Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2010., 00:48   #61
Quote:
Duma123 kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć!
Kod itema mi je istekao duralibity i sad ih nemogu koristiti. Kako da popravim iteme?
Jučer sam sat vremena bezveze igrao neznajući kak da popravim item.
LOL šta jebete čovjeka, tko god sam počne igrat WOW na početku mu ništa nije jasno

Iteme popravlja svaki NPC koji prodaje oružje, armor ili municiju bilo koje vrste.

Kad mu prodaješ stvari ima doli opcija, "Repair all"
harakiri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 00:59   #62
Quote:
harakiri2 kaže: Pogledaj post
LOL šta jebete čovjeka, tko god sam počne igrat WOW na početku mu ništa nije jasno

Iteme popravlja svaki NPC koji prodaje oružje, armor ili municiju bilo koje vrste.

Kad mu prodaješ stvari ima doli opcija, "Repair all"
ili jednostavnije, kraj mini mape imas oni krug retardirani



evo ovo, i samo odes u svaki manji gradic, misto i eto ga
__________________
erpereor
DynixX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 01:08   #63
Quote:
tux_penguine kaže: Pogledaj post
Pa imas Runes of Magic, potpuno besplatan, a dobar, ili Shaiya, isto putpuno besplatna, a eno tamo je i sa WoWom ny outubu uspoređuju... A mozete i Guild Wars, isto sto i WoW, ali ne morate preplate i ta sranja, samo kupite, i eto ti ga na... Iako, ja WoW igram samo zvog Warcrafta 3 i te priče...
Ma igro sam ja Shaiyu i RoM..
S WoWom vrijeme brze prolazi, zabavniji je.
Imam mozda 150 sati RoM-a, i jos bi ga vjeroratno igrao da nisam kupio WoW.

I te igre uspoređuju s WoW-om zato sto je WoW najveci i najpoznatiji MOORPG.

Samo sto ja nemam kreditnu, a ovisim o starcima..
Slim Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 01:59   #64
Quote:
malko4mali kaže: Pogledaj post
I meni nije jasno zašto se kupnja ove igre uopće i plaća, ako je za igranje iste potrebna pretplata. Odnosno bez mjesečnog plaćanja ne može se igrat ova igra. Po meni, tu igru i te njene ekspanzije bi trebali dijelit besplatno ( kad je ionako za igranje potrebna pretplata ).
potpuno se slazem

ili placas samo expanzije a ne pretplatu, ili samo pretplata.

ILI U KRAJNJEM SLUCAJU NE ENORMNIH 300KN.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 03:29   #65
300kn nije ENORMNA cifra, uozbiljite se malo. kao da je blizzard gledao balkanski standard kad je odlučivao koliko će i kako naplaćivati igru.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 08:29   #66
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
300kn nije ENORMNA cifra, uozbiljite se malo. kao da je blizzard gledao balkanski standard kad je odlučivao koliko će i kako naplaćivati igru.
indeed. 300 kn je nista lol. 50 dollara i manje
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 11:40   #67
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
wtf

pravi pokazatelj koliko se igrački kadar promijenio u wotlku, vidi se lijepo na ovoj temi u zadnjih par mjeseci
istina
i meni je zapelo za oko
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 12:14   #68
inace da igra ima 16 gb...al patch ovaj novi treba 25 gb slobodnog prostora :/
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 14:57   #69
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
potpuno se slazem

ili placas samo expanzije a ne pretplatu, ili samo pretplata.

ILI U KRAJNJEM SLUCAJU NE ENORMNIH 300KN.
Što se mene tiče to je kao da kupiš neki DVD film, koji onda smiješ gledati na DVD playeru samo ako svaki mjesec plaćaš pretplatu od 100 kuna, ili kao da kupiš auto koje smiješ vozit ako plaćaš tu pretplatu svaki mjesec.

Jednostavno mi to nema logike, kupuješ nešto što ni onda nakon što kupiš nećeš posjedovati i opet moraš plaćat svaki mjesec.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 15:53   #70
Quote:
malko4mali kaže: Pogledaj post
Što se mene tiče to je kao da kupiš neki DVD film, koji onda smiješ gledati na DVD playeru samo ako svaki mjesec plaćaš pretplatu od 100 kuna, ili kao da kupiš auto koje smiješ vozit ako plaćaš tu pretplatu svaki mjesec.

