Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2017., 13:20   #61
Quote:
dubrava kaže: Pogledaj post
S2 da ne spominjemo to je tapija, raden za djecu valjda
Što točno fali S2?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:01   #62
Pa ako si curka moze proc. Ako si musko. Onda fali isto sto i ovom.

Pez bomboni hahah.
Vrh, umirem svaki put kad vidim apple sat. Al zapravo je najbolji, sapphire staklo ako uzmete taj model je super prednost.
Plus funkcionalnost, brzina, otvara cijele poruke sto je iznenadjujuce da s3 ne. I glasovni odgovor radi extremno brzo i tocno, za razliku bilo kojem drugog sata, oa i bolje od s7 na kojem isto solidno dobro radi.
Ali taj izgled je ha-ha. Radje ga nosim bez remena u prednjem djepu kosulje

S3 ima najbolji izgled, ali bi isto volio da ima veci model. Manji srednji i veci(48-50mm)to bi bilo idealno. Ovako je sve to slicno, i moto i lg. Huawei je jos sitniji iako ima veci ekran od lga.

Nama izgled igra veliku ulogu, pa smo uz funkcionalnost veliku vaznost pridodali izgledu jer je to ipak sat(muski nakit), pa apple i s2 odmah ispadaju iz igre. Dok ce jedan frend zadrzat apple iako mu je uzasan, funkcionalniji mu je od s3.
Ako cemo realno, smartwatch je najkorisniji studentima, i tu je apple najmanji kad se skine remen, koji se full brzo skine

Ono sto je meni korisno na takvom satu je pregledat cijeli tekst a ne samo isjecak, allways on display da je solidan, i mozda navigacija ak se vozis na motoru, i sto veci ekran a da nije gear s koji je top geekovski. Iako bi navigaviju rijetko koristio frend je cesto na motoru pa je to uzeo u obzir koji bi si zadrzao.
Otkucaji, senzori, brojaci kalorije i te aplikcije ne uopce ne zanimaju.

Gear fit 2 je za trening najkorisniji, jer uz solidan prikaz na ekranu, je najprakticniji za trening. A korisne funkcije su mu stoperica, i mjenjanje pjesmi na bt slusalicama, iako se moze i preko njih mjenjat u 90% slucajeva. Ovo otkucaje srca i kalorije koriste amateri smekeri kojima je fora pratit neke netocne brojke. Eventualno gps pa da vidis koliko si km pretrcao i u kojem vremenu a i to otprilike varira. Ali se ravnas i tjeras drugi put na vise. Ako netko to koristi.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)

Zadnje uređivanje dubrava : 06.05.2017. at 19:05. Reason: Q
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:11   #63
Meni S2 izgleda solidno

Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:58   #64
Ma zbog velicine. Kazem ako imas full malu ruku, ili curka onda je ok. Ovako na prosjecoj ruci izgleda smjesno, dobro na moju ni ne pokusavam stavljat. S3 jos prolazi kolko tolko. Ali prava steta sta ne naprave jos vece satove a da solidno izgledaju. Da nisu geek gear s modeli. (Al dobri mi se smijemo frendu i kad je dobio mali rolex na poklon) pa mu stoji doma za ukras zbog te (ne)velicine.

Al dobro izgled je subjektivan, nekome je ovo i dovoljna velicina. Ali uvijek sam radje za gear fit nego s2 recimo, to je ipak narukvica(pa je ok da je tanka) i ne smeta dok treniras, a ekran je pregledan.
Al uzeli smo sve te prvenstveno da usporedimo malo, best buy i funkcionalnost. Al s2 nemrem smislit nikak s tim 1.2" u malom kucistu. Al svakome nesto odgovara. Ostalo stoji za sad. Ak netko nasao nacin da prati navigaciju na s3 neka javi.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 21:16   #65
Ne znam što ti točno treba, ali za S2 ima HERE maps (ugrađeno) i HERE navigator (treba instalirati) koji je jako hvaljen. Vjerujem da to vrijedi i za S3, budući da su softverski identični.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2017., 11:28   #66
EDIT: rijeseno!


Pozdrav,

imam neki smartwatch gt08 koji ima browser i whatsapp, ali ocito nekak se ne mogu spojiti na net, jer moram aplikaciju skinuti i nakon sto stisnem na download on nakon neko vrijeme prekine i pise error connection...

sta tocno moram utipkati u postavkama sata? na tomato mi pise ovo:

GPRS postavke
APN; Pristupna točka: tomato
URL servera, Server URL, MMS centar; Početna stranica: http://m.tomato.com.hr


a ja sam u postavkama ovo upisao:
Account name: tomato
APN: tomato
Username i password je prazno...

u dodatnim opcijama bi mogao jos upisati:
homepage, connection type, proxy adress, proxy port...

Zadnje uređivanje Cydia : 09.05.2017. at 12:30.
Cydia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 02:08   #67
Evo ak nekom treba super jednostavan i pristupacan cijenom sat, Xiaomi MI Band 2 je na nekom popustu, ja narucio sa Gearbesta, stigao je za 10tak dana (iz Belgije), original je i sve stima

http://www.gearbest.com/smart-watche...ml?vip=1315940
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 01:00   #68
ja imam http://opremise.com/pametni-satovi/1...ametn-sat.html
Najviše koristim mjerač kalorija i mjerač pređene udaljenosti.
Mjerač kalorija me potaknuo da se više krećem tako da sam i kilažu malo popravio
blaz1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 11:20   #69
Jel ima netko možda ovo čudo pa da podijeli iskustva?
http://www.ebay.com/itm/N20-Mate-Blu...SHJysJp707d9Jw
fudo san is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 13:15   #70
Nikako na kupovati v8
ovo je krs nad krsevima
razbio sam ga od besa

https://www.youtube.com/watch?v=_k4DLkKqv8Y
pelevs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 09:53   #71
Quote:
Poggiali kaže: Pogledaj post
Evo ak nekom treba super jednostavan i pristupacan cijenom sat, Xiaomi MI Band 2 je na nekom popustu, ja narucio sa Gearbesta, stigao je za 10tak dana (iz Belgije), original je i sve stima

http://www.gearbest.com/smart-watche...ml?vip=1315940
ja sam uzeo isti dan iz Kine, prva pošiljka se valjda zagubila, jučer je došao resend. Na displayu imam samo sat a koliko vidim po internetu trebao bih imati puno više opcija (prikaz koraka, HR...), caller ID ima
DonDuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 12:57   #72
Quote:
DonDuck kaže: Pogledaj post
ja sam uzeo isti dan iz Kine, prva pošiljka se valjda zagubila, jučer je došao resend. Na displayu imam samo sat a koliko vidim po internetu trebao bih imati puno više opcija (prikaz koraka, HR...), caller ID ima
Pa trebaš dodirnut ekran pa ti se promijeni prikaz na par sekundi i onda se vraća na sat. Prikazuje sat, korake i mjeri ti broj otkucaja srca. Preko Mi Fit aplikacije moguće je podesit još par stvari tipa caller id, alarm
Outback is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 15:07   #73
znam da moram dodirnuti, nije mi to jedina narukvica.. trebalo je u aplikaciji omogućiti koje stvari želimo imati dostupne na displayu
DonDuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 11:17   #74
Imam ovakav https://www.amazon.co.uk/LEMFO-Andro.../dp/B072DTF3QH

Zasad je ok, mada je znao par puta štekat jedino najveća mana jest brzo trošenje baterije ali sveosvemu jedan lijep i moderan smartwatch. Dobio skupa s njim i bežične slušalice s punjačem.

Bio jednom u T - Com - u i gledao one Galaxy watcheve kao i jedan lik pored i baš se raspitivao za taj Lemfo pošto se ne može kupiti kod nas.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:22   #75
Koliko dugo ti traje baterija i kako ju trošiš?
Uglavnom na pozive ili još nešto?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:34   #76
Što se tiče pražnjenja baterije, to sam skužio još kad sam ga počeo koristit negdje početkom 6. mj. i povezao Bluetoothom sa svojim mobom pa je u kraće vrijeme "spiskao" neloš postotak baterije isto vrijedi i za WiFi. Puni se preko docking stationa ( okrugli nastavak na koji se spaja kabel s USB izlazom pa može i na punjač za mob ) a kad dođe na nekih 20 posto baterije pita za uključenje moda za štednju baterije. Većinom drži dva ili tri dana bez previše korištenja.

Među osnovnim funkcijama ima i dvije za sportaše i rekreativce - brojač otkucaja srca i koraka. Dosad sam jednom zvao s njega, a ostalo gledao slike te datoteke u pdf formatu. Usprkos malim tipkama poruke se dobro pišu.

Jedino što mislim da bi mogao bit problem jest gdje nabavit takav isti remen za sat pošto ga nisam još vidio na Ebayu i Amazonu...
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 08:53   #77
Jel ima netko provjeren link za Mi Band 2 silikonski remen a da je original Xiaomi? Na njihovoj stranici pise da dolazi samo u crnoj, narancastoj, plavoj i zelenoj boji, medutim narucio sam vec 2 komada sa eBaya koji su u opisu bili "Original Silicon Wrist Strap for Xiaomi Mi Band 2" (jedan plavi i jedan narancasti) i u jedan uopce ne stane Band 2 a drugi nije ni blizu kvaliteti originala...
FICHO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 08:57   #78
Xiaomi Mi Band 2 Replacement Strap
Price: 1.99 USD (~1.69 EUR) - No price history for this item
Coupon code: 11NOV364
Gearbest Link: http://bit.ly/2gOJrGu
All current coupons: http://bit.ly/2gOl4ZC
Shipping time: on Oct 19
__________________
Hrky Prodaja:
hrki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 15:33   #79
Quote:
FICHO kaže: Pogledaj post
Jel ima netko provjeren link za Mi Band 2 silikonski remen a da je original Xiaomi? Na njihovoj stranici pise da dolazi samo u crnoj, narancastoj, plavoj i zelenoj boji, medutim narucio sam vec 2 komada sa eBaya koji su u opisu bili "Original Silicon Wrist Strap for Xiaomi Mi Band 2" (jedan plavi i jedan narancasti) i u jedan uopce ne stane Band 2 a drugi nije ni blizu kvaliteti originala...
Ja sam preko gearbesta narucio, najbrze dodje i mislim da je najpovoljnijji (pricam o original remenu)
Fora je da imaju samo Crni i zeleni.
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 22:42   #80
Narukvica XIAOMI Mi Band 2 ili Cubot V2

Pozdrav svima ! Da li netko zna,da li se jedna od ove dvije narukvice može koristiti bez instaliranog softwarea za mobitel ? Npr,koristiti kao štopericu ili kako recimo namjestiti vrijeme ili datum,tj da li se to uopće može ? Ono,vrlo jednostavno.Pitam zato što namjeravam kupiti jednu od njih kao poklon,a ta osoba kojoj kupujem narukvicu,nažalost ne voli narukvicu povezivati s mobitelom i instaliravati neke programe za aplikacije.Molio bih nekoga da mi objasni ukratko kako to sve funkcionira ?
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.