Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2013., 19:57   #1
Igrice..toplo-hladno

Pod dojomom određenih događaja otvaram temu, čisto da čujem i druga mišljenja... ili da dobijem potvrdu da nisam luda...

Zašto dečki/cure vole igrice mačke i miša..toplo-hladno..kako god.. čemu to sve? Dizanje ega?

Prvo mi govori kako sam distancirana..hladna.. i sada, kad je uspio "probuditi" nekakve osjećaje u meni, kada svakodnevno mislim na njega..on nestaje.. on to ne može...

Dan prije, sve divno..krasno..sutra dan..prekid svakog kontakta..

No, I don't want to fall in love (This world is only gonna break your heart)
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:04   #2
Kad si bila hladna trudio se da te osvoji Sad kad te osvojio dosadna si mu jer je dobio sta hoce
Glupe igrice...
Di si tog nasla ?
dodozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:04   #3
ma to je glupo i nezrelo te igrice treba izravan bit
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:06   #4
Mrzim to, mrzim. Čim vidim / osjetim nešto tako, odmah se povlačim.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:09   #5
Dečki su ti takvi..Čim nešto brzo dobiju još se brže ohlade....Očito je vidio da si zagrizla pa sad može kako on hoće...
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:11   #6
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Dečki su ti takvi..Čim nešto brzo dobiju još se brže ohlade....Očito je vidio da si zagrizla pa sad može kako on hoće...
a odakle ti to? da su svi muškarci takvi!? ili da su sve žene takve, svejedno je?
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:26   #7
Quote:
La felicidad kaže: Pogledaj post
Pod dojomom određenih događaja otvaram temu, čisto da čujem i druga mišljenja... ili da dobijem potvrdu da nisam luda...

Zašto dečki/cure vole igrice mačke i miša..toplo-hladno..kako god.. čemu to sve? Dizanje ega?

Prvo mi govori kako sam distancirana..hladna.. i sada, kad je uspio "probuditi" nekakve osjećaje u meni, kada svakodnevno mislim na njega..on nestaje.. on to ne može...

Dan prije, sve divno..krasno..sutra dan..prekid svakog kontakta..

No, I don't want to fall in love (This world is only gonna break your heart)
Ja ne kužim kak se nekom da otvarat već milijun puta istu, prežvakanu, dosadnu i besmislenu temu.

Nije mu stalo. Simple as that. Okreneš se na peti i ideš dalje... Za nedojebanović fićfiriće ne vrijedi trošit misli nit otvarat ikakvu temu. Davat važnost nevažnima je totalni gubitak vremena i smisla. Nadam se da će tema umrijeti kao i tvoje sjećanje na ovog je...ača rumene kadulje.

Tudulu.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:26   #8
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Dečki su ti takvi..Čim nešto brzo dobiju još se brže ohlade....Očito je vidio da si zagrizla pa sad može kako on hoće...
Ma jeli?
Niti jedan donekle normalan muškarac se tako neće ponašati ako mu je žena napeta i osjeća nešto prema njoj.
Onaj koji se oko žene prilično potrudi sve će napraviti da je zadrži.
Ali ovisi sto žena želi,u slučaju da počne dosadjivati i manipulirati jasno je da muškarac bježi.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:32   #9
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim kak se nekom da otvarat već milijun puta istu, prežvakanu, dosadnu i besmislenu temu.

Nije mu stalo. Simple as that. Okreneš se na peti i ideš dalje... Za nedojebanović fićfiriće ne vrijedi trošit misli nit otvarat ikakvu temu. Davat važnost nevažnima je totalni gubitak vremena i smisla. Nadam se da će tema umrijeti kao i tvoje sjećanje na ovog je...ača rumene kadulje.

Tudulu.
Slazem se.. dobio je sto hoce i sad si dize ego na tvoj racun. Takvima je uzitak u osvajanju a ne onom što dolazi poslije. Da mu je stvarno stalo ne bi to radio..
srebrni1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:37   #10
Jako teško mi je povjerovati u to, jer ga ne smatram takvom osobom... isto tako, ne mogu povjerovati u to da bi netko radio sve ono samo eto, jer mu je dosadno.. jer mu je to bilo zabavno... Ali opet, imate pravo kad kažete da bi netko napravio sve za osobu do koje mu je stalo...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:41   #11
Quote:
La felicidad kaže: Pogledaj post
Jako teško mi je povjerovati u to, jer ga ne smatram takvom osobom... isto tako, ne mogu povjerovati u to da bi netko radio sve ono samo eto, jer mu je dosadno.. jer mu je to bilo zabavno... Ali opet, imate pravo kad kažete da bi netko napravio sve za osobu do koje mu je stalo...
Koliko ti se dugo nije javio? Dan, dva, deset?



