Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2017., 15:45   #1701
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=qWiMNphIh5c

podsjetilo me na neke rasprave s ove teme
Oke, objasni se što ti je to trebalo da ubiješ temu?

@Yuna, gdje je update?
mužjak is offline  
Old 01.08.2017., 23:17   #1702
Talking

Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ja tako vidim tvoju reakciju, "ja to znam...." :klap: awwwwwn..... :klap:


Ccc, samo odgovaram na tvoju provokaciju da mi netko imponira i laže da sam ju doveo do devetog neba i nazad.

U prijevodu, ako hoćeš lagat nekome tko se razumije - ne možeš. To je bio smisao, a ne da ženu spajam na poligraf nakon sexa.
Tješi se tješi.

Ne crvene se sve žene nakon orgazma. Ja se npr. nikad, pa ni tada, ne crvenim.

Zjenice se ne šire isključivo zbog orgazma. Postoji desetak različitih razloga zbog kojih se zjenice mogu širiti. Jedan od njih je intenzivno razmišljanje. Kao npr. razmišljanje kako opsesivnom muškarcu što bolje odglumiti orgazam.

Puls se također ne ubrzava samo zbog orgazma. On se btw. ubrzava tijekom "penjanja" ka orgazmu. A žene kad i ne svrše često znaju doći tijekom odnosa tik do orgazma i jednostavno ga ne doživjeti. I tada puls divlja. Da ne pričam kako se ubrzanje pulsa može bez problema sfejkati takvima koji se za vrijeme seksa umjesto seksom bave investigativnim aktivnostima. Meni se npr. ubrza samo kad nakratko zaustavim dah.


Sukus: ako se namjeriš na glumicu, prije ćeš poligrafom doći do istine nego člancima iz Cosma.
Drugim riječima, niti jedan muškarac ne može sa stopostotnom sigurnošću znati da je žena svršila. To je jednostavno činjenica. Znaš li btw. da su puni internetsi žena koje pitaju druge da li su svršile? Meni nepojmljivo, ali eto, očito ima i takvih. Znači, postoje tamo neke žene koje ne znaju pouzdano da li su svršile, ali ti bi po onome što si napisao znao bolje i od njih samih.

Usput, ne kužim tu opsesiju nekih ženskim orgazmom.
Kao što ne kužim decidiranost da baš tebi nitko nešto ne može podvaliti. Onako, gradiš odnos na nekom baznom povjerenju i nadaš se da nasuprot sebe nemaš lažljivicu. To bi valjda trebalo biti dovoljno, kad se već majka priroda nije pobrinula da simptome ženskog orgazma drugima učini specifičnim i pouzdanim.

Za svakog muškarca i ženu bi trebalo biti top da u seksu nasuprot imaju osobu koja vodi brigu o partneru u okviru normale i da jednostavno opušteno uživa, a ne da zbraja i oduzima onda kad u glavi ne bi trebao imati niti jednu misao.
choupette is offline  
Old 01.08.2017., 23:57   #1703
Oh, opet ste načeli temu

Update je da updatea nema. Vidjeli smo se dva puta krajem 6. mjeseca na kratko. Htio je opet intimno druženje, al sam ga odbila.
Prva dva mjeseca su mi bila dosta teška, al sad ga već lagano zaboravljam. Lažem, mislim svakih 5 minuta na njega, ali više ne boli i nemam osjećaje prema njemu, samo mi se tu i tam na par sekundi zasuze oči. Fali mi sex i druženja s njim. Nešto tako dobro nisam nikad doživjela i jako mi je žao kaj sam ostala bez toga jer se takve stvari rijetko ponove u životu, al ovako je jedino fer prema oboje. Zašto bi ja bila sretna a on ne? Očito nije bio dovoljno sretan samnom ako me nije poželio za nešto više i to mi je svakodnevna mantra koja za sad super djeluje!

Eto, to je to
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 02.08.2017., 10:45   #1704
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Oh, opet ste načeli temu

Update je da updatea nema. Vidjeli smo se dva puta krajem 6. mjeseca na kratko. Htio je opet intimno druženje, al sam ga odbila.
Prva dva mjeseca su mi bila dosta teška, al sad ga već lagano zaboravljam. Lažem, mislim svakih 5 minuta na njega, ali više ne boli i nemam osjećaje prema njemu, samo mi se tu i tam na par sekundi zasuze oči. Fali mi sex i druženja s njim. Nešto tako dobro nisam nikad doživjela i jako mi je žao kaj sam ostala bez toga jer se takve stvari rijetko ponove u životu, al ovako je jedino fer prema oboje. Zašto bi ja bila sretna a on ne? Očito nije bio dovoljno sretan samnom ako me nije poželio za nešto više i to mi je svakodnevna mantra koja za sad super djeluje!

Eto, to je to
Ja sam kriv, nije me bilo neko vrijeme, a zanimalo me. Znaš da je znatiželja ubila mica macu.

