Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2012., 08:48   #61
i da ja još uvijek tražim preporuku za tetu zubar za moju malu al da stvarno ima stiha sa djecom.bili smo u ordinaciji renata ostojić i primila nas je neka mlada teta sa kratkom kosom i super je ona za odrasle ordinacija je prekrasna(mora i bit kad običan popravak košta 400 kn..pa na dalje)ali jednostavno nema štiha za djecu i naravno da se mala nije dala pogledat a nedao Bog kaj brusiti a ima dva karijesa i htjela bi to sanirati,mislim možda da nas je primila neka druga miožda bi ju zainteresirala al ova nije stvarno ne zna sa djecom.
makik is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 09:26   #62
Evo ja bi preporučila dr. Mariju Sović, žena je fantastična.
Ima stila sa djecom, osobno sam se prebacila kod nje nakon što je djeci u vrtiću kontrolirala zube, mislila sam da je samo dječji stomatolog, radi sa svima uzrastima.
Ordinacija je na Ravnicama, tel. 2333 888.
Pon- sri-pet u jutro
Uto-čet poslije podne
ana zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 15:39   #63
ima li tko iskustava sa dr. Kristina Žunić u Sv. Nedjelji?
hvala svima na odgovorima
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 16:02   #64
kikica02, Vaš post premješten je na temu Kada dijete odvesti zubaru? (kliknuti na link).

Neka ova tema ostane za konkretna imena i prezimena stomatologa, a psihološka priprema djeteta i uspostava kontakta sa stomatologom neka bude na ovoj drugoj temi.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 10:08   #65
Quote:
El Gato Félix kaže: Pogledaj post
kikica02, Vaš post premješten je na temu Kada dijete odvesti zubaru? (kliknuti na link).

Neka ova tema ostane za konkretna imena i prezimena stomatologa, a psihološka priprema djeteta i uspostava kontakta sa stomatologom neka bude na ovoj drugoj temi.
ok, hvala i isprike na postu, nisam htjela offtopičariti
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 13:48   #66
pomoc priti pliz!
prije dvije godine smo malu upisali kod zubarice na malesnici, preko nekoliko preporuka, super nam se cinila na upoznavanju i upisali, i od tada nismo bili
e sad, ocu malu naruciti napokon zubaru i ne mogu naci ni broj telefona ni ime i prezime
totalni sam debil

dakle, jel netko zna koja je to super super zubarica na malesnici, radi preko hzzo
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 19:08   #67
Molim savjet- kako se sada kreću cijene privatnog zubara za djecu i neke najosnovnije usluge (pregled, popravak zuba...)?
R-winter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 14:33   #68
Ima li tko preporuku za djecjeg zubara u Rijeci? Neki koji ima ordinaciju sa hrpom slikovnica i koji zna animirati dijete.... pitala sam kod zubara gdje sam ja prijavljena (rident) i oni ne zele ni cut da bi malog tamo vodila. Pa onda kad vec moramo negdje drugdje, da ga bar prijavimo nekome tko ima veselu i djeci prilagodjenu ordinaciju
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 15:26   #69
Moze preporuka za djecjeg zubara u Novom Zagrebu?
prda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 21:59   #70
Maša Tepšić u Sigetu
Je privatnik ali nije preskupo i ima divan odnos
sa klincima
kiki2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 15:21   #71
Moja preporuka je dr.Nives Protrka

Radi preko hzzo-a,sa djecom i odraslima.Ja sam se dok nisam dosla do nje uredno padala u nesvjest kod zubara,i radi toga nisam ni vodila djecu zubaru,nakon par posjeta povela sam i cure na pregled.
Dr.-ca je stvarno super sa djecom,prvi put im je samo pogledala zubice,slijedeci put mladja kcer je popravila jedan zubic,dok sam sa starijom isla jos dva puta.
Starija je imala sveukupno 6 karijesa,svaki put bi joj popravila po dva zubica
Cure nisu ni trepnule dok bi dr.-ca brusila
Starija je naslijedila ocito od mene jako lose zube
Najbitnije je da su svaki put isle sa veseljem,nakon pregleda bi dobile od dr.-ce igrackicu za hrabrost

