Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2010., 09:47   #1
Izgubljena kujica svijetlo smeđe/žute boje, ima kožnu ogrlicu

Izgubljen pas - ženka mješanac svijetlo smeđa/žuta boja.

Kratka dlaka..ima kožnu ogrlicu boje kao i dlaka. Ima čip također.

Pas je nestao u Remetama, ali je viđen na Krugama ( navodno ) i Autobusnom kolodvoru.

Ako nešto znate molim da mi javite na br 092/2507-452.

Naravno nagrada nalazniku. Hvala vam.

psic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 22:25   #2
PESICA COCO

Nije na viđena na Krugama i na aut. kolodvoru...pogrešna dojava. Postoje konkretne naznake da se kujica nalazi na relaciji Mihaljevac-Gračani-Mlinovi... LJUDI PLEASE POMOZITE DA SE KUJICA PRONAĐE. Ako tamo stanujete i vidite Coco slobodno je primite i zadržite dok vlasnici pristignu!! Hvala puno!!!
Toxyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 23:28   #3
javite na radio, i pošaljite na Kućne ljubimce odmah ujutro...budu sigurno za subotu objavili
luvi7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 11:51   #4
PESICA COCO

Stavljamo već 4 dana na radio oglase Plavi, Zg radio, Sljeme, Martin...Polijepili smo preko 400 letaka sa njenom slikom po gradu...objavili na sve stranice na internetu...ali na žalost nismo na HRT kućni ljubimci, zvali smo jutros ali oni primaju oglase samo četvrtkom.

Stoga vas MOLIMO PLEASE POMOZITE!!! Viđena je jučer oko 18 sati na okretištu Mihaljevac, viđena je i u utorak od 2 osobe kod okretišta Mihaljevac..tražili smo ju cijelu noć i jutros opet od 6 sati...na žalost nismo našli..Do boli smo očajni... :-(
Toxyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 13:58   #5
Postavljen je jučer plakatić kod mene u Središću, baš sinoć sam vidjela, gledam svakako a poslijepodne sam u Gračanima pa ću prošarati malo okolo, eto, tek toliko da znaš da čitamo i gledamo... držim fige da se što prije nađe, broj moba ću uzeti sa sobom
ZARAJANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 20:11   #6
Hvala ti puno....Evo i danas smo cijeli dan dežurali na području gdje je viđena...ali na žalost ni traga ni glasa, niti poziva da ju je netko vidjeo... Strahota i užas...neopisva bol u nama...razara nas pomisao da ju nikada više nećemo vidjeti ili da se negdje pati.... :-((((((((
Toxyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 23:26   #7
Potpuno te razumijem
Vratila sam se maloprije, gledali smo dobro na potezu od Mihaljevca do Sljemena (žičare) i poslije po Gračanima, no nažalost ništa
ZARAJANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 01:14   #8
Otvorit cudobro oci, to mi je skoro dnevna relacija
..angie.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 11:02   #9
vidjela sam plakatiće, nadam se da će se pojaviti
Lalu6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 11:35   #10
držim fige da se čim prije pojavi... sjećam se Coco iz kvarta dok još niste preselili =)

vjerujem da će se naći samo je pitanje vremena, a do onda-uf ne mogu ni zamislit kako vam je ja tražim psa koji mi je isto tako nestao iz azila, pa sam sva na iglama, a kako bi mi tek bilo da je riječ o mom psu...

