Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 20:00   #5901
Kakve ovo kipice drze u rukama? Sta sam propustila?
https://instagram.com/p/BVm-jkqlknp/
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:57   #5902
Evo boljeg snimka, Aras i Damla backstage.
DIO 1
DIO 2

Video s gale.. Aras: Ajde mala, baci hadbang. - Damla: Ne mogu, ispast će mi sise.

Ovdje je imala jedinstvenu priliku da safata Ćatinu pozadinu.

@Šejtanka, mislim da je to u vezi onog Minik Kalplere, humanitarne organizacije.

Bgm i komiser Selim ošacovao situaciju. A naše dvije ljepotice ko divovi tamo! Turci su inače strašno niski, čim si preko 170cm si ko izrod maltene. Haha.. sve što je visoko, op, ode u dizije.


Super komentar "Alyanaka". Aras/Mert - Kralj manijaka :rofl
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:08   #5903


Premijera u Čileu 27.06. od 23h na kanalu Mega. Na istom kanalu im već mesecima uspešno ide i Feriha, od 19h.
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:09   #5904
Zaboravile ste mi prijaviti legendarnu scenu Gozde Kansu i Arasa u emniyetu kad saznaju da je Dzelos umro.

I zaboravile ste mi raportirati quote dizija celog - Đoko:
Ćevabdzijo zavrsi i ti na kraju ko ćevap.

Mina draga, dozivasmo ti i ja dzabe kara carsaf od septembra. Na kraju jedini carsaf kojeg smo gledale je cicekleri carsaf i Fusun umotanu u njega. Sudbino ku...
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:21   #5905
Quote:
friend kaže: Pogledaj post

Premijera u Čileu 27.06. od 23h na kanalu Mega. Na istom kanalu im već mesecima uspešno ide i Feriha, od 19h.
Sinkronizirani Cato Nije to onda to...

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
buba_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:24   #5906
Đoko je moje zaduženje ali još nisam pogledala epizodu s prijevodom pa kusura bakma, Lenkacim.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:27   #5907
Tigrica
https://instagram.com/p/BVnOPmdlfju/
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:43   #5908
Ja upravo završila s gledanjem. Nikad lepši kraj nekog dizija nisam odgledala. Hvala im što su ga ovako napravili. Prekrasno. Zadnje scene su prekrasne.

I Dželalov kraj je bio famozan. To što su izveli da mu se ukažu Jusuf i Melek bilo je maestralno.

Upravo onako kako treba priredili su kraj svakom liku. Davutov kraj (Riza u zadnoj svojoj sceni setio se da odglumi ipak nešto #nikadnijekasno ) mi je ipak ponajbolji - Da li ti možeš meni da vratiš Melek? Lepo su mu stavili tačku na I.

Iako, koliko sam shvatila i Fulya je umrla. Jedino ne znam kako će to sad izgledati u čistilištu kad je Davut otišao ka Melek, a za njim stigla i njegova bičarka Fulya. Da ne bude gužve malo gore?

Zbog kraja dizija zaboravila sam sve gluposti kojih je bilo. Icerde se sada službeno popeo na top all time turkiš dizija za mene. Jako sam sretna da sam gledala ovaj dizi i da sam ga pratila ovde s vama. Mislim da smo pionirke nečega što će se dugo pamtiti u turkiš dizi istoriji i da je u mnogočemu ovo projekat koji će zadati neki nove trendove. Svakako bih volela ponovo gledati nešto ovakvo od Turaka, uz nešto ozbiljnije scenariste.

Rezime svega još napišem za vikend. Ljubac svima.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 00:05   #5909
Selebriti šminker Fezi Altun.


Inače su mediji prepuni finala i gala večeri, samo pozitivno sam pročitala, ali što drugo i da napišu? Još jedan video prije finala, izjave glumaca, poziranje itd. Zaista su otišli u velikom stilu, slažem se s Lenkom, i ja ću se osvrnuti preko vikenda nešto podrobnije, sad onako random slažem utiske.

Ovo je netko snimao atmosferu u sali prilikom prikaza jedne od zadnjih scena u Insajderu, a pazite publiku! Pazite uzvike kad se na 00:18h pojavi Mert/Umut, znači, totalni raspašoj, ovacije, jer se nije znalo do tada je li živ ili mrtav. Ono, točno čuješ kako svima pada kamen sa srca. Fenomenalno! A i Đoko je dobio aplauz.



Vidim da 2 Ay yapimove serije (BSAG i KS) završile tragedijom, naša mutlu son, ostaje sutra CvG.

E da, bilo je naravno i tračeva, recimo, u emisijama glavna tema kako su se Duygu i Ćato maksimalno izbjegavali nakon što je ašk završio.

Veli jedna na FB koja nije gledala finale, a vidjela ovaj kolaž, čekaj, jel to Sarp na kraju oženio Eylem???

Mali Mert/Umut, oh, kako je to slatko dijete. Evo mališa i drži govor. Presladak je, a naši dečki ga bodre. Mala Eylem uvijek kod Ćate. Haha..




Snimanje scene. Tu je i redatelj, sufleri & co.


***

Btw, pogledajte što su si Bugarke spremile na forumu za finale. Jesu li jače od nas, ili?


***

EDIT: još nešto, pišem post o obrazovanju glumaca i naletim na muža "Fazile" - naš Kosta (Ercan Kesal) koji se roštiljao u Mercedesu, Leylin brat! A pazite što je čovjek zapravo po zanimanju - LIJEČNIK!
Quote:
Nazan Kesal, djevojački Kırılmış, 48g. (Fazila) - ovo joj agencija, završila glumu na Fakultetu lijepih umjetnosti Sveučilišta Dokuz Eylül (İzmir). Muža sam gledala u Insajderu, inače je završio medicinu, radio kao liječnik u Keskin Devlet Hastanesi (državnoj bolnici Keskin), a za glumu ga 2002. g. u 42. godini života otkrio Nuri Bilge Ceylan. Nakon toga dobija brojne nagrade kao scenarista i glumac. Eto vidite, nikada nije kasno za preokret u karijeri!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 22.06.2017. at 00:36.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 01:15   #5910
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Ovo je netko snimao atmosferu u sali prilikom prikaza jedne od zadnjih scena u Insajderu, a pazite publiku! Pazite uzvike kad se na 00:18h pojavi Mert/Umut, znači, totalni raspašoj, ovacije, jer se nije znalo do tada je li živ ili mrtav. Ono, točno čuješ kako svima pada kamen sa srca. Fenomenalno! A i Đoko je dobio aplauz.
Sarp je dobio stvarno aplauz, ali kad se pojavio Mert - pa to su bile luđe ovacije nego da je Besiktas postao sampion Lige prvaka. :klap:

Đoke mi je malo zao na kraju. Naravno da je neoprostivo sto je ucinio, ali mi je postao takva legenda kad im pomaze u zadnjim epkama. Njemu i Alyanaku su pisali takve genijalne replike.

Jedna od najjacih njegovih baza bila mi je kad je Melek otkrio sto je Celal uradio Mertu pa onda kaze: Eto, na kraju ispada da sam vam ja bio jedini pravi otac.

Devam et Yilmaz biraders!

A Alyanak pobjegulja i njegov moto: Tko bjezi njegova majka ne place. Vrh.

Inace Mert nije bio neka dobrica, neka je u zatvoru, svidja mi se da nisu tu prećerali. Al isto su imali i racionalno obrazlozenje za malo srecniji kraj pa je tako Mert mogao imati status svedoka pokajnika i biti oslobodjen zatvora, a Đoku su nakon svog halala njegovog mogli pustit da jopet nestane na 20 godina. Po onom principu Koliko puta si umro Coskune? Vala prestao sam da brojim.

