Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2023., 14:18   #1
Sezane

Je li netko narucivao sa Sezane web shopa, kakvo su brojevi?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Svastalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2023., 12:59   #2
predlazem ti da se pridruzis sezane facebook grupama (jedna je na francuskom al uvek mozes u browseru prevesti na engleski ako ne znas fr), grupe su aktivne, non stop recenziraju stvari (stavljaju svoje slike uz recenzije) posebno u fr grupi:

https://www.facebook.com/groups/218070481933022
https://www.facebook.com/groups/414645719846796/
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2023., 16:02   #3
Brojevi su razliciti, ovisno o kroju. Ispod svakog modela u opisu stoji ako si inace izmedju dva broja uzeti manji broj ili veci broj. Po tome skuzim je li manji model ili veci.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2024., 23:19   #4
pozdrav, zna li neko kako se vraća sezane narudžba?
kavopija-14 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 09:57   #5
Ja sam narucila prilicnu kolicinu stvari sa Sezane nakon dugo istrazivanja FB grupa i gledanja slika. Mislim da me nikada nista nije tako razocaralo kao te sve stvari sto sam narucila. Na slikama sve izgleda wow, uzivo jad i bijeda. Tako glupe krojeve nisam nikada vidjela (sve veste i majce su bile 2x sire nego duze), zbilja mi nije jasno kome to moze stajati. Mozda nekom od 150cm i isto toliko kila, meni na mojih 180 je duzina bila u rasponu od ispod sisa do pupka, a sirina da mogu jos jednom omotati majcu oko sebe. Materijali kao sve vuna i svila, ali tako losu tanku, pikavu i prozirnu vunu nisam nikada vidjela, svila isto jad i bijeda.
Narucila sam i jedne cipele u Mary Jane stilu na petu i skoro sam se pala naprijed kada sam ustala koliko su nestabilne.

Mozda sam stvarno imala jako lose srece, ali da od 7 narucenih stvari sve bude katastrofa mi vise djeluje da je problem u njima.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 12:31   #6
a, kako si to sve vratila nazad?
kavopija-14 is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 13:04   #7
Ne zivim u Hrvatskoj, sorry, kod mene je islo DPDom.
__________________
But I think that God's got a sick sense of humor and when I die I expect to find him laughing
Elbereth7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 15:46   #8
Znači da puno više daju na promociju nego na kvalitet. Šteta. Uštedila si mi vremena i živaca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2024., 23:30   #9
meni se čini da je kvaliteta ok, možda ne vridi baš toliko para za koliko prodaju, ali je kvalitetno. krojevi su stvarno čudni.
kavopija-14 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2024., 18:06   #10
evo, ako nekome drugome bude tribala informacija o povratu ... povrat se radi tako da se ispuni formular o povratu, na paket se napiše adresa (nema "naljepnice" sa kodom) i o svom trošku šaljete u francusku.
kavopija-14 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.