
Imam frenda koji je upravo takove stvari radio i nikada stabilnu vezu nije imao kao ni ti.
Ljudi imamo oci za gledanje i uzivanje, u glavama je problem
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Old 26.07.2006., 12:32   #25
Quote:
Cordelia kaže:
Jedino ako si oženio slijepu djevojku
Malo sam to krivo srocio, naravno da nije sljepa i naravno da bude pogledala i lika zgodnog ali zanm da nema ništa dalje od toga !!
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 26.07.2006., 12:33   #26
Quote:
Toto kaže:
Malo sam to krivo srocio, naravno da nije sljepa i naravno da bude pogledala i lika zgodnog ali zanm da nema ništa dalje od toga !!
Pa u tome i je cijela poanta. Vidis kako se lako sebi uskoci u usta
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Old 26.07.2006., 12:39   #27
Istina, ali na to nisam ljubomoran, vjerujem joj jako i smatram da je normalno da KAD JE SAMA ili sa curama da promatra ali isto tako znam da ako joj netko priđe da bu ga odjebala u roku odmah, ali to je sad nekaj drugo!
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 26.07.2006., 12:42   #28
Eto vidis, imas povjerenja i to je dovoljno za cvrstu i stabilnu vezu. Ali ni ti pogledi nisu nikada buljenje od pola sata, to je sve onako letimicno, u prolazu reklo bi se.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Old 26.07.2006., 12:44   #29
Quote:
maestro kaže:
Istina je da i cure bace oko i komentiraju druge tipove u zensko drustvu i to je ok dok ne prelazi u nesto ozbiljnije.Ode se radi o tome sta bi napravili da vam partner ili partnerica u vasem drustvu gleda druge komade.Nekima to ne bi smetalo jer su muskarcine cije se cure ne jebu s drugima a nama ostalima koji ipak drzimo malo do sebe to ipak zasmeta.

Pročitaj ponovo što si napisao. Po tome ispada da ti se cura voli jebati okolo pa ti zbog toga smeta ako gleda druge.

Mom momku ne smeta da pogledam zgodnog tipa jer mi vjeruje kao i ja njemu. Uostalom kao što sam već napisala vezu dvoje ljudi ne čini samo izgled pa da bi nas to moglo ugroziti. To što te smeta običan pogled više govori o tvom nepovjerenju u curu nego o tome koliko držiš do sebe.
Cordelia is offline  
Old 26.07.2006., 12:51   #30
Quote:
Cordelia kaže:
Pročitaj ponovo što si napisao. Po tome ispada da ti se cura voli jebati okolo pa ti zbog toga smeta ako gleda druge.

Mom momku ne smeta da pogledam zgodnog tipa jer mi vjeruje kao i ja njemu. Uostalom kao što sam već napisala vezu dvoje ljudi ne čini samo izgled pa da bi nas to moglo ugroziti. To što te smeta običan pogled više govori o tvom nepovjerenju u curu nego o tome koliko držiš do sebe.
A ja mislim da si malo krivo to shvatila, rečeno je da NIJE PRISTOJNO GLEDATI DRUGE OSOBE U PRISUTNOSTI SVOG DEČKA ILI CURE!!
I to mene isto smeta kao i maestra jel ako sam ja kraj nje i ako je mene izabrala onda neka ne gleda drugog lika!!
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 26.07.2006., 12:53   #31
Quote:
Ulalala kaže:
Jeste li ljubomorni kad vaš partner obožava nekog glumca/glumicu, gleda druge dečke/cure po cesti itd. Mislite li da smije to raditi? I ako mislite da smije, je li vas ikada zabrinulo što su svi ti dečki/cure koje vaš partner gleda totalno različiti od vas i pitate li se onda što s vama radi ako se zapravo pali na totalno drugačiji tip?
Ja ženu uvijek pošaljem u PM kad počne NYPD Blue radi onog crnca
El Bradbury is offline  
Old 26.07.2006., 12:54   #32
Quote:
Ulalala kaže:
ukratko, ne mogu imati povjerenja u nekoga tko si skoro iščašuje vrat dok se okreće za drugima, a ja sam kraj njega... i tko se svima veselo osmjehuje i šarmira,a kad sam ja kraj njega onda više ništa... ja sam kao netko koga je osvojio i oko mene se netreba truditi više...a naglašava da me nikad nebi ostavio, i to mu stvarno vjerujem.
to je jedina njegova mana, po svemu ostalome je super i nikad ga nebih mjenjala, al ovo pika u oko...
e pa očito nailaziš na pogrešne tipove.
razlika je između slučajne reakcije (jednog pogleda) i okretanja za svakom koja prođe pored vas.
i razlika je ogromna između kratkog pogleda i buljenja.
diksx is offline  
Old 26.07.2006., 12:59   #33
ovako, ako mi decko kaze da mu je ta neka glumica zgodna, ostati cu ravnodusna,mislim, o tome ne vrijedi ni razgovarati!
nemam nista protiv ako ce pogledati neku curu vani, pogledati cu i ja nekog tip...smeta mi ako to ucini dok mene drzi pod rukom, dok mene grli ili ljubi (to mi se jos nije dogodilo, ali sam vidjela decke koji to rade i ja sam im skoro jaja otkinula)...i sve drugo kaj prelazi ovu granicu, znaci dublji pogledi, koketiranje i sl..e za to ubijam
agathaa is offline  
Old 26.07.2006., 13:00   #34
Meni recimo pomažu tamne naočale dok buljim u tuđe sise.
Btw, ljubomoran sam na sve, ko bolesni pas
El Bradbury is offline  
Old 26.07.2006., 13:01   #35
A što ako odvedete žene u kino, pa tamo bulje u Brad Pitt-a ili Pierce Brosnan-a.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Old 26.07.2006., 13:07   #36
Ja je vodim samo kad igra Jet Li
El Bradbury is offline  
Old 26.07.2006., 13:14   #37
Quote:
ljiga kaže:
A što ako odvedete žene u kino, pa tamo bulje u Brad Pitt-a ili Pierce Brosnan-a.
pa što onda
zavežite im oči pa ih vodite u kino
diksx is offline  
Old 26.07.2006., 13:15   #38
Quote:
diksx kaže:
pa što onda
zavežite im oči pa ih vodite u kino
Ili ih vode na tjedan češkog filma. (ali na probrani sadržaj)
__________________
_
Superjunak novog doba !

Zadnje uređivanje ljiga : 26.07.2006. at 13:46.
ljiga is offline  
Old 26.07.2006., 13:18   #39
ljudi moji ljubomora koja prelazi granice normalnog je bolest
diksx is offline  
Old 26.07.2006., 13:23   #40
Quote:
Cordelia kaže:
Pročitaj ponovo što si napisao. Po tome ispada da ti se cura voli jebati okolo pa ti zbog toga smeta ako gleda druge.

Mom momku ne smeta da pogledam zgodnog tipa jer mi vjeruje kao i ja njemu. Uostalom kao što sam već napisala vezu dvoje ljudi ne čini samo izgled pa da bi nas to moglo ugroziti. To što te smeta običan pogled više govori o tvom nepovjerenju u curu nego o tome koliko držiš do sebe.
Toto ti je vec odgovoria na ovaj post.Mislim da vecina ipak kuzi sta tko ode govori i stoga nije potrebno izvlaciti krive zakljucke,hvala.
Moja cura moze sama vani,nitko ne govori o tome,jel neko cita uopce postove u kompletu.Radi se samo o tome da nema gledanja(pod gledanje podrazumjevam zadrzavanja pogleda na drugom tipu) dok je samnom u drustvu.
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger