Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2013., 17:47   #81
Quote:
MafiaMan kaže: Pogledaj post
Evo i ja se danas prebacia sa extra obitelji na plan za obitelj xl. Zadrza popust od 50% tako da za nas 3je racun ispada 165kn do 12mj (bar su mi tako rekli u t-centru ) . Di ima za skinut uvjete koristenja ??? Zanima me dali se onih 2gb prometa obracunava po svakom clanu zasebno ili ?
I ja razmišljam o tome. Isto sam na extra obitelj L i imam 50% popušta do kraja godine. Znači popust ostaje? Reci kaj si saznao o potrošnji prometa na netu...:thumbup:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 17:51   #82
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Meni se čini ok ova Plan za surfanje L.
A taman prije dva tjedna prešla na total M+

Da li mogu opet promijeniti tarifu?
99% mislim da da, pitaj ih preko facebooka u inbox, imaju odličnu službu tamo.

Quote:
MafiaMan kaže: Pogledaj post
Zanima me dali se onih 2gb prometa obracunava po svakom clanu zasebno ili ?
Da, kao i do sada, svakom članu zasebno ide 2GB.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 20:37   #83
Molim?? Popust ostaje? Jučer sam zvala SZK, čekala deset minuta da se netko javi i na kraju mi ženskica veli da se popust gubi (imam onaj za mlade), ali da unutar nove Plan tarife također postoji neka pogodnost, nisam zapamtila jer mi ne odgovara.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 23:47   #84
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Molim?? Popust ostaje? Jučer sam zvala SZK, čekala deset minuta da se netko javi i na kraju mi ženskica veli da se popust gubi (imam onaj za mlade), ali da unutar nove Plan tarife također postoji neka pogodnost, nisam zapamtila jer mi ne odgovara.
Ma to su takve gluposti za mlade za babe i za dede ... ne znaju kakvu bo glupost više izmislili umjesto da svim stave jednake povoljnije cijene.
PowerG is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 10:15   #85
Razgovori prema HT mreži... to se odnosi na fixnu i mobilnu mrežu?
Firelord is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 14:15   #86
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Molim?? Popust ostaje? Jučer sam zvala SZK, čekala deset minuta da se netko javi i na kraju mi ženskica veli da se popust gubi (imam onaj za mlade), ali da unutar nove Plan tarife također postoji neka pogodnost, nisam zapamtila jer mi ne odgovara.
Kod mene nije bia u pitanju popust za mlade, posto mi je mater nositelj tarife...
MafiaMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 17:41   #87
Prilično sam siguran da se popust od 50% za prijenos broja/prijelaz s bonova ne prenosi na Plan tarife, budući da bi to bilo protivno "Uvjetima korištenja promotivne ponude za prijenos broja", točka 3, dostpno po imenom "Prijenos broja listopad 2012." na Uvjetima promotivnih ponuda.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 18:37   #88
Ajde da ne tražim okolo pa neka netko napiše kad stigne...

Oni bodovi što se skupljaju pa se mogu mijenjati za neke njihove nagrade, gdje se to provjerava? Prije par godina smo na fiksnom imali nekih bodova pa uzeli nekakav ruksak ili nešto, fkt se ne sjećam. Jel to još postoji na fiksnim linijama? I gdje se provjeravaju za mobilne?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 19:17   #89
Ako si mislio na +Club, teško se tu snaći.
Sad imaš samo 7 dana SMS poruka, "besplatnih" minuta ili internet promet na raspolaganju,
ovisno o prepaidu ili pretplati, stažu u mreži, i opciji koju si ranije izabrao.
Osim toga postoji i neki super klupski popust na uređaje koji se može ostvariti samo jednom u svakih 18 mjeseci.
__________________
tomisličak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 20:17   #90
Ako prelazim iz tarife Total M+ na Plan za mlade, moram platiti naknadu od 98kuna..

votevr...ali isplativo mi je s obzirom na tarifu jer ova Total M+ me ubija. 230kn mjesečno imam.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 20:33   #91
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
Ako prelazim iz tarife Total M+ na Plan za mlade, moram platiti naknadu od 98kuna..

votevr...ali isplativo mi je s obzirom na tarifu jer ova Total M+ me ubija. 230kn mjesečno imam.
zasto? :O jer ides kao na nizu tarifu ili?
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 20:39   #92
da.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 21:12   #93
Quote:
tomisličak kaže: Pogledaj post
Ako si mislio na +Club, teško se tu snaći.
Strašno

A jel imaju neki bodovi za fiksne linije? Na sajtu nisam našao, prije je bilo, pa si možeš bodove zamijenit za majicu, ruksak, kameru, tipkovnicu i tako neke stvari.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 22:59   #94
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Strašno

A jel imaju neki bodovi za fiksne linije? Na sajtu nisam našao, prije je bilo, pa si možeš bodove zamijenit za majicu, ruksak, kameru, tipkovnicu i tako neke stvari.
Nema vise bodova za fiksne linije....
goran1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 01:15   #95
Stigla mi je poruka da moj racun vise nije aktivan. To mi je jer stalno kupujem bonove od 25 kn,i kako sad da ga opet aktiviram..da kupim bon od 50 ili vise kn,dali zna netko?
just_smile93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 01:37   #96
Da, kupi bon od barem 50 kn.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 02:04   #97
ja smatram da je najbolje kupit što veći bon, em duže traje i em (najčešće) budu jeftiniji pozivi što je većim bonom obnovljeno. šta, uzmeš si 200 kn, ne razmišljaš o tom kad ističe bon i trošiš dok ne potrošiš
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 12:25   #98
Svi koji se prebacujete s dosadasnje tarife Extra total obitelj + na nove PLAN tarife, a imate 50% popusta na mjesecnu naknadu, obratite pozornost na to da prebacivanjem gubite spomenuti popust. Citiram pisani odgovor od T-com-a... "Poštovani gospodine...promjenom tarife po Vašim pretplatničkim brojevima iz Extra obitelji Total plus XXL u tarifu Plan za obitelj XXL nažalost ne zadržava se postojeći popust od 50% popusta na mjesečnu naknadu."
S poštovanjem,




Hrvatski Telekom d.d.

Odjel za e-podršku

E-mail: [email protected]

Web: hrvatskitelekom.hr
doddooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 16:05   #99
Onda se prebacujem oko Božića....ne prije....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 21:22   #100
Jel ovaj T-mobile tjera ljude s pretplate ili što?

Fakat ne kužim, pretplata je postala i više nego duplo skuplja od bonova, a mobiteli u tarifama skuplji nego u slobodnoj prodaji.
Plus što na bonovima nema troška radijske frekvencije (tj. uračunata je u cijenu).
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:33.