Jednostavno mi to nema logike, kupuješ nešto što ni onda nakon što kupiš nećeš posjedovati i opet moraš plaćat svaki mjesec.
si kad čuo za benzin?
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 16:04   #71
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
si kad čuo za benzin?
Pa i kompjuter troši struju kad radi zar ne. Ovo bi bilo kao da kupiš auto, plaćaš pretplatu na njega i uz to još i benzin.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 16:09   #72
Quote:
malko4mali kaže: Pogledaj post
Pa i kompjuter troši struju kad radi zar ne. Ovo bi bilo kao da kupiš auto, plaćaš pretplatu na njega i uz to još i benzin.
nema to veze, opet trebaš benzin da bi se vozio. a struja koju će kompjuter potrošit je neusporediva s benzinom, pa čak i ovih 100kn pretplate.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 18:48   #73
Dal zna neko neki privatni server koji je naravno blizzlike, nema high ratea i gdje ima puno populacije? i da je sve u svemu dobar?
Bluff is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 20:47   #74
Quote:
Bluff kaže: Pogledaj post
Dal zna neko neki privatni server koji je naravno blizzlike, nema high ratea i gdje ima puno populacije? i da je sve u svemu dobar?
neces takav nac
__________________
erpereor
DynixX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 21:17   #75
Quote:
Bluff kaže: Pogledaj post
Dal zna neko neki privatni server koji je naravno blizzlike, nema high ratea i gdje ima puno populacije? i da je sve u svemu dobar?
Da, ja znam, evo ti adresa: http://www.wow-europe.com/en/index.xml
Iako nije private, to ti je u SVMU dobar, blizzlike je i ima puuuuuuuuuno populacije. Sve preporuke
tux_penguine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 21:19   #76
Quote:
berna kaže: Pogledaj post
inace da igra ima 16 gb...al patch ovaj novi treba 25 gb slobodnog prostora :/
Cuj, valjda su beta igraci najinformiraniji, igra je sve zajedno 16GB, evo sada skidam na novom kompu,a nema sanse da PATCH bude velik 25 GB... A WoW, pa to je najlaksa igra za skuzit, OMG... Pa u redu da je Runescape ili nest tako, ali WoW... U zadnje vrijeme su ga tolko olaksali da ga i djeca od 7G kuze, ono Gilneas, otiđi kod te i te, i porpavi oruzje, pa odi tamo, i kupi novi armor, kroz questove sve ti diktiraju, toliko je olaksan...
tux_penguine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 00:26   #77
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
nema to veze, opet trebaš benzin da bi se vozio. a struja koju će kompjuter potrošit je neusporediva s benzinom, pa čak i ovih 100kn pretplate.
Znači ti se nebi bunio da moraš svaki mjesec plaćat pretplatu na auto plus benzin.
Što se mene tiče to sa tom igrom je nepravda prema onima koji ju kupuju.
Preplata je uredu, ali onda bi sama igra trebala bit besplatna i ekspanzije.
A ne naplatit recimo 350 kuna za igru, pa onda svaki mjesec plus pretplatu.
malko4mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 00:59   #78
Quote:
tux_penguine kaže: Pogledaj post
Cuj, valjda su beta igraci najinformiraniji, igra je sve zajedno 16GB, evo sada skidam na novom kompu,a nema sanse da PATCH bude velik 25 GB... A WoW, pa to je najlaksa igra za skuzit, OMG... Pa u redu da je Runescape ili nest tako, ali WoW... U zadnje vrijeme su ga tolko olaksali da ga i djeca od 7G kuze, ono Gilneas, otiđi kod te i te, i porpavi oruzje, pa odi tamo, i kupi novi armor, kroz questove sve ti diktiraju, toliko je olaksan...
vjerujem ti ))
berna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 01:01   #79
Quote:
malko4mali kaže: Pogledaj post
Znači ti se nebi bunio da moraš svaki mjesec plaćat pretplatu na auto plus benzin.
Što se mene tiče to sa tom igrom je nepravda prema onima koji ju kupuju.
Preplata je uredu, ali onda bi sama igra trebala bit besplatna i ekspanzije.
A ne naplatit recimo 350 kuna za igru, pa onda svaki mjesec plus pretplatu.
sve ovisi o cifri. da moram plaćat kunu pretplate ne bih se bunio. zato sam ti i rekao da je struja neusporediva jer je premala cifra.

uglavnom, ako ti se ne sviđa, nemoj igrat, nitko te tjera.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 01:14   #80
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
a što?
A jel ti ne izgleda malo glupo napravljeno? Meni nije nimalo "epic".
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.