Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2012., 15:59   #2481
Quote:
AnAngel kaže: Pogledaj post
Meni je to za brigitu najnormalnije, meni su kod nje paketici uvijek stizali za 3-4 tjedna..

thanks, taman jutros stigao....

edit. sad sam provjerila lot broj na checkcosmetic.net,
i datum proizvodnje je srpanj 2007, baš sam ljuta...
neću nikad više od njih naručivati...

ja sam jednom davno naručila paketić sa cheapsmells-a,
i išla sam po njega na poštu,
ne znam da li je još tako...

Zadnje uređivanje Macarena_ : 29.03.2012. at 16:15.
Macarena_ is offline  
Old 29.03.2012., 16:51   #2482
Cure može mala pomoć?

Koliki mi je ono rok na ebay-u da se žalim što mi je seller poslao krivu stvar, 45 dana?

E, pa naručila sam puder koji je stigao - ali u krivoj nijansi. Paket je dugo putovao pa će kroz 5 dana proći tih 45 dana. Seller mi je ponudio da mi ponovno pošalje ili vrati novce.

Što da napravim? Htjedoh mu odgovoriti da da mi ponovno pošalje pravu nijansu, ali što ako on to ne napravi a meni prođe rok za žalbu?

Kaj bi vi napravile?
__________________
I drink coffee for your protection.
Carol_zg is offline  
Old 29.03.2012., 17:02   #2483
digni dispute na paypalu prije isteka roka i onda imas jos 20 dana za podizanje claima ako ne sredis sve sa sellerom prije toga.
Sinead is offline  
Old 30.03.2012., 10:21   #2484
Quote:
Carol_zg kaže: Pogledaj post
Cure može mala pomoć?

Koliki mi je ono rok na ebay-u da se žalim što mi je seller poslao krivu stvar, 45 dana?

E, pa naručila sam puder koji je stigao - ali u krivoj nijansi. Paket je dugo putovao pa će kroz 5 dana proći tih 45 dana. Seller mi je ponudio da mi ponovno pošalje ili vrati novce.

Što da napravim? Htjedoh mu odgovoriti da da mi ponovno pošalje pravu nijansu, ali što ako on to ne napravi a meni prođe rok za žalbu?

Kaj bi vi napravile?
da,45 dana.

traži refund rađe,pogotovo ako se radi o skupljoj stvari.

pa lako ponovno kupiš od njega ili kako želiš.

Koliko vam obično putuju paketići sa fragrancex-a u zadnje vrijeme?
Kozmična is offline  
Old 30.03.2012., 12:34   #2485
Uzela sam od jednog sellera lak i ruž. Stiglo mi je danas i lak je ok, ali ruž mi se čini kao da je isproban. Vidi se da je ona naljepnica s bar kodom odljepljena i kao da se na njemu vide one crte od isprobavanja, odnosno nije onako lijepo glatko kao kad je novi ruž. E sad, to je nemoguće za uslikat pa šta da ja njemu uopće kažem? Možda je slučajno, a možda mi je htio podvalit i mislio da neću skužit, ne znam.
RetroDanceFreak is offline  
Old 30.03.2012., 14:47   #2486
Hvala žene!
__________________
I drink coffee for your protection.
Carol_zg is offline  
Old 31.03.2012., 11:21   #2487
Cure, nisam nikada naručivala s ebay-a pa me zanima da li je moguće da je ovaj set kistova tako povoljan?

