Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2012., 20:23   #1
Pozvao sam bivšu na piće. Što sad da radim?

znači ovako ide priča..prekinija s curom ima tri, tri ipol mjeseca,u tom razdoblju se nismo nikako čuli ni vidjeli...smatram da mi je ovo jedan od najlakših prekida kojih sam imao,jer nisam nijedom posumnjao ili osjetija slabost ili neku potrebu da se javim,pa sam smatrao to završenom pričom..

e sad,zadnjih desetak dana me malo vata kriza, jelte...i danas malo čeprkam po fejsu i vidim njenu neku novu sliku tip-top spičkanu i odtada mi se stalno vrti po glavi

i javim se ja,naravno odma odgovori i vidim da je odma skontala tko je,tako mi malo razgovaramo bla,bla..tokom razgovora mi samoinicijativno natuke "kako ona nema nikoga" ..bla,bla i kao "di mi je sadašnja cura?"bla bla koja ne posotoji jelte,ali ona misli da postoji...i tako ja njoj predložim da se vidimo i kao nek mi odgovori kad malo razmisli,bez presinga..

i što sad da radim,da ostavim to iza sebe ili da pokušam nešto..malo mi je zbrka u glavi..
maki83_ is offline  
Old 20.08.2012., 20:25   #2
Sa LJES-a
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 20.08.2012., 20:28   #3
Vidiš da ti nije jedan od najlakših prekida. Čim je objavila svoju malo ulickanu fotku, već si spreman puzeći se vratit... eh, karaktera
zuikaku is offline  
Old 20.08.2012., 20:28   #4
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
smatram da mi je ovo jedan od najlakših prekida kojih sam imao
Iz čovjeka progovara iskustvo.
Quote:
e sad,zadnjih desetak dana me malo vata kriza, jelte...
Krivo tumačiš nejebicu kao emotivnu dvojbu.
Lord Byron is offline  
Old 20.08.2012., 20:37   #5
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Vidiš da ti nije jedan od najlakših prekida. Čim je objavila svoju malo ulickanu fotku, već si spreman puzeći se vratit... eh, karaktera
baza je u tome da sam ja tija da budemo samo ff,nisam tija više vezu,naravno ona je to odbijala...par puta je pokušala,ali je svaki završilo da bi poslin plakla ka kišna godina..

danas su mi se ka neke emocije javile,malo sam zbrčan ili bi je samo tija poseksat...
e sad ne znam jel se isplati opet u to ulazit,važem nisam siguran
maki83_ is offline  
Old 20.08.2012., 20:38   #6
Što da radiš? - Odrasti.
Casper555 is offline  
Old 20.08.2012., 20:40   #7
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
znači ovako ide priča..prekinija s curom ima tri, tri ipol mjeseca,u tom razdoblju se nismo nikako čuli ni vidjeli...smatram da mi je ovo jedan od najlakših prekida kojih sam imao,jer nisam nijedom posumnjao ili osjetija slabost ili neku potrebu da se javim,pa sam smatrao to završenom pričom..

e sad,zadnjih desetak dana me malo vata kriza, jelte...i danas malo čeprkam po fejsu i vidim njenu neku novu sliku tip-top spičkanu i odtada mi se stalno vrti po glavi

i javim se ja,naravno odma odgovori i vidim da je odma skontala tko je,tako mi malo razgovaramo bla,bla..tokom razgovora mi samoinicijativno natuke "kako ona nema nikoga" ..bla,bla i kao "di mi je sadašnja cura?"bla bla koja ne posotoji jelte,ali ona misli da postoji...i tako ja njoj predložim da se vidimo i kao nek mi odgovori kad malo razmisli,bez presinga..

i što sad da radim,da ostavim to iza sebe ili da pokušam nešto..malo mi je zbrka u glavi..
Hoćeš ili nećeš?

Stvar je vrlo jednostavna...
_Golubica_ is offline  
Old 20.08.2012., 20:40   #8
Quote:
Casper555 kaže: Pogledaj post
Što da radiš? - Odrasti.
i nađi zamjenu
__________________
All the world's a stage, and all the men and women merely players
Charley is offline  
Old 20.08.2012., 20:42   #9
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
baza je u tome da sam ja tija da budemo samo ff,nisam tija više vezu,naravno ona je to odbijala...par puta je pokušala,ali je svaki završilo da bi poslin plakla ka kišna godina..

danas su mi se ka neke emocije javile,malo sam zbrčan ili bi je samo tija poseksat...
e sad ne znam jel se isplati opet u to ulazit,važem nisam siguran
Pa probaj je upoznat ovako prvo (ne seksulano) pa vidi kako će ispasti.
Ako ti ne bude štimalo,uvijek možeš prekinuti.

Neznam zašto uopće razmišljaš o ff,jer toga ti je valjda jasno da neće biti.
_Golubica_ is offline  
Old 20.08.2012., 20:46   #10
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Hoćeš ili nećeš?

Stvar je vrlo jednostavna...
pa baš i nije jednostavna,,tko zna što je njoj točno u glavi..ja bi nju samo za seks jer je tu dobra,ali da to ne gleda ka nešto loše,neke emocije vjerovatno imam prema njoj,ali ne želim vezu...bar ne sad!
maki83_ is offline  
Old 20.08.2012., 20:47   #11
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Pa probaj je upoznat ovako prvo (ne seksulano) pa vidi kako će ispasti.
Ako ti ne bude štimalo,uvijek možeš prekinuti.

Neznam zašto uopće razmišljaš o ff,jer toga ti je valjda jasno da neće biti.
pa mi smo bili u vezi,tako da si krivo razumila...i nisam baš siguran jel pametno šta sam se javlja,triba i na svoj ego mislit jelte
maki83_ is offline  
Old 20.08.2012., 20:54   #12
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
pa mi smo bili u vezi,tako da si krivo razumila...

Ona ti je naglasila da nije za ff odnos,onda joj vjeruj da nije. I poštuj to. Sumnjam da se predomislila. Da je,već bi ti se ona javila.
Ti bi trenutno seks,pa nađi si neku drugu za to.

Ma proradio ti je ego...htio bi ju,jer ne bi da ju nitko drugi.
I zato što misliš da ćeš ju tu dobit najlakše. Po meni to nije neka emocija ili ljubav. Već samo seksualna želja.
_Golubica_ is offline  
Old 20.08.2012., 21:03   #13
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Ona ti je naglasila da nije za ff odnos,onda joj vjeruj da nije. I poštuj to. Sumnjam da se predomislila. Da je,već bi ti se ona javila.
Ti bi trenutno seks,pa nađi si neku drugu za to.

Ma proradio ti je ego...htio bi ju,jer ne bi da ju nitko drugi.
I zato što misliš da ćeš ju tu dobit najlakše. Po meni to nije neka emocija ili ljubav. Već samo seksualna želja.
evo malo prije nalipila na FB"Tko bi reko cuda da se dese..."ne nismo prijatelji...a i to naglašavanje da nema nikog,niti da misli nać nekog" pa nisam je ni pita,ne treba se pravdat..

skoro pa mi se nudi,ali ,ali nebi tija poist govno,a teško je reći ne!!
maki83_ is offline  
Old 20.08.2012., 21:09   #14
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
evo malo prije nalipila na FB"Tko bi reko cuda da se dese..."ne nismo prijatelji...a i to naglašavanje da nema nikog,niti da misli nać nekog" pa nisam je ni pita,ne treba se pravdat..

skoro pa mi se nudi,ali ,ali nebi tija poist govno,a teško je reći ne!!
Ovo ti je moje mišljenje... ta cura je još uvijek zaljubljena u tebe.
E sad je na tebi hoćeš li biti dobar dečko i nekako joj dat do znanja da ne želite isto. Ili ćeš iskoristi tu njenu slabost i dobiti što želiš..

Neznam što je gore,da te pamti kao neku neprežaljenu ljubav ili kao gada.

Ili joj iskreno reci šta želiš,pa onda nek snosi sama odgovornost kako će se kasnije ponašati.

Ili nađi drugu i riješi brigu.

p.s.i ona možda misli da joj se ti želiš vratiti iz drugih motiva. Tako da,svakao pričajte i vidite što vam je najbolje.


Sretno
_Golubica_ is offline  
Old 20.08.2012., 21:46   #15
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Ovo ti je moje mišljenje... ta cura je još uvijek zaljubljena u tebe.
E sad je na tebi hoćeš li biti dobar dečko i nekako joj dat do znanja da ne želite isto. Ili ćeš iskoristi tu njenu slabost i dobiti što želiš..

Neznam što je gore,da te pamti kao neku neprežaljenu ljubav ili kao gada.

Ili joj iskreno reci šta želiš,pa onda nek snosi sama odgovornost kako će se kasnije ponašati.

Ili nađi drugu i riješi brigu.

p.s.i ona možda misli da joj se ti želiš vratiti iz drugih motiva. Tako da,svakao pričajte i vidite što vam je najbolje.


Sretno
ja sam joj samo rekao da želi s njom na piće i neka razmisli o tome dan,dva pa da javi...
sad mi je malo egu prpa da ne popušim odjeb!!

kažeš zaljubljena,a tko će ga znat...
maki83_ is offline  
Old 20.08.2012., 22:07   #16
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
znači ovako ide priča..prekinija s curom ima tri, tri ipol mjeseca,u tom razdoblju se nismo nikako čuli ni vidjeli...smatram da mi je ovo jedan od najlakših prekida kojih sam imao,jer nisam nijedom posumnjao ili osjetija slabost ili neku potrebu da se javim,pa sam smatrao to završenom pričom..

e sad,zadnjih desetak dana me malo vata kriza, jelte...i danas malo čeprkam po fejsu i vidim njenu neku novu sliku tip-top spičkanu i odtada mi se stalno vrti po glavi

i javim se ja,naravno odma odgovori i vidim da je odma skontala tko je,tako mi malo razgovaramo bla,bla..tokom razgovora mi samoinicijativno natuke "kako ona nema nikoga" ..bla,bla i kao "di mi je sadašnja cura?"bla bla koja ne posotoji jelte,ali ona misli da postoji...i tako ja njoj predložim da se vidimo i kao nek mi odgovori kad malo razmisli,bez presinga..

i što sad da radim,da ostavim to iza sebe ili da pokušam nešto..malo mi je zbrka u glavi..
ja ne kuzim zasto ti to sam pitas nas? mislim,sam si opet zapalio vatru,a sad oces ju pazit ili ju ugasit to moras ti odlucit.

bezveze
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Old 20.08.2012., 22:23   #17
Quote:
LittleDreamer kaže: Pogledaj post
ja ne kuzim zasto ti to sam pitas nas? mislim,sam si opet zapalio vatru,a sad oces ju pazit ili ju ugasit to moras ti odlucit.

bezveze
pa zbunjoza čista,oli mora sve biti čisto ko suza..sad ćemo vidit oće li se javit..ako ne, priča završena,ako da, sve je otvoreno...već žalim,al ne mogu si pomoć!
maki83_ is offline  
Old 20.08.2012., 22:48   #18
Ovo zvuci ka meni se piski, ili kaki? A mozda imam mukicu? Ma piski mi se sigurno a? Ma najbolje da idem pitat mamu ona garant zna...

Daj odrasti!!!! I dok ne budes dovoljno zrel da znas koju nuzdu tribas obavit ne kontaktiraj ikog. Eto to napravi.

A curi drzim fige da si nadje muskarca i makne od djeteta.
LibraSt is offline  
Old 20.08.2012., 23:06   #19
Quote:
maki83_ kaže: Pogledaj post
pa baš i nije jednostavna,,tko zna što je njoj točno u glavi..ja bi nju samo za seks jer je tu dobra,ali da to ne gleda ka nešto loše,neke emocije vjerovatno imam prema njoj,ali ne želim vezu...bar ne sad!
Dobro ti kažu - ODRASTI
zuikaku is offline  
Old 20.08.2012., 23:17   #20
Quote:
LibraSt kaže: Pogledaj post
Ovo zvuci ka meni se piski, ili kaki? A mozda imam mukicu? Ma piski mi se sigurno a? Ma najbolje da idem pitat mamu ona garant zna...

Daj odrasti!!!! I dok ne budes dovoljno zrel da znas koju nuzdu tribas obavit ne kontaktiraj ikog. Eto to napravi.

A curi drzim fige da si nadje muskarca i makne od djeteta.
oćeš iskreno, tija bi bit s njom opet...ali u meni je i dalje previše gorčine koja to ne dopušta,već žalim šta sam se javija, ponukan ego tripom da je netko drugi ne bude ima,kao što je već jedna forumašica detektirala!
jutros je gorčina ustuknula na par sati pred egotripom i eto teme i sranja.
dovoljno jasno!

Zadnje uređivanje maki83_ : 20.08.2012. at 23:27.
maki83_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.