Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2008., 18:52   #101
Quote:
G.I. Jane kaže: Pogledaj post
a oni remeni za zglobove i leđa...kao baba uči klinca vozit bicikl i nemre jer ju boli i onda je taj remen stavila na koljeno i počela trčat za njim...
a ona retarduša kad opizdi forehand ode loptica u 3 piz.e materine, a ona ushićeno "yes",stisne desnu šaku i poskoči.

i otkrije da joj sise baš i nisu pod kontrolom
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 19:09   #102
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
ma ne mogu vjerovat da nitko nije spomenuo SUPER HVATALJKU 5+

to su bili samo početci tv-prodaje. hvataljka je zapravo onako obična metalna štipaljka s kojom se love kiseli krastavci po flaši. e, i košala je jedno 150 kn naravno, na reklami su se žensoj zaglavili prsti u flaši kad je pokušala njima vadit krastavce, bljuvala je jer su joj ruke smrdile po octu, kad je probala vilicom, opala joj je u ocat, a onda ju je spasila SUPER HVATALJKA 5+

nažalost, nema mnogo na netu o tom veličanstvenom proizvodu
to su bili počeci, super hvataljka i ona luda daska za rezanje kaj se presavije pa ti ne pada okolo. i naravno sokovnik onog starog dede, kaj je trpo unutra od krumpira do breskve, sve ide, i sve je fino

e i ona neka microwave owen al na katove, pa pečeš sve odjednom jer topli zrak cirkulira okolo čineći hranu ravnomjerno pečenom, kuhanom, pirjanom, kaj god trebate, eeeeee
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 20:09   #103
: frajer:


__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 21:10   #104
ono sranje za rješavanje celulita na bazi vakuma
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 21:30   #105
meni su dobri roštiljko i super krečko =))
**ThE_gIrL** is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 21:31   #106
Quote:
ivuschka kaže: Pogledaj post
to su bili počeci, super hvataljka i ona luda daska za rezanje kaj se presavije pa ti ne pada okolo. i naravno sokovnik onog starog dede, kaj je trpo unutra od krumpira do breskve, sve ide, i sve je fino

e i ona neka microwave owen al na katove, pa pečeš sve odjednom jer topli zrak cirkulira okolo čineći hranu ravnomjerno pečenom, kuhanom, pirjanom, kaj god trebate, eeeeee
a sjećam se tog dede,um,baš mi bila dobra ta reklama
**ThE_gIrL** is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 21:33   #107
super sjecko
**ThE_gIrL** is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 21:47   #108
Quote:
ivuschka kaže: Pogledaj post
to su bili počeci, super hvataljka i ona luda daska za rezanje kaj se presavije pa ti ne pada okolo. i naravno sokovnik onog starog dede, kaj je trpo unutra od krumpira do breskve, sve ide, i sve je fino
mislim da je poklon uz hvataljku bio onaj set za prešanje češnjaka koji se sastoji od najlon vrećice u kojoj ga prvo zdrobiš pa još nečeg plastičnog s čim ne znam kaj radiš

najstarija koje se ja sjećam bila je na OTV-u ona neka super pjena za tepihe koja čisti mrlje od zemlje, umaka i cikle
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 10:22   #109
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post

najstarija koje se ja sjećam bila je na OTV-u ona neka super pjena za tepihe koja čisti mrlje od zemlje, umaka i cikle
Da nije možda Thomas usisivač?
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 15:00   #110
jel to ono kad našpricaju pa nestane samo, a ustvari samo ode ispod tepiha, ma LOL
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 16:33   #111
A umeci za grudnjak? - prije i poslije- žena s rozim topićem, kojoj se život iz temelja promijenio otkad u grudnjak stavlja gumastu tvorevinu boje svinjske kože.. nisu rekli mijenja li se život i frajeru kojeg je očarala svojim poprsjem u trenutku kad grudnjak mora dolje

I naravno BeDazzler-za apliciranje zakovica i cirkona na odjeću, obuću, na sve što možete zamisliti, pa milijun varijanti kako se normalne trapke pretvaraju u modni hit?
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 16:38   #112
Quote:
azriela9 kaže: Pogledaj post

I naravno BeDazzler-za apliciranje zakovica i cirkona na odjeću, obuću, na sve što možete zamisliti, pa milijun varijanti kako se normalne trapke pretvaraju u modni hit?
aaaaaaaaaaaaaaa, kako sam to voljela gledati ( ja sam jedan od onih koji obožavaju konstantno ponavljanje neke radnje,makar to bila jedna te ista reklama ili neki njen dio )
modni hit sam na kojem planetu LOL
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 18:33   #113
sad sam se sjetila onih noževa od titana kaj su ga držali u oceanu 2 tjedna i rezali ananas s njim u zraku
G.I. Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 19:40   #114
hahaha
a banjo ribice? koje štuke se s njima love, svi će vam zavidjeti
Kanotla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 20:12   #115
a za taj space bag,snimila sam na mobitel kad su govorili ˝Verujem u dobro vrećko!˝ il bogzna kako je već bilo...ccc odvalila san se od smiha...ali dobro nije ni top shop toliko trashy koliko je ona reklama na gradskoj televiziji za pastu clean...ili ono za nestajanje ogrebotina na autu
__________________
I got love for all the games,
but not in love with all of them.
**ThE_gIrL** is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 21:56   #116
Quote:
ivuschka kaže: Pogledaj post
jel to ono kad našpricaju pa nestane samo, a ustvari samo ode ispod tepiha, ma LOL
vidi se tko zna znanje
x-type is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 22:15   #117
ma najsmješnije mi je bilo kada sam vidio da uz SET POSUĐA poklanaju...
ni manje ni više nego...
tadadaaddam..
PEGLU!!!
mislim, wtf.... kakve veze pegla ima sa ikakvim posuđem...???
baš izgleda ko da pogledaju u podrum šta imaju, pa onda vide: a da, ovu peglu još nismo prodali... ajde daj je kao da je besplatna, samo dodaj još 120 kn na original cijenu...
anth0ny1k is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 23:16   #118
-ped egg kaj ko ribež izgleda pa se s tim skida suha koža i žuljevi sa stopala
-onaj satmobil
-merino pokrivač(jedna strana hladi jedna grije) uz koji dobiš šlape s merino vunom iznutra
G.I. Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 23:24   #119
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
vjeruj mi one solarne lampe su nenadjebive... kad vidiš onu scenu sa nekim mutavim kretenom, polumasnim kako ni nezna udarit vreću kako treba i onda kaže da su mu lampe pomogle u karijeri dođe ti da se lansiraš u svemir i napustiš ovaj inteligentni svijet!
to je bio stipe božić
spy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 23:26   #120
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
a joooj,da..
stara sam ti ja,ne sjećam se više baš..

ali sjećam se "za džirlo narod džirlo proizvodi!" i "Džirlo devojka..to je dobro plaćen posao.."
Džirlo devojka... manekenka koja govori
spy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.