Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2010., 12:45   #41
bila na vipu, pobjegla. hvala više ne. al to je druga priča.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 12:55   #42
Nećemo se zavaravati da je ijedna mreža dobra
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 14:30   #43
U 11. mjesecu im dolaze mobovi.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 17:18   #44
meni se sviđa...što veći izbor = bolja ponuda,malo sam gledao izgleda da to nije sve...samo su dali do znanja da su tu....još jedan broj u džepu sviđa mi se što je voice i data skupa u solidnoj kombinaciji,a opcija od sedan kuna je ono što mi treba ...kupujem odmah dva broja da mi i mala bude bonbon hehe
IQX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 17:24   #45
Quote:
IQX kaže: Pogledaj post
meni se sviđa...što veći izbor = bolja ponuda,malo sam gledao izgleda da to nije sve...samo su dali do znanja da su tu....još jedan broj u džepu sviđa mi se što je voice i data skupa u solidnoj kombinaciji,a opcija od sedan kuna je ono što mi treba ...kupujem odmah dva broja da mi i mala bude bonbon hehe
Bitno da si se ti prijavio da s nama to podijelis

Inace btw. ne losa ponuda koja nece imati neki uspjeh...ali aj neka i oni imaju neku jeftiniju opciju! Vjerojatno racunaju da ce simpici preci na bonbon, a onda ce ovi sto iz t-mobile zove placati cijenu poziva izvan mreza, a da ih vecina nece znati jer nemaju obavijest o prenesenom broju. Lovci u mutnom tezi!
strucnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 21:12   #46
Quote:
IQX kaže: Pogledaj post
meni se sviđa...što veći izbor = bolja ponuda,malo sam gledao izgleda da to nije sve...samo su dali do znanja da su tu....još jedan broj u džepu sviđa mi se što je voice i data skupa u solidnoj kombinaciji,a opcija od sedan kuna je ono što mi treba ...kupujem odmah dva broja da mi i mala bude bonbon hehe
Radiš u njihovom marketingu?
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 22:13   #47
Quote:
strucnjak kaže: Pogledaj post
Bitno da si se ti prijavio da s nama to podijelis

Inace btw. ne losa ponuda koja nece imati neki uspjeh...ali aj neka i oni imaju neku jeftiniju opciju! Vjerojatno racunaju da ce simpici preci na bonbon, a onda ce ovi sto iz t-mobile zove placati cijenu poziva izvan mreza, a da ih vecina nece znati jer nemaju obavijest o prenesenom broju. Lovci u mutnom tezi!


da to je zajeb, ako ce biti s tmobile poziv na 097 kao na drugu mrezu..


inace najveci plus po meni je 1000minuta unutar mreže bez uspostave poziva, ogroman plus..

za sada kao drugi broj imam dorinu koja savrseno obavlja svoju duznost, 1000min unutar mreze, ali ovdje se ne placa uspostava i pozivi su nesto jeftiniji..
ova dnevna ponuda 7kn ne kuzim di su to uspjeli smisliti, 7kn a ne traje ni 24h nego ovisno kad ste uplatili do ponoci, to mi bezveze zvuci, a ako bi svaki dan uzimao nakupi se preko 200kn(a samo 10min izvan mreže, i svaki dan se treba ukljucivati, ko ce se zezati s tim)..


ovo joj je konkurencija dorini,jer daje isto 1000min bez uspostave poziva sto je stvarno odlicno(zamisli, svi koje znate pređu na tu tarifu i pricate za 0/kn. ukoliko treba vise od 1000min to se rjesi jos jednom karticom), samo se nadam da nece uvest ubrzo uspostavu poziva 0.25kn za tu opciju 1000minuta unutar mreže. samo do kada to traje, neko je rekao do 2020.
no dole pise:

*
1 Korisnici koji, u promotivnom razdoblju od 1. listopada 2010. do 31. prosinca 2010. godine, nadoplate svoj bonbon prepaid račun bonom od minimalno 40,00 kn, neće plaćati pozive prema bonbon tarifi. Korisnici će u svakom kalendarskom mjesecu u kojem nadoplate račun bonom od minimalno 40,00 kn dobiti besplatnih 1000 minuta za razgovore prema bonbon tarifi koje će moći ostvariti u razdoblju od 31 dan od nadoplate. Nakon potrošenih 1000 minuta pozivi unutar mreže će se naplaćivati po standardnoj cijeni bonbon tarife. Korisnici će moći dobivati besplatne minute razgovora unutar promocije do kraja godine, zaključno s 31. prosincem 2010. godine.



ako ukinu 1000 besplatnih minuta krajem godine, onda ce i tarifa biti sranje, jer ovo je jedino sta valja
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 23:04   #48
Quote:
ali ovdje se ne placa uspostava i pozivi su nesto jeftiniji..
navlakuša. sve je to isto sra**. švicarska ima tri mreže, i dvije se sad spajaju u jednu, a hrvatska ima čak 5.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 23:30   #49
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
inace najveci plus po meni je 1000minuta unutar mreže bez uspostave poziva, ogroman plus..

ali ovdje se ne placa uspostava i pozivi su nesto jeftiniji..
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...3&postcount=32
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 09:02   #50
Quote:
Yeo kaže: Pogledaj post
Pa na tele2 je vecina ljudi (bar koje ja znam) na knock out tarifi, a tamo su 0,49 kn pozivi prema svim mrezama, a i obracunska jedinica im je 15 sekundi nakon prve minute....

