Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Euro 2008 Austrija/Švicarska

Euro 2008 Austrija/Švicarska Europsko nogometno prvenstvo u Austriji i Švicarskoj

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2008., 00:47   #1
PeGO
Direktor svemira
 
Registracija: May 2007.
Lokacija: Zagreb
Postova: 1,734
Podrška Biliću i igračima

Evo otvaram topic da u njemu pokažemo podršku Slavenu Biliću i njegovim igračima i suradnicima! Mnogi pišu kako bi trebao otić nakon ovoga! Ja smatram da treba ostat i da se treba preć preko ovog poraza! Bili smo bolji, nažalost lopta nije htjela u mrežu! Svaka Im čast! Idemo na SP....Biliću VODI NAS OPET!!!
PeGO is offline  
Old 21.06.2008., 01:06   #2
Normala00
Barabas
 
Normala00 Avatar
 
Registracija: Jan 2008.
Postova: 2,068
Normala00 is offline  
Old 21.06.2008., 01:08   #3
Neodishimus
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jan 2008.
Postova: 706
Eduardo,Eduardo,da Silva,da Silva!!!!!!!
Neodishimus is offline  
Old 21.06.2008., 01:33   #4
_garo_
Bruce Lee
 
_garo_ Avatar
 
Registracija: Nov 2007.
Postova: 3,333
ako bi markovic kojim slucajem dao otkaz bilicu=potpiso bi si smrtnu kaznu
_garo_ is offline  
Old 21.06.2008., 01:39   #5
Renynho
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jun 2008.
Postova: 1
Mislim da treba realno sagledati stvar i doći čemo do zaključka da je Bilić največi krivac za poraz-pa frajer igra 120 minuta i još kreten nije napravio treću izmijenu da malo pojača momčad u sredini,sad si može mamu mijenjat kad smo popljugali,a onaj Olić je definitivno najgori napadač kaj sam videl,pa taj nemre gol dati iz 100 šansi samo trči budaletina ko sumanut i umara se,ali nema veze možda sam ja u krivu!!!uglavnom krivci su-Bilić¸i Olić
Renynho is offline  
Old 21.06.2008., 01:54   #6
MEP
Ljubav, a ne đir 1950
 
MEP Avatar
 
Registracija: Jan 2004.
Postova: 31,315
Quote:
Renynho kaže: Pogledaj post
Mislim da treba realno sagledati stvar i doći čemo do zaključka da je Bilić največi krivac za poraz-pa frajer igra 120 minuta i još kreten nije napravio treću izmijenu da malo pojača momčad u sredini,sad si može mamu mijenjat kad smo popljugali,a onaj Olić je definitivno najgori napadač kaj sam videl,pa taj nemre gol dati iz 100 šansi samo trči budaletina ko sumanut i umara se,ali nema veze možda sam ja u krivu!!!uglavnom krivci su-Bilić¸i Olić
Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti


Inače naravno da ide podrška Biliću, stručnom stožeru i svima u vodstvu (osim samog vrha, Markovića i co.), kapa do poda i ne da želimo da nastave, nego moraju nastavit s poslom, jer je to u interesu hrvatskog nogometa. U nove pobjede
MEP is offline  
Old 21.06.2008., 01:58   #7
barhan
is perverted by language
 
barhan Avatar
 
Registracija: Nov 2006.
Lokacija: neighbourhood of infinity
Postova: 10,005
svaka čast Slavenu i dečkima, bili su odlični. mladi i neiskusni, ali odlični. neporaženi. prvi u grupi u kvalama i prvi u grupi na natjecanju, što nam NIKAD nije uspjelo. NIKAD do sada

a za ovakve tipa Renynho ili kako god imam samo komentar da prvo govna isplivaju na površinu kad se voda uzburka.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 21.06.2008., 02:00   #8
marčelina
u srcu divljina
 
marčelina Avatar
 
Registracija: Nov 2006.
Lokacija: nigdjezemska bb
Postova: 5,525

dobro je momci
idemo dalje
neka netko već više smjeni onoga vlatka markovića
marčelina is offline  
Old 21.06.2008., 02:01   #9
zvonzi
TOP 1 lurker
 
Registracija: Apr 2006.
Lokacija: Iza čoška.
Postova: 3,087
Pošalji poruku preko MSN korisniku zvonzi
svaka čast repki!
zvonzi is offline  
Old 21.06.2008., 02:06   #10
Greate White
U samoizolaciji
 
Greate White Avatar
 
Registracija: May 2003.
Lokacija: Deep Blue
Postova: 513
Mogu se samo pokloniti Bilicu i igracima.Izvukli su maksimum iz sebe.Bez Eduarda jednostavno nije islo vise.Super sam zadovoljan sa prikazanim i treba im pruziti istinsku podrsku.