A gle, lijepo ti je rubylee rekla tko je idealan za tebe.

Tako da, nemoj se na njega osvrtati, nego odi dalje. Po mogućnosti - opet otvori temu jer zanimljivo je čitati tvoje komentare na vlastite životne situacije.
mužjak is offline  
Old 02.08.2017., 11:09   #1705
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Tješi se tješi.

Ne crvene se sve žene nakon orgazma. Ja se npr. nikad, pa ni tada, ne crvenim.
Znam. Čak ni te koje se "zacrvene", nije pravilo da se uvijek "zacrvene". Međutim, ako se to DESI, to je gotovo siguran znak.

Već sam imao raspravu s nekim tko je slabo potkovan logikom o tome. Ako je crvenilo SIGURAN ZNAK, ne znači da vrijedi i suprotna relacija.

Quote:
Sukus: ako se namjeriš na glumicu, prije ćeš poligrafom doći do istine nego člancima iz Cosma.
Niti najmanje me ne dotiče činjenica da postoje žene koje iz nekih čudnih, sažaljenja vrijednih razloga, imaju potrebu odglumiti orgazam.

Ali očito je jako bitno za tebe, jer si odgovorila na 2 mjeseca star post.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 12.11.2017., 17:48   #1706
Ima li neki update..
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 12.11.2017., 18:47   #1707
Nema baš ništa.
Pokušao je do 10. mjeseca održavat nekakvu prijateljsku komunikaciju, jednom se napalio na sliku moje guzice na facebooku, ali sam odgovarala užasno hladno i nezainteresirano pa je skužio da je bolje da odjebe i s vremenom skroz odustao. Već kojih mjesec dana nismo uopće u kontaktu.

Još uvijek mi jako fali, ali više ne boli, rane zarastaju napokon. Bol se pretvorila u prazninu i ravnodušnost. Potrajat će još minimalno 6-12 mjeseci do potpunog ozdravljenja. Ta priča je definitivno završila, a za neku novu nemam još ni snage ni volje...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 12.11.2017., 18:50   #1708
Pa bar možeš uživat u soliranju.
mužjak is offline  
Old 12.11.2017., 18:51   #1709
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nema baš ništa.
Pokušao je do 10. mjeseca održavat nekakvu prijateljsku komunikaciju, jednom se napalio na sliku moje guzice na facebooku, ali sam odgovarala užasno hladno i nezainteresirano pa je skužio da je bolje da odjebe i s vremenom skroz odustao. Već kojih mjesec dana nismo uopće u kontaktu.

Još uvijek mi jako fali, ali više ne boli, rane zarastaju napokon. Bol se pretvorila u prazninu i ravnodušnost. Potrajat će još minimalno 6-12 mjeseci do potpunog ozdravljenja. Ta priča je definitivno završila, a za neku novu nemam još ni snage ni volje...
čekaj malo, fali ti a izbjegavaš ga.
u čemu je klica?
Kapo O'makine is offline  
Old 12.11.2017., 18:56   #1710
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Pa bar možeš uživat u soliranju.
Pojasni to malo.
Uživanje..na koji način točno?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 12.11.2017., 18:58   #1711
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nema baš ništa.
Pokušao je do 10. mjeseca održavat nekakvu prijateljsku komunikaciju, jednom se napalio na sliku moje guzice na facebooku, ali sam odgovarala užasno hladno i nezainteresirano pa je skužio da je bolje da odjebe i s vremenom skroz odustao. Već kojih mjesec dana nismo uopće u kontaktu.

Još uvijek mi jako fali, ali više ne boli, rane zarastaju napokon. Bol se pretvorila u prazninu i ravnodušnost. Potrajat će još minimalno 6-12 mjeseci do potpunog ozdravljenja. Ta priča je definitivno završila, a za neku novu nemam još ni snage ni volje...
Sad sam išao ponovno pročitati one prve postove na temi
mgrci43 is offline  
Old 12.11.2017., 19:00   #1712
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Pa bar možeš uživat u soliranju.
Prva pomisao na soliranje i druge likove mi je:
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
čekaj malo, fali ti a izbjegavaš ga.
u čemu je klica?
Zato jer znam da me ne želi. Nije me ni jednom poželio vidjet i niti jednom nije došao u Zagreb zbog mene, nije mi od kad je otišao poslao ni jednu ljubavnu poruku iz koje bi se moglo isčitati da mu je bar mrvicu stalo (osim par seksualnih ), par puta mi je odgovorio tek nakon dan-dva, a bio je online, jer sam mu totalno nevažna, ono baš me preočito frendzonirao

I kaj ću nego povuć se. Nema smisla trčat za nekim kome si važan ko žvaka na cipeli.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 12.11.2017., 19:01   #1713
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pojasni to malo.
Uživanje..na koji način točno?
Svako drugačije definira osobno uživanje i načine kako samog sebe razmazit.