uglavnom, otvorit ćemo oči i uši

obavijestila sam i frendicu koja živi u Gračanima i stalno je na tim relacijama, pa će upozorit i ekipu iz kvarta... netko je mora vidjet!!
Emma_86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 16:49   #11
Coco je nestala 21.06 oko 21 sat na Remetama/Zagreb kod crkve kad je bila oluja i kiša dok je bila kod frendice na čuvanju. To znači da joj je kvart Remete totalno nepoznat i zato se izgubila i nikako da pronađe put prema nazad. Dobili smo dojave da je viđena na području Mihaljevac-Gračani-Zvijezda-Šestine. Zadnji put je viđena tamo u četvrtak 24.06.2010. Sada imamo informaciju da je sinoć prošla kraj Okrugljaka prema Šestinama. Od tada neznamo dali se spustila opet na Gračane ili krenula prema zapadu. DRAGI LJUDI MOLIMO VAS OTVORITE OČI I POMOZITE NAM DA NAŠU LJUBAV PRONAĐEMO...Očajni smo i jadni...poljepili smo preko 600 plakata po cijelom gradu. Dajemo svaki dan oglase na Plavi radio, Zagrebački radio, Radio Sljeme, Radio Martin. Nitko se ne javlja. Sve što saznamo je putem kada pitamo ljude po kućama i ulicama. Ne spavamo već noćima i danima...Shrvani smo do iznemoglosti, razara nas pomisao da ju nikada više nećemo vidjeti ili da se negdje pati, neopisiva bol u nama vlada. Molimo pomozite nam i javite nam ako imate bilo kakve informacije o njoj, slobodno ju primite i pričekajte dok mi dojurimo. Coco ima ogrlicu boje njene dlake, čipirana je i ima na ogrlici markicu od veterinara sa brojem telefona. Molimo zovite nas na mobitel 099 34 73 654 ili 092 250 7452 u SVAKO DOBA DANA I NOĆI!!!! Svima hvala od srca... Vaša Coco, Mirchi & Dado
Toxyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 16:53   #12
Unhappy

Quote:
Emma_86 kaže: Pogledaj post
držim fige da se čim prije pojavi... sjećam se Coco iz kvarta dok još niste preselili =)

vjerujem da će se naći samo je pitanje vremena, a do onda-uf ne mogu ni zamislit kako vam je ja tražim psa koji mi je isto tako nestao iz azila, pa sam sva na iglama, a kako bi mi tek bilo da je riječ o mom psu...

uglavnom, otvorit ćemo oči i uši

obavijestila sam i frendicu koja živi u Gračanima i stalno je na tim relacijama, pa će upozorit i ekipu iz kvarta... netko je mora vidjet!!


Hvala ti puno!! Strava i užas....ovo što mi proživljamo ne želim NIKOME!!!! Ako nas se sijećaš iz starog kvarta onda dobro znaš koliko ju volimo...srce moje malo...ne mogu vjerovati da nam se ovo sve desilo...
Toxyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2010., 22:21   #13















Zadnje uređivanje Toxyc : 26.06.2010. at 22:36.
Toxyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 00:29   #14
joj, stvarno ste bliski s njom... doslovce zatrpajte cijeli grad plakatima, uvijek na kraju neko nesto vidi...al ono bas, svakih 20 metara
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 09:54   #15
Isuse,kako je divna ova zadnja slika.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2010., 16:35   #16
Prolazi još jedan dugi dan bez naše ljubavi Coco...slijedi još jedna hladna noć sa Coco u mislima..... :-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ((((
Toxyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 00:02   #17
prenesite na forume Šapice i ljubimci....
sigurno je bilo danas šetača...kako ju nitko još nije vidio ?

plakatići, i opet plakatići....
držim fige
luvi7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 13:43   #18
Nove informacije...

Dobili smo informaciju da je Coco viđena jučer ujutro 26.06 na Sv. Duhu kod staračkog doma, mršava, ispreplašena, zapeglanih ušiju, podvučenog repića, niti gleda ljude, niti gleda pese, samo je žurno hodala uz zid niz cestu... (((( Dragi ljudi na području Sv. Duh, Črnomerec i okolica OTVORITE OČI i primite ju k sebi...MOLIM VAS OD SRCA...Hvala
psic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 17:54   #19
Javite novosti,jeste li je našli.

Držim fige.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2010., 18:18   #20
sutra prolazim kroz taj dio grada..pomno ću gledati..
preslatka je.. da se nađe što prije
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.