Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2007., 03:32   #21
Quote:
vekmar kaže: Pogledaj post
ja tak imam feeling da te haljinice ne izgledaju tak u RL
imam pola njih
tak da izgledaju,neke cak i bolje nego na slici
nemam naf naf
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 03:36   #22
a koja je to marka?cijena, imaš možda koje haljinice iz naf nafa? ne mogu nać niš pametno...a je da izgledam ko manekenka al nisam hi
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 03:37   #23
ma to mi je prefensi za jednu priliku, ja bi manje love
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 03:38   #24
te ti haljine ni jedna nije preko 90 dolara.to ti je znaci oko nasih 500kn
a neke su sa asosa po 150-200
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 03:40   #25
a ima samo u zg što ne
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 03:46   #26
nema tog u hr..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 15:14   #27
Happy jesi bila u Dadi? Tamo bi mogla nać neku fora haljinicu. Rival je imao slatke jednostavne haljinice, cijene ok, al mi se čini da je zatvoren il možda preseljen negdje
 
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 15:29   #28
...evo ja prije mjesec dana bila na vjenčanju. Doduše ja sam obukla crne hlače, bijelu košulju (koju sam kupila u la redoute) s crnim cvijetićima na preklop (svilena), crne cipele na petu otvorenih prstiju (taman ovo što se sada nosi)- ali samo iz razloga što mi suknje ni haljine ne stoje dobro. Ova kombinacija je bila mrak- i još na sve to ful ispeglala kosu (koja mi je crna i imam šiške) tako da je potpuni look bio savršen (dosta egzotično sve skupa). Ali na tom istom vjenčanju moja frendica je obukla prekrasnu haljinu na prelop-kupljena je u X-nationu-u...čini mi se da je cijena bila oko 300 kn....super super. Ona je imala smeđu, ali ti si slobodno kupi crnu, sa tim tvojim krasnim zeleno-cnim cipelama, uz neku otkačenu zelenu ogrlicu to će biti LUDILO. Vjeruj mi, a cijelokupni trošak neće preći 400 kn.
:klap:
I ne zaboravi nam poslije svadbe staviti koju svoju slikicu.
mare74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 17:54   #29
Obuci se u bijelo.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 18:51   #30
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post








ajme ova zelena i tirkizno plava.....
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 18:55   #31
Quote:
Grim kaže: Pogledaj post
Happy jesi bila u Dadi? Tamo bi mogla nać neku fora haljinicu. Rival je imao slatke jednostavne haljinice, cijene ok, al mi se čini da je zatvoren il možda preseljen negdje
neznam di je D?
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 18:57   #32
Quote:
mare74 kaže: Pogledaj post
...evo ja prije mjesec dana bila na vjenčanju. Doduše ja sam obukla crne hlače, bijelu košulju (koju sam kupila u la redoute) s crnim cvijetićima na preklop (svilena), crne cipele na petu otvorenih prstiju (taman ovo što se sada nosi)- ali samo iz razloga što mi suknje ni haljine ne stoje dobro. Ova kombinacija je bila mrak- i još na sve to ful ispeglala kosu (koja mi je crna i imam šiške) tako da je potpuni look bio savršen (dosta egzotično sve skupa). Ali na tom istom vjenčanju moja frendica je obukla prekrasnu haljinu na prelop-kupljena je u X-nationu-u...čini mi se da je cijena bila oko 300 kn....super super. Ona je imala smeđu, ali ti si slobodno kupi crnu, sa tim tvojim krasnim zeleno-cnim cipelama, uz neku otkačenu zelenu ogrlicu to će biti LUDILO. Vjeruj mi, a cijelokupni trošak neće preći 400 kn.



:klap:
I ne zaboravi nam poslije svadbe staviti koju svoju slikicu.
kupila drvenu zelenu ogrlicu već-radi fore kad i njih
da to bi bilo fora, al u x nationu sto posto tog više neće bit, imaš kakvu slikicu slične haljine da si zamislim
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2007., 19:46   #33
Quote:
HappyWorm kaže: Pogledaj post
neznam di je D?
Dada ti je u Ciottinoj, od Shobedo-a pa gore. Fora stvari imaju, za cijene ne znam. Prošle godine svilena haljina cca milju ćuna. Rival je u Ri, 4.kat, možda je čak još tamo, ko će ga znat
 
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 16:53   #34
tnx, ako ima još prijedloga dobrodošli su
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 19:38   #35
nemam bas neki pametan savjet ali moram izjavit kako su mi predivne haljine golih ledja tako da one dve sta je skate stavila ali nema do one haljine od hillary swank na jednom oscaru
inace ja nasla crnu haljinicu sasvim slucajno jos zimus u toweru i kupila jer mogla bi zatrebat (i evo sad ce bit za svadbu) jer iz iskustva znam kako jetesko nac nesto kad ti hitno treba tako da zelim ti srecu i savjet pogledaj po jeftinim no name ducanima, da se nac svega ako samo malo vise vremena utrosis...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 20:18   #36
pa neću valjda tako teško nać nešto jednostavnije kraće? koliko si platila svoju, ja bi baš crnu.mogla bi uz zelene sandale pismo torbicu zelenu(iako ih neš ne volim) što kažeš? možda idemo na istu svadbu
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 22:10   #37
Najvise volim jednobojne haljinice zivih boja jednostavnog kroja, sa nekim crnim ili bijelim cipelicama i pismo torbicom u istoj boji cipela.Volim jednostavnost.Ako ne nadjem u gradu nista onda isprintam sa interneta i dam identicnu sasit!








Ovakvu istu kombinaciju sam nosila na vjencanju prije 2 tjedna...Samo sa bijelim cipelicama, torbicom i bijelim pojasom oko struka...
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 22:17   #38
I ova mi je zuta lipa...



Evo jedna slika sa vjencanja moje prijateljica kojoj sam bila kuma prosle godine u 9 mj...

Link izbrisan. Cats.

Zadnje uređivanje Cats : 17.05.2007. at 01:14. Reason: objavljivanje privatnih slika bez dozvole
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 23:55   #39
moja je bila tipa 150 ili 250 kn ili tako nesto, ono skroz bezveze cijena, ali u sred zime sam ju kupila pa eto...
ja cu isto imat pismo clutch torbicu iako mi se ne dopadaju bas ali su matching sa cipelama
za istu svadbu ipak sumnjam
i ljepe su mi ove dve crvene, ala top gore, bez naramenica bez iceg
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 00:44   #40
Quote:
ice cream girl kaže: Pogledaj post
Najvise volim jednobojne haljinice zivih boja jednostavnog kroja, sa nekim crnim ili bijelim cipelicama i pismo torbicom u istoj boji cipela.Volim jednostavnost.Ako ne nadjem u gradu nista onda isprintam sa interneta i dam identicnu sasit!








Ovakvu istu kombinaciju sam nosila na vjencanju prije 2 tjedna...Samo sa bijelim cipelicama, torbicom i bijelim pojasom oko struka...
za frizuru na prvoj barbiki danas sam si sličnu napravila bez po muke za početak...

prva je super al ne za vjenčanje nekako druge su mi lijepe a tvoja je prelijepa, ja nešto ne volim crvenu al mi je jako lijepa pogotovo za kumu, a što ću si ja...uff još ne odlučih nikako da naađem onu od halle berry da pokažem al nema i nema
HappyWorm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.