Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2015., 13:42   #3261
Quote:
mare11 kaže: Pogledaj post
S cim cistite sudoper od inoxa (ili od cega je vec onaj srebrni)? Mrzim te fleke od vode koje ostaju na njemu...
Arf mrzila sam ga i nisam dugo htjela u kuću, dok mi nije savjetovano da će mi jedino on očistiti sudoper i stvarno, rukavice na ruke-obavezno i ribaj...
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 13:47   #3262
mene zanima čime čistite dasku od wc. Kako je kod nas uvjek prometno u kući, gosti često dolaze i odlaze na wc. Koliko god da su mi familija, frendovi, prvo kad odu idem ribati wc školjku i mijenjam ručnike
Uzela neki dan od Ajaxa neko sredstvo koje i dezinficira i izbjeljuje....uglavnom čisti domestor unutra-ugušila sam se....
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 14:16   #3263
Quote:
BUBBLE JET kaže: Pogledaj post
Arf mrzila sam ga i nisam dugo htjela u kuću, dok mi nije savjetovano da će mi jedino on očistiti sudoper i stvarno, rukavice na ruke-obavezno i ribaj...
Nece mi ga Arf izgrebat?!
Dosad mi je jedino pomagalo sredstvo za ciscenje stakla, al ne vidis smisla u susenju i glancanju sudopera cim pustis vodu...

Btw, ja wc dasku prebrisem dezinficirajucim maramicama nakon gostiju. Inace ju cistim sa sanitarom kao i wc. Imam plasticnu dasku.
mare11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 14:40   #3264
Quote:
mare11 kaže: Pogledaj post
Nece mi ga Arf izgrebat?!
Dosad mi je jedino pomagalo sredstvo za ciscenje stakla, al ne vidis smisla u susenju i glancanju sudopera cim pustis vodu...

Btw, ja wc dasku prebrisem dezinficirajucim maramicama nakon gostiju. Inace ju cistim sa sanitarom kao i wc. Imam plasticnu dasku.
Neće, ne, naravno ribaš sa žutom stranom spužvice....a čuj, ne očekuj čuda, ja ga oribam navečer, ujutro sjaji i to je to ali stvarno sjaji
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 17:26   #3265
Quote:
BUBBLE JET kaže: Pogledaj post
mene zanima čime čistite dasku od wc. Kako je kod nas uvjek prometno u kući, gosti često dolaze i odlaze na wc. Koliko god da su mi familija, frendovi, prvo kad odu idem ribati wc školjku i mijenjam ručnike
Uzela neki dan od Ajaxa neko sredstvo koje i dezinficira i izbjeljuje....uglavnom čisti domestor unutra-ugušila sam se....
Dezinficiram sa sprejem za dezinfekciju iz DM-a (Denkmit)http://www.dm.de/de_homepage/denkmit...ene-spray.html Čistim također sa njihovim čistilom na bazi octa (zelena boca)
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 19:51   #3266
Wc čistim sa, čini mi se, Anitrom ili Duckom, i školjku, i dasku. U svakom slučaju, sredstvom blagog mirisa. Umene sigurno neće Domestos ukuću i sl. sredstva
A maramicama prebrišem po potrebi, onako, u letu.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 11:10   #3267
probat ću to dezinfekcijsko iz DM-a, tnx. Ma ni ja ne koristim domestos, uzela Ajax,a unutra čisti domestos
Školjku inače sa Sanitarom čistim i ok mi je. Jedino za dasku sam mislila Ajax, al neće ići.
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 11:29   #3268
obični 20% alkohol iz apoteke, ista stvar kao taj sprej iz DMa samo malo jači i bez parfema
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 21:35   #3269
Savjeti za čišćenje i ostali praktični savjeti za kuću