Za sto konkretno je Alyanak u zatvoru? To mi je nejasno. Nije nikog ubio, nisu ga nikad safatali u mutnom poslu, a jednom ono s drogom i Jasarom kad je bilo se izjalovilo. To mi nema bas smisla. Sakal je zasluzio biti novi kralj mahale.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 07:37   #5911
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Sarp je dobio stvarno aplauz, ali kad se pojavio Mert - pa to su bile luđe ovacije nego da je Besiktas postao sampion Lige prvaka. :klap:

Đoke mi je malo zao na kraju. Naravno da je neoprostivo sto je ucinio, ali mi je postao takva legenda kad im pomaze u zadnjim epkama. Njemu i Alyanaku su pisali takve genijalne replike.

Jedna od najjacih njegovih baza bila mi je kad je Melek otkrio sto je Celal uradio Mertu pa onda kaze: Eto, na kraju ispada da sam vam ja bio jedini pravi otac.

Devam et Yilmaz biraders!

A Alyanak pobjegulja i njegov moto: Tko bjezi njegova majka ne place. Vrh.

Inace Mert nije bio neka dobrica, neka je u zatvoru, svidja mi se da nisu tu prećerali. Al isto su imali i racionalno obrazlozenje za malo srecniji kraj pa je tako Mert mogao imati status svedoka pokajnika i biti oslobodjen zatvora, a Đoku su nakon svog halala njegovog mogli pustit da jopet nestane na 20 godina. Po onom principu Koliko puta si umro Coskune? Vala prestao sam da brojim.

Za sto konkretno je Alyanak u zatvoru? To mi je nejasno. Nije nikog ubio, nisu ga nikad safatali u mutnom poslu, a jednom ono s drogom i Jasarom kad je bilo se izjalovilo. To mi nema bas smisla. Sakal je zasluzio biti novi kralj mahale.
Ne umanjujem Mertovu genijalnost Lenka al mislim da je takva eksplozija nastala kada se Mert pojavio jer su nam dali sretan kraj. Sarp se pojavio i ekipa je zadovoljna i aplauz je tu al svi smo sa zadrzanim dahom cekali da vidimo hoce li se i drugi brat pojavit I kada je doskakutao je postalo jasno da imamo sretan kraj i da je Yilmaz family na okupu napokon.

Sto se zatvora za Alyanaka i Doskuna tice - pitanje je cijelo vrijeme bilo hoce li dobro pobijediti kako je Yusuf najavio -da dobro mozda pobijedi jednom u 40 godina. A kako je dobro pobijedilo morali su i oni u zatvor. Doko je krao djecu i izrabljivao ih a Alyanak je ako nista drugo ipak mafijozo i bio je umijesan u planiranje Mestanove smrti. Nije da moras nekog ubit da bi zavrsio u zatvoru. Mert je u zatvoru samo zbog odavanja info Celalu.

Meni ok ovakav kraj.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
buba_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 12:04   #5912
Novine su pune članaka o finalu i gala večeri.
Insajderova veličanstvena večer; Insajderov sretan kraj; Celalov kraj. Insajder se oprostio od ekrana nezaboravnim finalem; Večer ponosa za Show TV; Sretan kraj za Insajdera by dizi doktoru Oya Dogan;



Prevest ću članak dizi doktorice Oye Dogan.
Quote:
Više puta sam rekla da sam nezadovoljna ovom sezonom. Uvijek je bilo barem 5 serija koje sam gledala, nažalost, ove sezone sam tražila iglu u plaštu sijena.

Prva epizoda Ay yapimovog i Show TV-ovog projekta me ostavila neodlučnom. Nisam mogla odlučiti jesam li unutra ili vani. No, nakon druge epizode su nas uvukli u priču, pa sam svaku epizodu čekala s velikim nestrpljenjem. Iako se tijekom 39 epizoda scenarij ponekad ponavljao, koncept serije je bio jasan, priča je bila puna neočekivanih obrata i prevrata, veličanstvena režija, a prije svega pohvale glumačkom performansu - sve je to uradilo svoj posao.

Çağatay Ulusoy je odlično iznio ulogu Sarpa, istovremeno smo ga gledali kao policajca i mafijaša. Isto važi za Merta kojeg je glumio Aras Bulut İynemli. Oni su dva nepomirljiva neprijatelja, a istodobno braća razdvojena u djetinjstvu. Çetin Tekindor je postao pravi fenomen u svojoj ulozi kebapçı Celala. Mustafa Uğurlu je stvorio nezaboravnog Yusufa Müdüra. Neutješna majka Nihal Koldaş nas svakog tjedna natjerala da suosjećamo s njom. Bensu Soral je seriju počela sporo, ali je svakog tjedna napredovala u performansu. Damla Colbay, novinarka Eylem, bila je previše naivna za našu profesiju, ali je u seriji bila simbol čistoće (nevinosti). Gözde Kansu nam se u svakoj seriji pojavi kao nova žena. Kao supruga ćevabdžije Celala nas Yeşim držala u ambivalenciji. Rızi Kocaoğluu odlično idu uloge psihopata. Nakon Temmuza u "Ezelu" je kreirao jedinstvenog Davuta. Uğur Yücel se kasnije pridružio postavi, ali svi su ga zavoljeli u ulozi Kudreta. U posljednjim epizodama se Insajderu pridružio Levent Can i kao Haluk Müdür Celala strpao u zatvor. Jedna od snaga serije bila je i prekrasna kinematografija. Yıldıray Şahinler je tako oživotvorio lik Alyanaka, da je svoje ime upisao u kategoriju legendi. Sramota me je reći da do sada nisam znala za glumca Nebila Sayına. Odigrao je Coşkuna na način da smo bili rastrzani između mržnje i ljubavi. Seyithana Özdemira sam gledala u "Sarmaşık", ali je u Insajderu kao Minik bio drugi čovjek. Na kraju je svojom žrtvom zaslužio pljesak.

Treba da zahvalimo i svim sporednim glumcima, jer i bez njih serija ne bi bila to što jeste: Duygu Sarışın (Sema), Barış Kıralioğlu (Musa), Uğur Yıldıran (Selim), Deniz Gürzumar (Barış), Esra Kılıç (Fulya), Beran Soysal (Gökhan), Erdağ Yenel (Berke), Tevfik Erman Kutlu (Barbaros), İlber Uygar Kaboğlu (Mustafa), Çağan Efe Ak (küçük Sarp), Emir Dinçer (küçük Umut) itd.

Scenaristi Ertan Kurtalan, Toprak Karaoğlu i Volkan Sümbül, hvala na pisanju (neka im je zdrava olovka/kalemine sağlık)! Ne može svatko 39 tjedana po 140 minuta pisati akcijsku seriju, a da pri tome ne izgubi ritam. Redatelj Uluç Bayraktar je nesumnjivo projektima "Ezel", "Karadayı" i "İçerde" u povijest turske televizije uveo drukčiji pristup režiji.

Finalna večer je održana u Međunarodnom kongresnom i izložbenom centru Lütfi Kırdar, Istanbul u suradnji s humanitarnom zakladom Mika-Der "Mala srca (Minik kalpler)". Jer Insajder nije bio samo serija, pretvorio se u društveno odgovoran projekt. Prodavale su se ulaznice za finale, a zarada je proslijeđena rehabilitacijskom centru MİKA-DER İÇERDE. Za mene je ovo prvo iskustvo da gledam finale s publikom (fanovima). Prvi put sam svjedočila frenetičnom pljesku kad su negativci urmli. Dolazim do zadnje epizode..

Tjednima su svi iščekivali, tko će umrijeti, Sarp ili Umut? Ali u ponedjeljak sam napisala, Insajder je poznat po preokretima. Neće uraditi očigledan kraj. Pogotovo gledatelji su zahtijevali da on bude sretan. Epizoda je počela..