Postoji cijeli niz stvari koje možeš napravit bez grižnje savjesti dok si solo u odnosu na vrijeme kad si u vezi.
mužjak is offline  
Old 12.11.2017., 19:04   #1714
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Svako drugačije definira osobno uživanje i načine kako samog sebe razmazit.
Postoji cijeli niz stvari koje možeš napravit bez grižnje savjesti dok si solo u odnosu na vrijeme kad si u vezi.
Nisi objasnio. Zašto ne kažeš izravno i otvoreno na šta si ciljao?
Kakva grižnja savjesti?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 12.11.2017., 19:12   #1715
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Nisi objasnio. Zašto ne kažeš izravno i otvoreno na šta si ciljao?
Kakva grižnja savjesti?
Jer nisam ciljao na ništa. Znam da si pomislila na neobavezni sex.

Ne mogu njoj govoriti što da radi, valjda zna što joj znači osobni užitak.

Nekome je to izoliranje u svoj svijet, nekome skupljanje frendova, nekome putovanje,...

Što si toliko zapela?
Ako te zanima što je meni uživanje u soliranju, onda tako i napiši.
mužjak is offline  
Old 12.11.2017., 19:19   #1716
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Jer nisam ciljao na ništa. Znam da si pomislila na neobavezni sex.

Ne mogu njoj govoriti što da radi, valjda zna što joj znači osobni užitak.

Nekome je to izoliranje u svoj svijet, nekome skupljanje frendova, nekome putovanje,...

Što si toliko zapela?
Ako te zanima što je meni uživanje u soliranju, onda tako i napiši.
Pa ugađat sebi može i u vezi.
Pa bilo bi totalno glupo predložiti nekome neobavezni sex, nakon ovog što je upravo napisala.
Mislim, muškima je "klin se klinom"uvijek draža metoda od soliranja, ali ne i ženama. Neke stvari tj. ljude treba jednostavno odbolovat nasamo, a ne sa klinom.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 12.11.2017., 19:25   #1717
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Prva pomisao na soliranje i druge likove mi je:
Što?

Još ako živiš sama.

Zbog čega uopće mislit na druge likove? Jesi ikad bila u Vijetnamu? SR Kongo?

Jesi bila negdje u Alpama preko ljeta?

Jesi ikad probala pečenog psa?

Jesi kad ronila s bocom?

Mislim, gro je mogućnosti da si daš oduška. Nitko te ne čeka, nikog ne čekaš.
mužjak is offline  
Old 12.11.2017., 19:27   #1718
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pojasni to malo.
Uživanje..na koji način točno?
Ti ne znaš uživat u soliranju? Ne razumijem zašto se čudiš.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Old 12.11.2017., 19:29   #1719
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa ugađat sebi može i u vezi.
Pa bilo bi totalno glupo predložiti nekome neobavezni sex, nakon ovog što je upravo napisala.
Mislim, muškima je "klin se klinom"uvijek draža metoda od soliranja, ali ne i ženama. Neke stvari tj. ljude treba jednostavno odbolovat nasamo, a ne sa klinom.
Ne baš.

Veza je često prepuna kompromisa. U redu ako nađeš osobu koja ima iste interese, ali ako ne, što onda?

Kad si u vezi, nije baš zgodno mjesec dana putovat solo.

Kad si u vezi, očekuje se da se vidiš s tom osobom nekoliko puta tjedno često u nekom društvu. Koje ti ponekad i ne odgovara.

Nisam niti predložio neobavezni sex, niti ga sam prakticiram u takvim situacijama. Nakon zadnje dugogodišnje veze sam imao jaaako dugo apstinenciju i od veza i od sexa.
mužjak is offline  
Old 12.11.2017., 19:44   #1720
Prva pomisao svako jutro mi je: "Još jedno buđenje bez njega..."
Često ga sanjam, a u tim snovima smo većinom zajedno i sve je lijepo i krasno i onda kad mi zazvoni alarm shvatim da je to bio samo san i padnem u malu depru. Ali brzo me prođe jer se obično žurim na posao.

U prvim mjesecima sam znala imat i lagane halucinacije kad bi hodala po gradu i prolazila npr. kraj banke kraj koje me nekad čekao. Hodam istim putem kao prije godinu dana i na mjestu na kojem me tad čekao vidim njegov lik. I tak hodam prema "njemu", točno se sjećam kak smo oboje bili obučeni taj dan, di smo išli, o čemu smo pričali... Ovo nisam nikome osim vama ispričala. Bolesno, strpali bi me u ludnicu

Stvarno je odvratan osjećaj kad se ono kaj je trebalo bit filmska ljubavna priča pretvori u horor film. A već mi se dvaput dogodilo.
Nebi ni najgorem neprijatelju poželjela, majke mi.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger