Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Euro 2008 Austrija/Švicarska

Euro 2008 Austrija/Švicarska Europsko nogometno prvenstvo u Austriji i Švicarskoj

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2008., 10:55   #61
stef_mrcina
Registrirani korisnik
 
stef_mrcina Avatar
 
Registracija: Dec 2007.
Postova: 1,422
Quote:
Renynho kaže: Pogledaj post
Mislim da treba realno sagledati stvar i doći čemo do zaključka da je Bilić največi krivac za poraz-pa frajer igra 120 minuta i još kreten nije napravio treću izmijenu da malo pojača momčad u sredini,sad si može mamu mijenjat kad smo popljugali,a onaj Olić je definitivno najgori napadač kaj sam videl,pa taj nemre gol dati iz 100 šansi samo trči budaletina ko sumanut i umara se,ali nema veze možda sam ja u krivu!!!uglavnom krivci su-Bilić¸i Olić


Ti se svima nama napusi kurcine,seljacino.Sad kad ovo citas nemoj zaboravit kliknut na crveni trokutic kraj mog posta
-----------------------------------------------------------------------
Podrska Slavenu i momcima!


Ovaj potpis imam od utakmice sa Austrijom kad su ovdje seljacine pisale protiv Bilica,i dalje stoji i dalje ce stajat!Kao i avatar i cut i lokacija!

Decki najbolji ste,Bilicu ostani...:
stef_mrcina is offline  
Old 21.06.2008., 10:55   #62
Maitreya
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jun 2004.
Postova: 1,421
Naravno da Bilic treba ostati.
Iskustvo ce dati svoje plodove i duboko vjerujem da mi mozemo daleko dogurati.
Maitreya is offline  
Old 21.06.2008., 11:15   #63
Petko3331
Registrirani korisnik
 
Petko3331 Avatar
 
Registracija: Sep 2007.
Postova: 30
Gledati u budućnost!

Tuga je prevelika, ali kaj sad dajte nam da se igramo, da se igramo. Idu kvalifikacije i daljnje guštanje. Uživajmo dok imamo ovakvu repku.

Gle za 2010:

---------------Pletikosa------------------
---------------31.g.----------------------
------------------------------------------
Srna-----Čorluka------Šimunić------Pranjić
28 g.----24.g.--------32.g.--------29.g.
------------------------------------------
--------Vukojević------Pokrivač-----------
---------27.g.----------25.g.--------------
------------------------------------------
----Rakitić------Kranjčar------Modrič------
----22.g.--------26.g.---------25.g.-------
------------------------------------------
-------------------Eduardo-------------------
-------------------27.g.---------------------




Na Euru 2012. budu najjači, a na svjetskom 2014. će biti oko 32.god.


Petko3331 is offline  
Old 21.06.2008., 11:20   #64
Muciqa
U samoizolaciji
 
Registracija: Jun 2007.
Postova: 253
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Svi koji sad kenjaju "nije moguce promasiti tolike sanse, pa ovo smo morali proci" nemaju pojma, pojma sa pojmom, o nogometu.

ajte pratiti sah, decki.

Moguce je, i desava se. Ne samo nama.

Drugi iz ovakvih stvari izvlace motiv vise za dalje, nadam se da ce i Bilic i igraci to uraditi.

Svaka vam cast decki, ponosni smo na vas.
Događa se, naravno. Ali ljuti što se to nama redovno događa od slabijih ekipa.
Nema se razloga biti ponosan nakon onakvog meča u kojima jedva da dolazimo do lopte, bljesne tek pojedinačna tehnička superiornost i to na momente. Jedno vrijeme smo morali preskakati igru, Turaka je bilo posvuda.
Ipak nema razloga ni pljuvati po nikome. Od Bilića nema boljeg, a reprezentacija je dobrim dijelom (pre)mlada i nadam se da će postići velike rezultate u narednim natjecanjima.
Ponosni nismo, zahvalni objektivno jesmo, ali ono što je najbitnije - s vama smo i kad gubite. Nitko barem nije dostojanstvenije ispao na prvenstvu od nas.
Muciqa is offline  
Old 21.06.2008., 11:30   #65
B52
bijela psina
 
B52 Avatar
 
Registracija: Feb 2007.
Lokacija: kvarner
Postova: 12,433
Quote:
Petko3331 kaže: Pogledaj post
Tuga je prevelika, ali kaj sad dajte nam da se igramo, da se igramo. Idu kvalifikacije i daljnje guštanje. Uživajmo dok imamo ovakvu repku.

Gle za 2010:

---------------Pletikosa------------------
---------------31.g.----------------------
------------------------------------------
Srna-----Čorluka------Šimunić------Pranjić
28 g.----24.g.--------32.g.--------29.g.
------------------------------------------
--------Vukojević------Pokrivač-----------
---------27.g.----------25.g.--------------
------------------------------------------
----Rakitić------Kranjčar------Modrič------
----22.g.--------26.g.---------25.g.-------
------------------------------------------
-------------------Eduardo-------------------
-------------------27.g.---------------------




Na Euru 2012. budu najjači, a na svjetskom 2014. će biti oko 32.god.


Ovakve stvari volim vidit

Idemo dalje...
B52 is offline  
Old 21.06.2008., 11:40   #66
ivy24
Registrirani korisnik
 
ivy24 Avatar
 
Registracija: Oct 2007.
Postova: 195
Bilić je car!!!!!!!!

Podrška dečkima, i treba ih dočekati kao velike, jer oni to jesu, i priredili su nam nezamislivi nogometni spektakl!!!!

"Proud to be Croat!!!!"
__________________
"Kada ne dobijete ono što želite, dobili ste iskustvo..."
ivy24 is offline  
Old 21.06.2008., 11:52   #67
jozotg
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2006.
Postova: 295
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
Kriv ti je stari šta nije kondom navuko, pička ti materina (pošto mi je ovo prvo obraćanje javnosti na pdf-u nogomet, molim cijenjene modove da uzmu u obzir da ovo pišem pod dojmom poraza i ispadanja s Eura, a ako mi je suđeno dobiti ban, nek me banaju za cirka 20ak minuta, imam još za ostavit komentar - 2...zahvaljujem)!

Koji si ti kurac da imaš pametovat?! U 119. si 100% plakao od sreće, a sad si pametan?! ma napuši se truskog kurca, kujo izdajnička!

Olić se možda umara, ali trčao je ko manijak 110 minuta! To šta je pogodio prećku mu je bio jedini promašaj danas! Ono glavom nije bilo teorije da zabije!

A Bilić je najbolje šta se dogodilo hrvatskom nogometu još od Eduardovog pohrvaćivanja!

Jebi se i ti i tvoje neskormno mišljenje...zadnje tri tekme su bili dobri, jel da?

Uglavnom...ovo nije zadenj od ove ekipe...čeka nas svjetsko na koje idemo s Eduardom, ali nažalost bez Nike Kovača...čovjek je dušu dao za repku i hvala mu!

Hvala svima u ekipi što su nam dali nešta čemu smo se mogli veseliti...jebiga, sreća nije bila na našoj strani...
Potpisujem sve što si napisa, uz samo jednu želju.Mi smo ipak povijesno vezani uz Nijemce ( a osim toga od velikih naroda su nas prvi priznali) , pa bi volio da turci vode do 82. minute a onda da im Nijemci uvale 9 komada za 9 minuta......
jozotg is offline  
Old 21.06.2008., 11:58   #68
Vanjushka
Registrirani korisnik
 
Registracija: Dec 2002.
Postova: 23,398
A sta Hrvatska moze imati u rosteru za godinu-dvije


-------------------Plete------------------------------

Corluka-----Krizanac-----Simunic--------Pranjic-------

Srna-------Vukojevic-----Modric--------Rakitic--------

-----------Eduardo-----------Olic--------------------

Na klupi Klasnic, Kranjcar, Pokrivac, Cvitanich, Kalinic, Sharbini, Ilicevic, Keric, Knezevic, Vejic...

Malo li je.

bicemo jos bolji.
Vanjushka is offline  
Old 21.06.2008., 12:14   #69
Inkvizitor
U samoizolaciji
 
Registracija: Nov 2002.
Postova: 19,075
Ono što zamjeram Biliću je to, ne što je ispao, jer su ispale i ispadale i bolje ekipe od naše. Nije neuspjeh ni četvrtfinale, kad pogledamo koje ekipe ga nisu vidjele.

zamjeram mu što je stavio ziherašku igru, što nije vjerovao u momke. Ako možemo napasti Nijemce, ako možemo napasti Engleze na Wembliju, možemo napasti i jebene Turke kojima su se gaće tresle i koji su u par situacija kad su prešli na našu polovinu sami između sebe gurali lopte u aut, eto koliko su vjerovali u sebe.

uvijek kad smo ih malo stisali, bilo je ajme majko. Ali onda po pola sata beznađa i bezidejnosti.

Ili su se igrači sami umrtvili, preplašili, koji kurac, Turci su bili zreli ko kruška.

Imao si šansu Biliću ući u legendu ali si se preplašio impotentnih Turaka. I to je tvoj grijeh iako svi govore o tebi kao fajteru. Sinoć nisi bio fajter.

Vrijeme je za trenera-stranca.
Inkvizitor is offline  
Old 21.06.2008., 12:23   #70
bart_85
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jun 2005.
Lokacija: nigdjezemska
Postova: 335
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Ono što zamjeram Biliću je to, ne što je ispao, jer su ispale i ispadale i bolje ekipe od naše. Nije neuspjeh ni četvrtfinale, kad pogledamo koje ekipe ga nisu vidjele.

zamjeram mu što je stavio ziherašku igru, što nije vjerovao u momke. Ako možemo napasti Nijemce, ako možemo napasti Engleze na Wembliju, možemo napasti i jebene Turke kojima su se gaće tresle i koji su u par situacija kad su prešli na našu polovinu sami između sebe gurali lopte u aut, eto koliko su vjerovali u sebe.

uvijek kad smo ih malo stisali, bilo je ajme majko. Ali onda po pola sata beznađa i bezidejnosti.

Ili su se igrači sami umrtvili, preplašili, koji kurac, Turci su bili zreli ko kruška.

Imao si šansu Biliću ući u legendu ali si se preplašio impotentnih Turaka. I to je tvoj grijeh iako svi govore o tebi kao fajteru. Sinoć nisi bio fajter.

Vrijeme je za trenera-stranca.
ti si idi*t, ali dobro, to je već poznato. Kakav trener stranac...pa boljeg od Slavena nismo imali, niti nećemo
bart_85 is offline  
Old 21.06.2008., 12:25   #71
Vanjushka
Registrirani korisnik
 
Registracija: Dec 2002.
Postova: 23,398
Ma ukenjali su se ink, nas mentalitet je neizljeciv, uloga favorita je za nas smrtna presuda.

A sad je i lako biti general, poslije bitke... trebalo je krenuti sa Klasnicem umjesto Kranjcara, Vukojevicem umjesto Kovaca (ovo bi ja sigurno uradio, da sam na mjestu Bilica) ali jebiga, gotovo je sad.

Ja bi mijenjao Pranjica nakon Austrije (ne samo ja, skoro svi bi), a Bilic nije, i pogodio je. Nekad pogodis, nekad ne. To je sport.
Vanjushka is offline  
Old 21.06.2008., 12:28   #72
Odin335
The glory of Old Trafford
 
Odin335 Avatar
 
Registracija: Aug 2007.
Lokacija: Rijeka
Postova: 2,342
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Odin335
Ako Marković da otkaz Biliću onda je stvarno gamad...
Odin335 is offline  
Old 21.06.2008., 12:42   #73
B52
bijela psina
 
B52 Avatar
 
Registracija: Feb 2007.
Lokacija: kvarner
Postova: 12,433
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Vrijeme je za trenera-stranca.
Majko mila

Daj već kad već ovako nešto izjavljuješ - reci mi jedan jedini argument za trenera stranca!!!

Ako mi ne odgovoriš, smatrat ću te za retardiranog kretena
B52 is offline  
Old 21.06.2008., 12:45   #74
Inkvizitor
U samoizolaciji
 
Registracija: Nov 2002.
Postova: 19,075
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Ma ukenjali su se ink, nas mentalitet je neizljeciv, uloga favorita je za nas smrtna presuda.

A sad je i lako biti general, poslije bitke... trebalo je krenuti sa Klasnicem umjesto Kranjcara, Vukojevicem umjesto Kovaca (ovo bi ja sigurno uradio, da sam na mjestu Bilica) ali jebiga, gotovo je sad.

Ja bi mijenjao Pranjica nakon Austrije (ne samo ja, skoro svi bi), a Bilic nije, i pogodio je. Nekad pogodis, nekad ne. To je sport.
fakat je za nas uloga favorita neizlječiva. To je već opasan sindrom.

Ali već smo stoput to vidjeli i ništa se iz toga nije naučilo. I ziher bi jače odigrali da smi imali jedan Portugal za protivnika.

Ali baš zato je tu trener da to izbije iz glave. ne govorim to Biliću, takvi su nam bili svi treneri. I zato mislim da je vrijeme za jednog stranca. I to teroristu najgore vrste.
Inkvizitor is offline  
Old 21.06.2008., 12:45   #75
Tiamat
Why so serious?
 
Tiamat Avatar
 
Registracija: Oct 2003.
Postova: 1,268
Premda sam sinoć gorke suze lila, svaka čast Biliću i momcima.
Nije htjela prokleta lopta u gol, da smo je rukama nosili sapleli bi se o travnjak. Toliko promašenih šansi, dobrih šansi, nije loša igra nego prokleta nesreća. Stvarno se ima dojam ko da je nebo bilo protiv nas jer bili smo jači, brži, bolji, al jebiga.

