Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2010., 00:06   #61
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Evo kako su mi ispale sovice na zidu.
Bile su gotove isti dan.
Samo fali krevetić ispod, nismo ga još namjestili
predivne su!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lena0609 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 09:37   #62
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Evo kako su mi ispale sovice na zidu.
Bile su gotove isti dan.
Samo fali krevetić ispod, nismo ga još namjestili
Ovo je super, preprereslatkoooooooooooo je svaka čast
nanydado is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 09:55   #63
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
svaka čast
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 11:42   #64
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Evo kako su mi ispale sovice na zidu.
Bile su gotove isti dan.
Samo fali krevetić ispod, nismo ga još namjestili
ooooooooooooodlično
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 12:45   #65
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Evo kako su mi ispale sovice na zidu.
Bile su gotove isti dan.
Samo fali krevetić ispod, nismo ga još namjestili

Maslina super je Prelijepo
Albera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 20:43   #66
curke, mene zanima na koju se foru ljepe te naljepnice..i kako se skidaju? tj mogu li se odljepit ili ih se treba prekrečit?
ja ću si sa ebay-a naručit..prekrasne su mi
Aria225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 11:11   #67
Quote:
Aria225 kaže: Pogledaj post
curke, mene zanima na koju se foru ljepe te naljepnice..i kako se skidaju? tj mogu li se odljepit ili ih se treba prekrečit?
ja ću si sa ebay-a naručit..prekrasne su mi
Jelda? mi ćemo isto prek e-baya naručit (samo mi je bed jer ne kužim kak ih zapakiraju, a da ne presavinu papir)

Mi ih imamo (od Velmaxa) i ful lako se lijepe i skidaju. Imam ih na pločicama u kuhinji (jer su prejednostavne bijele) i imala sam ih dosad u spavaćoj sobi. Obzirom da spavaću preuređujemo jučer sam ih skidala i ful jednostavno se odljepljuju (malo započneš s noktom rub i dalje samo povučeš), jedino ih ne možeš više koristiti poslije. A i ljepiš ih jednostavno, samo moraš pripaziti da ti ne ostanu mjehurići između pa jedan ljepi, a drugi ima krpu s kojom prolaziš po naljepnici. Jednostavno
__________________
...sve pokriva, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi, ljubav nikad ne prestaje...I. i J. <3
drea_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 12:54   #68
da, mene zanima da li nakon tih naljepnica ostaju kakve mrlje na zidu. mm i ja imamo već 5 godina zaljepljene zvjezdice na stropu (da, da, mi smo mala djeca), do sad su imale ono svoje ljepilo i dok smo ih skidali, skidala se i žbuka (ali ionak smo mislili sve nanovo pokrečiti i srediti), i sad dok je soba cijela ofarbana, zaljepili smo zvjezdice sa onim hmmm patafix plastelinom koji se može stalno iznova koristiti. jedina negativnost je što nakon skidanja patafixa ostaju masnije mrljice na zidu...
ali ako mislite stalno imati nešto naljepljeno na istom mjestu, možete koristiti taj patafix (drea, preporučujem!)
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 13:01   #69
Kad narucujete s ebay-a dodu vam upakirane u tvrdi valjak od kartona i unutra valjkasto (bez ikakvog presavijanja) je naljepnica. Ne morate brinuti hoce li taj "kartonski" valjak izdrzati bacakanje po carini i sl jer kad sam ga bacala jedva sam ga presavila. Barem ja imam takvo iskustvo i skroz sam zadovoljna. Posebno jer je izbor stvarno gotovo neogranicen!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 15:35   #70
E super i pretpostavila sam da dolazi u nekom zarolanom obliku

Tiki- patafix je dobra stvar, ali mislim da za naljepnice nije toliko primjenjiv jer će se ona bez obzira na patafix zakeljit za zid. Ja sam sad skinula naljepnice iz spavaće, ne skida se žbuka, ne ostaju masne mrlje, ali potrebno je pofarbati zidove jer se jednostvano vidi obrub naljepnice gdje je prije bila (mala promjena na boji zida)
__________________
...sve pokriva, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi, ljubav nikad ne prestaje...I. i J. <3
drea_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 18:06   #71
ja sam našla zgodne slikice na netu, pa sam ih mislila sprintat na obični a4 ili stavit na usb pa odnjet u kopiraonu da mi naprave a3, i onda to s patafixom nakeljit na zidove. pa kad dosade, napravit neke nove i opet ih nakeljit na zid. mislim da je to najjeftinija opcija
__________________
Ayla
Arya
Runa
Tihi-vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 22:03   #72
Quote:
drea_zg kaže: Pogledaj post
Hvala draga, ali u međuvremenu sam našla jednog dobrog sellera na e bayu sa hrpom drveća. Ima stvarno predivnih i sad se narvano ne mogu odlučiti

Evo ako kome pomogne da ne mora kopati:

http://stores.ebay.com/namee017__W0QQ_fsubZ1584748018
predivne su..
pikuleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 22:09   #73
bas ovcice sam ja kupila u jednoj trgovini s bojama jub ih proizvodi i bas su njezne ..ima mislim oko 6,7 naljepnica dodje 25 kn a kupila sam i one svjetlece za strop oblacice,ovcice ,mjesece i zvjezdice hrpa toga u kauflandu za 30 kn a u ktc-u ima za djabalesku sirenica,princeza,i farma i neki lavici i tak po 9 kn na dalje...napravila sam cirkus od sobice
cornelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 23:16   #74
Quote:
cornelija kaže: Pogledaj post
bas ovcice sam ja kupila u jednoj trgovini s bojama jub ih proizvodi i bas su njezne ..ima mislim oko 6,7 naljepnica dodje 25 kn a kupila sam i one svjetlece za strop oblacice,ovcice ,mjesece i zvjezdice hrpa toga u kauflandu za 30 kn a u ktc-u ima za djabalesku sirenica,princeza,i farma i neki lavici i tak po 9 kn na dalje...napravila sam cirkus od sobice
I ja sam kupila ovčice pošto imamo rozu poteljinu sa ovčicama bilo mi je baš originalno to, a obožavam plišane ovčice, luda sam za njima



i već imam 2 paketa tih zvjezdica, mjeseca i sunčeka

bit će preslatko kad to sve naljepim
nanydado is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 23:47   #75
ove su jednostavno pre
http://cgi.ebay.com.au/STAR-HUNTING-...-/280411229405

- da imam mjesta za dječju sobu u stanu ne bi razmišljala ni sec
__________________
...sve pokriva, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi, ljubav nikad ne prestaje...I. i J. <3
drea_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 23:51   #76
Quote:
drea_zg kaže: Pogledaj post
ove su jednostavno pre
http://cgi.ebay.com.au/STAR-HUNTING-...-/280411229405

- da imam mjesta za dječju sobu u stanu ne bi razmišljala ni sec
ajme preslatko
nanydado is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 23:59   #77
ja imam jedno malo blesavo pitanje. imamo dječju sobu na laviće i ja bih dala jednoj frendici da mi nacrta mural na zidu (tema afrika ili lion king) jer mi se naljepnice stalno odljepljuju.
koliko te boje smiju biti intenzivne? dal bi mi djeca bila nemirna ako su boje prejake? to su još bebe od 3 mjeseca

ovako nešto sam zamišljala:

http://oneredshoe.co.uk/images/lionking/lioninsitu.jpg

http://www.iol.ie/~binary/images/kid...king-mural.jpg

http://www.sacredart-murals.co.uk/im...Mural_0001.jpg
__________________
vjencanje Abel Ruben i Adelina
MalaZelenooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 09:53   #78
Bebe vole gledati u šareno, ne mislim da će ih to nešto smetati,
drugi par postola je što su meni ljepše pastelne boje, pa bih išla s ovom drugom slikom
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 16:05   #79
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Kad narucujete s ebay-a dodu vam upakirane u tvrdi valjak od kartona i unutra valjkasto (bez ikakvog presavijanja) je naljepnica. Ne morate brinuti hoce li taj "kartonski" valjak izdrzati bacakanje po carini i sl jer kad sam ga bacala jedva sam ga presavila. Barem ja imam takvo iskustvo i skroz sam zadovoljna. Posebno jer je izbor stvarno gotovo neogranicen!
...kad naručujem naljepnice,dolaze li mi na kućnu adresu ili moram po njih na carinu?Imam iskustva sa naručivanjem auto dijelova iz Amerike i svaki put stiže fedexom i moram na carinu osobno dolazit po dio i to me izluđuje...
Mama1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 16:30   #80
Quote:
Mama1981 kaže: Pogledaj post
...kad naručujem naljepnice,dolaze li mi na kućnu adresu ili moram po njih na carinu?Imam iskustva sa naručivanjem auto dijelova iz Amerike i svaki put stiže fedexom i moram na carinu osobno dolazit po dio i to me izluđuje...
Dodu doma. Meni sve dode doma, osim ako ne naplate carinu. Zato gledam da mi paket ne prede ukupnu vrijednost od njihovih zamisljenih 150 kn i sve pet.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.