Jaci je? Dm sprej na 100g ima 40g etanola, 19g 2-propanola.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 13:38   #3270
Može neka preporuka za neke kvalitetne krpe za čišćenje stola.
Imam jedan crni uredski stol.
Imam plave krpe s mikrovlaknima iz konzuma, ali mi ne valjaju jer ostavljaju nešto slično mucicama na crnom stolu je jako vidljivo.
321cba is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 13:17   #3271
Pozz, imam kuhinju od medijapana, visoki sjaj, bijela. Nedavno mi je na ladici ostao trag od crvenog laka koji sam tada imala na noktima, nije ogrebano. Zanima me da li netko zna kako da to skinem, strah me probat s acetonom ?!
jelena1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 18:53   #3272
Quote:
jelena1988 kaže: Pogledaj post
Pozz, imam kuhinju od medijapana, visoki sjaj, bijela. Nedavno mi je na ladici ostao trag od crvenog laka koji sam tada imala na noktima, nije ogrebano. Zanima me da li netko zna kako da to skinem, strah me probat s acetonom ?!
Ona Viledina bijela magična spužva sve skida
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 21:22   #3273
Samo pazi sa sjajem, ta spužvica ga malo izgrebe.
Ne vidi se, vidim samo ja koja znam da sam tamo imala takvu akciju (na Besti).
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 23:55   #3274
Ma ne treba magična spužvica. Malo sredstva za čišćenje stakla, pamučna krpica i glancaj dok ne ode. Isprobano puno puta po raznom namještaju i pvc stolariji
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 10:58   #3275
Smije li sredstvo sa hlorom kao

[IMG]Slika[/IMG]

na silgranitni sudoper koji nije bijel?

Čime očistiti masne mrlje na bijelim fugama? Ne idu deterdžentom za suđe ni sodom bikarbonom, a bome ni arfom.
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 11:03   #3276
Quote:
jelena1988 kaže: Pogledaj post
Pozz, imam kuhinju od medijapana, visoki sjaj, bijela. Nedavno mi je na ladici ostao trag od crvenog laka koji sam tada imala na noktima, nije ogrebano. Zanima me da li netko zna kako da to skinem, strah me probat s acetonom ?!
i meni se desilo sa tamno zelenim lakom i nije išlo nikako,pa sam ipak namočila malo acetona na vatu,a muž je pored mene stajao sa mokrom spužvom i čim sam ja prešla sa acetonom on je odmah sa spužvom i nije se ništa dogodilo tj. sve je isto kao i prije

Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Samo pazi sa sjajem, ta spužvica ga malo izgrebe.
Ne vidi se, vidim samo ja koja znam da sam tamo imala takvu akciju (na Besti).
istina čak i piše na kutiji da nije za sjajne površine, pa ja nisam ni pokušavala sa njome
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 11:08   #3277
Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Smije li sredstvo sa hlorom kao

[IMG]Slika[/IMG]

na silgranitni sudoper koji nije bijel?

Čime očistiti masne mrlje na bijelim fugama? Ne idu deterdžentom za suđe ni sodom bikarbonom, a bome ni arfom.
možda sa sredstvom za odmašćivanje tipa permetal (makar za rad s njime moraš imati gas masku) ili nešto slično , a ako ni sa time ne ode mrlja bitno je da je površinski odmašćeno, pa nakon toga možeš proći sa onim bjelilom za fuge dođu kao nove, ja svoje na podu u dvije godine evo već drugi put pobijelila
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 18:31   #3278
S cime izribati sudoper ali onaj bijeli, ne aluminijski, pozutio je i posmedjio.. hvala
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 18:50   #3279
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
S cime izribati sudoper ali onaj bijeli, ne aluminijski, pozutio je i posmedjio.. hvala
Probaj prvo sa mješavinom sode bikarbone,octa i limuna,a ako ne uspiješ,onda natoči tople vode i dodaj varikine i pusti da odstoji 15-ak min.,malo će smrdjeti,ali probaj...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 12:08   #3280
Pozdrav,
evo i mog problema. Imam novi hladnjak, iz vana je sive boje, ali nije inox, već neka plastika. E sad, pošto je kuhinja mala i sve je unaprijed bilo odredjeno, tako mi hladnjak stoji odmah s desne strane štednjaka . Naravno da se zašprica prilikom prženja i kuhanja i da nekad nemam vremena to odmah očistiti, pa se nalijepe one žute masne tufnice po bočnoj strani hladnjaka. To riješavam vrlo lako na bočnim stranama štednjaka, zagrijem rol i masnoća ide dolje vrlo lako vodom i deterdžentom, a štenjak još imam stariji, bijeli za sad...ali taj hladnjak ne mogu zagrijati, a ne smijem ni grebati spužvicama, žicama i slično, jer se na toj srebrnoj boji svaka ogrebotina vidi. Kako da ga očistim?
jutarnja-kavica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.