Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2010., 00:15   #81
Quote:
DreamerNeon kaže: Pogledaj post
E ljudi btw, googlajte Vampire the Masqueradeloodlines Antitribu moddb, vrlo ugodno iznenadjenje
Bit će kada mod bude gotov
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 13:37   #82
Dobro i to, ja pratim vec godinu dana, sporo ide al valjda ce valjat
DreamerNeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 03:06   #83
Jel u igri postoji uopće tipka za mapu ,jer stvarno mi je frustrirajuće hodati Santa Monicom ,a da nemam pojma gdje se nalazim.
PROSVJETITELJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 08:16   #84
Quote:
PROSVJETITELJ kaže: Pogledaj post
Jel u igri postoji uopće tipka za mapu ,jer stvarno mi je frustrirajuće hodati Santa Monicom ,a da nemam pojma gdje se nalazim.
Na bus stanicama imaš mapu.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 17:29   #85
Ponovno ću je zaigrati preko ljeta. Zaboravih o kakvom je klasiku riječ. Šteta što je serijal pao u zaborav.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 17:52   #86
Ja ju redovito igram svakih par godina, obično prijeđem barem sa 3 različita klana zaredom. Dobri su i ovi unofficial patchevi.

Kad se samo sjetim kada je igra izašla, pa je uslijed neoptimiziranosti i mog slabog kompa, loading svakog područja je trajao po valjda minutu (ako ne i više), valjda sam po jednu knjigu pročitao svaki put kada bih igrao igricu.
Parvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 08:43   #87
I ja j isto povremeno odigram, jedan od najboljih RPGova svih vremena IMHO.

Možda u dogledno vrijeme bude i nastavak, Paradox koji je sada vlasnik prava kaže da će i biti nečega, ali kada...

Poslano sa mog X5max_PRO koristeći Tapatalk
lijencina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 16:19   #88
Super je igra, ali nikako se natjerati da je pređem xD imam ju godinama instalirano, ali svi onu pusti zadaci, misije .. jednostavno sam lijen
možda večeras malo nabacim .. trenutno sam bez grafe, a ova integrirana mi je preslaba, ali je stara igra pa nije zahtjevna ..




Sjećam se kad je u bugu bila ova slika, i pisalo je neki će samo zbog ovoga zaigrati ovu igru hahah
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 06:46   #89
Stranger, ne budi lijen. Maskarada mi je jedna od naj igara ikada. Malo koja se igra može mjeriti sa atmosferom koju VTMB ima. Istina, zbagana je do jaja, ali za to postoje patchevi koji i to donekle rješavaju. Sad sam u kratkom roku dva puta (skoro) prešao igru, jednom sa Toreadorom, još malo pa ću preći sa Malkavianom. Voice acting, soundtrack i dijalog su brutalni.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 10:30   #90
Cool igra naravno, ali stari nemam volje ni živaca, valjda s godinama to dođe xD .. BloodRayne 2 isto prešao 2 misije i odustao.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 14:25   #91
definitivo naj igra ,rpg po mjeri
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 14:51   #92
Zakon igra. Inače obožavam vampire, pa mi je ovo bio jedan od najboljih rpg - a. Sve klase sam prošao. Ali najbolji je nosferatu, stealth kill olakšava zadnji level u onom labirintu. Scena s vukodlakom dok čekaš žicaru. I sve završetke prešao. Čak je bilo moguće biti glavni u gradu.
Je onako bilo repetitivno kada si više puta prelazio, ali svaki lik je imao nove fore. Nosferatu ne može na površinu. A Malkaviani su posebna priča.
I ona kuća strave gdje je snimljen snuff film.
Lol, sjećam se i buga s čamcem. A razgovori s likovima su bili odlično izvedeni.
Šteta što nisu napravili remastered.
Nešto su govorili da se obnavlja licenca werewolf the masquerade, ali izgleda da opet ništa.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 15:35   #93
Da, tematika vampira je malo zamrla u zadnje vrijeme. Čak se ne mogu sjetiti niti jedne vampire igre u zadnjih 10 godina. Sad bi Vampyr to trebao oživiti. Djeluje zanimljivo.

https://www.youtube.com/watch?v=OkDjdjm8cVc
Zyzx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 16:17   #94
Da, baš sam to htio komentirati. Nakon legacy of cain serijala i vampire the masquerade, nema ništa slično tome.
Vampyre baš obećava, dugo pratim gameplay, mogućnost izbora i slično.
Ostaje još Code vein, ali to će biti više za hardcore igrače.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.