Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2013., 10:02   #21
Ajme Preat, nije ni tebi lako.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 10:14   #22
dabi pukel si


Mi smo ovdje uz legendarnog, neponovljivog velikana - El Hadjia Dioufa i njegov Leeds.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 11:33   #23
Dabi, nema se što esat, ovo je najmanje što od tebe očekujem
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 11:37   #24
Evo da se na nađu sažeci i na prikladnoj temi:



Championship

1.kolo, 3.8.2013





Došljaci iz Prema su otvorili novu sezonu pobjedama. QPR je uspio preokrenuti rezultat nakon što je Sheffield Wednesday poveo 1:0 golom Nuhiua. Kod domaćina su se istaknuli Andy Johnson, koji se vratio nakon dugog izbivanja, te, posebno, Junior Hoillet, oko kojeg se vrtila većina opasnih QPRovih akcija. Wigan je gostovao kod slabašnog Barnsleya i pobjedio s uvjerljivih 4:0, a golove su upisali debitanti, pojačanja iz Norwicha, Grant Holt i Barnett. James Tabb je napustio Reading ovog ljeta i prešao u Ipswich te je u prvom nastupu zabio svojim bivšim poslodavcima za vodstvo Ipswicha. Momčad Nigela Adkinsa uspjela je na kraju iščupati pobjedu, ali nisu ostavili lijep dojam. Blackpool je ostvario uvjerljivu pobjedu protiv novaka Doncastera, a u momčadi Paula Incea s golom i asistencijom zasjao je Tom Ince, nastavivši tako dobre partije od prošle sezone. Watford je najavio svoju kandidaturu za vrh tablice pobjedom 1:0 u gostima kod Birminghama, a Nottingham je istim rezultatom golom Lansburya pobjedio Huddersfield. Leeds Briana Mcdermotta se vratio nakon što je Brighton poveo golom Ulloe te naposljetku osigurao pobjedu golom Murphya, miljunskog pojačanja iz Crewea, u 90. minuti. Yeovil je svoj prvi nastup ikad u drugom rangu natjecanja obilježio pobjedom kod Millwalla, veliki uspjeh za najjeftiniju momčad lige i najava problematične sezone za Millwall. Bournemouth Eddiea Howea je uspio nadvladati Charlton nakon što su gosti ostali na desetorici igrača, a Liecester je izborio vrijednu pobjedu kod 'Boroa. Jedini remi danas su odigrali Burnley i Bolton, poštena raspodjela bodova u ravnopravnoj utakmici.
Zadnji susret kola igraju danas u 17.00 Derby i Blackburn.

League 1

1.kolo, 3.8.2013





U League 1 zabilježit ćemo da je Wolverhampton s novim trenerom, bivšim trenerom Millwalla, Jackettom, ušao u sezonu remijem kod Prestona. Wolvesi su momčad koji su po kvaliteti igrača i financijama debelo iznad ove lige i od njih se očekuje lagan put prema direktnoj pomociji. Peterborough je uspio pobjedili Swindon u svojoj prvoj utakmici nazad u trećem razredu. Posh ima reputaciju yo-yo kluba, frekventno mjenjaju Championship za League 1, ali se uvijek jako brzo vrate pa to možemo od njih očekivati i ove sezone. Bristol City i Bradford su odigrali 2:2, Bradford nastavlja s dobrim igrama od prošle sezone, kad su već svima dali do znanja da imaju momčad za veće domete. Gol za Bristol City je zabio Jay Emmanuel-Thomas, nekoć velika nada Arsenala, od kojeg se očekuje veliki doprinos. Uwe Roslerov Brentford, koji je izgubio promociju u zadnjem kolu prošle sezone, novu je otvorio remijem protiv pridošlica iz Port Valea. Oldham je pobjedio Stevenage u gostima 4:3, a svih 7 golova je palo u drugom poluvremenu. Coventry City sezonu započinje sa -10 bodova, a domaće utakmice će igrati na stadionu Northamptona, Sixfieldsu. Uz to su izgubili 3:2 kod Crawleya, a utakmicu je nakratko prekinula invazija gostujućih navijaća na teren. Tužni dani za Coventry.


League 2

1.kolo, 3.8.2013





Izdvojit ćemo samo neke klubove po čisto subjektivnom ključu. Exeter i Wycombe, fan-owned klubovi, ubilježili su pobjede. Još jedan klub u vlasništvu navijača, mrski i odbojni Portsmouth, izgubio je pred domaćom publikom od čak 18,000 ljudi 4:1 od Oxforda, čime je zasjeo na zadnje mjesto tablice i službeno postao najniže rangirani klub u Footbal League.


*moguće je da su se u tekstu potkrale sitne greške u faktualnostima, ali ipak pišem ovo iz glave
[/QUOTE]


-----------------------------------------------------------------


Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Moji londonski Rangersi igrali 1:1 kod Huddersfielda, važno je da bodovi stižu. Zabio Hoilett.