Ondine, dajmo im da kukaju!
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:43   #12
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Koliko ti se dugo nije javio? Dan, dva, deset?



Ondine, dajmo im da kukaju!
nope.. to je danas bilo...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:45   #13
Quote:
La felicidad kaže: Pogledaj post
Jako teško mi je povjerovati u to, jer ga ne smatram takvom osobom... isto tako, ne mogu povjerovati u to da bi netko radio sve ono samo eto, jer mu je dosadno.. jer mu je to bilo zabavno... Ali opet, imate pravo kad kažete da bi netko napravio sve za osobu do koje mu je stalo...
Teško ti je povjerovati u to, zato jer ti takva istina ne odgovara. Ti vjeruješ u ono što želiš, u izmišljenu sliku, ali ta slika ne odgovara stvarnosti. Njegovo ponašanje ti je dokaz u prilog tome.
Makni se od njega, prvo fizički, onda mentalno i emocionalno. I to je sve što možeš napraviti za sebe, u svoju korist, bazirano na čistom raciju i objektivnom pogledu sa strane, a na osnovu iznesenih činjenica.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:46   #14
Quote:
La felicidad kaže: Pogledaj post
nope.. to je danas bilo...
Pa daj malo više infosa. Šta je bilo danas? Kako, odakle, dokle, a, ali, nego, već, no?
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:47   #15
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Koliko ti se dugo nije javio? Dan, dva, deset?



Ondine, dajmo im da kukaju!
Ne mrem, u razornom sam pms-u, sečem sve po redu ko mačetom po trstici, onak random, kak mi nadođe. Užas sam, znam, ali nije me sram!
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:51   #16
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Ne mrem, u razornom sam pms-u, sečem sve po redu ko mačetom po trstici, onak random, kak mi nadođe. Užas sam, znam, ali nije me sram!
Jer nije mi svejednooooo!

Odi na Psihologiju, tamo imaš Topic za istresanje dušice (uvijek se param na naslov )
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:53   #17
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Ne mrem, u razornom sam pms-u, sečem sve po redu ko mačetom po trstici, onak random, kak mi nadođe. Užas sam, znam, ali nije me sram!
uh, pa ti si opasna i bez pmsa i bez povlake.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:56   #18
Quote:
La felicidad kaže: Pogledaj post
Pod dojomom određenih događaja otvaram temu, čisto da čujem i druga mišljenja... ili da dobijem potvrdu da nisam luda...

Zašto dečki/cure vole igrice mačke i miša..toplo-hladno..kako god.. čemu to sve? Dizanje ega?

Prvo mi govori kako sam distancirana..hladna.. i sada, kad je uspio "probuditi" nekakve osjećaje u meni, kada svakodnevno mislim na njega..on nestaje.. on to ne može...

Dan prije, sve divno..krasno..sutra dan..prekid svakog kontakta..

No, I don't want to fall in love (This world is only gonna break your heart)
nisi ti luda nego su ludi ovi koji igraju igrice ..... mene to nervira, ja volim biti izravan .....
placebo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 20:58   #19
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Dečki su ti takvi..Čim nešto brzo dobiju još se brže ohlade....Očito je vidio da si zagrizla pa sad može kako on hoće...
zene su stvorne za igrat igrice
placebo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 21:02   #20
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Jer nije mi svejednooooo!
ooooh, a osećam se bedno ooo ooo

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Odi na Psihologiju, tamo imaš Topic za istresanje dušice (uvijek se param na naslov )
oh, hvala ti, ja odmah i instantno sada tamo hitam, da po bespučima turubnih tema sad ne skitam. Savjet tvoj dušebrižni primam sa ganućem, bolje da se maknem, da nekog ne istučem.

Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
uh, pa ti si opasna i bez pmsa i bez povlake.
Guilty as charged. Za oprost ne molim niti bih ga dala. Da, ja sam vještica i to nije šala!
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger