Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2003., 16:10   #1
Laos

Evo izgleda da idem bas tamo. Probat cu se javiti sa face of the place kako je. Navodno da je trenutno 35 u Bankoku.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 12:51   #2
Sta nisi reko da ides u Burmu???
Kad ides?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 14:32   #3
What's next? Papua? I što nije Bangkok u Maleziji?
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 15:11   #4
Bangkok - Thailand.
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 15:43   #5
sutra.karta v zepu.idem sam samcat al ce bit dosadno na avionu. Bankok prvo i onda brodom mekong river po laosu.U thailandu se necu zadrzavati uopce.

jedva cekam da vidim slatkovodne dupine
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 16:10   #6
Super Roko javi nam obavezno kak je, kaj ima, i kaj se zbiva!
Sretan put!
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 16:13   #7
Wow Roko! Blago tebi....kak to da je na kraju ipak prevagnuo Laos?
Hoces li nam napisat putopis??? Please.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2003., 16:23   #8
Quote:
Hannah kaže:
Bangkok - Thailand.
Hrkljuš
M - KL


PS Jel' se vraćaš na izbore?
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 11:30   #9
pozdrav svima iz BKK. Sutra idem u Cheng mai pa brodom po mekogu. Oblacno je i ne prevruce. idem sad nesto jesti.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 12:31   #10
nadam se da ces se dobrano obzderat najbolje hrane na svijetu
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 12:36   #11
Naravno da hoce.
Molim da mrknes par Thai curyja i par pad thaia i za mene.
I javi se....ono...s detaljnijim opisom.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 15:24   #12
evo da se javim. nakon dva dan na kargo brogu putovanja po Mekongu koji je stvarno spektakularan javljam se in Luam prabanga koji je smjesten na itoj rijeci. Hrpa tremplova i budistickih monaha. Prilicno je jeftino i zabavno. Priroda je divna i sve je nekako usporeno za razliku od Thailanda. Ljudi su susretljiviji jer nisu iskvareni turizmom i lovom ali se i to ubrzano mijenja i Laos ce postati za 5 6 godina sto je thailand danas. Kiki poludila bi da si vidjela zive sismise probusenih krila kako se prodaju na trznici zaa hranu. Jedu cak i vjeverice i neke zivotnje nalik na jazavce. Inace je hrana izvrsna.mmm eto bas sam sa salate od Papaje

Pozdrav
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2003., 15:36   #13
Roko, super!
Moze malo opsirnije kad se vratis?
Sve me zanima, a vjerujem i druge.

Nego, kak to mislis prodaju zive sismise probusenih krila, pa jos za hranu???? Pa kaj ih zive jedu????
Aaaaaaarghhh...jadni sismisevi.
I vjeverice....aaaaargh.
Tak je mene moj Brazilac iznevjerio kad mi je reko da oni u Br jesu neke zivotinje koje su ko gvinejske svinje. Jebo, pa mi to drzimo ko pets, a oni jedu.
Uzas.
Onda nisam htjela pricat s njim par dana dok mi nije obecao da ih vise nece jest. (mos mislit kak ih nece jest )
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 08:51   #14
fyi
pobijedili smo sloveniju
izbore dobio hdz
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2003., 09:26   #15
eto me nazad. Sorry sto se nisam bas javljao od tamo ali nije bas bilo interneta na svakom uglu kao u Thailandu. Ipak je Laos puno puno nerazvijeniji. Kad dodjes u Thailand iz Laosa imas osjecaj da si usao u Svicarsku sto se tice razvoja. Inace Ljudi su krasni i ne zanovjetaju sa prodajom ovog ili onog. Preporucujem svima da odu dok se nije promijenilo. Strasno je sve jeftino i prosijecna soba sa kupaonom je oko 3 dolara a moze se naci i jeftinije. Hrana na cesti je takodjer jeftina tako da su noodels oko 60 centi. Sticky rice ide uz svaki obrok.
scena je skoro u potpunosti backpackerska tako da nema srednjovjecnih turista sa gomilom love.

Budem pisao poslije jos pogotovo o Mekongu oko kojeg se sve vrti i ovisi. Stvarno fascinantna rijeka sa najljepsim zalascima sunca.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 15:40   #16
ubit cu se pisao sam valjda sat vremena putopis u ovaj prozor i nije ga postao neg kaze da upisem user name. joooj sta sam ljut
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2003., 15:52   #17
Jebem mu glupi server.
Os bit tako dobar pa da ga ponovo napises???? A????
Pleeeeaseeeee.
BTW, ja idem ovaj mjesec u Br.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 08:58   #18
Quote:
Roko kaže:
evo da se javim. nakon dva dan na kargo brogu putovanja po Mekongu koji je stvarno spektakularan javljam se in Luam prabanga koji je smjesten na itoj rijeci. Hrpa tremplova i budistickih monaha. Prilicno je jeftino i zabavno. Priroda je divna i sve je nekako usporeno za razliku od Thailanda. Ljudi su susretljiviji jer nisu iskvareni turizmom i lovom ali se i to ubrzano mijenja i Laos ce postati za 5 6 godina sto je thailand danas. Kiki poludila bi da si vidjela zive sismise probusenih krila kako se prodaju na trznici zaa hranu. Jedu cak i vjeverice i neke zivotnje nalik na jazavce. Inace je hrana izvrsna.mmm eto bas sam sa salate od Papaje

Pozdrav
Roko,koliko si dugo bio u Laosu? 2, 3 tjedna? Imas li negdje na internetu kakav putopis ili fotke?
BTW - kaj si radio 2 dana na kargo brodu? Kak si utukao vrijeme?
Kak si nasao taj brod? Preko neke agencije ili onak...Dobar dan. Jel mozda idete u Luam prabanga? Mogu li ja s vama?
Mooky Sissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2004., 14:55   #19
Quote:
Mooky Sissa kaže:
Roko,koliko si dugo bio u Laosu? 2, 3 tjedna? Imas li negdje na internetu kakav putopis ili fotke?
BTW - kaj si radio 2 dana na kargo brodu? Kak si utukao vrijeme?
Kak si nasao taj brod? Preko neke agencije ili onak...Dobar dan. Jel mozda idete u Luam prabanga? Mogu li ja s vama?
2 tjedna u Laosu i tjedan u Thailandu.
Imam fotke ali ne na internetu.sorry.
To je u biti polu kargo brod i nije da si na njemu 2 dana vec stane na kraju prvog dana u nekom selu na Mekongu Pakbeng koje se sastoji od na brzinu sklepanih barakica i 2 restorana usred dzungle. Prilcno je bilo bucno spavati po noci od glasanja raznih domacih i divljih zivotinja tamo.Selo puno djecurlije koja se obozava slikati. Na brodu je bilo prilicno neudobno(drvena sjedalica koja zulja poprilicno) ali ne i dosado jer je krajolik fantastican a i ima turista na brodu s kojima mozes cavrljati.

Brod ide svaki dan (u Laosu bas i nema cesti pa su plovni putevi dosta vazni)Nista agenicja dodjes u porat i kupis kartu onda ti provjeravaju putovnicu (laos je komunisticka jednopartijska drzava) i policajac kad je vidio HR putovnicu je rekao SUker suker gud plejer i krezubo se nasmijao.

ima i alternativa tom kargo brodu a to su mali gliseri sa tojotinim auto motorom od 150 konja koji idu kao metak i dodjes u Luam Prabang za 6 sati ali ne vidis nista i gluh si jos 3 dana nakon sto se iskrcas i ako slucajno lupi u stijenu ili se prevne tesko da bi itko prezivio.
Roko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2004., 14:09   #20
I sada ono standardno pitanje...

Kako je s bolestinama i vakcinacijama tamo? Jesi li se cijepio?
BTW - a sto je s malarijom? Jesi li pio tablete ( i u Tajlandu)?
Gdje si ih kupio? Kod nas ili dolje?

Cekaj, viza za Laos ne treba? Samo HR putovnica?

Vodio te je Lonely Planet?
Mooky Sissa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.