A najvise mi je zao Klasnica.Kakva bi to bila prica stoljeca da nas je uveo u polufinale.Eh,steta...
Kada se ohlade glave treba okrenuti stranicu i krenuti dalje.Ovo je samo jedno od iskustava koje cine zivot.
Treba se iz svega izaci jos jaci.
Tako se kalio celik.
Greate White is offline  
Old 21.06.2008., 02:09   #11
ladni pifkan
Registrirani spammer
 
Registracija: Dec 2007.
Postova: 1,789
Quote:
Renynho kaže: Pogledaj post
Mislim da treba realno sagledati stvar i doći čemo do zaključka da je Bilić največi krivac za poraz-pa frajer igra 120 minuta i još kreten nije napravio treću izmijenu da malo pojača momčad u sredini,sad si može mamu mijenjat kad smo popljugali,a onaj Olić je definitivno najgori napadač kaj sam videl,pa taj nemre gol dati iz 100 šansi samo trči budaletina ko sumanut i umara se,ali nema veze možda sam ja u krivu!!!uglavnom krivci su-Bilić¸i Olić
Kriv ti je stari šta nije kondom navuko, pička ti materina (pošto mi je ovo prvo obraćanje javnosti na pdf-u nogomet, molim cijenjene modove da uzmu u obzir da ovo pišem pod dojmom poraza i ispadanja s Eura, a ako mi je suđeno dobiti ban, nek me banaju za cirka 20ak minuta, imam još za ostavit komentar - 2...zahvaljujem)!

Koji si ti kurac da imaš pametovat?! U 119. si 100% plakao od sreće, a sad si pametan?! ma napuši se truskog kurca, kujo izdajnička!

Olić se možda umara, ali trčao je ko manijak 110 minuta! To šta je pogodio prećku mu je bio jedini promašaj danas! Ono glavom nije bilo teorije da zabije!

A Bilić je najbolje šta se dogodilo hrvatskom nogometu još od Eduardovog pohrvaćivanja!

Jebi se i ti i tvoje neskormno mišljenje...zadnje tri tekme su bili dobri, jel da?

Uglavnom...ovo nije zadenj od ove ekipe...čeka nas svjetsko na koje idemo s Eduardom, ali nažalost bez Nike Kovača...čovjek je dušu dao za repku i hvala mu!

Hvala svima u ekipi što su nam dali nešta čemu smo se mogli veseliti...jebiga, sreća nije bila na našoj strani...
ladni pifkan is offline  
Old 21.06.2008., 02:11   #12
Aaron_Turner
To the 5 Boroughs
 
Aaron_Turner Avatar
 
Registracija: Oct 2005.
Lokacija: Zagreb/Osijek
Postova: 370
Pošalji poruku preko ICQ korisniku Aaron_Turner
Bilić:
"Način na koji smo izgubili, to je nemoguće zaboraviti. Imamo mladu momčad, kvalifikacije su pred vratima. Sutra je novi dan, svanut će sunce. Plakat ćemo, ali šta je tu je. Ovo je rijetkost, ekstremna situacija, ali vratit ćemo se još veći."

Podrška Hrvatskoj Reprezentaciji kada najviše treba, a sada treba.
Dečki su dali 100%, to je sve što se može od njih tražiti, rezultat s takvim angažmanom je manje važan.

Nastavite raditi kako radite i trajno ćemo vam biti u dugu za sve dobre poteze koje napravite na terenu, a i izvan njega!
__________________
They say jump, you say how high? -You braindead...
Aaron_Turner is offline  
Old 21.06.2008., 02:16   #13
Key$er
Registrirani korisnik
 
Registracija: Jan 2007.
Postova: 180
za niku kovača se može naci lakše zamjena nego za eduarda koji nam je stvarno falio, došli bi mi jako daleko s njim!
Key$er is offline  
Old 21.06.2008., 02:25   #14
B52
bijela psina
 
B52 Avatar
 
Registracija: Feb 2007.
Lokacija: kvarner
Postova: 12,436
Podrška Slavenu Biliću i svim reprezentativcima + Prosinečkom, Asanoviću, Jurčeviću, Mrmiću i svima koji su utrošili cijeloga sebe za ovaj turnir...


...kapa do poda
B52 is offline  
Old 21.06.2008., 02:27   #15
ladni pifkan
Registrirani spammer
 
Registracija: Dec 2007.
Postova: 1,789
Quote:
Key$er kaže: Pogledaj post
za niku kovača se može naci lakše zamjena nego za eduarda koji nam je stvarno falio, došli bi mi jako daleko s njim!
A jebo vas Eduardo...svaka mu čst, izvrstan je sportaš, nogometaš, čovjek, al nije jedini u ekipi! Šta da nema njega uopće, mogli bi se pokopat? Pobjeđivali smo i bez njega...velik je, najbolji, ali nije jedini...

A Niku će biti nemoguće zamijeniti! Toliko požrtvovnosti, borbe, želje, strasti i iskustva! To nećemo brzo naći...
ladni pifkan is offline  
Old 21.06.2008., 02:41   #16
barhan
is perverted by language
 
barhan Avatar
 
Registracija: Nov 2006.
Lokacija: neighbourhood of infinity
Postova: 10,005
ma daj pifkan, ne dramatiziraj. imamo Vuka.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 21.06.2008., 02:45   #17
ladni pifkan
Registrirani spammer
 
Registracija: Dec 2007.
Postova: 1,789
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
ma daj pifkan, ne dramatiziraj. imamo Vuka.
Kak da ne dramatiziram...pa uzeli su nam polufinale tako bezobrazno...nepravda...

A može bit Nikina zamjena talentirana i odlična, ko god da ga zamijeni, ali on je bio rođeni vođa ove generacije...ko će ga zamijenit u tom aspektu? Nije se bojao ući u borbu s napadačima, preuzimao je na sebe sve prouste drugih braniča i svih oko sebe...jesi ga gledao danas? On sam je zaslužio još malo sreće i veselja, a gdi još čitava ekipa...
ladni pifkan is offline  
Old 21.06.2008., 02:50   #18
barhan
is perverted by language
 
barhan Avatar
 
Registracija: Nov 2006.
Lokacija: neighbourhood of infinity
Postova: 10,005
a jesu, al što sad... nije kraj svijeta. Vuk je trkački iznad Nike, a sigurno nije ispod željom i zalaganjem, tko god ga je gledao neće poreći.

naći će se neki drugi vođa, ne brini. ima karizme u dečkima.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 21.06.2008., 02:52   #19
milas_lacrymosa
Registrirani korisnik
 
milas_lacrymosa Avatar
 
Registracija: Aug 2007.
Lokacija: Helsinki
Postova: 2,815
Dečki, najbolji ste
Ima još vremena, razbit ćemo mi sve... svjetsko prvenstvo dolazi, doći će i nove pobijede
Čestitam vam. Koliko god ovaj osjećaj bio gorak, biti među osam najboljih je velika stvar.
A mi znamo da smo i više
Svima kapa dolje, i hvala za sve divne trenutke
__________________
~Bitte bitte, gib mir Gift~
milas_lacrymosa is offline  
Old 21.06.2008., 02:54   #20
B52
bijela psina
 
B52 Avatar
 
Registracija: Feb 2007.
Lokacija: kvarner
Postova: 12,436
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
a jesu, al što sad... nije kraj svijeta. Vuk je trkački iznad Nike, a sigurno nije ispod željom i zalaganjem, tko god ga je gledao neće poreći.

naći će se neki drugi vođa, ne brini. ima karizme u dečkima.
To je istina... moj prvi pick je Joe pa nek netko kaže nešto protiv
B52 is offline  
 



Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger