Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2016., 22:39   #21
Može mi neko preporučiti dobar smartwatch za iphone do 1500kn
__________________
I'm not crazy, my mother had me tested!!!
mikrofonija18si is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 19:19   #22
Pozdrav, ima li itko iskustva sa onim najjeftinijim smart watchima, 15$ na ebayu?
Valja li to icemu?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 19:23   #23
http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_159301.html

9$,hrvatski meni...sasvim ok,prikaz imena pozivatelja,možeš puštat glazbu...prikaz imenika,poruke...
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 09:46   #24
Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ima li itko iskustva sa onim najjeftinijim smart watchima, 15$ na ebayu?
Valja li to icemu?
Ovisi kaj ocekujes od sata. Necaku sam kupio jedan za 20$ i ok radi to sto moze raditi. Za par $ kupis i dodatnu bateriju pa si miran tjedan dana
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 20:22   #25
Dobro je to sto mu je baterija izmjenjiva.
Pogledat cu malo specifikacije i rewieve na youtubeu posto ima vise vrsta do 20$ pa uzet neki za probu, cisto iz znatizelje.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 12:24   #26
Može mišljenje o ovom satiću od strane nekoga tko nije laik kao ja...

http://www.everbuying.net/product1122064.html

Hvala!
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 11:47   #27
Nabavija san gt08,nema videozapis,ali ima probleme sa paljenjem sata.Nekad upali iz prve,nekad nakon pola sata.Nemam upute pa neznam kako treba pritisnut za upalit ga
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 07:46   #28
Dobar telefon za malo para

http://s.click.aliexpress.com/e/nIiq3jIY3


https://www.youtube.com/watch?v=3KaCv4Nx5yk
pelevs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 10:56   #29
Na stranu ovi kineski, ima li tko Sonyjev Samrtwatch 3 da podijeli svoje iskustvo, naime, nešto me kopka da i ja uletim u te vode...
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 20:29   #30
Povezivanje smart watch s mobitelom ?

Imam mobitel SAMSUNG „GALAXY A3“ i nedavno sam kupio ovaj smart watch (pametni sat). I sad kako bi stavio sat u funkciju moram ga povezati (bluetooth) s mobitelom ali neće, jer u uputama piše da moram na mobitel skinuti nekakav synch software, ali ne razumijem odakle da ga skinem i kako.
Ima li ko da pomogne

Evo šta piše u uputama

3.1 Download the sync software Scan or code, down load the APP which can match your android phone. This APP olny use for the Syne between watch and phone, will not take your phone GPRS.
If you already download the related softwares, please check the version and use the newest related softwares in order to ensure all function normal use.
Please update the software when it has new one.

3.2 Install and use the sync software Android Application installation:
Please install the android application in your smart phone. Your can storage it into your phone memory or install by Sync assistant. Android applications usage: (already installed) (Smart phone) Setting - Accessibility - Enter into Bluetooth notice (service), enabled this service, (please choose "sure" when shown a warning notices) the application runs on the background automatically and sync function will be switched on
bruto kaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 22:01   #31
Imaš ovdje temu o tom satu i preporučaju ove aplikacije.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 14:32   #32
Evo uspio sam nešto ali ima još nekih stvari koje mi nisu jasne.
Naprimjer kliknem na ikonicu “remote notifier” i piše “please install BT Notifier app in remote device”.
Isto se dešava kad kliknem i na “find me”
Nije mi jasno zašto to traži, kad sam na mobitel instalirao Bluetooth notifier
bruto kaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 14:57   #33
Probaj ovaj.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 18:49   #34
Probao sam i toga ali opet isto: “please install BT Notifier app in remote device”
Ne mogu vjerovat da je to toliko komplicirano, probao sam več 3 BT notifier aplikacije ali uzalud
Vjerovatno je problem u nekom podešavanju
bruto kaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2016., 11:57   #35
Kupio sam smartwatch DZ09 i zanima me na kom principu radi pedometer.
Uključio sam ga i dok sam stajao on je izbrojio nekoliko cifri, zatim napravio sam 2-3 koraka a na brojčaniku se povečao broj za oko 5.
palenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2016., 09:03   #36
Kupio bi tzv. pametnu narukvicu "IDO 003" i zanimaju me neki detalji.
Piše da ima ove mogućnosti:
Pedometar,Brojač kalorija ,Mjerač prijeđene udaljenosti

I sad nije mi jasno kako on broji korake, zatim kako mjeri potrošene kalorije i prijeđenu udaljenost (na kom principu).
Da li je to stvarno to ili je to neka prijevara
halter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 08:58   #37
Kako mislis prevara?
Stvar radi na principu najobicnijeg pedometra - broji korake.
I na temelju toga izracunava prosjecnu potrosnju kalorija i prosjecnu prijedenu udaljenost. Nije da je to sad u mjernu jedinicu tocno.
E sad, ako je dodano mjerenje pulsa to je kao bonus.
Nikakva revolucionarna sprava spremna za veleizdaju
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 22:17   #38
Quote:
mmarko40 kaže: Pogledaj post
Uključujem se sa par mjeseci zakašnjenja jer sam tek sada nabavio sat.
Nabavio sav ovaj sa slike iz pretposljednjeg posta (DZ09) i mogu ga samo nahvaliti.
Uzeo sam ga preko ebaya ali ne iz Kine već iz UK, tako da je zaobišao carinu,
plaćen je tek neznatno skuplje nego kod kineza, a došao je za sedam dana.

Ima utor za SIM karticu te utor za micro SD karticu. Ja SIM nisam stavljao,
a ubacio sam mu SD od 4GB. Bluetoothom se veže za mobitel, i misli da je BT slušalica.

Ako se ništa ne instalira na mobitel, radit će dojava poziva, ispis broja koji zove, javljanje i razgovor pomoću sata. Kod dolaznog poziva, ako se javite sa sata, phone audio ostaje na satu, a ako se javite mobitelom, nastavite pričati mobitelom.

Jedino što ne mogu riješiti je odlazni poziv, gdje mi phone audio uvijek odlazi na sat, te ga moram ručno prebacivati na mobitel svaki puta. Ovo zna biti iritirajuće. Možda ima neki način da se ovo automatizira, ali ja ga nisam za sada našao.

Ovakav sat od 20$ nije glupost, naročito za one koji imaju problema sa propuštenim pozivima jer ne čuju zvonjavu ili ne osjete vibraciju. Ženama koje drže mobitel u torbici, ovo će također biti korisno.

Ako se instalira neka "BT notification" aplikacija na mobitel, tada sat može primati sve poruke iz mobitela uključujući SMS, email i drugo.

Najgenijalnija fora mi je kad me netko zazove dok vozim, javim se sa sata i pričam dok su ruke na volanu.
Super post, hvala!!!
LanaMala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 08:35   #39
Bok,

jeste vidjeli kako je Oukitel nedavno predstavio svoj pametni sat pod imenom A58.
u principu uspoređujući druge pametne satove s ovim pametnim satom ipak postoje neke razlike, a nije samo razlika u dizajnu.



Prema riječima te kineske tvrtke, Oukitel A58 će koristiti super bluetooth vezu koja omogućuje stabilnu vezu do 80 metara,
dok je inače to do nekih desetak metara kod standardne bluetooth veze. Isto tako trebao bi imati puno precizniji senzor
za mjerenje broja otkucaja srca, a cijena mu je nekih 40$ što ga čini vrlo povoljnim.
za više informacija možete vidjeti ovdje

Zadnje uređivanje Modesty B : 03.07.2016. at 20:57. Reason: obrisan link. više informacija molim staviti na forum
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 19:06   #40
uzeo sam ovaj kineski smartwatch DZ09 i htio bih staviti u njega firmware da mogu dobiti dodatne funkcije i našao sam ovo: https://www.youtube.com/watch?v=299uX-rUwgA
pa ako netko može da mi objasni tko je već to prošao da li se tako stavlja firmware mislim iskustvo ako netko zna da nešto ne shebem
robi64 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.