Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2010., 13:26   #1
Ona želi "pomoći" frendici da "progleda" ...

Pokušat ću biti što kraći.

Upoznao sam dvije cure (one su frendice), i obje su mi se svidjele na prvu, svaka na svoj način.

I sad, prvu večer spikam i zezam se sa jednom (druga spika s mojim frendom)
... koja mi je onak super i sve pet zeka peka lagano pijanstvo....
Vozim je doma i na odlasku mi ona kaže... "super si mi, ali ja sam u ozbiljnoj vezi (3 godine), sad nam je malo kriza,
i dok to ne razriješim, ne želim raditi ništa sa tobom!"
Sve pet, kažem ja, čak još dobijem i pusu na kraju.
Moj frend ne napravi ništa sa ovom drugom (ne sviđa mu se / pati za bivšom ) i nakraju ostanemo nas dvoje solo.
Ok, kažem ja... malo blesavo, šta sad ali i ova druga mi se isto sviđa, a nije zauzeta.
Spika, bla bla (usput mi kaže da se ova prva treba udati).
Sutradan mi se javi ova slobodna.
Nakon malo dopisivanja, kaže da bi me voljela vidjeti na kavi.
Odemo mi na cugu i sve super, padnu puse, ovo ono... međutim .. ona svako malo naglasi
kako bi ja trebao ustvari bit na ovoj kavi s njenom frendicom (zauzetom pred udajom)
jer kuži svako malo koliko smo nas dvoje zapravo jako slični.

S druge strane, svako malo mi kaže kak sam ja njoj super,
da joj se sviđam, i da želi nešto ozbiljnije sa mnom.
Pa opet puse, čaganje... idu cuge...
Otvorili se malo više, popili i sad slijedi ono što me malo šokiralo.

Kaže ona sljedeće: "Moja prijateljica nije sretna u toj vezi, frajer je u principu ok, ali oni nisu jedno za drugo.
Non-stop se svađaju i ona nije sretna s njim.
Ona se boji biti sama i ne da joj se ispočetka biti s drugim frajerom(ima 30 god.). Udati će se za njega unatoč svemu.
Pomogni mi da ona progleda (zbari ju) i da skuži da ima još super frajera kojima se sviđa
i da može naći bolje za sebe od onog u čemu trenutno je!
Za nagradu, možeš nas imati obje istovremeno!"

Ja je gledam i ne vjerujem šta čujem.
Samo sam joj rekao... Nema šanse, zaboravi.
Tu je stala priča o frendici osim povremenih upada kako smo ipak ja i njena frendica jako slični.

Opet, danas cijeli dan razmišljam o tome, ali ne na način da to ipak napravim, nego ono... koliko se to često ustvari dešava?!

Frendice pomažu frendicama da se odljepe od nekog lika s kojim su u vezi,
na bilo koji način jer smatraju da on nije dobar za njih.

Pa čak i da su u pravu, nije li to malo poigravanje sa ljudskim sudbinama?!

Jel ljubomora u pitanju?

Ono, ja sam solo ona nije...

Ne kužim taj poriv petljanja.

Koliko vas ovdje je imalo iskustva ili se susrelo s tako nečim?

Jeste li imale takve frendice/frendove?

Ima li to uopće logičnog opravdanja/objašnjenja?

Zadnje uređivanje pokajnik : 23.09.2010. at 14:01.
pokajnik is offline  
Old 23.09.2010., 13:52   #2
freaky
bas me zanima kako ce se ovo odvijati
nadam se da modovi ovu temu nece obrisati
coconutmilk is offline  
Old 23.09.2010., 13:52   #3
Quote:
pokajnik kaže: Pogledaj post
Za nagradu, možeš nas imati obje istovremeno!"

Ja je gledam i ne vjerujem šta čujem.
Samo sam joj rekao... Nema šanse, zaboravi.
Upravo si izgubio pravo na članstvo u muškom rodu. Molim te vrati iskaznicu.
Porco Rosso is offline  
Old 23.09.2010., 13:54   #4
I ja ako smatram da mi je frend/ica u vezi koja joj vise šteti nego koristi pokušam mu/joj to dati do znanja. Ljudi u takvim situacijama ne razmišljaju realno, znam to i po sebi, koliko god se trudim biti objektivna bez obzira na zaljubljenost, strah ili ne znam ni ja sta. Moje društvo je ovlašteno da me u slucaju da zelim biti s totalnim kretenom sveze za stolicu i samara dok ne dodem pameti
Spejs is offline  
Old 23.09.2010., 14:09   #5
Quote:
spejs-ekses kaže: Pogledaj post
I ja ako smatram da mi je frend/ica u vezi koja joj vise šteti nego koristi pokušam mu/joj to dati do znanja. Ljudi u takvim situacijama ne razmišljaju realno, znam to i po sebi, koliko god se trudim biti objektivna bez obzira na zaljubljenost, strah ili ne znam ni ja sta. Moje društvo je ovlašteno da me u slucaju da zelim biti s totalnim kretenom sveze za stolicu i samara dok ne dodem pameti
Ne znam, po meni, kažeš otvoreno što misliš,navedeš razloge, pa nek frend/ica ima to na umu i nek radi kako misli da mu je najbolje.

Ali namještati drugu osobu mi je već malo too much... čuo sam priče nekad davno, ali ovo je prvi put da sam se našao u središtu ... ne znam, meni je to odvratno.

I valjda, ako je ova zaručena, lik nije "totalni kreten" !
Uostalom, i ova je sama rekla da je taj lik ok, ali da oni "nisu jedno za drugo"!

Zadnje uređivanje pokajnik : 23.09.2010. at 14:15.
pokajnik is offline  
Old 23.09.2010., 14:33   #6
Bojim se da se tu radi o mutnim poslovima. Makni se ti od njih, nikad ne znaš kaj takve osobe imaju na pameti. Možda je to neki trik, kao ono: ajmo nać nekog lika, pa mu se obadvije ponudit i na kraju poslat zaručnika s frendovima na njega..
__________________
My life is based on a true story
Trepavica is offline  
Old 23.09.2010., 14:52   #7
OMG. Bjež od njih. Niti slučajno se ne miješat, jer je očito ova slobodna spletkarošica..
a) Ako te namješta frendici zakaj tebe bari?
b) Kak nakon jedne kave može znat da si ti za nju - sigurno je isto to mislila o njezinom dečku dok ga je upoznala
c) Za nagradu možeš imat obadvije?? - pa zar je i ova zauzeta pristala na to, dio je toga?

Smučilo mi se od nabrajanja.....
Ziher sam da joj se ova slobodna stalno petlja u vezu....sigurno se nadmeće s "so called frendicom", mora bit bolja u svemu...poznat mi je taj sindrom....e sad, ova se udaje, prema tome, mora se to sabotirat!!!
Kak ona zna kak se frendica osjeća, što je za nju najbolje....pih
Upravo tako, pokajniče, ljubomora je u pitanju. I zavist. Teška zavist.
Bojim se da ova slobodna ne preza ni pred čim da uništi frendici život, samo da bi se osjećala više vrijednom. Očito se raduje njezinoj nesreći. Brijem da bi se ova udala već odavno i bila sretnija da joj ova ne baca stalno bube u uši...
Ne vjerujem kakvih ljudi sve ima o.O

btw - očito postoji razlog zašto je slobodna
jebeš izgled, ne
Mic Mic chick is offline  
Old 23.09.2010., 14:56   #8
Mašala, dobro li ti je u životu, bariš se malo s jednom malo s drugom, super si obadvjema, poljubac, ovo ono...jedino jesi šta priguzičija ili samo onako pričica....inače neman nekog komentara, samo me malo nostalgija za nekon dobrim vremenima hvata...

Inače su mi jače te šprehe (spika-eng, špreha-njem, parlativa-ita..molim inačice za esp i fan..)...kuvaš se sa nekon malon i ona govori kako ti tribaš bit sa njenon prijom...a ONA? kao šta?usput joj se sviđaš i ljubaka se, ali uvik je špreha o njenoj priji...malo bolesno isto, ali opet cool.
__________________
let's go iđemo
kingsize is offline  
Old 23.09.2010., 14:58   #9
Quote:
Porco Rosso kaže: Pogledaj post
Upravo si izgubio pravo na članstvo u muškom rodu. Molim te vrati iskaznicu.

ali članarinu za sljedeću godinu moraš platit
 
Old 23.09.2010., 14:59   #10
Quote:
Porco Rosso kaže: Pogledaj post
Upravo si izgubio pravo na članstvo u muškom rodu. Molim te vrati iskaznicu.
X ko kuća.
violando is offline  
Old 23.09.2010., 15:21   #11
Quote:
Mic Mic chick kaže: Pogledaj post
OMG. Bjež od njih. Niti slučajno se ne miješat, jer je očito ova slobodna spletkarošica..
a) Ako te namješta frendici zakaj tebe bari?
b) Kak nakon jedne kave može znat da si ti za nju - sigurno je isto to mislila o njezinom dečku dok ga je upoznala
c) Za nagradu možeš imat obadvije?? - pa zar je i ova zauzeta pristala na to, dio je toga?

Smučilo mi se od nabrajanja.....
Ziher sam da joj se ova slobodna stalno petlja u vezu....sigurno se nadmeće s "so called frendicom", mora bit bolja u svemu...poznat mi je taj sindrom....e sad, ova se udaje, prema tome, mora se to sabotirat!!!
Kak ona zna kak se frendica osjeća, što je za nju najbolje....pih
Upravo tako, pokajniče, ljubomora je u pitanju. I zavist. Teška zavist.
Bojim se da ova slobodna ne preza ni pred čim da uništi frendici život, samo da bi se osjećala više vrijednom. Očito se raduje njezinoj nesreći. Brijem da bi se ova udala već odavno i bila sretnija da joj ova ne baca stalno bube u uši...
Ne vjerujem kakvih ljudi sve ima o.O

btw - očito postoji razlog zašto je slobodna
jebeš izgled, ne
a) ne znam... kaže da ima puno ljubavi u sebi i da joj se sviđam te da
ne može odoljeti svojim strastima...kaže voli i frendicu i sve ljude...

b) ma dobro, nije to tako ozbiljno rekla, više onako u smislu da
želi više o meni saznavat jer joj se svidjelo sve dosad... ne zamaram se time previše

c) prvu večer su bacale zezanciju kako bi me htjele obje zajedno ... sad valjda
kad bi obje bile slobodne više ne bi bila zezancija... ipak, mislim da je zezancija...

Iskreno, za sad nemam razloga bježati, nije mi se nikad takva priča dešavala...
nekako me znatiželja pere... čudan odnos frendica.

Imam i svojih nekih osobnih razloga ... a zabava nek traje... dok traje.

Naravno, samo sa slobodnom.

Za ove s iskaznicom... neka je slobodno zadrže, , meni ne treba.

Možda će oni imati više sreće sa mojom...
pokajnik is offline  
Old 23.09.2010., 15:35   #12
Quote:
pokajnik kaže: Pogledaj post
a) ne znam... kaže da ima puno ljubavi u sebi i da joj se sviđam te da
ne može odoljeti svojim strastima...kaže voli i frendicu i sve ljude...

b) ma dobro, nije to tako ozbiljno rekla, više onako u smislu da
želi više o meni saznavat jer joj se svidjelo sve dosad... ne zamaram se time previše

c) prvu večer su bacale zezanciju kako bi me htjele obje zajedno ... sad valjda
kad bi obje bile slobodne više ne bi bila zezancija... ipak, mislim da je zezancija...

Iskreno, za sad nemam razloga bježati, nije mi se nikad takva priča dešavala...
nekako me znatiželja pere... čudan odnos frendica.

Imam i svojih nekih osobnih razloga ... a zabava nek traje... dok traje.

Naravno, samo sa slobodnom.

Za ove s iskaznicom... neka je slobodno zadrže, , meni ne treba.

Možda će oni imati više sreće sa mojom...
Vidjeh već takve ljude (boldani indikatori su strašno slični), nestabilnije od nitroglicerina, bježi van zone udarnog vala jer kad odlete u zrak, sve će da leti u pm, i ti sa njima.

Na balave komentare o članstvu u muškom rodu nemam što reći...ah, djeca danas.
ljudoliki is offline  
Old 23.09.2010., 15:49   #13
Quote:
violando kaže: Pogledaj post
X ko kuća.
Evo i mene da potvrdim i poboldam
luckynumberseven is offline  
Old 23.09.2010., 15:59   #14
a možda je dobronamjerna frendica u biti ljubomorna na ovu šta se udaje i želi joj uništiti vezu... ljudi su zbog ljubomore kadri svašta napraviti.
jer da je stvarno dobronamjerna onda bi joj u lice rekla što misli o njenom budućem mužu, a ne bi radila ovakve muljaže.
ja bi se na tvome mjestu maknula od njih obje.
divazg is offline  
Old 23.09.2010., 16:06   #15
Moguće je da je ovo lovačka. Ako nije, možda je čovjek svjestan toga da je blesav i da, bi, umjesto da "ima najbolje od oba svijeta", završio u paklenom svijetu manipulacije, ucjene, paranoje i suza.

Ako gornje premise nisu točne, moj komentar na odbijanje imanja obaju istovremeno jest: KAKAV OGROMNI KRETEN

Gazda is offline  
Old 23.09.2010., 16:07   #16
Quote:
Mic Mic chick kaže: Pogledaj post
OMG. Bjež od njih. Niti slučajno se ne miješat, jer je očito ova slobodna spletkarošica..
a) Ako te namješta frendici zakaj tebe bari?
b) Kak nakon jedne kave može znat da si ti za nju - sigurno je isto to mislila o njezinom dečku dok ga je upoznala
c) Za nagradu možeš imat obadvije?? - pa zar je i ova zauzeta pristala na to, dio je toga?

Smučilo mi se od nabrajanja.....
Ziher sam da joj se ova slobodna stalno petlja u vezu....sigurno se nadmeće s "so called frendicom", mora bit bolja u svemu...poznat mi je taj sindrom....e sad, ova se udaje, prema tome, mora se to sabotirat!!!
Kak ona zna kak se frendica osjeća, što je za nju najbolje....pih
Upravo tako, pokajniče, ljubomora je u pitanju. I zavist. Teška zavist.
Bojim se da ova slobodna ne preza ni pred čim da uništi frendici život, samo da bi se osjećala više vrijednom. Očito se raduje njezinoj nesreći. Brijem da bi se ova udala već odavno i bila sretnija da joj ova ne baca stalno bube u uši...
Ne vjerujem kakvih ljudi sve ima o.O

btw - očito postoji razlog zašto je slobodna
jebeš izgled, ne
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
a možda je dobronamjerna frendica u biti ljubomorna na ovu šta se udaje i želi joj uništiti vezu... ljudi su zbog ljubomore kadri svašta napraviti.
jer da je stvarno dobronamjerna onda bi joj u lice rekla što misli o njenom budućem mužu, a ne bi radila ovakve muljaže.
ja bi se na tvome mjestu maknula od njih obje.
I ja mislim da je ovo. I sama sam na koži osjetila ljubomoru svakojakog šljama zbog raznoraznih stvari i tako je malo iskrenih ženskih prijateljstava da je to čudo jedno.
Gošća is offline  
Old 23.09.2010., 16:19   #17
Mislim da ima mnogo cura koje su u lošoj vezi ali zbog nedostatka samopouzdanja misle da drugo niti ne zaslužuju i da ih vjerojatno nitko drugi neće niti htjeti u tim godinama pa bolje da se drže i ovog lošeg ali sigurnog nego da isplove na pučinu gdje će doživjeti mogući brodolom..
A ima toliko opcija..
Ako misli da je to loša odluka, loša je..
Ne kažem da si ti rješenje,,ali da je loša odluka da se uda za tog lika tu nema dileme.
metilj is offline  
Old 23.09.2010., 16:21   #18
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
a možda je dobronamjerna frendica u biti ljubomorna na ovu šta se udaje i želi joj uništiti vezu... ljudi su zbog ljubomore kadri svašta napraviti.
jer da je stvarno dobronamjerna onda bi joj u lice rekla što misli o njenom budućem mužu, a ne bi radila ovakve muljaže.
ja bi se na tvome mjestu maknula od njih obje.

Gle, nemam pojma.
Čak mislim da joj je i rekla sve te stvari (stvarno si mogu sve reći), ali ona ne naziva to uništenjem veze
već spašavanjem frendice, pomaganjem da skupi hrabrosti i ostavi lika jer sama nema "muda".

Ma priča je stara tjedan dana, jedino što me čudi i zanima
je dokle može ići to pomaganje, gdje je granica ?!

Šta je moralno?!

Ono, put do pakla je popločan dobrim namjerama i te fore... kaj ja znam.

Ja ne bi bio sretan da mi frendovi tak pomažu ...
pokajnik is offline  
Old 23.09.2010., 16:49   #19
Quote:
pokajnik kaže: Pogledaj post
Ja ne bi bio sretan da mi frendovi tak pomažu ...
eto, s ovim si sve rekao
hottie_zg is offline  
Old 23.09.2010., 16:50   #20
Mala buba u uhu: možda se dotična frendica ustvari pali na ovu zaručenu, pa pokušava spriječiti brak da ju ne izgubi. Prijedlog: kad opet vidiš tu zaručenu, probaj saznati kakva joj je situacija, svađa li se itd. Ako se odgovor ne podudara s onime što je prva pričala, bježi koliko te noge nose.
Porco Rosso is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger