Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2007., 23:16   #81
Quote:
amiha1 kaže: Pogledaj post
I ja sam ga kupila preko distributera. Ima ih u ljekarnama, ali ne u svima. Najbolja varijanta nazvati ga na mob. (ima ga na njihovim stranicama pod kontakt) i stricek ga dostavi na vasa vrata u jako kratkom vremenu. Mi smo ga dobili vec drugi dan.
Zove se ariana.
Cijena mu je 188,00 kn.
koje su to stranice, ukucala "ariana"-niš nisam našla...?
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 23:21   #82
mozete se javiti na pm za broj tipa koji to prodaje
__________________
leni

Zadnje uređivanje putnica : 29.10.2007. at 23:30. Reason: tf
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 00:59   #83
i još mi samo objasnite - da li taj šmrkomlat djeluje na principu - čok-čoka ili?
__________________
ljubim jana rasplakana, nasmijana, srcu odabrana
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 02:08   #84
djeluje na principu usisavača, nakapaš fiziološke, čekas 2 minuta, upališ šmrkomlat, staviš ispod nosnice i uđe sve u njega, na žalost je prozirno pa i vidiš šta je ušlo, svakakvog đubra ta djeca imaju u nosu.
__________________
leni
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 13:14   #85
www.miramarprom.hr To je njihova stranica.
amiha1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 13:17   #86
Quote:
lturkano kaže: Pogledaj post
vrijedi svake lipe koju platiš za njega, a može se korisiti do 6 godine djeteta.
Mogu koristiti i djeca starija od 6 godina, a i odrasli.
Toliko je praktican i jednostavan za upotrebu da ga moze koristiti bilo tko (prema potrebi).
amiha1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 13:22   #87
moje ima 8 mjeseci pa još nismo probali dalje od toga, ali još bolje da s eduže koristi
__________________
leni
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 11:03   #88
Quote:
amiha1 kaže: Pogledaj post
www.miramarprom.hr To je njihova stranica.
cek,ovaj smrkomlat kosta 188 kn i dofuraju ga cak do vrata iz poreča?
mislim,predobro mi zvuci zato pitam...
mi vec danima vodimo rat s nosom,a jos imamo dodatak da nam se i grlo upalilo pa nam je veselo..
noic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 11:06   #89
i jos nesto.ovo fakat spojite na USISAVAČ?
noic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 11:50   #90
Quote:
good girl kaže: Pogledaj post
Ja imam kući aspirator koji se jedan kraj stavi na usisavač, a drugi u nos. To koristim već 1 god. i pol. Mala je sad veća pa si sama drži cjevčicu u nosu, dok aspirator radi. Da vidite šta sve izađe! Kupljeno u Mađarskoj ( koštalo 30-tak kuna ),ali vidjela sam isti kod nas u jednom bebi centru, ali košta oko 100 kuna.
I mi smo imali taj, isto iz Mađarske! Moj muž ga je pozajmio od svoje sestrične.
Najbolja stvar koju sam ikad probala!

Bila sam užasno skeptična (maleni je imao niti mjesec dana): "ma koji usisivač, ma jesi ti lud!" itd. Ali kad sam vidjela koliko je to više nego fantastična stvar...
One ručne pumpice su meni slabo učinkovite ( a doktorirali smo na začepljenim nosićima!)
Samo, mm je izgubio famozni aspirator...Molim te i preklinjem..Di se može kupiti?

Da ne zaboravim, usisivač se stavi na najmanju snagu.
simon3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 12:31   #91
Quote:
simon3 kaže: Pogledaj post
I mi smo imali taj, isto iz Mađarske! Moj muž ga je pozajmio od svoje sestrične.
Najbolja stvar koju sam ikad probala!

Bila sam užasno skeptična (maleni je imao niti mjesec dana): "ma koji usisivač, ma jesi ti lud!" itd. Ali kad sam vidjela koliko je to više nego fantastična stvar...
One ručne pumpice su meni slabo učinkovite ( a doktorirali smo na začepljenim nosićima!)
Samo, mm je izgubio famozni aspirator...Molim te i preklinjem..Di se može kupiti?

Da ne zaboravim, usisivač se stavi na najmanju snagu.
a gdje se to u mađarskoj nabavi?
noic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 13:56   #92
Pojma nemam
simon3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 14:29   #93
evo da i ja kažem svoje mišljenje o pumpici za nos ARIANNA.Meni je to spasilo stvar,mala mi ima 3,5mj. i nedavno je bila prehlađena kada sam slučajno čula za taj na usisivač.prvo sam promislila da nema šanse to s usisivačem da joj stavljam na nos,a kada sam vidjela da ništa drugo ne pali poslala muža u ophodnju svih mogućih ljekarni u gradu Splitu i nađemo je u ljekarni Dobri(ZA ONE KOJE ČITAJU IZ ST-a) i stvar riješena.kod nas košta negdje oko 200kn ali se isplati!!!Zato bez ustručavanja je možete koristit ne oštećuje sluznicu ni nosić kod naših beba.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 17:26   #94
Quote:
noic kaže: Pogledaj post
cek,ovaj smrkomlat kosta 188 kn i dofuraju ga cak do vrata iz poreča?
mislim,predobro mi zvuci zato pitam...
mi vec danima vodimo rat s nosom,a jos imamo dodatak da nam se i grlo upalilo pa nam je veselo..
Da, samo nazovi onaj br. mob. i tip ce ti ga dofurat. I mojem kolegi sa posla je dovezo drugi dan kako ga je zvao.
Necete pozaliti...Sretno!
amiha1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 17:29   #95
Quote:
noic kaže: Pogledaj post
i jos nesto.ovo fakat spojite na USISAVAČ?
Spojis na cijev od usisavaca jedan dio, a drugi bebi prislonis na nosic i pali pilu.....
amiha1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 21:49   #96
opet mi i nosic...
pun nam je i zacepljen i vise nema sto nismo probali i dobio sam nalog od moje drage zenice nabaviti ovaj smrkomlat...
e sad,imamo jedno pitanje za roditelje onih koji su jako jako zivahni...
naravno posto nas ne moze 15 sekundi biti miran na jednom mjestu onda vam ne mogu docarati muku kad mu trebamo ukapati kapi u nos...
pa me zanima kako onda usisati smrklje iz nosa bebici kojoj posteno niti kapi u nos ne mozes normalno staviti?
zanimaju nas vasa iskustva i svi prijedlozi dobro dodu...
noic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 23:00   #97
ovu muku i mi mucimo... Još nekako i ukapam kapi, ali pumpicu neće i neće... Maše glavom, otima se, doslovno ju lovimo...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 23:30   #98
probajte joj dudu varalicu dat dok to radite, ili ciku, (tako neki "bebi-sedativ"). nama uvijek upali, čak joj i temperaturu ispod pazuha bez bada izmjerim dok je na cici...
ne znam što drugo..
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2008., 23:35   #99
Nema šanse da ju se prevari... Probali sve i bez suza ne ide...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 14:18   #100
Ja sam jučer zvala za taj šmrkomlat.. lik je u Njemačkoj.. sutra dolazi i rekao je da ćemo jako brzo to dobiti.. sutra ga zvrcnemo i imamo šmrkomlat...

Nemamo problema sa nosićem al ponekad ga čujem kako "krči" pa ćemo vidjet dal ima šta unutra...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:53.