I sad svako malo pitaju kad ce ponovno ici

Dr.-ca je na tresnjevci,evo i linka


http://www.ordinacija.protrka.hr/
__________________
Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 14:25   #72
Ja bih molila preporuku za djecjeg zubara u Splitu, ako netko zna!
__________________
moje najvece blago je stiglo 13.12. ♥
Mare1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2013., 20:00   #73
Quote:
makik kaže: Pogledaj post
i da ja još uvijek tražim preporuku za tetu zubar za moju malu al da stvarno ima stiha sa djecom.bili smo u ordinaciji renata ostojić i primila nas je neka mlada teta sa kratkom kosom i super je ona za odrasle ordinacija je prekrasna(mora i bit kad običan popravak košta 400 kn..pa na dalje)ali jednostavno nema štiha za djecu i naravno da se mala nije dala pogledat a nedao Bog kaj brusiti a ima dva karijesa i htjela bi to sanirati,mislim možda da nas je primila neka druga miožda bi ju zainteresirala al ova nije stvarno ne zna sa djecom.
Malo puno kasnim, ali ako još tražite zubarku, preporučam dr. Amšel u Kurelčevoj (preko HZZO-a, radi: parni - ujutro, neparni - popodne). Žena je predobra, odlična je s djecom, uvijek je nasmijana i spasila mi je nekoliko zubi (sestrična mi je rekla da se zub mora vadit), dva mi je nadogradila, da ne spominjem da mi zna liječiti zube po 6-8 mjeseci koliko je god potrebno (kod mene sve malo dulje traje...) i ako treba dolazim joj svaki dan ili u mom slučaju čak i na početak i na kraj smjene, tako da sve preporuke i pohvale...
nefreteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2013., 14:31   #74
Molim vas, jeli netko bio kod zubara Doblanovićeva, u Rendićevoj? navodno je jako dobar zubar i ima ugovor s HZZO-om. jako me zanimaju iskustva i kolike su mu, bar okvirne cijene za plombiranje zuba i izradu krunice po zubu....
Antonela2907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2014., 12:02   #75
Molim preporuku za dječjeg zubara -zapadni dio grada Zagreba da nije privatnik!
Imamo 3,5 g. i nismo još bili.
Hvala!!
sensei is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 13:31   #76
dječji zubari

nisam nasla slicnu temu, preusmjerite me ako sam promasila...

moja 2-godisnjakinja treba zubaru. kako ne bih htjela da taj odlazak bude dramatičniji više no što mora, voljela bih preporuku za nekog zubara koji ima dobar pristup i iskustvo sa tako malim klincima
Manny Calavera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 00:22   #77
Molim preporuku dječijeg zubara a da je preko hzzz u Velikoj Gorici
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 13:37   #78
ima li itko kakav saznanja o ovoj Dental studio Parat ordinaciji i doktorici MAJI GAGLIARDI PARAT?
Ili ako imate ikakav prijedlog za istočni dio Zagreba (Dubrava, Peščenica...)
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 11:02   #79
Molim preporuku za strpljivog zubara za dijete od 3g.

Može i privatnik i HZZO, bitno je da se ne čeka dugo, tj. da se uđe kad si naručen, i da zubar stvarno ima strpljenja, jer je mali nemoguć pacijent, a nažalost već ima karijese i nekoliko neuspješnih posjeta zubaru, kad nije htio surađivati.
Dea007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 14:26   #80
Quote:
Dea007 kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za strpljivog zubara za dijete od 3g.

Može i privatnik i HZZO, bitno je da se ne čeka dugo, tj. da se uđe kad si naručen, i da zubar stvarno ima strpljenja, jer je mali nemoguć pacijent, a nažalost već ima karijese i nekoliko neuspješnih posjeta zubaru, kad nije htio surađivati.
Ista stvar s našim 4-godišnjakom. Od 2. rođendana ga pokušavamo pridobiti zubaru tj. otKad smo primijetili prvi karijes. Promijenili 2 stomatologa, mali nikako ne surađuje. Nedavno probali kod dr. Maše Tepšić na Sigetu. Pri prvom posjetu popravljena 2 zubića. Nisam mogla vjerovati. I sad još 2 buba.
Nažalost za doljnje petice nema spasa.
Kines is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.