Ostajem na tele2...
Upravo tako. I 10 kn za 50 MB i tarifa 100 i to mi je sve skupa 120 kn mjesečno.
Nekad i ne potrošim tih 100 kuna koje platim, ostane par kuna manje.
RedFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 11:48   #51
Kod njih je obračunska jedinica za gprs 100 kb dok je u tele2 1
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 16:41   #52
Stari dobri Mudrinićevi lopovi
RedFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 16:47   #53

1. cek, sad sam procitao, obracunska jedinica nije 1minuta, nego dvije minute, znaci minimum 1.40kn po pozivu jel? hah glupost. to je onda dobar minus


2. Ali uzmimo u obzir, ti također vidim koristis dorinu, ja ju koristim iskljucivo za razgovore unutar mreze tj onih 1000minuta, i ponekad na druge mreze.
Pa recimo da bi uzeli bonbon i samo koristili opciju 1000 besplatnih minuta unutar mreže, tu nema uspostave poziva i to mi je odlican plus, jer mogu zvat svako malo i po par sekundi da mi ne skida uspostavu 0.25kn svaki poziv.. jel tako, i sad me zanima igor999 je napisao da ce tako biti do kraja 2020.god, dok dole ne onom cjeniku pise:

*1 Korisnici koji, u promotivnom razdoblju od 1. listopada 2010. do 31. prosinca 2010. godine, nadoplate svoj bonbon prepaid račun bonom od minimalno 40,00 kn, neće plaćati pozive prema bonbon tarifi. Korisnici će u svakom kalendarskom mjesecu u kojem nadoplate račun bonom od minimalno 40,00 kn dobiti besplatnih 1000 minuta za razgovore prema bonbon tarifi koje će moći ostvariti u razdoblju od 31 dan od nadoplate. Nakon potrošenih 1000 minuta pozivi unutar mreže će se naplaćivati po standardnoj cijeni bonbon tarife. Korisnici će moći dobivati besplatne minute razgovora unutar promocije do kraja godine, zaključno s 31. prosincem 2010. godine.


To me zanima koja je tocna informacija. Jer recimo dorina ima tu akciju "zauvijek" pa se ne namjeravam lako rjesiti te kartice, cak imam i zaliha novih u slucaju da ju izgubim.. ali opet ovdje nema uspostave poziva,samo do kad, jer premalo spominju tih 1000minuta a to mi je jedina prednost bonbona ako je minimalni poziv 1.40kn/2minute pa dalje po 0.70kn
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 17:25   #54
@ dubrava

** Obračunska jedinica za nacionalne glasovne pozive je 60 + 60

znači da čim uspostaviš poziv skinu ti 70lp, pa ako razgovaraš 1:05 plaćaš kao da si razgovorao 2 minute

promo period do kraja godine (40kn/mj., 1000 besplatnih minuta u bonbonu)
free razgovori do 2020. mi nisu jasni
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 18:47   #55
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
@ dubrava

** Obračunska jedinica za nacionalne glasovne pozive je 60 + 60

znači da čim uspostaviš poziv skinu ti 70lp, pa ako razgovaraš 1:05 plaćaš kao da si razgovorao 2 minute

promo period do kraja godine (40kn/mj., 1000 besplatnih minuta u bonbonu)
free razgovori do 2020. mi nisu jasni
aha, a u dorini je 15sek obracunska, ili prva minuta pa nakon toga svakih 15sek, il isto 60sek?

ako free razgovori nisu do 2020 nego samo do kraja godine je zesca pusiona i zbog toga se ne isplati prebacivati
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 19:05   #56
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
aha, a u dorini je 15sek obracunska, ili prva minuta pa nakon toga svakih 15sek, il isto 60sek?

ako free razgovori nisu do 2020 nego samo do kraja godine je zesca pusiona i zbog toga se ne isplati prebacivati
OJ za Dorina tarifu je 15 sekundi, pa ako razgovaraš npr. 2:05 računa se kao da si razgovarao 2:15

To vrijedi za pozive unutar Tele2 mreže odnosno prema svim ostalim mrežama

Naravno, članovima Dorina obitelji naplaćuje se samo 25 lp za uspostavu poziva jer imaju 1000 besplatnih minuta mjesečno


Što se tiče
"Kupi i aktiviraj bonbon broj i do 2020. pričaj for free sa svim bonbon korisnicima. Čeka te desetljeće druženja uz 1000 minuta razgovora više svaki mjesec!"
pričekat ću do početka 2011. godine, nije da mi gori pod nogama
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 00:02   #57
ako će to smanjiti cijene konkurenciji ili ako će imati dobru kvalitetu signala i zvuka uz povoljnu cijenu - onda su dobrodošli! Al iskreno sumnjam u sve to mada nećemo znat dok ne isprobamo, a za to će trebat vremena.
shotman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 12:55   #58
jedino mi je glupo da za bon od 40 kn valjanost istice za 40 dana...
Volkstrupp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 02:34   #59
Quote:
sanjinko kaže: Pogledaj post
free razgovori do 2020
koje jebanje u mozak,pa to može samo t-com
RedFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2010., 11:27   #60
Bon Bonbon

Take it or leave it! Čemu "govor mržnje"?
Ponuda na tržištu je bogatija, to je uvijek plus.
Ja imam pretplatu na Vip i Tele2 i prepaid na Simpu, 2 od nabrojana 3 broja koristim stalno a trećeg povremeno.
Sve više mi treba data na voice kartici jer mi se ne da stalno ubadat stick u laptop pa se spajam preko mobitela BTom. Zato je za mene dnevna opcija s 300MB pun pogodak. Ali ću pričekati dok ne budem mogao prebaciti simpa broj, skupilo mi se puno tih brojeva...
Cisco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.