Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2012., 11:43   #121
može i na namještaj
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2012., 12:12   #122
Zanima me ima li tko iskustva s ljepljenjem wall tatoo-a na zid. Našla sam stranicu http://www.skinovi.com/ (ne znam smijem li staviti link ali me zanima i konkretno kupovina s te strane, ako tko ima iskustva).

Ukrasila bih dječju sobu s kojom takvom naljepnicom pa me zanimaju iskustva.
Ostaju li flekovi nakon skidanja, tragovi kakvog ljepila, obrisi?
Ide li dolje i boja sa zidova kad se skidaju? (znam da to ovisi o stanju zidova, ali recimo, skidaju li boju s "regularno" krečenih zidova?)
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 10:01   #123
Nightfall...to je po meni preskupo...na ebayu su neke od ovih neljepnica 2 do 3 puta jeftinije.
Inaće ja sam uzimala sa ebaya, samo odljepiš sa papira i zaljepiš na zid. Kad ti dosadi skineš i ništa ti ne ostane po zidu..barem je tako meni bilo.
*SunceMojeMalo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 19:14   #124
Ja sam nedavno kupila skroz fora naljepnice na leptiriće,vece i manje u Mercatoru. Nisu skupi, nekih 35 kn cini mi se. I ne ostavljaju trag na zidovima (vec sam ih premjestala )
mity is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 08:10   #125
Imate tih naljepnica svakakvih u KIK-u za 25 kn. Ne znam kakve su, ali izgledaju kao i ove što sam ja naručila na e-bayu. Ja svoje još nisam zalijepila pa ne mogu komentirati kvalitetu. Inače uzela sam ove: http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI...:X:RTQ:US:1123
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 23:13   #126
Ja sam kupila u Bauhausu naljepnice za zid za 10 kn!I ima ih dosta u tom jednom pakiranju.Evo stoje već godinu dana na zidu i nisu se odlijepile,tako da su za svaku pohvalu.
megyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 11:26   #127
Hvala svima, mislim da ću uzeti neke napljepnice s ebaya, našla sam krasne, jedino sad treba karticu upogonit (već dugo nismo).

Uzela bih one koje su cijele samoljepive, imali smo one koje imaju obostrano ljepljivu trakicu na sredini i super su nam bile za tepete (nisu je ni oštetile, niti su padale), ali sad na krečeni zid ih ne bi ljepila jer mi se čini da bi to ljepilo moglo ostati na zidu.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.