Prvo nas scenarij naveo da pomislimo kako je umro Sarp, a malo kasnije Celal. Bilo je očito da zapravo nije mrtav. Takva smrt ne bi bila prikladna za Celala. Nakon nekoliko minuta je bilo jasno da nije umro. (moja nap. ovo vjerojatno opisuje kompletan showdown u hangaru kad se nije znalo tko je koliko ranjen, tko je živ, a tko mrtav, reklamlar, povratak, a ono, stoji Celal - last man standing, sam tada napisala). Potom su svi pomislili da će umrijeti Umut. Na kraju su se suočili Sarp, Umut i Celal. I sretan kraj! To nitko nije očekivao! Davut i Celal su urmli dostojno vlastitim likovima (dobili su po zaslugama). Samoubojstvom. Sarp i Umut se od serije opraštaju kao na samom početku, jedu salçalı ekmek (nap. ljuto-slani namaz sa sirom, rajčicom i začinima). Serija završava prekrasnom muzikom Toygara Işıklıja.

Dakle, u sezoni 2016.-2017. stvoren je nestilizirani svijet na TV kanalu koji nije rejting-rekoder, ispričana je crna (tamna) priča. Svi su mislili da to nitko neće gledati, ali gledatelji su nagradili uloženi trud i autentičnost. Zadnja epizoda je u total kategoriji ostvarila 8.76%, znači da je od 100 gledatelja 22 gledalo Insajdera. A AB kategoriji su postigli 11.87%, 30 od 100 gledatelja je pratilo Insajdera. Stoga, svima koji su sudjelovali u ovom prekrasnom projektu, mnogo hvala!
Sinasi nas počastio s 2 fotke zadnje scene u zatvoru.
Yilmaz aile. Yilmaz aile + Sinasi. Yilmaz aile + cijela ekipa.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 22.06.2017. at 12:18.
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 13:32   #5913
Nisam bas gledao svaku epizodu citavu, pa mi nije jasno sta je bilo s onog policajca sto ga je Mert ubio?? On je pucao a ne Celal koliko sam shvatio, znam koliko mi je bilo krivo ispade momak crnjak a ni kriv ni duzan nasjede na igru..
mecs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 13:41   #5914
Quote:
mecs kaže: Pogledaj post
Nisam bas gledao svaku epizodu citavu, pa mi nije jasno sta je bilo s onog policajca sto ga je Mert ubio?? On je pucao a ne Celal koliko sam shvatio, znam koliko mi je bilo krivo ispade momak crnjak a ni kriv ni duzan nasjede na igru..
To je 7. ep mislim, a upucao ga je Celal naravno

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 15:14   #5915
Vidim da je Karasevda zavrsila tragicno. Zamisli, mucis se i gledas seriju 70+ epizoda da bi te na kraju ispalili.

Sad mi jos draze sto su nas nasi postedeli toga.

Moram da pohvalim prsten. Abi se bas otvorio iako je Umut birao. Je l' Koçak gold bio sponzorr? Sramota da nije, a smarali su nas mesecima.
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:14   #5916
A ja vidim da je Novatv nakon nje otkupila Bana sevmeyi anlat, koja je bila toliko zanimljiva da sam prestala gledati nakon druge epizode. Ukinuli su je nakon 20 ep zbog rejtinga tabi.
Mislim se da pošaljem Novoj jedan poduži mail o Insajderu.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 23:04   #5917
Pogledala i ja ovu zadnju s prijevodom. Sto se tice finalne scene i ukazivanja Yusufa i Melek, za Melek ok, ali ukazivanje Yusufa, nigdje veze. Bas se Dzelal u zivotu bavio Yusufom, ni ne sjeti ga se, a sad u takvom momentu mu se ukazuje Yusuf. Logicnije je bilo da mu se Kudret ukazao.

I jos nesto, posto je serija zavrsila, da ne ostane nespomenuto, jer mi se gadilo citavu seriju. Nokti Cetina Tekindora.
Da li uvijek ima kandze ko u orla ili je je zbog uloge ne znam, ama fuj!