http://www.ebay.com/itm/7pcs-Hello-K...item33740c8948
Heartbeat Pinky is offline  
Old 31.03.2012., 12:20   #2488
da, jer nisu pravi MAC kistovi. MAC nikad nije izbacio džepnu verziju Hello Kitty kistova. ali mnoge su cure naručivale taj set i rekle su da su kistovi čak i dobri, pogotovo za tu cijenu. sintetička dlaka ako se ne varam
Acid_2 is offline  
Old 31.03.2012., 12:29   #2489
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
da, jer nisu pravi MAC kistovi. MAC nikad nije izbacio džepnu verziju Hello Kitty kistova. ali mnoge su cure naručivale taj set i rekle su da su kistovi čak i dobri, pogotovo za tu cijenu. sintetička dlaka ako se ne varam
Ozbiljno? Čudno mi je zbog početne cijene - 0.06$?!
Ako ih naručim, da li se trebam brinuti carine i optužbe za kupovanje krivotvorine? Čitala sam na drugoj temi na PDF-u Moda da su kazne preko 1500kn!
Heartbeat Pinky is offline  
Old 31.03.2012., 14:44   #2490
lol, kaj? prvi put čujem za to, iskreno odi pitaj na Dekorativnoj kozmetici na temi o kistovima i priboru za šminkanje, dobit ćeš prije odg tamo
Acid_2 is offline  
Old 01.04.2012., 15:09   #2491
cure bila sam naručila od beautyzone ali mi nije stiglo i vraćen mi je novac. zanima me gdje će biti vidljiv taj povrat novca i u kojem periodu će to biti vidljivo?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Old 01.04.2012., 19:21   #2492
na tvojoj kartici/racunu ce biti vidljivo ovisno cime si platila. treba tri do cetiri radna dana ovisno o banci da se vidi
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Old 01.04.2012., 19:56   #2493
Quote:
Heartbeat Pinky kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Čudno mi je zbog početne cijene - 0.06$?!
Ako ih naručim, da li se trebam brinuti carine i optužbe za kupovanje krivotvorine? Čitala sam na drugoj temi na PDF-u Moda da su kazne preko 1500kn!
velika vecina onih tupavaca na carini jedva da razumiju engl a kamo li da kuze sto je mac i koji je fake a koji ne, ne brini
jedino valjda na sto ce pripaziti je chanel, dior, versace, gucci i slicne imitacije, tipa nesto chanel od 200kn, to ce poderati pa makar covjek stvarno nasao rabljenu pravu stvar za te pare
chiasm is offline  
Old 02.04.2012., 09:45   #2494
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
velika vecina onih tupavaca na carini jedva da razumiju engl a kamo li da kuze sto je mac i koji je fake a koji ne, ne brini
jedino valjda na sto ce pripaziti je chanel, dior, versace, gucci i slicne imitacije, tipa nesto chanel od 200kn, to ce poderati pa makar covjek stvarno nasao rabljenu pravu stvar za te pare
OK, hvala!
Heartbeat Pinky is offline  
Old 02.04.2012., 12:11   #2495
cure jel naručivao tko s beautybaya.com?
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Old 02.04.2012., 14:47   #2496
pozz svima može mala pomoć
kupila bih nešto prvi put preko ebaya,
pošto nemam kreditnu karticu gledala sam tko prodaje tako što plačaš poštaru kad paket stigne i našla sam veliku količinu kozmetike(ruževa,sjenila isl.)prodaju na veliko cijena je oko15$ to je u americi vidim da šaljeju u europu ,recite mi molim vas dali netko ima kakvog iskustva sa takvim nečim ima li problema na carini sl.(pošto je iz amerike)
hvala unaprijed
toni1508 is offline  
Old 02.04.2012., 14:53   #2497
Quote:
toni1508 kaže: Pogledaj post
pozz svima može mala pomoć
kupila bih nešto prvi put preko ebaya,
pošto nemam kreditnu karticu gledala sam tko prodaje tako što plačaš poštaru kad paket stigne i našla sam veliku količinu kozmetike(ruževa,sjenila isl.)prodaju na veliko cijena je oko15$ to je u americi vidim da šaljeju u europu ,recite mi molim vas dali netko ima kakvog iskustva sa takvim nečim ima li problema na carini sl.(pošto je iz amerike)
hvala unaprijed
pardon to je uUnited Kingdom
toni1508 is offline  
Old 02.04.2012., 15:24   #2498
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
velika vecina onih tupavaca na carini jedva da razumiju engl a kamo li da kuze sto je mac i koji je fake a koji ne, ne brini
jedino valjda na sto ce pripaziti je chanel, dior, versace, gucci i slicne imitacije, tipa nesto chanel od 200kn, to ce poderati pa makar covjek stvarno nasao rabljenu pravu stvar za te pare
Nisu tupavci nego na nasu srecu ne provode zakon i propise kako trebaju jer da se drze zakona apsolutno svaki kozmeticki artikl bi isao na sanitarni pregled i platile bi dodatne troskove od oko 300 kn po paketu - zato malo tko takve artikle narucuje intereuropom, DHLom i slicnim transportnim tvrtkama posto se drze propisa i carine doslivno sve iznad 160 kn kao sto i provode sanitarne preglede.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 02.04.2012., 16:19   #2499
Bok!
Nedavno sam počela koristiti maskaru koju sam kupila u dmu i za par dana dobila konjuktivitis, pa bih sad htjela kupiti maskaru za koju garantirano znam da nije isprobavana ni otvarana ni stara, naravno što povoljnije .
E sad na ebayu sam našla ovu:
http://www.ebay.co.uk/itm/LOREAL-VOL...item4cff998189
samo nisam sigurna koliko je pouzdano to što piše sealed, jer ne vidim na slici da ima onu plastičnu foliju preko?

Druga opcija mi je preko online dućana, našla sam ovu svoju maskaru na feelunique-u- http://www.feelunique.com/p/LOreal-P...zer-Hazel-Eyes ali tu ne piše da je sealed, kako da znam da li je?

Da li imate još neki pouzdani dućan ili sellera za preporučit?
Tnx!
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Old 02.04.2012., 20:37   #2500
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Bok!
Nedavno sam počela koristiti maskaru koju sam kupila u dmu i za par dana dobila konjuktivitis, pa bih sad htjela kupiti maskaru za koju garantirano znam da nije isprobavana ni otvarana ni stara, naravno što povoljnije .
E sad na ebayu sam našla ovu:
http://www.ebay.co.uk/itm/LOREAL-VOL...item4cff998189
samo nisam sigurna koliko je pouzdano to što piše sealed, jer ne vidim na slici da ima onu plastičnu foliju preko?

Druga opcija mi je preko online dućana, našla sam ovu svoju maskaru na feelunique-u- http://www.feelunique.com/p/LOreal-P...zer-Hazel-Eyes ali tu ne piše da je sealed, kako da znam da li je?

Da li imate još neki pouzdani dućan ili sellera za preporučit?
Tnx!
pozz možete li mi vi pomoć
toni1508 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.