Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2012., 23:40   #61
Quote:
Paxie kaže: Pogledaj post
Uplaćeno 50 kn za papicu, isto sa RBA pa sjeda odmah...

Svaka čast cijeloj ekipi na super akciji
Puno puno hvala Paxie ... prvih 50 kn u kasici za klopicu

I ostalima hvala na savjetima ,dobro dosao je svaki savjet ili misljenje
Zilah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 00:55   #62
mogu li pitati koji su planovi?

rekli ste da ima oko 37 macaka? ako sam dobro shvatila?

kog ste lovili, koji su planovi? za sto se skuplja novac?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:03   #63
Poloviti prvo sve macice. Od njih 11 polovljena, jos 3 moramo.
Izljeciti ih jer imaju Rino.
Lijecenje smo zapoceli.
Potrebna pomoc u hrani i lijecenju. Potrebne konzervice, junior klopa.

Odrasle zenke pocet sto prije sterilizirati.
Poslikati ih sto vise i oglasiti te im pokusati naci dom.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:11   #64
Zna li se koliko je potrebno novaca za izliječiti macice?
Koliko je hrane potrebno?

nesto bih donirala pa da znam sto treba? da li da saljem klopu, narucujem od pet centra ili da uplacujem novac?

ne znam sto vam je hitnije?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:14   #65
Za sad jos ne znamo koliko ce doci lijecenje macica, ali nadamo se da nece puno jer ce nas vecim djelom kostat samo materijal.

Klopa je jako bitna jer 10 busica puno papa. Danas su smazali 1000g konzervi.
Jako su mrsavi, u losem stanju pa se moraju oporaviti.

Palcica (prva spasena) jede posebnu hranu jer ne zna jos sama papati.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:15   #66
Mogu li ja uplatiti novac za hranu ili vam je jednostavnije da narucim pa da pet centar dostavi?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:18   #67
Po zelji. Online preko 5Centra se stjece 10% popusta.
Mi isto najcesce narucujemo preko njih Online, ali kad se skupi za vecu narudzbu jer kod je jednokratan.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:22   #68
ovako, ako nije problem bi li mi mogla na pm napisati koju hranu macici sad jedu i sto bi im trebalo te ako znas koji je kod za tu akciju da bude besplatna dostava.. zajedno sa podacima na koje se dostavlja?

ja bih narucila klopu ali morat ce ici pouzecem jer nemam kreditnu, a pet centar ne daje da se placa preko "normalnih" kartica

ja bih onda tu cifru za hranu uplatila vama na racun da mozete preuzeti pouzecem. jel moze tako?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:23   #69
Moze tako.
Evo saljem sad sve u pm.
I puno ti se zahvaljujem u ime macica
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:24   #70
ili ako je jednostavnije ja uplatim novce na racun pa ti narucis sto treba s pet centra

cini mi se da je moja prva verzija daleko kompliciranija kad u oba slucaja moram na tvoj racun uplatit
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:35   #71
Moze i tako.
Poslala sam pm pa vidi.

Ja bih onda narucila za dva-tri dana, jer mozda jos netko uplati pa da iskoristimo kod i popust
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:36   #72
nema problema. samo mi šibni podatke koji trebaju za uplatu pa cu ja odmah uplatiti. kaj se mene tice slobodno cekajte jos koju uplatu nije bed. bolje iskoristiti kod na neke vece narudzbe
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:38   #73
Udruga Rina
2484008-1104925854 (Raiffeisen bank)
svrha : hrana za mačiće

Hvala
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 01:42   #74
Rijeseno
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 09:09   #75
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Rijeseno
Hvala hvala puno,nisi ni svjesna koliko mi to puno znaci hvala do nebaaaa

Jucer sam ih isla posjetiti i pomogla oko ljecenja........naravno da ona tri divljaka koja je Astral ulovila nisam drzala jer su puhali na mene kad bi ih samo pogledala Njih je drzao fren u debelim radnickim rukavicama
Za jednom crnog macica smo sigurni da je ostao bez desnog oka i sumnjamo na jos jednog crnog al nismo sigurni jer mu je oko na pola zatvoreno zbog upale.

Jucer mi je bila i Palcica,divna je,hranila sam je i pustila malo na travicu da se proseta....najjaca scena je bila kad je doletila moja pesica i cudila se ko pura dreku sta je to tako maleno u travi i mice se...kaj je malena krenula prema njoj (jer se miš mali ne boji pasa) moja hrabra pesica je odskocila unatrag jedno metar dva ,najezila se preko cijelih leda i pocela brundati i lajati ukakila se od straha

Bella od Rine je divnaaaa ona je s malom Palcicom provela dobrih tri sata ako ne i vise...lezala je pored nje,grijala je i cijelu oprala,Palcica je obozava.
Zilah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 09:40   #76
Zilah, Udruga Rina, ma svaka čast nemam riječi divni ste O bože koliko je to mačića bolesnih, koliko je odraslih, koliko sterilizacije treba obaviti. Ovdje je zaista potrebna Velika pomoć, nadam se da će svi pomoći ovim mačićima.
Molim te se Zilah prijavi za aukciju, potrebna je zaista za te mačiće.
Ja ću isto uplatiti nešto, čim budem mogla, obećavam.
__________________
Tko nikada nije imao psa, nezna šta znači voljeti i biti voljen..
zivotinjskazas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 10:07   #77
Odlična akcija
the bonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 10:26   #78
Kad ćete po preostale mačiće i trudne ženke? Trebaju li još moji skiperi? Ja bi trebala imati doma barem jedan za nedajbože.
Ja jučer išla masirati a cura kad je vidla ruku, izbečila oči. Na ruci je razderotina, podljev i dvije točke kao da me vampir grizo. Pitala kaj sam lovila bengalskog tigra. Jesam, skoro da je tako a čak je i žuti.
astral walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 11:44   #79
Quote:
astral walker kaže: Pogledaj post
Kad ćete po preostale mačiće i trudne ženke? Trebaju li još moji skiperi? Ja bi trebala imati doma barem jedan za nedajbože.
Ja jučer išla masirati a cura kad je vidla ruku, izbečila oči. Na ruci je razderotina, podljev i dvije točke kao da me vampir grizo. Pitala kaj sam lovila bengalskog tigra. Jesam, skoro da je tako a čak je i žuti.
Oba tvoja transportera oprana cista i spremna za lov su kod mene...planirala sam veceras s tobom ako se slazes da odemo pokusat ulovit preostale macice i mamicu(nju planiramo staviti sa bebicama ,oporaviti i sterilizirati).
Zilah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 12:05   #80
mislim da tetovir paste ima u fluorescentnim bojama, ne trebaju ni kliješta s brojevima.
uške si mačke često znaju ozlijediti...
blue_rainbow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.