Bilić mora ostat, on je od ove reprezentacije napravio čudo. Da su mu dali da napravi zadnju izmjenu, možda bi se i dogodilo jučer. Ovako ću očekivat čuda od njega za svjetsko prvenstvo
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Old 21.06.2008., 12:57   #76
Mezomorph
Sjaj u tami
 
Mezomorph Avatar
 
Registracija: Aug 2006.
Postova: 1,928
Ma mi smo govna ak ne bumo odsad svih 90 minuta navijali ko blesavi, počevši s Kazahstanom!
Mezomorph is offline  
Old 21.06.2008., 13:02   #77
towar
professional liar
 
towar Avatar
 
Registracija: Jan 2007.
Postova: 2,289
6.9. 2008. svi na maksimir!
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 21.06.2008., 13:08   #78
towar
professional liar
 
towar Avatar
 
Registracija: Jan 2007.
Postova: 2,289
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Ono što zamjeram Biliću je to, ne što je ispao, jer su ispale i ispadale i bolje ekipe od naše. Nije neuspjeh ni četvrtfinale, kad pogledamo koje ekipe ga nisu vidjele.

zamjeram mu što je stavio ziherašku igru, što nije vjerovao u momke. Ako možemo napasti Nijemce, ako možemo napasti Engleze na Wembliju, možemo napasti i jebene Turke kojima su se gaće tresle i koji su u par situacija kad su prešli na našu polovinu sami između sebe gurali lopte u aut, eto koliko su vjerovali u sebe.

uvijek kad smo ih malo stisali, bilo je ajme majko. Ali onda po pola sata beznađa i bezidejnosti.

Ili su se igrači sami umrtvili, preplašili, koji kurac, Turci su bili zreli ko kruška.

Imao si šansu Biliću ući u legendu ali si se preplašio impotentnih Turaka. I to je tvoj grijeh iako svi govore o tebi kao fajteru. Sinoć nisi bio fajter.

Vrijeme je za trenera-stranca.
da je išao na sve ili ništa i da smo popili kontru, opet ne bi bio zadovoljan...

Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
A sta Hrvatska moze imati u rosteru za godinu-dvije


-------------------Plete------------------------------

Corluka-----Krizanac-----Simunic--------Pranjic-------

Srna-------Vukojevic-----Modric--------Rakitic--------

-----------Eduardo-----------Olic--------------------

Na klupi Klasnic, Kranjcar, Pokrivac, Cvitanich, Kalinic, Sharbini, Ilicevic, Keric, Knezevic, Vejic...

Malo li je.

bicemo jos bolji.
mislim da će slaven izmislit još nekog, samo u ovom ciklusu je doveo jedno 10 igrača... iako i ovo izgleda i više nego dobro...
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 21.06.2008., 13:12   #79
Vanjushka
Registrirani korisnik
 
Registracija: Dec 2002.
Postova: 23,398
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
fakat je za nas uloga favorita neizlječiva. To je već opasan sindrom.

Ali već smo stoput to vidjeli i ništa se iz toga nije naučilo. I ziher bi jače odigrali da smi imali jedan Portugal za protivnika.

Ali baš zato je tu trener da to izbije iz glave. ne govorim to Biliću, takvi su nam bili svi treneri. I zato mislim da je vrijeme za jednog stranca. I to teroristu najgore vrste.
Pa dijelom imas pravo, bas prije par dana (poluvrijeme sa austrijom) Ciro kaze "ja volim Slavena, on je moj sin (klasicni Ciro), ali nema on tu cvrstinu, da sad na poluvremenu zalupi vrata svlacionice i napali decke".

Ja Ciru inace ne slusam puno sta prica, ali nekad zna pogoditi u sridu.

To je istina, na zalost, Bilic je sa njima vise prijatelj nego bi trebao biti. Ali to je psihologija, pedagogija, nije svako za tog posla. Bilic opet ima druge vrline, sjajan je takticar, odlican je trener, mislim da je veeeelika karijera pred njim. Njega hvale i na Barbadosu mediji.

A opet, i stranac je rizik, eto Srbija je imala velikog trenera pa mucak. Ja osobno poznajem Simu Krunica (bio mi susjed prije rata), koji je bio Klementeov savjetnik, i cuo sam od njega da ima milijun nekih stvari koje govore da za reprezentacije sa nasih prostora stranac moze biti 100% pogodak ali i totalni promasaj. To je lutrija, teska.

Mogli bi proci kao i Srbija. Stranac ne zna nas mentalitet, ne moze procijeniti stvari kako to moze domaci covjek.

Ali da bi nam danas sutra odgovarao jedan Hiddink, recimo, bi sigurno u mnogim stvarima. Mada ja ne mijenjam Bilica ni za deset Hiddinka. Bilic je ipak pravi covjek na pravom mjestu.
Vanjushka is offline  
Old 21.06.2008., 13:15   #80
elninjo7
je wannabe intelektualac
 
elninjo7 Avatar
 
Registracija: Jul 2007.
Postova: 2,546
Dovest stranaca sada kada je slvan razvio ovakav odnos sa igračima , kada je atmosfera fantastična u reprezentaciji sada kada im upravo treba trner poput slvena da ih psihički vrati (kvalifikacije su blizu) bi bio totalni promašaj.
elninjo7 is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger