Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2010., 13:28   #21
karlovac

Može i neka preporuka za dječijeg stomatologa iz Karlovca
__________________
jedni misle da sam ovakva, drugi misle da sam onakva...a ja sam svakakva samo ne takva
kućica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 10:08   #22
Thumbs up stomatolog u V.gorici

ako trebate dobru zubaricu (stomatologa) u Velikoj Gorici reporučam Ivanu Kožulj dr.dent. med.
ivanavelika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 16:46   #23
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
podižem temu.
nadam se da će netko ovaj put odgovoriti. hvala!
opet ja .
podižem temu...možda netko vidi pa napiše...a ako ne...onda stvarno odustajem.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 22:47   #24
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
opet ja .
podižem temu...možda netko vidi pa napiše...a ako ne...onda stvarno odustajem.
http://dental-miletic.com/ njega znam osobno sa faksa i ...jedino sto jos nije preko HZZO-a

http://www.stomatologanka.hr/index.html tu mi je radila kolegica pa znam da je isto ok...ima ugovor sa HZZO-om
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 01:49   #25
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
http://dental-miletic.com/ njega znam osobno sa faksa i ...jedino sto jos nije preko HZZO-a

http://www.stomatologanka.hr/index.html tu mi je radila kolegica pa znam da je isto ok...ima ugovor sa HZZO-om
puno ti hvala!
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 13:44   #26
nema na cemu...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 16:39   #27
Malci kod zubara

pozdrav svima! Imam malenu , skoro trogodišnju djevojčicu. Svi su joj zubići super, osim gornje dvije jedinice. Pri korijenu se vide smeđe točkice i dosta su hrapavi, a to dosad nismo primijetili, jer joj je gornji red zuba pokriven, ne vide se ni kad se smije. Kako s njima malima kod zubara, ima li gdje (Osijek?) stomatolog koji radi s ozonom?
tasha0705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 18:58   #28
Mi smo mališu pripremali tako da smo mu pričali o teti zubarici koja će brojati njegove zubiće...to smo radili za vrijeme pranja zubi...on nije imao nikakvih problema već smo ga vodili da se upoznaju...rekla je da ga opet dovedemo kad tata bude išao...prvo je mm sjedio na stolici tj bio pacijent, a onda sam ja sjela na stolicu i on meni u krilo...ona pregledala zubiće, rekla da ima kraaaaasneee zube a on sav sretan
Ne znam za ozon

Nadam se da će sve dobro proći
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 19:07   #29
hvala na odgovoru. I njoj su zubići dosad bili krasni, i dalje jesu, sad odjednom baš na prednjima sranjce. Užasno mi je krivo, tako se osjećam krivom, jer inače svaki tjedan buljim djeci po ustima, ušima, glavi, guzi, da nema ovoga, da nema onoga, samo da sve bude pod nadzorom. Ne znam ni sama kako smo ovo poropustili, odnosno, ja. MA, gledamo mi i Pepu kod zubara, pričamo da će teta zubarica tuširati zubiće i ukrasiti ih rozi cvjetićima (plombice u boji), ali ipak, onaj odvratni zvuk i sve...JA se grozim zubara, nisam mislila da će ova malena tako rano dobiti točkice. Starija nije imala karijes do, negdje, drugog-trećeg osnovne, samo je jaaako rano dobila trajnje zube, pa smo one zadnje išli zaštititi.
tasha0705 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 23:57   #30
Imam dva pitanja

1. postoji li u SB dobar dječji zubar i

2.ako je djetetu djelomično ispao mliječni zub, nakon što se pokvario i bio popravljan, može li mu bez problema izaći trajni zub na tom mjestu ili će ipak biti problema???
gledam neki dan na tv-u dio emisije posvećen upravo ovoj temi. čovjek (stomatolog) veli da pošto mliječni zubi "čuvaju" mjesto za trajne zube, bude problema kad mliječni zub ispadne prije vremena (zbog karijesa),
e sad, mom klinji je ispao jedan dio ali ne i cijeli zub...

ima li netko sa ovakvim iskustvom??
zubari???
__________________
Wanting something is not enough. You must hunger for it. Your motivation must be absolutely compelling in order to overcome the obstacles that will invariably come your way..
lucylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 22:15   #31
Quote:
lucylu kaže: Pogledaj post
Imam dva pitanja

1. postoji li u SB dobar dječji zubar i

2.ako je djetetu djelomično ispao mliječni zub, nakon što se pokvario i bio popravljan, može li mu bez problema izaći trajni zub na tom mjestu ili će ipak biti problema???
gledam neki dan na tv-u dio emisije posvećen upravo ovoj temi. čovjek (stomatolog) veli da pošto mliječni zubi "čuvaju" mjesto za trajne zube, bude problema kad mliječni zub ispadne prije vremena (zbog karijesa),
e sad, mom klinji je ispao jedan dio ali ne i cijeli zub...

ima li netko sa ovakvim iskustvom??
zubari???
kako mislis jedan dio?
zubic je puknuo pa mu fali dio ili se klima pa je samo dijelom fiksiran?

nisam shvatila...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 22:11   #32
Dječji zubar u Zagrebu

Molim savjet i iskustvo o dječjim zubarima u Zagrebu. Koga bi preporučili?
Hvala.
Oliva.zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 08:42   #33
Zvonimir Klenkar, Ljubijska ulica u Dubravi, mlad, preeeedobar sa djecom, tolerancije i strpljenja ima na izvoz, ordinacija vrhunski opremljena, ma sve pohvale
__________________
A dog is the only thing on earth that loves you more than he loves himself!
ančica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 08:57   #34
doktoricu Zjaču-poliklinika IMED
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 08:46   #35
Meni bi zapravo najviše odgovarao Novi Zagreb, mislim da ćemo ići u Dental studio siget kod dr. Maše Ikonomov Tepšić. Ima li netko iskustvo sa tom doktoricom, navodno da je jako dobra, strpljiva i da dobro i kvalitetno radi.
Oliva.zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 14:32   #36
cure, da li mi netko može preporučiti dobrog privatnog stomatologa koji radi i sa djecom u Puli i okolici ?
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 01:18   #37
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
cure, da li mi netko može preporučiti dobrog privatnog stomatologa koji radi i sa djecom u Puli i okolici ?
podižem!
ako imate nekog PEDODONTA za preporuku, molim, na istom području (Pula, okolica)...
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2011., 10:26   #38
molim Vas, ako netko zna, hitno je poprilično
hvala
Maya_78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:00   #39
Jel postoji josh neka slichna tema - dječji stomatolozi il tak nesh?

Ja nashla samo ovu

Treba nam dobar stomatolog u centru, maksimir - ali ne privatnik....ja sam inache kod jedne divne zene vech godinama u centru, ali nekako nema ona mota za djecu....

Pitali u Hirchevoj navodno jednu dobru stomatologicu, ali ona kaze da prima dijete samo sa jednim roditeljom...ni ja ni suprug se ne zelimo premjestiti

Inache smo kod dokice u Runjaninovoj, pa me zanima ima li tamo neki stomatolog za preoruchit (da ipak ne boodemo rashtrkani po cijelog gradu)
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:45   #40
Quote:
jerry16 kaže: Pogledaj post
cure, da li mi netko može preporučiti dobrog privatnog stomatologa koji radi i sa djecom u Puli i okolici ?
Probajte dr,Edija Rabaka,privatnik je,ja sam dok se nisam preselila išla k njemu.
__________________
buha san-kako ga tata zove L
majaks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.