Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2006., 18:51   #41
Quote:
Zjena kaže:
sise sa silikonima su mi i to se vidi iz aviona - radije neke male ali prirodne nego neke srednje sa silikonima a da ne spominjem one jumbo...Ne znam, po meni se na to mogu paliti samo oni sto su radili u mraku 6 mjeseci pa vidjeli sise...
Nemam nista protiv toga ali mislim da to nije lijepo za vidjeti - dapace, sise su ruznije
Bas fino, onda tebi ne trebaju, ali nemoj ocekivati da svi djele tvoje misljenje. Neki se pale na "prave", neki na "velike", neki na "male", koliko ljudi toliko cudi. U principu muskarci vecinom vole "velike". Meni osobno bolje izgldaju sise koje stoje i kojih ima za vidit, nego neke smezurance vrecice sto vise na prsima, ili neke izbocine koje izgledaju kao kod muskarca koji se udebljao i nije vjezbao.

I prirodno nije uvijek bolje. Recimo da li je prirodno da zene nemaju dlakave noge nego se depiliraju ili briju? Da li je prirodno da zene nemaju dlake pod pazuhom? Da li je prirodno pobojati kosu? Je li prirodno oprati zube ili se istusirati svaki dan? Je li prirodno nositi cipele? Nije, ali nekog smrdljivog, pocupanog sa zadahom i polutrulim zubima tesko da ce itko shvatiti kao "prirodnog", vise kao "odvratnog".
Arslan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 22:14   #42
Quote:
Zjena kaže:
sise sa silikonima su mi i to se vidi iz aviona - radije neke male ali prirodne nego neke srednje sa silikonima a da ne spominjem one jumbo...Ne znam, po meni se na to mogu paliti samo oni sto su radili u mraku 6 mjeseci pa vidjeli sise...
Nemam nista protiv toga ali mislim da to nije lijepo za vidjeti - dapace, sise su ruznije
Pa, jel, danas ipak postoji brdo vrsta silikona (6 vrsta sa po 5 povrsta svaki - ono što ja znam) i mogu pouzdano reć da možeš imati sise kakve želiš a da nitko živ "iz aviona" to ne skuži.

Uz to znam i da cijena određuje vijek trajanja istoimenih, tako da nije baš potrebno crnčiti cijeli život za jedne sise, a kako sam ja sama sebi sponzoruša (fala Bogu na školovanju i adekvatnom zaposlenju) i iznimno puno, mnogo i jako želim to, ovim putem tražim "pametne" savjete, a ne što se kome sviđa a što ne.

Fala na razumjevanju,
Aussie-Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 23:04   #43
Quote:
Mrs.Solis kaže:
Pa 'ko kaze da je isto, ali glavni argument mnogima koji su protiv estetske kirurgije je - to nije prirodno, puno toga nije prirodno pa ipak radimo!

Uzmi npr. lece koje se koriste za korekciju vida - to je isto komad plastike i strano tijelo koje "stavljas" u oci, pa ipak mnogi ih ljudi koriste i olaksavaju im zivot.

To sto je neko protiv est. kir. je njihova stvar, ali argumenti su mi stvarno glupi - ukoliko iste te zene ne koriste nikakva dostignuca medicine, tehnike i kemije da bi izgledale ljepse!
ja nisam protiv estetske kirurgije vec sam rekla
tko zna, mozda cu za 20 godina otic na zatezanje face ili podizanje cica, ali da mi ugradi plastiku u moje meso - to ne. no to je moj osobni stav.

isto tak ne mislim da je nosenje leca jednako kao da ti nasarafi plastiku u cice. lecu skines. ovo ces malo teze skinut. barem bez ponovne operacije
a kaj se tek desi ako ti tijelo ne prihvati implantat?! ako ti oko lose reagira na lecu jednostavno ju skines i copis cvikse.
dakle - nije jednako.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 10:23   #44
Aj molim te jos jednom procitaj sta sam napisala, vidim da tebi nikako nije jasno!

Ne govorim ni ja da je isto, nego da argument "TO NIJE PRIRODNO" ne stoji, ukoliko te iste djevojke prakticno ne spavaju pod drvetom i kupaju se u potoku i nose dabrovu kozu na sebi!
Halo!
Pa sve sto danas koristimo je dobrim dijelom umjetno, ali sluzi nam da si olaksamo zivot, da se bolje osjecamo i ne znam ni ja sta sve ne!

Jos ti jednom ponavljam, naravno da nije isto stavit maskaru ili lecu u oko kao i ugradit silikon, ali su i jedno i drugo i trece jednako neprirodni, samo sto ima ljudi koji ce najnormalnije stavit lece i koristit maskaru, a drugima predbacivat da im nesto nije prirodno!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 16:36   #45
Ma znas sta Aussie Girl! Ja ti dajem punu podrsku i svoje bih cice napumpala sutra sam da imam tolko para . Moje su male, malecke i sad izgledaju i nekako "prazno" a da ne govorim da apsolutno nestanu kad lezim na ledjima. I sad, najbolje da ne bih htjela imati dve socne lubenice ili dinje samo da imam novaca sutra bih isla pod noz . Sve najbolje i javi se sa rezultatima.
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 16:48   #46
Quote:
Aussie-Gold kaže:

Agnessa ne osuđuj druge, jer bolje da neznamo za čim ti patiš....

Mogla si vrlo lako primjetiti da "patim" (kako ti to kažeš)od multiple skleroze. Nisam te mislila vrijeđati pojmom "bolesno" jer je za mene pojam bolesti nešto sasvim drugo od onog konteksta u kojem si ga ti shvatila. Jednostavno mi je bezveze da netko ide ugrađivati silikone i izgleda neprirodno.....stručna literatura i mišljenja se slažu da je pri tome problem ustvari u glavi, razlog je kompleks a ne stvarna potreba zahvata-pogotovo kada taj zahvat nije iz medicinskog razloga. No, whatever....ja ti samo zaista iskreno želim da se radi toga nikada ne pokaješ i ne stvoriš stvarne probleme. A ako vam se "uzdržava" kojekakve Glumičiće ....samo naprijed!
agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 18:29   #47
tako je to, neki pate od bolesti, neimastine i sl dok je drugima problem kaj imaju male sise, pimpeke...
no dok ne dodje do ozbiljnijih stvari zbog kojih bi bila nesretna, Aussie i ja ti dajem podrsku da se plastificiras.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 21:38   #48
Quote:
Emo§ion:D kaže:
A da vi nju prestate zezat sa svojim moralnim sranjima, odkantate od ovog topica jer je opće poznata stvar da je ŽK mjesto isfrustriranih,moralnih babetina, a ovdje na Zdravlju dopustite kompetentnim osobama da joj odgovore na pitanje jer ovakvim temi nedoraslim odgovorima samo potičete raspravu kakva je nadebelo u više navrata raspravljena na Ženskom podforumu.
Molim moderatore da urgiraju i omoguće djevojci da dobije odgovor i potrebne informacije
Ponavljam, ovdje se ne traži vaše mišljenje, već informacije
A ti si mi kao ono kompetentna?
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 21:41   #49
a zasto ne bi bila? za dati informaciju koliko trebas biti kompetentan?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 15:19   #50
budi ponosna s tim što imaš
 
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 20:25   #51
Quote:
agnessa kaže:
Mogla si vrlo lako primjetiti da "patim" (kako ti to kažeš)od multiple skleroze. Nisam te mislila vrijeđati pojmom "bolesno" jer je za mene pojam bolesti nešto sasvim drugo od onog konteksta u kojem si ga ti shvatila. Jednostavno mi je bezveze da netko ide ugrađivati silikone i izgleda neprirodno.....stručna literatura i mišljenja se slažu da je pri tome problem ustvari u glavi, razlog je kompleks a ne stvarna potreba zahvata-pogotovo kada taj zahvat nije iz medicinskog razloga. No, whatever....ja ti samo zaista iskreno želim da se radi toga nikada ne pokaješ i ne stvoriš stvarne probleme. A ako vam se "uzdržava" kojekakve Glumičiće ....samo naprijed!

Pod pojmom "patiš" sam mislila na neki od oblika želje kojih, vjerujem, imaš na izvoz (neovisno o bolesti jer ja neznam tko boluje od čega).

Ja ne želim uzdržavati kojekakve Glumičiće i zato pitam na sve strane da vidim ako možda ima tko kakav savjet ili iskustvo.

Ja se slažem da je problem u glavi, jer niti jedna "ravna" cura ne radi to zbog zdravstvenog razloga nego da bude više privlačna svom dečku ili potencijalnom dečku i da ju ne dotuku psihički sve one sisate tetke koje strše odasvud (internet, filmovi, tisak...) i koje su nametnule standarde. Pa stoga ti odi objašnjavat muškarcima da su sise Merlinke zakon ovog stoljeća, a da je Renata Sopek nešto umjetno i fuj, fuj, fuj (o da, i ona ima silikone).

Ja mislim da će one cure kojima je to važno, prije psihički dotuć sve bujno oko njih, nego ubit silikoni. Jednostavno cura koja je "skoro pa ravana" ne osjeća se lijepo i poželjno i zato to želi. Svaka čast ako curama nije važno kako izgledaju. Meni je i to će mi u svakom pogledu poboljšati moj život, a ako ništa drugo, imat ću bolje mišljenje o sebi.

I još nešto. Da vsm se mora staviti plastičan kuk u tijelo jer vam se vaš raspao, šta biste rekli doktoru u bolnici? Ono: Jok, ja sam protiv plastike..... ???

Svašta....
Aussie-Gold is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 21:24   #52
Quote:
Aussie-Gold kaže:
Jednostavno cura koja je "skoro pa ravana" ne osjeća se lijepo i poželjno i zato to želi. Svaka čast ako curama nije važno kako izgledaju. Meni je i to će mi u svakom pogledu poboljšati moj život, a ako ništa drugo, imat ću bolje mišljenje o sebi.
znam puno cura koje su "skoro pa ravne" i osjecaju se odlicno i pozeljno!
nose dekolte bez ikakvog srama, male uske izrezane topice bez grudnjaka ispod, i isto tak znam decke koji odvaljuju na to.
al to je ocito skvadra bez kompleksa.
zato, draga Aussie, ne globaliziraj nego iskreno priznaj da tvoj kompleks ipak samo tvoj..
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 21:27   #53
Quote:
Aussie-Gold kaže:
I još nešto. Da vsm se mora staviti plastičan kuk u tijelo jer vam se vaš raspao, šta biste rekli doktoru u bolnici? Ono: Jok, ja sam protiv plastike..... ???

Svašta....
s obzirom da se slazes da je problem u glavi (oko ugradjivanja cica) nemes onda rec da ljudi koji imaju taj "problem u glavi" idu ugradljivat umjetni kuk.
neki su implantanti ipak tu iz zdravstvenih razloga
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 21:34   #54
Quote:
snjoxi kaže:
s obzirom da se slazes da je problem u glavi (oko ugradjivanja cica) nemes onda rec da ljudi koji imaju taj "problem u glavi" idu ugradljivat umjetni kuk.
neki su implantanti ipak tu iz zdravstvenih razloga
Hvala snjoxi ...bar ne moram ponavljati ne znam koliko puta što sam ustvari mislila...Ne kaže se badave da svaki lonac ima svoj poklopac....Koliko će trajati ta veza s takvom osobom koja vidi samo velike sise?!
No ok.....kužim da nekome nije bitno voli li te netko radi tebe same ili radi tvojih sisa ......s tog stajališta kužim to.
agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 22:38   #55
Kad cura ugradi silikone , za sadasnjeg decka , a par godina posli se rastanu iz xx razloga , a nakon par godina upozna novog decka , kojem se svidjaju male , onda ce izvaditi silikone , bar je to jednostavno.
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:02   #56
Quote:
bodul kaže:
Kad cura ugradi silikone , za sadasnjeg decka , a par godina posli se rastanu iz xx razloga , a nakon par godina upozna novog decka , kojem se svidjaju male , onda ce izvaditi silikone , bar je to jednostavno.
Got a point.......
agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:07   #57
Quote:
bodul kaže:
Kad cura ugradi silikone , za sadasnjeg decka , a par godina posli se rastanu iz xx razloga , a nakon par godina upozna novog decka , kojem se svidjaju male , onda ce izvaditi silikone , bar je to jednostavno.
a kao ima malo mozga u glavi potrazit ce nekoga kome se ne mora tjelesno prilagodjavati
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 20:24   #58
ja bi rado frajera koji bi bio spreman meni se tjelesno prilagodit
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 12:16   #59
day pustite zensku na miru..kaj gade vam se plasticne cice..ne dolazite na ovaj topik kokoške jedne i babuskare nasle se prave da propovijedaju i popuju i osuđuju i iscuduju se.


aussie nadam se da ces naci dobrog doktora
srećno
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 12:34   #60
Al koja je fora s tom plastikom u sisama? Kaj se netko osjeća super i kad zna da ima plastiku, kak god da one lijepo i super stoje, idealne su veličine i sve to? Mada, ima i apsurdnijih stvari, tipa silikona u usnama, guzici... WTF?!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.