I zasto je Umut razvezao kosu prije obracuna sa Dzelalom i Fulyom? Sta je to trebalo da znaci?
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 00:57   #5918
Pogledah i ja s prevodom i zadnju i predzadnju. Predzadnja mi je predobra bila. Zadnja tu i tamo, nekako me je dosta smorila pogotovo dok sam je gledala live, ali je kraj divan, prosto nevjerovatan!

Svasta bih nesto kuckala, ali mi se ne da kritikovati sad kad je zavrseno. U sustini ono sto mi se svidja to je sto svako dobio zasluzen kraj. Pravda je bas zadovoljena, a to do sada sa Turcima nikako zajedno nije islo.

Poprilican broj turskih serija sam na neki nacin pratila, ali rijetke su one koje sam odgledala do kraja. Kad se sve zbroji i oduzme, Icerde mi je u vrhu liste. Ono po cemu cu ga definitivno pamtiti je to sto sam zahvaljujuci njemu otkrila Arasa.

Osvrt na likove:
Mert/Umut - od prve do zadnje epizode sam sa tim likom prozivljavala sve sto ga je snaslo. Savrseno izneseno od strane Arasa. Ono sto zamjeram scenaristima je sto Mert nije izabrao pravu stranu prije nego sto je saznao da je Umut.
Sarp - Nadrndan. Konstantno, do pred sami kraj jedna te ista nadrndana faca. Tek nakon otkrica Umuta to se mijenja valjda sto Cato pocinje da glumi a ne samo da otaljava posao.
Merp - Savrsen!
Eylem - U drugoj polovini serije ne znam ko mi je vise isao na zivce ili Damlina (ne)gluma ili scenaristicko debiliziranje njenog lika. Ali zahvaljujuci kreditu sa pocetka medju drazim likovima mi je bila.
Eymer - Dobro poceli, onda ga ama bas upropastili, na kraju skupljaj mrvice i daj sta das. Moglo se daleko vise sa njima, pogotovo tamo nakon 11ep kad se medju njima bas osjetila vibra. Bilo kako bilo, bila i ostala Eymerovka.
Melek - zbog lose glume nikako taj lik nisam mogla dozivjeti. Otkako je postala rahmetli, ni jedne sekunde mi nije zafalila.
Sarmel - nepostojeci.
Fusun - nekako sam je istrpila.
Celal - preglumljavanje. Za zadnju scenu Cetinu svaka cast, sve ostalo karikatura od lika. Mislim da su ga trebali malo realnijeg napraviti, a ne da 38.5ep gledamo svemoguceg Celala.
Kudret - klovn. Koja mu je uopste svrha bila?!
Policija - glupani. Svi do jednog! Prosto je boljelo gledati koliko su nesposobni.
Djoko - nekog scenaristi upropaste, a nekog preporode. Djoko je imao srece. Odlicne izvale, ali ono mucenje brace koje nam je prethodno priredjivao mu zaboraviti ne mogu. Neka njega u zatvoru.
Alyanak - ako kad budem gledala ponovo Icerde uzecu papir i olovku i njegove izjave zapisivati.

U kompletu Yilmazi neodoljivi. Milina ih gledati.

Eh kad bi negdje bila kolekcija gifova Arasovi faca. Covjek nema sta nam nije prikazao. Mis mi je vrh!
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 15:52   #5919
@Sejtanka

Odvezao je kosu da bi mogao preciznije da pogadja.

https://www.instagram.com/p/BVrryDslffe/
Evo ga Riza sa Ulucem u meni najdrazem gradu. Aferim. :klap:
Ivythequeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:28   #5920
Quote:
Ivythequeen kaže: Pogledaj post
@Sejtanka

https://www.instagram.com/p/BVrryDslffe/
Evo ga Riza sa Ulucem u meni najdrazem gradu. Aferim. :klap:
Vidjela sam. Opet je otisao s jaranom, a piletinu nije poveo.
Na kraju ce njega da ozeni.

A lijep je na toj slici.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.