U L1 lijepo je vidjeti da Brentford nastavlja gdje je stao lani, Sheffield United pobijeđen 3:1. Dva gola je zabio sjeverni Irac Grigg (lani 19 golova za Walsall). I Leyton Orient je neumoljiv, 3:0 protiv Shrewsburyja. Zasad imaju dvije pobjede i gol razliku 8:1. Bradford dragi tukao Carlisle 4:0, odličan start i za njih. Ove godine je stvarno puno zanimljivih ekipa u ovoj ligi, među njima i Wolves koji su tukli Gillingham 4:0 (dva gola Griffiths, lani 23 komada za Hibse). Coventry je startao sa -10 i sutra protiv Bristol Cityja mora početi nadoknađivati.

Što se tiče L2, meni antipatični Portsmouth, kojeg pratim samo zbog strmoglavog pada iz Prema, dokopao se boda kod Accringtona uz dva gola veterana Connollyja (36 godina). Wimbledon je slavio 1:0 protiv Wycombea, a i mitchov Dag & Red je bio uspješan sa 2:0 kontra Yorka.

Danas je startao Conference National. Pratimo Barnet u čijim je redovima odlučio ostati Edgar Davids kao igrač - trener i to, ni manje ni više, sa dresom broj 1! Odličan početak: 3:0 protiv Chestera. Inače, nakon 106 godina Barnet je napustio stadion Underhill, a njihov novi dom zove se The Hive Stadium. Od ostalih rezultata ističe se Forest Green Rovers - Hyde 8:0.

Ove godine pratit će se Conference North zbog posrnulog Stockport Countyja, a onda ćemo valja naći neku simpatiju i na jugu. Havant & Waterlooville zvuči dovoljno ekstravagantno.

No da nadodam na ovo tvoje, Davids kao trener-igrač nije se stavio ni u zapisnik.

James Beattie, Saints na klupi Accringtona, nije uspio srušiti mrske rivale



Championship

2.kolo, 10.8.2013






Play of the day ide Watfordu, uvjerljiva pobjeda protiv Bournemoutha uz hat trick Deeneya. Zanimljivo, zadnji igrač koji je zabio hat trick za Watford na Vicarage Roadu je bio David Connolly 1997. godine, a isti taj igrač je zabio dva gola za Portsmouth potiv Accringtona ovaj vikend. 16 godina poslije, a još trpa
Yeovil je izgubio prvu domaću utakmicu u Championshipu pred gotovo 9 tisuća gledatelja porazom 1:0 od Birminghama, a stijelac je bio igrač koji je prošlu sezonu izborio promociju s Yeovilom, Dan Burn. Ings i Vokes nastavljaju s dobrim parijama za Burnley i izgleda da su spremni z anadoknadii odlazak prošlogodišnjeg najboljeg stijelca momčadi Austina. Obojicu su zabila po jedan pogodak u pobjedi protiv Sheffield Wednesdaya. Ipswich je upisao prvu pobjedu ove sezone, Millwall je ispraćen s tri pogotka u mreži. Qpr nije uspio slomiti Huddersfield, kod kojih u fantastičnoj formi igra Vaughn. Brighton Oscara Garcie još nije upisao pobbjedu u novoj sezoni, iako su vodili u svim dosadašnjim utakmicama. Pobjedu je odnio Derby s dva gola Martina. Trener Brightona se izgleda teško privikava na činjenicu da je championship bitno drukčiji i zahtjevniji od izraelskog pvenstva. Middlesbrough, Nottingham Forest i Blackpool su upisali minimalne i teško izborene 1:0 pobjede. Tony Mowbray će bit sretan prvom pobjedom, stijelac je bio Jutkiewcz. Forest je s dvije uzastopne 1:0 pobjede ugrabio maksimalni bodovni učinak, kojeg ima i Blackpool. Liecester i Leeds te Bolton i Reading su odigrale prilično dosadne remije, pa tako ove četiri momčadi koje slove kao kandidati za promociju ostaju neporažene.[/QUOTE]
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 11:40   #25
Svaka čast na temi Oduvik sam pratio engleske niže lige, i otkada je Leeds ispa u niži rang navijam za njega da napokon uđe u PL. Da doveli su novoga trenera i prominili su predsjednika đubre Bates više nije. I odma se vratila vrhunska atmosfera na Elland Road, i mislim da bi ove godine napokon mogli izboriti promociju.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 12:02   #26
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Dabi, bože


Mi ovdje uvijek uz Donse


Od ostalih simpatiziramo Nottingham, Sheff Utd, York i Gateshead (iz razloga što korijene iz ovog ubavog mjesta vuku oba najveća engleska centarfora svih vremena, Alan Shearer i Andy Carroll).
Shearer je iz Gosfortha (sjerevno od Tynea, dok je Gateshead južno), ali nećemo zamjeriti.
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 12:11   #27
Quote:
Dabizas kaže: Pogledaj post
Shearer je iz Gosfortha (sjerevno od Tynea, dok je Gateshead južno), ali nećemo zamjeriti.
Potcjenjuješ me Zato sam i napisao ''vuku korijene'', a ne ''rođeni'' u Gatesheadu

Stari mu je porijeklom iz Gatesheada, davno sam to čitao u onom divnom tjedniku Supersport (nema veze s kladionicom). ''Sin metalca iz Gatesheada''. Bio sam klinac, i ne sjećam se više sa sigurnošću je li se taj tjednik točno tako zvao, no sjećat ću se te kovanice dok ne krepam, valjda.


Edit - evo gledam na imeniku Gatesheada, ima još uvijek dosta Shearera tamo. The seed is strong
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 12:12   #28
Dabi majstore
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 12:17   #29
Ček, tko je dozvolio da se ovo otvori? Ide pod ključ.

Tijs
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 12:29   #30
Zašto su predstavljeni rangovi od najslabijeg ka najjačem, mislim da bi bilo bolje obrnuto.
Mala zanimljivost: imamo jednog "našeg" igrača, pisao sam o njem i lani, Antoni Sarcevic je prešao iz Chestera u Fleetwood i očekuje se nastavak njegovih lijepih partija koje je pružao još kao igrač Chestera.
U konferenciji smo uz Luton i već spomenuti Chester, u drugoj ligi za Plymouth, u prvoj za Sheffield i Bristol, a u Championshipu za Ipswich i Nottingham, yawn.
Regionalno gledano, čini se da engleski sjever dosta kaska za jugom, da ne govorim o središnjem dijelu.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 12:54   #31
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Potcjenjuješ me Zato sam i napisao ''vuku korijene'', a ne ''rođeni'' u Gatesheadu

Stari mu je porijeklom iz Gatesheada, davno sam to čitao u onom divnom tjedniku Supersport (nema veze s kladionicom). ''Sin metalca iz Gatesheada''. Bio sam klinac, i ne sjećam se više sa sigurnošću je li se taj tjednik točno tako zvao, no sjećat ću se te kovanice dok ne krepam, valjda.
To je ova njegova izjava: ''Not bad for a sheet-metal worker's son from Gosforth''

Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Edit - evo gledam na imeniku Gatesheada, ima još uvijek dosta Shearera tamo. The seed is strong
http://lastnames.myheritage.com.hr/last-name/Shearer

Kad ga već spominjemo čestitajmo mu 43 rođendan kojeg danas slavi, u krugu bliže obitelji, nikad nije bio željan svjetla reflektora.
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 13:12   #32
Quote:
Dabizas kaže: Pogledaj post
To je ova njegova izjava: ''Not bad for a sheet-metal worker's son from Gosforth''
Ima to i sa Newcastleom:
http://www.theguardian.com/football/...ookoffootball2

Quote:
Dabizas kaže: Pogledaj post
http://lastnames.myheritage.com.hr/last-name/Shearer
Kad ga već spominjemo čestitajmo mu 43 rođendan kojeg danas slavi, u krugu bliže obitelji, nikad nije bio željan svjetla reflektora.


Sretan mu!
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 13:16   #33
Bravo, Dabi! Navijam za povratak Blackpoola u Premiership, osvojili su me dok ih je Holloway vodio u prvoj ligi.
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 14:36   #34
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Ajme Preat, nije ni tebi lako.
Zasto?
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 14:43   #35
Hajduk je godinama u banani, i Borussia je bila donedavno, o Leedsu da ne pričamo.
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 14:54   #36
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Hajduk je godinama u banani, i Borussia je bila donedavno, o Leedsu da ne pričamo.
A sto mogu kad me caca pretplatio na luzere.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 15:17   #37
Pa ne mora se nužno ćaćinim stopama, moj stari je bio za Hajduk i ManUtd, pa sam ja svejedno dobar dio života
proveo uz Dinamo i LFC. Kad se sjetim kakvih ratova je znalo bit još dok smo živjeli pod istim krovom.

edit: Dabi tema je vrh, popratiće se s istim guštom kao i Prem, kao i inače.
Lowryder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 15:48   #38
Ma "caca" je kod mene metafora za genetiku. Moj pokojni stari nije u zivotu vidio utakmice EPL-a.
__________________
Omnia vincit amor et nos cedamus amori
preatorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 16:43   #39
Ovi ne staju.

Quote:
Midfielder Scott Parker is likely to sign for Queens Park Rangers in the next 48 hours after manager Harry Redknapp agreed a £3.5m fee with Tottenham, reports the Daily Telegraph.

It is reported the England international, 32, is expected for a medical later today before completing a move to Rangers, bringing an end to his two-year spell with Spurs.
Dabizas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 16:57   #40
pročitano u jednom dahu. bez zajebancije

dubby, ajde nađi mi 2 kluba za koja navijam u nižim ligama. uvjeti isti ko za prem. pazi na boje
Play_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.